Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 15, 2024, 03:09:43


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowa Ankieta  (Przeczytany 17391 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kahuna
Gość
« : Maj 30, 2010, 09:32:07 »

Uplynelo juz sporo czasu od ankiety zaproponowanej przez More.Troche forumowiczow ubylo i troche przybylo nowych.Przybylo rowniez kilkanascie nowych sesji z p.Lucyna
Lobos-Brown a zapowiadany czas zobaczenia golym okiem Nibiru byl kilkakrotnie zmieniany i w sesji #105,znowu zostal przeniesiony na nastepny rok.Chcialem przypomniec,ze celem glownym PCH/MF jest wykopanie Cheopsa i umieszczenie go w pustym
sarkofagu Wielkiej Piramidy i tym samym uruchomienie systemu ochraniajacego Ziemie
i ludzi przed skutkami przejscia Nibiru czyli przed zaglada naszej planety.
W nowej ankiecie wyrzucam opcje- raczej tak,raczej nie-wprowadzajac jedynie opcje:
niezdecydowani.Pozwole sobie jeszcze zacytowac odpowiedz Marduka,syna En-ki,na pytanie
czy w roku 2012,dojdzie do ME w pilce noznej w naszym kraju.
Cytuj
BARBARA: Czy w 2012 roku odbędą się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Polsce, czy są na to szanse?

MARDUK: Mogę powiedzieć krótko – to pytanie, gdybyście mnie w tej chwili zobaczyli – to "się kładę ze śmiechu"... To jest moja odpowiedź.


Zapraszam wiec do ankiety  tylko forumowiczow i zaznaczam,ze glosy osob,ktore sie tylko zarejestrowaly aby wziac udzial w ankiecie, nie beda brane pod uwage.
Pytanie ankietowe brzmi:.. czy nadal wierze p.Lucynie Lobos i w jej misje ratowania Ziemi i ludzkosci?..
Krotkie komentarze swoich decyzji mile widziane.Administracje forum prosze o kontrole
legalnosci glosow(jeden glos na jeden account#) i o zamkniecie ankiety w dniu 31
czerwca, 2010 r.Ja oddalem swoj glos na nie i moje stanowisko odnosnie PCH/MF jest
wszystkim dobrze znane - sciema,klamstwa i manipulacje, i jestem w 100% odpowiedzialny
za swoje slowa.A jak Wy?
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2010, 10:20:09 wysłane przez Kahuna » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Maj 30, 2010, 10:43:23 »

to są dwa pytania w jednym!
na pierwsze odp. jest NIE
na drugie TAK (nie wiem czy ratowanie ziemi można sobie zawłaszczyć?)
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #2 : Maj 30, 2010, 11:08:31 »

Oczywiscie ze nie, bo nie w taki sposob ratuje sie ziemie  i siebie. Dokonuje sie tego tylko i wylacznie poprzez osobisty rozwoj , zmiane swiadomosci i podniesienie wibracji wlasnej. Ma to BEZPOSREDNI wplyw na wszelakie zmiany na ziemi.
Zmieniajac siebie , wlasny swiat mysli i uczuc , zyjac etycznie w sposob prawy , wychodzimy z przestrzeni wplywu zla. Czyli rozwoj indywidualny , podniesienie poziomu energetycznego w sobie jest absolutna i 100% gwarancja  przejscia w wyzsza wibracje  - 4 wymiar nas i ziemi.
Zadne zabezpieczenia nie sa do niczego potrzebne , bo nic , ale to nic nam nie zagraza. Zmiany , ktore musza zajsc i w nas i na planecie zajda , sa niezbedne. Nie mozna sie przed nimi zabezpieczyc , to tak jak bysmy chcieli ubrac piekna biala suknie chcac ja nie ubrudzic blotem na nas i nie  chcieli sie wykompac ,  zlozyc tak , ale tak by zabezpieczyc owe bloto przed zmyciem. Bo zzylismy sie tak bardzo z jego warstwa na nas i boimy sie co sie stanie  gdy opadnie? A no nic , pokaze sie nasza  czysta i piekna skora , ktorej  do tej pory nie widzielismy z powodu owej warstwy blota.
Jednak zyjatka , ktore zadomowily sie w tym blocie nie chca stracic miejsca swojego zycia ,namawiaja nas wiec rozpaczliwie bysmy zabezpieczyli owe bloto przed zmyciem zakladajac suknie , bo.... , no co? Co nam grozi jak pojawi sie przed nami mydlo , woda  i myjka? Oczyszczenie nastapi , nam nic nie grozi , ale..... , no wlasnie jest to ale i Projekt Cheops , ktory chce zabezpieczyc , caly brod przed oczyszczeniem ,by przejsc , lub wcale nie przejsc w wyzszy wymiar, chce  pozostac  z cala ta warstwa dotychczasowych obciazen , ktore nas blokuja.

