Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 03, 2024, 20:26:10


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nazwa Naszego Forum  (Przeczytany 28613 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« : Październik 04, 2010, 09:43:23 »

Zapraszam do głosowania. Wyniki będą znane dopiero po zakończeniu ankiety - czyli za 14 dni

Udanego głosowania Uśmiech
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #1 : Październik 04, 2010, 10:51:59 »

Niezależne Forum Projektu Cheops  (..no tak to leciało.. )
Forum Ludzi Pytających (FLP)
Ekspresja Projektu Cheops
Forum Czytelników Projektu Cheops

Cheops - Filozofia Starożytnych w Nowym Świecie (ciekawe, ale..
Cheops - Z wiedzą starożytnych w Nową Erę  (a kto się wybiera?..
Cheops
Forum o Człowieku (raczej niekoniecznie o człowieku. Ja sie tutaj przez doświadczenie dowiedzialem duzo o goscach na ziemi.. niekonieczne ludziach)

EzoCheops
(tak sobie mysle, ze idea "ezoteryki" na forum internetowym jest troche profoanum istoty ezo,
gdyz w sporej mierze est egzo.. niuanse bywaja ezo)

Wolni w Kręgu Cheopsa (może w nowym wydaniu forum - w dotychczs.-zniewoleni)
Tajemnica Cheopsa ()
Cheops-przebudzenie ()
Forum Wędrowców
Forum Galaktyczny Równik (raczej bedzie dezinformacją, bo co innego równik - a co innego chamska urawiłowka)
(z ta grupa tematyczna koresponduje forum "| X | nu | DOM KOŁA |" )


Dziedzictwo Cheopsa
(było PCh - a tu DCh.. idzie sie przestawić Mrugnięcie
Cheops dawniej i dziś
Gwiezdne przesłanie Cheopsa

Cheops - między piramidami a Ślężą
(tematycznie faktycznie osadzone)
Między Cheopsem a Ślężą
Miedzy Gizą a Ślężą
(Coć na ślezy dzieje sie duzo bardzo ciekawych rzeczy, o ktorych relacji tu nie ma i razej tu nie bedzie,
wiec nazwa troszku na wyrost - jesli nie na przekłam. *4411155888125766688)

Cheops - Forum Rozwoju Duchowego
(ducha nie da sie rozwiac - byl o tym watek tu na forum)

najsensowniejsze IMHO wyboldowalem

Ostatecznie zastanawiam sie nad:

Cheops - między piramidami a Ślężą
Cheops-przebudzenie
Niezależne Forum Projektu Cheops
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2010, 11:05:56 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #2 : Październik 04, 2010, 11:11:22 »

Witajcie.

Wlasnie zastanawialam sie  nad ta nowa nazwa naszego forum. Doszlam do wniosku ze najlepsza nazwa to:
   
                                                          " Cheops-miedzy piramidami a Sleza"
Nazwa ta posiada w sobie przeszlosc forom i przyszlosc. Pozdrawiam serdecznie Rafaela.
                     












« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2010, 20:58:41 wysłane przez Rafaela » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #3 : Październik 04, 2010, 11:42:54 »

Ja wybralam nazwe dotyczaca naszego aktualnego stanu , czyli "Niezalezne Forum Projektu Cheops."


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #4 : Październik 04, 2010, 14:01:25 »

No zobaczymy jak to wyjdzie. Oby wybór oddawał sens tego forum...

Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Październik 04, 2010, 16:52:11 »

Ja kliknąłem pkt 1.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #6 : Październik 04, 2010, 18:09:45 »

Glos za pozostawic.
Pozdrawiam.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #7 : Październik 04, 2010, 19:05:10 »

Zagłosowałam na "Niezależne forum Projektu Cheops"

Pozdrawiam  Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #8 : Październik 05, 2010, 11:53:33 »

zagłosowałem  na  "Cheops-przebudzenie  " , bo wydaje mi się, że wielu ( o ile nie wszyscy ) budzimy się z bajki o Cheopsie . Bajki , która była skonstruowana przez Samcia ( kimkolwiek by nie był). Jedni budzą się za  pomocą  totalnej negacji pierwotnych treści, które leżały u podstaw założenia tego forum w zamierzchłej przeszłości, opierając się na  wykazywaniu nielogiczności i braku spójności wizji z faktami ,  a inni budzą się w stronę bardziej ezoteryczną. Oba kierunki są warte rozwoju.
Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
banita
Gość
« Odpowiedz #9 : Październik 05, 2010, 16:42:53 »

Często czytam Wasze posty...

