Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 06, 2024, 05:35:59


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesje: 91, 92 i 93  (Przeczytany 127453 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #50 : Styczeń 11, 2009, 09:22:53 »

ale 2012 to już wzięło się z Kalendarza Majów ich zapisków oraz Egipcjan i Sumerów więc PCH tego akurat nie stworzył
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2009, 09:23:02 wysłane przez Cysio91 » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #51 : Styczeń 11, 2009, 09:47:02 »

Nie do końca. Chodzi o to (jak już kiedyś wcześniej pisałem) że Majowie mieli kalendarz bardzo długi, który mógł pomieścić pewną liczbę lat, miesięcy i dni. Kiedy możliwość liczenia się skończy, wtedy nastąpią kataklizmy naturalne (według ich wierzeń), które spowodują poważna zmianę, a w konsekwencji nastanie tzw. Piąty Świat (Piąta Era). Problem leży w tym, ze, aby znać koniec, należy precyzyjnie wiedzieć, kiedy kalendarz się zaczyna. A tu nie ma pewności - są podawane daty od 3113 p.n.e do 3641 p.n.e - jak widać, rozstrzał jest ponad 500 lat! Tak więc końcowa data może być albo 2012, albo 1512, albo 2512, albo jeszcze inna (są też daty pomiędzy tymi dwoma). Tak więc równie dobrze dnia, kiedy kalendarz Majów się skończy, mogą doczekać dopiero nasze pra pra pra pra pra wnuki. Albo też już jej doczekali nasi dawni przodkowie. Choć z tego co wiem, rok 2012 robi tyle szumu, bo jest to NAJWCZEŚNIEJSZA MOŻLIWA data końca kalendarza. Ale może to być też data 2512 np...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2009, 09:54:26 wysłane przez Tenebrael » Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #52 : Styczeń 11, 2009, 09:56:17 »

oczywiście zgodzę się z tym ; warto dodać że kalendarz Majów jest najprecyzyjniejszym kalendarzem świata a Majowie mieli ,,fioła'' na punkcie obserwacji nieba i zjawisk astronomicznych
ciekawostką jest również ale tutaj już egipski tekst że gdy był ostatni kataklizm (bioblijny potop 9792 pne jak się dobrze orientuję Wenus zatoczyła koło w tym roku nad konstelacją oriona
a właśnie w 2012 powtórnie po raz kolejny zatoczy koło nad Orionem
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #53 : Styczeń 11, 2009, 10:00:19 »

O, o tym nie wiedziałem. Mógłbyś podać źródło?
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #54 : Styczeń 11, 2009, 10:02:24 »

Chodzi ci o te koło Wenusa nad Orionem Coś
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #55 : Styczeń 11, 2009, 10:10:46 »

Mhm Uśmiech
Zapisane
kosynier
Gość
« Odpowiedz #56 : Styczeń 11, 2009, 10:40:59 »

heh a ja powiem tak Enki czy samuel czy jak mu tam mnie ni grzeje ni ziębi faktem jest że jest to ciekawy temat. Starożytne zapiski majów, egipcjan i sumeryjska nibiru. Ja cierpliwie czekam, co bedzie to bedzie.

co do Nibiru to jezeli juz ma byc w sierpniu widoczna to napewno wiekszosc lub wszyscy co nie maja stycznosci z obserwacja gwiazd nic nie zobacza z tego wzgledu ze o ile sie pojawi to bedzie widoczna jak mała kropka i bez teleskopu nic nie zobaczymy.

i ciekawe jest to ze enek twierdzi ze pojawi sie w gwiazdozbiorze oriona he he w sierpniu i we wrzesniu jesli  sie nie myle to  orion nie bedzie widoczny nad polskim niebem noca dopiero poczatkiem pazdziernika bedzie nisko nad horyzontem. musze jeszcze to dokładnie sprawdzic.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2009, 10:42:00 wysłane przez kosynier » Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #57 : Styczeń 11, 2009, 10:47:26 »

To zródłem jest Patryk Geryl - polecam obejrzeć I część Strefy Tajemnic (1 odcinek )
tam to jest
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2009, 10:47:37 wysłane przez Cysio91 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #58 : Styczeń 11, 2009, 11:28:26 »

Wiecie co to bylo chyba w ostatniej sesji Samuela; On mowi do ludzi iz ZNAKIEM ZYCIA JEST ZNAK REIKI !  No juz glupszej i bardziej inpertyneckiej odpowiedzi Samcia dawno nie slyszalam. On sobie po prostu nabija sie ordynarnie z ludzi ( wie iz juz nic zrobic nie moze , ze jest czsem przeszlym) wiec robi ludzi w balona.
Znak zycia? Zastanowcuie sie co to jest ( Biblia o nim wspomina przy wejsciu z Egiptu, tam tez jest uzyta symbolika), ale nie znak Reiki.