A byty robiace przekazy zwodza ludzi , obiecujac im "gruszki na wierzbie" w postaci gor zlota  i bycia zbawcami , oraz ratownikami.
Czyimi?

Jeszcze raz plan Stworcy  to cykl przejsc w coraz wyzsze etapy rozwoju planet (- wyzsze wymiary ) i zyjacych na nich ludzi , nie bylo by celowe takie przejscie , gdyby w takim planie bylo zniszczenie ludzi i planety. Bo niebyloby komu i czemu przechodzic.  Nie bylo by zatem zadnego rozwoju tylko zniszczenie zycia , a Stworca zycia nie niszczy tylko je wzmacnia i promuje w rozwoju.

Tak wiec nie ma zadnego zagrozenia ni dla LUDZI ni dla Planety Ziemia  w przejsciu w wyzszy wymiar.
Przed czym mamy sie zabezpieczac? Przed fanaberia zfrustrowanej grupy , ktora za wszelka cene chce realizowac jakies chore plany wystraszonych bytow , ktore przestana wladac Ludzkoscia?

Pora juz otrzezwiec z tych mrzonek i przestac biegac za gorami zlota ukrytymi pod piaskami pustyni , ora zrozumiec iz moc nie jest w starym przedwiecznym trupie , a w zywych Ludziach  , ktorzy mysla i uczuciemi moca  Energii w materii  ( czyli LUDZI) moga dokonac wszystkiego. To ICH CZAS , czas Egiptu to bardzo odlegla przeszlosc.
Mozna odkopywac artefakty i poznawac przeszlosc , ale nie jest wlasciwe cofanie sie w ta przeszlosc  by zyc wiedza tamtych czasow obecnie. Wiedza wspolczesna jest o wiele  wieksza od tej z przed wielu tysiacleci , gdyz przez te tysiaclecia Czlowiek dokonal ROZWOJU siebie i swiata materialnego. To chyba widac golym okiem? Nie trzeba udawadniac iz wiedza i technika wyprzedzamy poprzednie epoki , wiec po co sie uwsteczniac?.
Swiat opowiedzial sie za napisaniem nowej historji , zrobi to wspolczesny Czlowiek ZYJAC  TU i TERAZ , swoja MOCA UCZUC.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2010, 21:06:00 wysłane przez Kiara » Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #3 : Maj 30, 2010, 11:47:03 »

Moje zdanie jest takie samo jak Kiary.Nie powiedzialabym nic innego w tej kwestii czego Ona by nie powiedziala.
Zapisane
janek-kula
Gość
« Odpowiedz #4 : Maj 30, 2010, 21:50:14 »

Popieram również Kiarę w tym temacie. Uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #5 : Maj 30, 2010, 23:58:02 »

Ja rowniez popieram Kiare.Pamietam moje poczatki na stronie Pch oraz na tym Forum.Bylam zafascynowana i zachwycona jak male dziecko, ze jest mozliwosc pomocy  swiatu wraz z ludzmi.Trwalo to jednak do momentu jak przeczytalam list od jednej z jaskolek.Wowczas zaczl sie moj wyscig po coraz nowsza wiedze.Teraz rowniez mam takie zdanie jak Kiara.Kahuna trudno jest sie rowniez z Toba nie zgodzic.Teraz My powinnismy powiedziec Mardukowi, ze to My bedziemy klasc sie ze smiechu.Milusiego dzionka - Ela

