Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 13, 2024, 00:14:22


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Kod peszerowy i wiedza współczesna - komentarze.  (Przeczytany 936 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Tenebrael
Gość
« : Marzec 24, 2009, 16:53:32 »

Kapłan 718:

Kiara ma rację - jest WETERANEM tego forum, należy jej się własne poletko bez waszych "komentarzy", to samo Leszkowi w dziale Święta Geometria!

O WŁAŚNIE... kiedy przeczyta to Tom1ek, to niech sam zauważy, do czego może doprowadzić rozdzielanie na lepszych/gorszych (pod względem stażu, punktów, gwiazdek czy cokolwiek) na forum - dzięki Kapłanie za bycie idealnym przykładem.

Michał wiadomo, że najwięjszy krzykacz i przeciwnik wszystkeigo - Tenebrael będzie przeciwko, myślę, że tom1ek nie ma NIC przeciwko, takie rzeczy to kwestia modów, po to są aby on nie musiał ciągle się wszystkim zajmować...


Krzykacz powiadasz.... w tym momencie mam dosłownie "banan na ryju" Chichot Każdy chyba doskonale wie, dlaczego, biorąc pod uwagę wcześniejsze Twoje posty i dokonania na tym forum Chichot

czemu bronię Kiary? bo poznałem ją po za forum i wiem jaka jest na prawdę!

A co kogo obchodzi, jaka Kiara jest poza forum? To jest FORUM, i mówimy o sytuacji na FORUM.

proponuje bladowi i tene po minusku za wszynananie awantur i negowanie decyzji ADMINA


Po pierwsze, to Moderatora, a nie Admina. Ten tytuł masz u Michała tam, pod awatarem...taaak, tutaj, właaaśnie! Spostrzegawczy Kapłanek!

Po drugie, wyraziłem OPINIĘ o tej decyzji. Ale widzę, że cała "religia Kiary" i Twoja przy okazji winna się zwać: "Dyktatura Wolnostojeństwa" (czy może raczej "Ledwostojeństwa"....
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2009, 16:57:20 wysłane przez Tenebrael » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

burza jasminowygaj weganizm gangtzj tb