Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 18, 2024, 00:59:12


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Wyraź siebie!  (Przeczytany 1380 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Szmer
Gość
« : Listopad 12, 2012, 15:58:31 »

Czytając cudzą wypowiedz możesz ocenić TYLKO WYPOWIEDZ , a nie człowieka. ocenianie ludzi przez pryzmat tylko ich wypowiedzi bywa bardzo ale to bardzo mylne.

A to po czym w takim razie Ty oceniasz ludzi? po paznokciach czy po butach? Mi się zawsze wydawało że ludzi ocenia się właśnie po czynach i ich wypowiedziach. Wypowiedź człowieka najczęściej odzwierciedla jego idee, przekonania, światopogląd, wierzenia etc.
Ciekawi mnie jedno... awanturujesz się o tą "swoją osobę" na każdym kroku a prawda jest taka że starasz się za wszelką cenę zaistnieć przy każdej możliwej okazji na tym forum. Ty musisz zawsze być wszędzie. Wypisujesz na tym forum miliony jakiś historii i tez powołując się na SWOJĄ wiedzę wewnętrzną, na SIEBIE a teraz informujesz że dla Ciebie wypowiedź to tylko wypowiedź. Jak ktoś Cię atakuje/prowokuje to wszczynasz za każdym razem jakieś awantury, głosisz obwieszczenia na lewo i prawo... hej? przecież to tylko wypowiedź. Czemu atakujesz arteq'a za każdym razem gdy coś o tobie napisze skoro to tylko wypowiedź? To jak to w końcu jest? O co Tobie chodzi? Jak to arteq kiedyś napisał - znowu zarobiłaś pałką, którą strugałaś na innych. Nie boli Cię głowa od tego? A czytając te twoje awantury jedna myśl mi tylko do głowy przychodzi... zero w Tobie tej miłości, o której tak opowiadasz na każdym kroku. Za każdym razem utwierdzasz mnie tylko w przekonaniu że bardzo fałszywa osoba z Ciebie.

Teraz czekamy na ripostę albo przemilczenie tematu... no bo przecież oświeconej i pełnej miłości osobie nie przyjdzie do głowy przemyśleć swoje zachowanie.
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pisanepioremanila planszowanie maho amigos rycerze-erathii