Arteq - tylko krowa nie zmienia zdania.A tak na marginesie co to za roznica kto kim decyduje czy jak to okreslasz rzadzi.Ty masz KK a Ja mam Moje idealy, ktorym w/g Ciebie pozwalam soba rzadzic.Lecz jak juz zdazyles zauwazyc jest to z Mojej woli, jak rowniez z Mojego wyboru.Dlatego bardzo prosze nie ingeruj w moje zycie i moje sprawy.Z gory bardzo dziekuje.Milusiego dzionka -Ela
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2010, 16:54:49 wysłane przez Elzbieta » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #6 : Maj 31, 2010, 14:43:16 »

Elżbieta, po prostu jedynie zmieniłaś obiekt fascynacji. Teraz ktos inny wodzi Cię za nos i wmawia "nauki".
Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #7 : Maj 31, 2010, 18:14:28 »

Szkoda że Ci co głosują na TAK nie mają odwagi napisać dlaczego wciąż wierzą w projekt mimo samych wpadek  Coś
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Maj 31, 2010, 21:24:35 »

Szkoda że Ci co głosują na TAK nie mają odwagi napisać dlaczego wciąż wierzą w projekt mimo samych wpadek  Coś

Czego tu żałować? Ja postawiłem na tak, i jak widzę, to do tej pory tylko trzy osoby kliknęły "tak" i cztery osoby na "nie". Jak widać i przeciwnicy nie bardzo się spieszą. Mrugnięcie
Swoje zdanie w tej materii tyle razy już przedstawiałem, ze nie będę się powtarzał. Jak do tej pory pozostaję przy swoim, pomimo nacisków. MrugnięcieUśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Czerwiec 01, 2010, 20:25:02 »

Oddałam gołos na TAK .Dalczego ? bo tak  Język
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2010, 20:25:21 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #10 : Czerwiec 01, 2010, 22:37:05 »

A ja uważam, ze "wiedza" współczesnego człowieka nie dorasta nawet do pięt tego starożytnego. Całkowicie nie zgadzam się z kiarą! Współczesna nauka zabrnęła w ślepy zaułek i nie jest w stanie opisać praw rządzących Wszechświatem. Starożytni byli bliżsi źródeł tej fundamentalnej wiedzy.

Nie sądzę, co prawda, by włożenie mumii prawdziwego Cheopsa do "sarkofagu" cokolwiek zmieniło, ale uważam, że istnieje Komnata Zapisów i należy jej usilnie poszukiwać dla zrozumienia naszej prawdziwej historii i tożsamości. Być może Hawass już kontempluje to odkrycie wywożąc z rejonu Gizy pod osłoną nocy niesamowite artefakty.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #11 : Czerwiec 02, 2010, 00:11:39 »

A ja uważam, ze "wiedza" współczesnego człowieka nie dorasta nawet do pięt tego starożytnego. Całkowicie nie zgadzam się z kiarą! Współczesna nauka zabrnęła w ślepy zaułek i nie jest w stanie opisać praw rządzących Wszechświatem. Starożytni byli bliżsi źródeł tej fundamentalnej wiedzy.

Nie sądzę, co prawda, by włożenie mumii prawdziwego Cheopsa do "sarkofagu" cokolwiek zmieniło, ale uważam, że istnieje Komnata Zapisów i należy jej usilnie poszukiwać dla zrozumienia naszej prawdziwej historii i tożsamości. Być może Hawass już kontempluje to odkrycie wywożąc z rejonu Gizy pod osłoną nocy niesamowite artefakty.

Ze wspolczesna wiedza wyprzedzila wiedze Egiptu dawnego to nie ulega watpliwosci , dowody istnieja obok nas , jest ich mnustwo. Poczawszy od srodkow transportu , przez komunikacje i technike wojenna do medycyny.Tego naprawde nie trzeba udawadniac.

Jednego natomiast nie zrobiono , ani w dawnym Egipcie , ani wspolczesnie , nie otworzono dostepu do "komory wiedzy - komory wiedzy w sercu , lub jak wolisz jaskini wiedzy". I tak naprawde wspolczesni pseldo naukowcy i rozni mistrzowie rozwoju duchowego usiluja to zrobic omijajac naturalna droge rozwoju duchowego.
Ta komnata pod Sfinksem , jest tylko fraktalnym odbiciem  w fizycznosci duchowej opcji tej wiedzy.