Czy zyjecie na Ziemi dzieki Rejki? Ono Wam dalo zycie? Ono decyduje o Waszym zyciu? A co z tymi ktorzy nie slyszeli i nie uslysza o Reiki? Oni nie posiadaja i posiadac nie beda znakiu zycia?

ZNAK ZYCIA - TO LINIA KRWI, TO DNA LUDZKIE, NIE ZAS TWORZONE SZTUCZNIE W LABORATORIACH DLA ISTOT O KRZEMOWYM SYSTEMIE ZYCIA. BO ONI MAJA INNA LINIE. WLASNIE INNA.

Ewolucja odbywa sie dzieki mozliwoscia zdeponowanym w DNA , ono poprzez energie , ktora kumulujemy w naszym organizmie uruchamia i uruchomi zdeponowane w Czlowieku mozliwosci. Ten kto posiada ow "znak zycia" czyli DNA , ktore dokona transformacji ciala fizycznego w cialo swietliste dokona przejscia w 4 wymiar. Kto takich mozliwosci nie posiada, bedzie istnial na poziomie 3 wymiaru.
Czyli jak przy wyjsciu z Egiptu, tak i teraz ZNAKIEM ZYCIA JEST KREW. NIE ZAS STAWIANE NA NAS SYMBOLE REIKI, BO ONE NIC NIE ZNACZA W OBLICZU NASZEGO NATURALNEGO DZIEDZICTWA.

Tak wiec uwaga dla tych ktorzy spisuja i publikuja przekazy od Samuela.Moi mili weryfikujcie slowa tego kto robi te przekazy, bo publikacja takich bredni Was osmiesza. Odbiera Wam wiarygodnosc juz na poziomie podstawowej wiedzy.
Po za tym macie rozumy? To uzywajcie ich myslcie samodzielnie, zacznijcie widziec wiecej niz to co wodzi Wam przed nosem Samuel.

Reiki ( symbolika i cel niczym sie nie roznia od , symboliki i celu uzywanego przez KK . To rytual wiazacy z pewna przestrzenia, ktora pomaga swoim poddanym ale nie bezinteresownie , bo caly czas zasilaja ja polaczeni pieczeciami swoja energia zycia.Pieczecie jak w KK sa stawiane na czakrach, ktore nie moga juz uzyskac swojej pelnej mocy, pracuja zgodnie z "filtrem" , ktorym jest symbol Reiki).

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Stanley
Gość
« Odpowiedz #59 : Styczeń 11, 2009, 12:25:30 »

Cześć >Kiara< !

"... (wie iz juz nic zrobic nie moze , ze jest czsem przeszlym) ..."

Możesz robić wszystko co Ci tylko przyjdzie do głowy, wymawiać wszystkie swoje ubrane w słowo "miłość" zaklęcia, ale wiedz, że Ci się nie uda już nikogo więcej wyprowadzić w maliny. Wrzucam Ci tylko jeden 7mio stronicowy niewielki artykuł, z którego pochodzi poniższy fragmencik m.in o Tobie:

"...
Regresywni ID-ET i ich ziemscy sojusznicy nie chcą pozwolić nam na "przejście
w górę" i dlatego wdrożono cały szereg wypaczeń i zakłóceń, głównie w formie
religijnych przekonań i innych systemów wiary, które pozwalają utrzymywać gatunek
ludzki w stanie ignorancji.

..."

Download here

Obiecuję Ci, że kiedy sama to zrozumiesz, przestaniesz "zakłócać" ścieżkę rozumienia innym, czego Ci z Całego Serca Życzę. Pozdrawiam.

Wszystkich LDW i OS jak zwykle również.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2009, 15:05:25 wysłane przez Stanley » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #60 : Styczeń 11, 2009, 12:52:33 »

Stanley Twojego programu zaklocic nie mozna, i ja nie mam takiego celu w stosunku do nikogo.
Pokazuje bezsens nasladowania bezmyslnego slow i mysli innych bezmyslnie wierzacych w przekazy wlasnie tych o ktorych piszesz ze nami manipuluja
Ale Ludzi ktorzy Ludzkosc chca wlasnie wetknac w cudze plany jest sporo. Odbiera sie Czlowiekowi jego MYSLI, JEGO ODCZUCIA I JEGO MOC zastepujac zcalaniem w jakies grupy oznakowane symbolami. A GDZIE MYSLENIE SAMODZIELNA? GDZIE ROZWOJ INDYWIDUALNY? DZIE MOC TWORCZA? NIE MA, JEST NATOMIAST STADKO STEROWANE PRZEZ ENERGIE PLYNACA PRZEZ SYMBOL  "PORT".