Moja propozycja tematu:
"Forum Projektu Cheops- rzeczywistej historii ciąg dalszy"

Dlaczego?
Ponieważ sami jesteście twórcami dalszego ciągu tej historii.
Projekt Cheops nie jest ani dobry ani kiepski. Istnieje.  Tak, jak istnieją ludzie z nim związani, ich energia pieniądza, ich nadzieje, marzenia i...jakby powiedziała Kiara, ich plany przedurodzeniowe. Nie da się istnienia Enki-Samuela zamieść pod dywan. Pora zrozumieć istnienie różnych niefizycznych grup świadomości, które istnieją i działają w obrębie naszej fizycznej, trójwymiarowej  domeny.
Nie szukajcie jedynej i słusznej dla siebie prawdy. Rzeczywistość, to żywy, organiczny twór, na którą składa się praca WSZYSTKICH ludzkich przedstawicieli dodając do tego także nieludzkie energie złączone z naszą domena wibracyjną.
Enki w definicji ludzkiej jest jak najbardziej bogiem. Jest także opiekunem Ziemi, skoro tak uważa.
Ale jest także członkiem duchowej Hierarchii, która ewoluuje podobnie, jak gatunek Homo Sapiens na Terrze-Ziemi
Hierarchia owa jest związana z wierzeniami nie tylko naszego gatunku: w naszym czasie transformacji odgrywa ogromną rolę- zadaniem Hierarchii jest wspomaganie transformacji wierzeń naszego gatunku, by nie wyrządziła ona spustoszenia w obrębie psychiki ludzkiej/ tym samym Hierarchia również przechodzi swoista transformację, by lepiej służyć naszemu gatunkowi-bowiem jej motywacja jest służenie humanoidalnym formom w czasie ich ewolucji.


P/s/ Dałam propozycję Panu Wójcikiewiczowi- chciałam, by Pan Rayan z projektu Camelot i Awalot zrobił wywiad z twórcami PCH i pomógł wyciągnąć wnioski, bo ma doświadczenie z wywiadu z Jamesem (WM).
Pozwoliłoby to zdjąć ciężar odpowiedzialności z ludzi od PCH, bo B.Rayan ma wystarczająca wiedzę, by ułożyć puzle i obronić honor tych ludzi. Oni wypełniaja najlepiej, jak potrafią swój plan, z którym przyszli na Ziemię.

Pozdrawiam Wszyskich- Sarah


P/s/2  A gdzie mój ulubieniec- Kamilek Zły

==================================Darku-scal posty...

Smutno mi, że żadne z Was nie wysiliło się na żaden sensowny komentarz...


Jeśli dla Każdego z Was obszar materialnej rzeczywistości okaże  swoje najgorsze oblicze, okaże głębokie dno,  okaże brak nadziei od kogokolwiek- będzie to czas, gdzie Każde z Was będzie wiedziało, że jest w stanie uratować samego siebie,że czas nauczycieli dobiegł końca...


Ano scaliłem
Darek
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2010, 20:22:20 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #10 : Październik 07, 2010, 22:31:28 »

O co Ci chodzi banito bo normalnie nie rozumiem... Może tak w skrócie i prosto?
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Październik 08, 2010, 05:58:00 »

Często czytam Wasze posty...

