Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 02, 2024, 21:13:31


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Antygrawitacja  (Przeczytany 42471 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
t0m3k12
Gość
« : Wrzesień 29, 2008, 19:33:11 »

Czy ktoś już zadał pytanie En-ki czy istnieje antygrawitacja ? Jezeli nikt nie zadał tego pytania to można by było spytać sie czy takowa antygrawitacja istnieje, a jeżeli istnieje to jak ona działa i jak z niej skorzystać. Gdybyśmy byli wstanie posiąść wiedze o antygrawitacji, nie widze problemow z samochodami nie uzywajacymi opon, lecz z unoszacymi sie 10 cm nad asfaltem Język

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2008, 22:38:12 wysłane przez chanell » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 29, 2008, 19:38:27 »

>tOm<
po co pytać o to na sesjach. Przeczytaj o plejadjanach, tam dość dokladnie starają się naprowadzić rozmówców na odpowiednie w tej sprawie wnioski.
Co zaś tyczy pojazdów, na wszystko przyjdzie czas. Spokojnie, dziś mamy ważniejsze rzeczy "na głowie".
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 30, 2008, 13:32:31 »

Przewidywana odpowiedź: "nie jesteście na to gotowi" vel "ależ juz macie w tajnych laboratoriach"
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 30, 2008, 21:30:31 »

Przewidywana odpowiedź: "nie jesteście na to gotowi" vel "ależ juz macie w tajnych laboratoriach"

Z pewnością amerykanie mają kilka popsutych spodków, w swoich labolatoriach  Duży uśmiech (s51)
Zapisane
redmuluc
Gość
« Odpowiedz #4 : Październik 01, 2008, 10:38:53 »

Witam.

Pozwolisz że zaspokoję twoją ciekawość.
Na początek obejrzyj ten dokument
Projekt Ujawnienie.
http://video.google.pl/videoplay?docid=808393514949778004
W tym dokumencie zobaczysz naukowca który da ci odpowiedź na nurtujące cię pytanie.
Więcej jest w wywiadach Projektu Camelot.
Z tego co wiem to na 100% są dwa laboratoria które oficjalnie się tym zajmują Boeing i Lockheed Martin w Skunkworks.
Swego czasu nie pamiętam dokładnie ale chyba około 2005 była afera ze szwedzkimi naukowcami którzy zaobserwowali znaczny spadek masy na kilku piętrach powyżej przedmiotów znajdujących się ponad wirującym układem nadprzewodników zanurzonych w ciekłym azocie. Miał być z tego Nobel, ale po pierwszym artykule w New Scientist natychmiast wojsko skasowało laboratoria i uciszono szybko naukowców. Teoretyczne modele z tego co wiem zakładają że antygrawitacja ma więcej wspólnego z geometrią niż się nam wydaje. Nie zobaczymy jakichkolwiek wyników dopóki istnieje system.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2008, 10:49:07 wysłane przez redmuluc » Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #5 : Październik 01, 2008, 13:54:10 »

Te glupki kryją prawde! Ogladalem na discovery - Pogromcy mitow  jak probowali stworzyć antygrawitacje Uśmiech Oczywiście juz przy składaniu sprzetu juz robiło sie bardzo ciekawie. Przy eksperymencie było kilku naukowcow. Lecz nie pokazali co sie działo na koniec. Powiedzieli ze nie chca nic taić i ze magnesiki itd. nic nie maja wspolnego z antygrawitacja. Oczywiscie zachowywali sie z usmiechem na twarzy jak by cos odkryli, a ludzkosc o tym otwarcie nie wiedziala.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #6 : Październik 01, 2008, 14:11:21 »

Skoro coś odkryli to chyba nie takie głupki, prawda? Coś kolego zbyt łatwo przychodzą Ci podobne epitety...
Zapisane
Joel
Gość
« Odpowiedz #7 : Październik 01, 2008, 15:26:01 »

Nie jestem w temacie i nie wiem o czym gadacie, lecz zahacze tylko o sprawe prawdy i glupkow.

Otoz moim zdaniem glupkami nie byli wtedy kiedy ta prawde odkryli, lecz wtedy kiedy ja zaczynali ukrywac.

Pozdrawiam,
Joel.
Zapisane
Hironobu15
Gość
« Odpowiedz #8 : Październik 01, 2008, 15:45:37 »

Nie jestem w temacie i nie wiem o czym gadacie, lecz zahacze tylko o sprawe prawdy i glupkow.

Otoz moim zdaniem glupkami nie byli wtedy kiedy ta prawde odkryli, lecz wtedy kiedy ja zaczynali ukrywac.

Pozdrawiam,
Joel.