Jak to dziala ze wogule dziala"

Stary sprawdzony sposob, POMOZECIE? POMOZEMY!!!
Otoz tworzy sie grupy ludzi jako jeden zcalony system energetyczny , ktorym pobiera sie od nich energie zycia przez symbole kody  dla wlasnych nieznanych Czlowiekowi celow. Ale jak dziala ze leczy , ze dziala wogile? Proste, posiadajac zebrana energie od WSZYSTKICH OZNACZONYCH SYMBOLAMI ( a jest jej nie malo . bo rejkowcy sa na calym swiecie) mamy BANK ENERGII !!. I teraz jak ktorys z naszych zcalonych w system "NIEWOLNIKOW" potrzebuje energii, bo jest chory , bo leczy innych, OTRZYMUJE JA Z DEPOZYTU ENERGETYCZNEGO < KTORY SAM Z INNYMI CALY CZAS UZUPELNIA.
I TO DZIALA!!!  HA, HA , HA... a jak ma nie dzialac skoro jest przesylana odpowiednia dawka na haslo zastosowany znak! Musi zadzialac, inaczej nie bylo by nastepnych kandydatow na niewolnikow dostarczajacych energie.

Poniewaz system zewnetrznego zasilania ( glowny system ENERGETYCZNY ZYCIA ZIEMI I LUDZI) zostal odciety od tych bytow, chca korzystac z wczesniej przygotowanego AWARYJNEGO , ktory plynie bezposrednio od LUDZI DO NICH, omijajac zakrecony "kurek". PROSTE? PROSTE, ale nie wszyscy chca akceptowac ta wiedze , bo w interesie niektorych ludzi jest wspieranie odchodzacego manipulujacego nas LUDZI systemu.
 Ty Stanley sam sie zastanow czego chcesz, i co Twojej Duszy blizsze?
Bo mnie zadne majadery Samuela nie wzruszaja, wiem co robi i do czego dazy.
ON POTRZEBUJE TYLKO ENERGII OD NAS NICZEGO WIECEJ, RESZTA TO MANIPULACJA :LUDZKIMI SLABOSCIAMI, NIE PRZEPRACOWANYMI DAWNYMI PROBLEMAMI, SLABOSCIAMI EGO.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #61 : Styczeń 11, 2009, 13:00:06 »

On mowi do ludzi iz ZNAKIEM ZYCIA JEST ZNAK REIKI ! 

Chyba coś przeoczyłem albo niezrozumiałem. Pokarz mi proszę gdzie tak mówi. Ja pamiętam, że wspomina o reiki, o kursach Silvy itp. w kontekście ułatwienia nam dostosowania się do zmian energetycznych jakie będą się systematycznie nasilać, natomiast jakoś dziwnie umknęło mej uwadze to co sugerujesz.
Zapisane
Stanley
Gość
« Odpowiedz #62 : Styczeń 11, 2009, 13:23:06 »

>Kiara< więc zacznij trenować swą "MOC i WIEDZĘ" w ten sposób:

http://www.youtube.com/watch?v=ZlIwcVAxZsU

- by dać dowód innym na jej prawdziwość, bo mam nieodparte wrażenie, iż również należysz do zachłyśniętych ziemskim systemem "Crystal Child", które miały pomagać, lecz robią zupełnie coś przeciwnego.

Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #63 : Styczeń 11, 2009, 13:30:52 »

... my możemy lewitować CośCoś

 zawsze uważalem ze ten koles to jakis zwykly typ który naręca coś przy pom ocy efektów specjalnych teraz mnie zatkało
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2009, 13:31:41 wysłane przez muszin » Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #64 : Styczeń 11, 2009, 13:31:38 »

Przecież Chris Angel to iluzjonista.

Eee Chichot
Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #65 : Styczeń 11, 2009, 13:32:43 »

No właśnie ale sztuczka dobra zatkało mnie an minute Chichot
Zapisane
Stanley
Gość
« Odpowiedz #66 : Styczeń 11, 2009, 13:48:47 »

Pomóżcie mi odszukać ten poniższy filmik w dużo lepszej jakości, ponieważ chciałbym przyjrzeć się dokładniej niebu w pewnych jego sekwencjach. Chcę się upewnić czy to śmigłowiec w oddali:

http://www.youtube.com/watch?v=47pRIniVg1Y

Pozdrawiam.
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : Styczeń 11, 2009, 14:38:00 »

Cześć Stanley Uśmiech
Moim zdanie to śmigłowiec na tle nieba.Zwróć jeszcze uwagę na zmieniający się układ chmur.To napewno jest nie naturalne,to niezły trik/
Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Stanley
Gość
« Odpowiedz #68 : Styczeń 11, 2009, 14:49:22 »

   Tego właśnie chcę się dowiedzieć, ponieważ gdzieś mi się obiło o uszy, że jest to Iluminat, który ma odwrócić uwagę mnóstwa umysłów ludzkich od rzeczy istotnych. Podobnie jak Peter Powers, bawiący się w tzw. "Street Hypnosis" i z tego co widać, nawałnica tego typu "władców matrixa" rośnie w nieprawdopodobnie wielkim tempie. Pozdrawiam.