Moja propozycja tematu:
"Forum Projektu Cheops- rzeczywistej historii ciąg dalszy"

Dlaczego?
Ponieważ sami jesteście twórcami dalszego ciągu tej historii.
Projekt Cheops nie jest ani dobry ani kiepski. Istnieje.  Tak, jak istnieją ludzie z nim związani, ich energia pieniądza, ich nadzieje, marzenia i...jakby powiedziała Kiara, ich plany przedurodzeniowe. Nie da się istnienia Enki-Samuela zamieść pod dywan. Pora zrozumieć istnienie różnych niefizycznych grup świadomości, które istnieją i działają w obrębie naszej fizycznej, trójwymiarowej  domeny.
Nie szukajcie jedynej i słusznej dla siebie prawdy. Rzeczywistość, to żywy, organiczny twór, na którą składa się praca WSZYSTKICH ludzkich przedstawicieli dodając do tego także nieludzkie energie złączone z naszą domena wibracyjną.
Enki w definicji ludzkiej jest jak najbardziej bogiem. Jest także opiekunem Ziemi, skoro tak uważa.
Ale jest także członkiem duchowej Hierarchii, która ewoluuje podobnie, jak gatunek Homo Sapiens na Terrze-Ziemi
Hierarchia owa jest związana z wierzeniami nie tylko naszego gatunku: w naszym czasie transformacji odgrywa ogromną rolę- zadaniem Hierarchii jest wspomaganie transformacji wierzeń naszego gatunku, by nie wyrządziła ona spustoszenia w obrębie psychiki ludzkiej/ tym samym Hierarchia również przechodzi swoista transformację, by lepiej służyć naszemu gatunkowi-bowiem jej motywacja jest służenie humanoidalnym formom w czasie ich ewolucji.


P/s/ Dałam propozycję Panu Wójcikiewiczowi- chciałam, by Pan Rayan z projektu Camelot i Awalot zrobił wywiad z twórcami PCH i pomógł wyciągnąć wnioski, bo ma doświadczenie z wywiadu z Jamesem (WM).
Pozwoliłoby to zdjąć ciężar odpowiedzialności z ludzi od PCH, bo B.Rayan ma wystarczająca wiedzę, by ułożyć puzle i obronić honor tych ludzi. Oni wypełniaja najlepiej, jak potrafią swój plan, z którym przyszli na Ziemię.

Pozdrawiam Wszyskich- Sarah


P/s/2  A gdzie mój ulubieniec- Kamilek Zły

==================================Darku-scal posty...

Smutno mi, że żadne z Was nie wysiliło się na żaden sensowny komentarz...


Jeśli dla Każdego z Was obszar materialnej rzeczywistości okaże  swoje najgorsze oblicze, okaże głębokie dno,  okaże brak nadziei od kogokolwiek- będzie to czas, gdzie Każde z Was będzie wiedziało, że jest w stanie uratować samego siebie,że czas nauczycieli dobiegł końca...


Ano scaliłem
Darek


ja czytam twoje posty również Sahro/banito- nawet jeżeli mamy inny punkt widzenia,-
wydaje się że nawet sprzeczne poglądy wykluczjące się- w sumie/końcu razem dają całkowity obraz rzeczywistości, a każdy z osobna jest niepełny, choć ta rzeczywistość to i tak "poligon" i zaledwie lustrzane odbicie naszej prawdziwej natury.

pozdr. Mrugnięcie

PS. sama widzisz jakie przesilenie następuje
PS.2 twój ulubieniec chyba zbanowany, ale pisanie w kółko tych samych inwektywów staje się nie efektywne Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #12 : Październik 08, 2010, 22:22:52 »

zagłosowałem

Cheops - między piramidami a Ślężą

Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Październik 13, 2010, 13:56:35 »

Witam

Zmodyfikowałem ankietę i dałem możliwość trzykrotnego oddania głosu - można wykorzystać ale nie trzeba.

Proszę wybieranie pomiędzy pozostawionymi nazwami Uśmiech

Pozdrawiam
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #14 : Październik 16, 2010, 10:57:10 »

Witam

Zmodyfikowałem ankietę i dałem możliwość trzykrotnego oddania głosu - można wykorzystać ale nie trzeba.

Proszę wybieranie pomiędzy pozostawionymi nazwami Uśmiech

Pozdrawiam

to dodam głosy tak (jesli glosowanie bedzie aktywne)
Cheops - między piramidami a Ślężą    +1   (2)
Gwiezdne przesłanie Cheopsa                   +1   (1)
Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Październik 21, 2010, 12:21:37 »

No to co? robić ostateczną dogrywkę czy sam mam wybrać z dwójki finalistów??
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


ptak
Gość
« Odpowiedz #16 : Październik 21, 2010, 12:49:16 »

Jestem za dogrywką.&