Dwoch rzeczy szuka nasz mily Samuel i grupy z nim polaczone niewidziaslnymi ukladami.

1. To mozliwosci wejscia droga okrezna i podstepna do "owej komory wiedzy sekretnej" , by stac sie rownym Bogu , ktory w niej zdeponowal wiedze stwarzania  w postaci Iskry Bozej.

2. To odnalezienie mumi , ale wcale nie zadnego Cheopsa , tylko kaplanki KI , pramatki ludzkosci. Chodzi o jej DNA , ktore bylo niezbedne ( to juz czas przeszly , nie aktualny) do uruchomienia "produkcji" nowego ciala materialnego dla czlowieka nowej ery. Czyli wechikulu dla duszy z mozliwosciami zaprojektowanymi przez nasz mily zespol z Oriona. Oj zle by bylo , bardzo zle gdyby im sie to udalo.Przebiegunowanie mozgu o ktorym poczatkowo wspominal Samuel stalo by sie faktem.Ograniczenie mozliwosci odczowania i przezywania , odrozniania wszelkimi zmyslami , a co za tym idzie cofniecie nas w rozwoju o grube tysiaclecia do tylu.
Zabraklo tylko jednej jedynej rzeczy probki ciala pramatki do pobrania owego "Boskiego DNA" by uruchomic masowa produkcje cial materialnych w ktore z braku innych mozliwosci ( holokaust i inne pogromy wyniszczajace ludzi niosacych przez wieki DNA z mozliwoscia rozwojowa) byly by jedyna mozliwa ewentualnoscia wcielen w swiecie materialnym.

Ta "zabawa" z przygotowaniem potrzebnych "rekfizytow" trwala przez wiele , bardzo wiele tysiacleci  gotujac sie na rok 2012.

Tak wiec nie mow iz wiedza wspolczesna jest mniejsza od dawnej wiedzy Egiptu , bo tak nie jest , ale ani dawniej ani obecnie nikt nie otworzyl dostepu do "komnaty wiedzy" i dzieki Bogu nie otworzy jej gdy nie przejdzie rozwoju duchowego do poziomu wibracji ktora  uczyni to zgodnie z wola Boga samoistnie.

A kopac w Egipcie  by odslonic wiedze o dawnych zwyczajach ludzi zyjacych przed nami? Tak , nic nie stoi na przeszkodzie by to czynic , archeolodzy robia to doskonale i niech robia nadal.

Czyli jeszcze raz  NIE! Planom Samuela i jemu podobnym.
Zreszta kopanie na Slezy mialo idetyczny cel dokopanie sie do wejscia do starych jaskin w ktorych pochowano protoplastke rodu Slowian ( inaczej siostre Samuela) chodzilo o pobranie tkanek z pozostalosci jej ciala materialnego , by uzyskac niezbedne DNA.
To zalosne zagrania naiwnoscia i empatia ludzka. Na szczescie nic z tego nie wyszlo i nie wyjdzie gdyz czas minol juz dawno temu.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2010, 00:21:04 wysłane przez Kiara » Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #12 : Czerwiec 02, 2010, 10:01:59 »

Mnie nie chodzi o wiedzę techniczną, o te wszystkie bajery stworzone z poczucia lenistwa człowieka (jak chociażby pilot do TV, winda, samochód, itp.), ale o wiedzę o strukturze wszechświata, o superstrunach, sile energii myśli ludzkiej, itd. Dzisiejsze "zdobycze" cywilizacji tylko odsunęły nas od sił natury, od kontaktu z nią, i prędzej czy później doprowadzą do upadku tej cywilizacji. Rabujemy Ziemię ze złóż mineralnych (ropa, węgiel, itd.) naruszając jej wewnętrzną równowagę i trując przy okazji atmosferę, którą oddychamy. Odpalamy bomby jądrowe, modyfikujemy żywność, budujemy drapieżne systemy finansowe - przeciwko sobie samym! Znakomicie opisał te problemy James Redfield w swojej słynnej trylogii: Niebiańska Przepowiednia, Tajemnica Szambhalii, Dziesiąte Wtajemniczenie.

