Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 06, 2024, 21:26:01


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 11.11.11 - Oblicza Duchowości u progu 2012  (Przeczytany 30025 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Październik 28, 2011, 19:11:23 »

http://davidicke.pl/forum/viewtopic.php?f=13&t=8489


Na forum Davida jest nowo zalozony watek.Bardzo ciekawy.Polecam.

Greto Uśmiech  autorem jest redmuluc ( kiedyś był uzytkownikiem naszego forum ) a to gwarantuje naprawdę ciekawy temat Chichot
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #26 : Październik 28, 2011, 20:06:02 »

Cytat: greta
Wiesz Darku trudno powiedziec czy by to kogos zainteresowalo.Te wiadomosci przewijaja sie u nas w roznych tematach.

Niemal w każdym wątku przewijają się myśli z innych. Mimo to wciąż tworzymy nowe tematy by zogniskować te informacje, by nie trzeba było szukać po "czeluściach" forum jakieś myśli.
Zakładaj więc i nie martw się czy kogoś zainteresuje, czy nie. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #27 : Listopad 03, 2011, 10:47:22 »

To będzie wielkie energetyczne i duchowe wydarzenie.
W całym świecie a także w Polsce odbywać się będą w tym dniu różne spotkania, warsztaty, medytacje. Myślę, że to co wydarzy się wtedy we Wrocławiu będzie miało szczególną moc. Będzie to kongres w liczącej 500 miejsc sali konferencyjnej w Polskiego Radia Wrocław.

11.11.11 Wrocław - Sala koncertowa Polskiego Radia Wrocław ul. Karkonoska 10
                                                    Zgromadzenie Wolnych Ludzi
 
                                                   Oblicza Duchowości  u progu 2012

                       Patronat medialny: „Czwarty Wymiar” Organizator: Ośrodek Edukacji Janusz Zagórski
                                                       Program (aktualizacja z 3.X.2011 r.)

Jeszcze raz chce zapytac czy ktos z tego forum wybiera sie na ten kongres. Ja chce uczestniczyc w tym spotkaniu i Tomek - tak wiec jak narazie jest nas dwoje. Cieszylabym sie bardzo gdyby jeszcze ktos z tego forum wybral sie na to spotkanie we Wroclawiu.

Pozdrawiam serdecznie Rafaela
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2011, 10:48:11 wysłane przez Rafaela » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Listopad 03, 2011, 11:05:28 »

niestety, nawet gdybym chciał- to i tak nie mogę,-
sorki  Smutny
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #29 : Listopad 03, 2011, 21:18:45 »

A to szkoda, kiedy zobaczylam ze napisales w tym temacie, ucieszylam sie ze moze bedziesz na tym sympozjum - szkoda.
Pozdrawiam serdecznie. Rafaela
Zapisane
Tomasz
Gość
« Odpowiedz #30 : Listopad 03, 2011, 22:33:02 »

Jeszcze raz chce zapytac czy ktos z tego forum wybiera sie na ten kongres. Ja chce uczestniczyc w tym spotkaniu i Tomek - tak wiec jak narazie jest nas dwoje. Cieszylabym sie bardzo gdyby jeszcze ktos z tego forum wybral sie na to spotkanie we Wroclawiu.

Pozdrawiam serdecznie Rafaela
Dołączam się do zachęty Rafaeli.
Dojazd na  "obiad" mogę zapewnić 4 osobom Mrugnięcie Piąty kierowca, czyli Ja Uśmiech
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #31 : Listopad 04, 2011, 10:13:14 »

Witaj Tomku.

Jak narazie to wyglada ze jest nas tylko dwoje z forum, jest jeszcze troche czasu moze jeszcze ktos dolaczy.
Zapisuje sie na jazde na obiad.
Pozdrawiam serdecznie. Rafaela
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #32 : Listopad 12, 2011, 12:43:30 »

Witajcie kochani.
Wczoraj bylam na sympozjum Oblicza Duchowosci u progu 2012 roku. Bardzo mi sie podobalo.
Sala byla wypelniona . Ludzie byli w roznym wieku. Program byl bardzo ciekawy i urozmaicony, nie bylo czasu na nudy.
Mysle ze kazdy znalazl cos dla siebie.
Dzisiaj wracam do domu, Wroclaw jest przepieknym miastem. Pozdrawiam wszystkich. Rafaela
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Listopad 12, 2011, 12:45:51 »

Witaj Rafaelo Uśmiech Napisz coś jeszcze o tym sympozjum Uśmiech Może Janusz lub ktoś inny jeszcze był ? 
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #34 : Listopad 12, 2011, 12:52:55 »

Witaj
Janusza nie bylo, ale parokrotnie jego nazwisko bylo wymieniane. Z Tomkiem tez sie nie spotkalam, ale poznalam
pare osob. Ja jeszcze jestem we Wroclawiu, jak przylece do domu, to sie rozpisze na moim komputerze.
Tak wiec do jutra. Pozdrawiam serdecznie. Rafaela
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #35 : Listopad 12, 2011, 23:27:15 »

Rafaelo, ale co konkretnie ujęło Cię/zainteresowało w tym spotkaniu, według mnie było co najwyżej średnie...
Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : Listopad 13, 2011, 10:26:58 »

Rafaelo, czekamy na retrasmisję !

