Co byscie chcieli zmienic jakie sa wasze marzenia itp?

(1/10) > >>

sqnik:
rozmawiamy tu o roznych rzeczach, roznych sprawach waznych mniej waznych ale jakos nigdy nie zauwazylem tego co chcielibysmy my sami, jakie sa nasze marzenia, co bysmy chcieli zmienic zarowno w sferze duchowej jak i tej prywatnej :)
pozwolicie ze ja zaczne :)
jesli chodzi o sfere duchowa chcialbym zostac oswiecony :) w takm sensie ze dotykiem chcialbym leczyc , glodnych nakarmic chorych wyleczyc... chcialbym zeby ludzie byli mili dla siebie zeby nie knuli, nie wyrzadzali krzywd, zeby traktowali kogos na rowni mimo iz nawet sa ponad kims, zeby pocieszali w trudnych sytuacjach, chcialbym zeby sie wszystkie problemy rozwiazywaly, najlepiej zeby ktos zostal zeslany na ziemie kto wkaze droge tym ktorzy sie zgubili
chcialbym w zyciu relalnym dojsc do czegos tak abym mogl pomagac tym ktorym sie nie udalo
coz to chyba wszystko jak na razie :) wasza kolej :)

Septerra:
Nagrać tą piosenkę, którą zawsze chciałem nagrać, napisać ten wiersz, który zawsze chciałem napisać, przeczytać tą książkę, którą zawsze chciałem przeczytać, pokochać osoby, które zawsze chciałem pokochać.
Napisać tą grę, którą zawsze chciałem napisać i nakręcić ten film, który zawsze chciałem nakręcić!

Jak będę miał wyjątkowego pecha to te same słowa będę mógł powiedzieć na łożu śmierci.

Michał:
Ja chce wydać moją książkę (a właściwie książki) a za zarobione pieniądze pomagać ludziom  :)

Mora:
hmmm marzenia dużo tego jest ;D
ale najbardziej chciałbym by świat zmienił się na lepsze na tą dobrą stronę, by gdy będę się budzić to z uśmiechem a nie tak jak jest teraz  :(

Hironobu15:
Ja chciałbym aby ludzie się zmienili na lepsze i żeby zwierzęta były traktowane normalnie, a nie bestialsko jak teraz sie je traktuje.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watahaskromnych grotasmierci newhistory psrlrpg teen-wolf