Zabrnęliśmy jako cywilizacja w ślepy zaułek. Nie taka miała być nasza droga i teraz już trzeba wstrząsu, żeby odnaleźć tę właściwą, zgodną z odwiecznymi prawami Natury.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2010, 10:03:11 wysłane przez krzysiek » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Czerwiec 02, 2010, 10:11:28 »


Zabrnęliśmy jako cywilizacja w ślepy zaułek. Nie taka miała być nasza droga i teraz już trzeba wstrząsu, żeby odnaleźć tę właściwą, zgodną z odwiecznymi prawami Natury.

dokładnie!
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
kamil771
Gość
« Odpowiedz #14 : Czerwiec 02, 2010, 12:03:37 »

Oddałam gołos na TAK .Dalczego ? bo tak  Język

A ja myślę,że sama nie wiesz dlaczego oddałaś głos na tak,pewnie trudno niektórym jest się pogodzić,że misja ratowania Ziemi okazała się oszustwem i manipulacją.
A może wynika to z dużej naiwności i braku elementarnej wiedzy zwolenników?,cóż.....
Pewnie w 2012 roku kiedy nic się nie stanie z wielkim triumfem obwieścicie,ze Lucynka i jej kolega z krainy elfów i wróżek ocalili  świat przez zagładą,

PS: Where is Nibiru?Coś
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #15 : Czerwiec 02, 2010, 13:28:00 »

Cytuj
Krzysiek
A ja uważam, ze "wiedza" współczesnego człowieka nie dorasta nawet do pięt tego starożytnego. Całkowicie nie zgadzam się z kiarą! Współczesna nauka zabrnęła w ślepy zaułek i nie jest w stanie opisać praw rządzących Wszechświatem. Starożytni byli bliżsi źródeł tej fundamentalnej wiedzy.
Krzysiek, juz od setek lat,rozne archeologiczne ekipy roznych narodowosci prowadzily i nadal prowadza badania pod piachami Sahary,w okolicach Gizy,kolo Kairu i co...jak
narazie niewiele z tego wynika,Mowienie wiec,ze starozytne cywilizacje mialy wieksza
wiedze n/t praw rzadzacych naszym wszechswiatem jest mowieniem na wyrost,bo nie ma
jeszcze, do tej pory, niezbitych dowodow potwierdzajacych to jako fakt.Obracamy sie
jedynie w swiecie domyslow - bo Egipcjanie Piramidy,Majowie kalendarz,Aztekowie tamto.
 Atlantyda,kolebka wszelkich cywilizacji z laboratoriami i technologia,o ktorej mozemy
sobie pomarzyc..i jeszcze wiele innych miejsc na ziemi z ciekawymi artefaktami
i tworami,gdzie z pytaniami po co,dlaczego,w jaki sposob itp..itd..nie potrafimy
sobie poradzic.W Chinach np: sa duzo wieksze piramidy niz w Gizie, a tych mniejszych
jest kilkaset(podobno 700) i dlaczego to te egipskie przykuly uwage prawie calego
swiatka naukowego a nie te chinskie?Czyzby te "made in China"byly gorszej jakosci niz
egipskie?Na pewno nie i gdyby sie przypadkiem okazalo,ze prapoczatkow i wiedzy wszelkich cywilizacji nalezy szukac na terenie dzisiejszych Chin a nie w Egipcie,to
by sie wtedy "porobilo".Tak wiec dopoki nie zostanie odnaleziona jakas "komnata wiedzy"z dowodami,ze zamierzchle ludy wiedzialy duzo wiecej,lepiej i dysponowaly lepszymi technikami(telekineza,telepatia,lewitacja np:..) niz te nasze dzisiejsze - bylbym powsciagliwy w wydawaniu pochopnych opinii.Co do zmian naszego Swiata na lepszy,przyjazny dla ludzi i natury - jestem caly czas ZA.Nie wierze jedynie w to,ze pod piachami w Egipcie znajduje sie komnata wiedzy,ktora bedzie remedium na wszelkie
bolaczki naszego wspolczesnego swiata i ze przemieszczenie nieboszczyka Cheopsa zatrzyma katastrofe Ziemi przy przejsciu Nibiru,( ktorej nie bylo i nie bedzie) o czym
juz od wielu lat stara sie nas przekonac p.L.Lobos wraz z PCH/MF.
Cytuj
Kiara
 To odnalezienie mumi , ale wcale nie zadnego Cheopsa , tylko kaplanki KI , pramatki ludzkosci. Chodzi o jej DNA , ktore bylo niezbedne ( to juz czas przeszly , nie aktualny) do uruchomienia "produkcji" nowego ciala materialnego dla czlowieka nowej ery.
Kiara,o ile dobrze pamietam,to w ktorejs sesji En-ki wspomina,ze p.Lobos jest wcieleniem kaplanki KI i ze ma unikatowe DNA,jakiego nikt nie ma na naszej planecie,.
no ale zarowno Twoja jak i moja wiara w to co mowi p.L.Lobos jest rowna lub bliska zeru.Czy tak?
Pozdrawiam.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #16 : Czerwiec 02, 2010, 15:54:29 »