Arteq sądzisz tak po przeczytaniu menu, czy też miałeś okazję być osobiście ?
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
arteq
Gość
« Odpowiedz #37 : Listopad 13, 2011, 14:15:48 »

nie z programu - bo może mylić - z relacji uczestników...
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #38 : Listopad 13, 2011, 23:31:44 »

Witajcie kochani !

Spotkanie rozpoczelo sie  Polskim Hymnem, wszyscy wstali i tez spiewali ten hymn. Spotkanie bylo prowadzone dosc ciekawie o roznych tematach.
Bardzo ciekawy byl temat "Kobieta i natura" temat  "Bezpieczny porod dla matki i dziecka" proponowany porod w domu , powrot  do natury.
Byl film 15-sto minutowy pokazujacy porod poprzez Carskie ciecie , i porod w domu normalna droga.

Wystep  pani Elzbiety Nowalskiej, wlasciwie informacyjny na temat warsztatow w Egipcie i wydanych ksiazkach. Uczestniczyla w parominutowej
medytacji ktora rozpoczela sie o godz. 11.11 . Bylam nieco zawiedziona, bo oczekiwalam od tej pani nieco wiecej w czasie tego spotkania.

Wlasciwie cale to spotkanie bylo poswiecone  naszej ludzkiej egzystecji. Haslem tego dnia, bylo to, ze w calej tej sytuacji w jakiej sie znajdujemy, 
my jako jednostka jestesmy najwazniejsi. Ostrzegano przed strachem, powiedziano ze rozwoj duchowy powinien kazdy rozpoczac od siebie.

Janusz Zagorski prowadzil to spotkanie, trzymajac sie bardzo czasu. Tak wiec czesto interesujace tematy moglyby troche dluzej trwac.
Atmosfera byla bardzo sympatyczna i przyjacielska.

Podczas przerwy obiadowej mozna bylo rozmawiac z ludzmi ktorzy uczestniczyli w podanych tematach. Czas zlecial mi szybko , jestem bardzo zadowolona z tego  spotkania.
Wlasciwie to nic nowego sie nie dowiedzialam, ale dobrze ugruntowalam swoje wiadomosci.

Pozdrawiam serdecznie Rafaela

====================================

Podaje adres : http://niezaleznatelewizja.pl/2011/11/janusz-zagorski-2011-11-13/  - tu mozna   dowiedziec sie wszystkich  szegolow
dotyczacych tego spotkania.

Pozdrawiam Rafaela

Scaliłem posty
Darek





« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2011, 20:26:30 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Tomasz
Gość
« Odpowiedz #39 : Listopad 14, 2011, 14:00:55 »

 Rzeczywiście nie spotkaliśmy się Rafaello, pukam się teraz w czoło bo dopiero teraz przeczytałem wiadomości gdzie opisałaś swój wygląd (nawet chyba Cię widziałem Mrugnięcie )
Tak czy inaczej, spotkanie było prowadzone przez wielu mądrych ludzi przerywane utworami z serca Cezarego Stawskiego (i nie tylko) z gitarą klasyczną w tle.
Sporo było ludzi, można było spotkać młodych ludzi jak i sędziwych wiekiem a jednak wszystkich łączył jakiś wspólny temat.
Pozdrawiam
Tomek
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2011, 14:01:26 wysłane przez Tomasz » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #40 : Listopad 14, 2011, 20:25:15 »

Witaj Tomku!

Siedzialam w drugim rzedzie od sceny. No trudno, moze nastepnym razem sie uda nam poznac.
Ja jestem bardzo zadowolona z tego spotkania i na dlugo zostanie mi w pamieci ta atmosfera ktora towarzyszyla nam od poczatku do konca
tego spotkania. Po raz pierwszy uczestniczylam w takim spotkaniu, mysle ze nie po raz ostatni.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Rafaela
Zapisane
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #41 : Listopad 18, 2011, 21:36:55 »

Minął 11.11.11 i sufit odwrócił się do góry  Mrugnięcie
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #42 : Listopad 18, 2011, 22:55:16 »

A gdzie jest miejsce sufitu: na dole? W każdym razie dziękujemy za szokującą informację... Poinformuję sąsiada z góry, żeby uważał  Coś
</
Zapisane