Skoro P. Lucyna ma to unikalne DNA , to po co szukac tej pramatki? Po co , ta cala kosztowna imprezka z kopaniem tu i tam? Wystarczy pobrac DNA od P. Lucyny  i do roboty nasi drodzy " przyjaciele" , jest material do tworzenia nowego ciala ludzkiego, nowego prototypu "Adam 2" , a moze teraz bedzie inne imie . No ale po co , tyle lat bujac sie z tym projektem? Coś Coś Z politowaniem
Cos tu nie gra....  Cool Coś

Co nie da sie?Coś?? Eeee , co to jest dla Samuela i spolki popija troche wody ze zlotem i sie da , zaraz uzyskaja zlote cialo.
Pewnie ze nie wierze w zadne lanie wody Samuela i spolki , ani w bajania P. Lucyny , moze ona ma bardzo szczere checi ( w to wierze)  , ale kompletie nie ma mozliwosci analizowania przekazow i wyciagania logicznych wnioskow.
To widac na odleglosc.
Dlatego po raz trzeci NIE! tej zaklamanej i podstepnej akcji , chcacej po raz kolejny zniewolic Czlowieka.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Czerwiec 02, 2010, 17:00:05 »

Wytłumaczcie mi proszę, co te rozprawy mają wspólnego z tematem, czyli z "ankietą"?
Przenieście się z tymi dysputami do odpowiedniego wątku, albo Wam pomogę. Jeśli nikt nie chce już brać udziału w ankiecie to wątek zamykamy.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #18 : Czerwiec 02, 2010, 17:45:26 »

"Zapraszam wiec do ankiety  tylko forumowiczow i zaznaczam,ze glosy osob,ktore sie tylko zarejestrowaly aby wziac udzial w ankiecie, nie beda brane pod uwage.
Pytanie ankietowe brzmi:.. czy nadal wierze p.Lucynie Lobos i w jej misje ratowania Ziemi i ludzkosci?..
Krotkie komentarze swoich decyzji mile widziane.Administracje forum prosze o kontrole
legalnosci glosow(jeden glos na jeden account#) i o zamkniecie ankiety w dniu 31
czerwca, 2010 r.Ja oddalem swoj glos na nie i moje stanowisko odnosnie PCH/MF jest
wszystkim dobrze znane - sciema,klamstwa i manipulacje, i jestem w 100% odpowiedzialny
za swoje slowa.A jak Wy?
Pozdrawiam."

Autorka prosila o kometarz do swojej decyzji , kometarze rozwinely sie w dyskusje z uzasadnieniem decyzji  na NIE.

Czy widzisz w tym cos nie na temat i nie wlasciwego?
Temat powinien byc aktywny przez miesiac zgodnie z prosba autorki , tak wiec czy nie za szybko na zamkniecie go?

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #19 : Czerwiec 02, 2010, 18:16:19 »

Cytat: Kiara
Autorka prosila o kometarz do swojej decyzji

>Kiaro<, "autorka" tego wątku jest ...... autorem.  Uśmiech Mrugnięcie

Oczywiście, nie mam najmniejszego "ale" do zamieszczenia swego komentarza, jednak tworzenie tyrad w tej sprawie proponuję już przenieść np. tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=1717.0
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2010, 18:24:30 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Linda
Gość
« Odpowiedz #20 : Czerwiec 02, 2010, 18:35:52 »

    Uśmiech

Głosuję na NIE.

.Moge tylko dodac ,ze nigdy nawet przez chwilke nie wierzyłam....
Na swoim własnym przykładzie przekonałam sie ,ze pani Lucyna z jakiś powodów nie mówi prawdy.Jak juz pisałam byłam na sesji prywatnej .Tam poddałam sie badaniu wahadełkiem,które miało powiedziec jaki jest stan zdrowotny mojego organizmu.Powiedziało o schorzeniach ,których nie mam i całkowicie pominęło chorobę bardzo poważną ,z  którą
tam pojechałam.Na szczęscie, przed badaniem o niej nic nie powiedziałam.Była to sprawa osobista wiec o niej nie pisałam.Teraz to już jest historia więc mogę o tym spokojnie mówić. Pisałam równiez o tym ,ze w pewnym momencie Enki przemawiający przez panią Lucynę zaczął mówić jako kobieta. Uśmiech Jakie to wywołało zmieszanie u p. Lucyny. Nic dodać nic ując.....
Może jest jakieś wyjaśnienie tych okolicznosci ale ja mam podstawy by już zaufania nie mieć...Może Enki akurat miał wolne. Uśmiech Mogę to zrozumieć...  Chichot ,tylko dlaczego pani Lucyna udawała ,ze jest w kontakcie....?
Nie dostałąm odpowiedzi na zadne pytanie .Myśle ,ze dlatego ,ze zadawałam pytania osobiste.Inni ,którzy pytają o sprawy zwiazane z Projektem są zadowoleni,ponieważ do tych pytań Pani Lucyna jest bardzo dobrze przygotowana .
Do dzis śmieje sie z siebie ,ze na tą sesję pojechałam.A z drugiej strony moze i dobrze .Wiem co na ten temat mam mysleć.Z uwagą więc obserwuję przebieg wydarzeń i czekam  na zakończenie sprawy. Uśmiech
Nie mam watpliwosci jakie ono bedzie mimo pozornych sukcesów PCH ,dotyczących ostatnich wykopalisk.
 Uśmiech
Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #21 : Czerwiec 02, 2010, 21:29:59 »

Tak- uważam, że misja PCH ma udział w ratowaniu. Z tym tylko, że nie Ziemi a ludzkości. PCH aktywuje ludzkie serca przy udziale Hierarchii.
Nie robi tego bardziej, niż Radosław, propagujący Davida Icka i Dana Wintera...
Nie robi tego bardziej, niż każdy z Was, gdy poruszacie serca innych...
Ja tez mieszczę się w tych kanonach...
I  Jakub, zamykając Kod Czasu
JESTEM TOBĄ. 

P.S. Krzysiek , masz czystość zapisu swoich myśli.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2010, 21:39:06 wysłane przez sarah54 » Zapisane
Robin
Gość
« Odpowiedz #22 : Czerwiec 03, 2010, 11:47:54 »

Cytuj
Nie sądzę, co prawda, by włożenie mumii prawdziwego Cheopsa do "sarkofagu" cokolwiek zmieniło, ale uważam, że istnieje Komnata Zapisów i należy jej usilnie poszukiwać dla zrozumienia naszej prawdziwej historii i tożsamości. Być może Hawass już kontempluje to odkrycie wywożąc z rejonu Gizy pod osłoną nocy niesamowite artefakty.

Całkowicie się z Tobą zgadzam Krzysiek   i uważam że nie muszę się tłumaczyć dlaczego  taki głos a nie inny oddałem  .To jest osobista sprawa kazdego człowieka.Ci którzy chcą nie się tłumaczą.
Pozdrawiam
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #23 : Czerwiec 03, 2010, 11:53:35 »

Ja nadal wierzę Pani Lucynie. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #24 : Czerwiec 03, 2010, 12:30:59 »

Po raz pierwszy uwierzyłem w to co napisałeś.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

moloromme krolestwosurmenii filtrowa36 khaleesi cloudwind