Szczera prawda;]
Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #9 : Październik 01, 2008, 16:15:15 »

O to linki do tego ciekawego odcinka pogrowmcow mitow zdrywanego z Discovery PL w formacie RMVB w bardzo dobrej jakosci:
http://rapidshare.com/files/129589946/Mythbusters.S04E15.PL.Urzadzenie.antygrawitacyjne.part1.rar
http://rapidshare.com/files/129600475/Mythbusters.S04E15.PL.Urzadzenie.antygrawitacyjne.part2.rar
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2008, 16:15:31 wysłane przez t0m3k12 » Zapisane
Aryjski_Tradycjonalista
Gość
« Odpowiedz #10 : Październik 01, 2008, 16:23:25 »

Jasne że istnieje, istnieje teoria spiskowa która głosi że naziści pod koniec wojny dysponowali pojazdami antygrawitacyjnymi napędzanymi parą zjonizowanej rtęci (plazmą).

Odsyłacz: http://www.greendevils.pl/rozne/hyperborea/nowa_szwabia/1_nowa_szwabia.html
Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #11 : Październik 01, 2008, 16:43:19 »

Słyszalem o tej teorii. Rowniez slyszalem ze niemcy porzucili projekt ufo ze wzgledu na sytuacje w jakiej sie znajdowali. Lecz jednego niemca rosjanie wzieli, ktory znal mniej wiecej budowe tego o to pojazdu. Gdy doszli dosc daleko mieli tylko problem ze sterowaniem. Były pokazywane filmiki na discovery jak majstrekowali. Niemcy ponoc chcieli zrzucac bombki tym zrecznym ufokiem. Ale rosjanie uzywaja ten pojazd do podgladywania sasiadow.
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #12 : Październik 01, 2008, 20:32:41 »

Cześć niemieckich naukowców zwineli też amerykanie do swoich laboratoriów, w zamian za ukrycie przed Norynbergą.
Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #13 : Październik 02, 2008, 16:57:08 »

Nie jestem w temacie i nie wiem o czym gadacie, lecz zahacze tylko o sprawe prawdy i glupkow.

Otoz moim zdaniem glupkami nie byli wtedy kiedy ta prawde odkryli, lecz wtedy kiedy ja zaczynali ukrywac.

Pozdrawiam,
Joel.
A nie przyszło ci do głowy, że mogą mieć powód? Może właśnie głupkami byliby robiąc inaczej, hm? I ci inteligentni i wykształceni ludzie nie podjęli takiej decyzji na podstawie jakiegoś widzimisia.

Strasznie wy prędcy do oceniania, a tyle mówicie o rozwoju...
Zapisane
Joel
Gość
« Odpowiedz #14 : Październik 02, 2008, 20:06:42 »

Odnies sie tez do tego co napisalem wyzej - ze w temacie nie jestem oswojony, wiec prawdopodobnosc, ze sie myle moze byc wieksza niz zwykle. To byla zwykla mysl, ktora dotyczyla tych "Zlych naukowcow", a nie tych co chca zataic rozne fakty dla naszego "dobra", bo tacy tez napewno istnieja - moj blad, ze tego nie zaznaczylem.

I co to ma sie do slow o rozwoju przyjacielu ?! I czy ja jestem taki predki do oceniania ? Uśmiech

Pozdrawiam,
Joel.
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2008, 20:07:58 wysłane przez Joel » Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #15 : Październik 02, 2008, 21:51:02 »

Skoro napisałeś, że to "głupki" ... I to nie będąc 'oswojony w temacie', to troszkę prędki jesteś, tak Mrugnięcie

Zapisane
Joel
Gość
« Odpowiedz #16 : Październik 02, 2008, 22:12:10 »

No tak masz racje, lecz to mi wpadlo do glowy i naznaczylem, ze moge sie mylic Uśmiech Wiec jesli sie myle, nalezy mnie po prostu poprawic Uśmiech Wiec moze innaczej to sformuluje

Czy madre jest by wiedze o antygrwitacji - utrzymywac w tajemnicy ?!

PS. Glupki Cie tak urazily Uśmiech Odnioslem sie do postow wyzej, gdzie i tam te glupki wystepuja Uśmiech Jesli jeszcze bedziesz mial jakies posty do napisania w tym temacie - prosze na PW Uśmiech Nie bedziemy tu smiecic

Pozdrawiam Serdecznie,
Joel.

Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #17 : Październik 03, 2008, 15:20:53 »

Ciekawi mnie czy to ja nie umię szukać, czy usunęli ten post.
Chciałem wkleić link do tematu, jak zrobić statek o takim napędzie, powiedzmy "samemu". Szukałem na SMN, ale nie ma. Zamieściłem ten link na starym foru, chyba w dwóch miejscach i też nie ma. Jeden z tematów na poprzednim forum chyba sam założyłem "Zróbmy sobie ufo" czy coś takiego.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Październik 03, 2008, 15:53:46 »

i co nie ma?Coś spytaj Tomka ,albo Solo co się z nimi stało ?
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Enigma
Gość
« Odpowiedz #19 : Październik 03, 2008, 16:25:46 »

Ciekawi mnie czy to ja nie umię szukać, czy usunęli ten post.
Chciałem wkleić link do tematu, jak zrobić statek o takim napędzie, powiedzmy "samemu". Szukałem na SMN, ale nie ma. Zamieściłem ten link na starym foru, chyba w dwóch miejscach i też nie ma. Jeden z tematów na poprzednim forum chyba sam założyłem "Zróbmy sobie ufo" czy coś takiego.

Dariuszu wyszukiwarka na starej stronie (jak pewnie kazdy wie) nie działa, wiec tam najlepiej szukać po opcji 'znajdz wszystkie posty' danej osoby. Jak sobie dasz swój profil, to bedziesz miec liste i tam powinno to gdzies być
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #20 : Październik 03, 2008, 21:07:31 »

Dzięki Enigma.
Zaraz wypróbuję.

Jeszcze raz szczere dzięki Enigmo, dzięki Tobie znalazłem i pozwolę sobie zamieścić sposób jak zrobić własny spodek. Nie znam angielskiego ale chyba opiera się na antygrawitacji:

http://www.projectcamelot.net/ralph_ring.html
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2008, 21:48:06 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Krons
Gość
« Odpowiedz #21 : Październik 06, 2008, 12:16:48 »

Jasne że istnieje, istnieje teoria spiskowa która głosi że naziści pod koniec wojny dysponowali pojazdami antygrawitacyjnymi napędzanymi parą zjonizowanej rtęci (plazmą).

Odsyłacz: http://www.greendevils.pl/rozne/hyperborea/nowa_szwabia/1_nowa_szwabia.html

To prawda.Naziści czesto wybierali się w czasie wojny do tybetu,lub nawet przed jej rozpoczęciem.Na polecenie Himmlera Ahnenerbe wysłało ekspedycję do Tybetu, której celem było zbadanie tajemnic lamow i odnalezienie śladów czystej rasy germańskiej (liczono na możliwość zdefiniowania Germanina i odnalezienia kryteriów jego rasowej czystości). Uważano, że w tych nieznanych górach zachował się stary rytuał nordycki. W Europie zaś prowadzono poszukiwania szlaków wędrówek Ariów, starając się udowodnić ich więź z kulturą germańską. W Ahnenerbe prowadzono także badania natury ezoterycznej i okultystycznej.
Na początku 1942 roku Ahnenerbe zostało połączone z Instytutem Wojskowych Badań Naukowych zajmującym się między innymi eksperymentami medycznymi i badaniami dla wojska. Dyrektorem tego instytutu, bardzo zaangażowanym w te działania, był Standartenführer-SS Wolfram Sievers, pełniący funkcję sekretarza generalnego Ahnenerbe. Sievers został skazny za zbrodnie przeciwko ludzkości na karę śmierci (w procesie nazistowskich lekarzy) 20 sierpnia 1947. Powieszono go 2 czerwca 1948
Powodem tych wycieczek musiało być też coś jeszcze...
 
W Tybetańskiej Lhasie stosunkowo niedano Chińczycy odkryli sanskryckie manuskrypty, w których znajdowały się instrukcje budowy statków międzygwiazdowych(!) o napędzie antygrawitacyjnym, a Ramajana zawiera m.in. szczegółowy opis podróży na Księżyc w Vimanie i walki, do jakiej tam doszło z pojazdem powietrznym Aświnów (Atlantydów).Ten napęd jest oparty o system analogiczny do laghimy, nieznanej mocy ego istniejącej w psychice człowieka, na ,,sile odśrodkowej zdolnej do pokonania wszelkiego ciążenia grawitacyjnego". Według hinduskich joginów ta właśnie laghima umożliwia ludziom lewitację

Wiele starożytnych pism po chodzących z Indii obfitują w opisy latających pojazdów, zwanych Vimana. Czy te opisy są tylko fantastycznymi legendami? Wiele wskazuje, że tak nie jest i że dawne cywilizacje dysponowały technikami nawet przewyższającymi współczene wspaniałe osiągnięcia. Wydaje się też, że nasi ufolodzy powinni zwrócić większą uwagę na możliwość, iż przynajmniej niektóre z współcześnie obserwowanych NOL-i mogą pochodzić nie tyle od obcych cywilizacji, co od naszych dalekich przodków.



Wizerunki znalezione na belce stropowej w świątyni Nowego Królestwa (New Kingdom Temple) sprzed 3000 lat w Abydos, kilkaset mil na południe od Kairu. Widać na nich pojazdy przypominające współczesne latające maszyny

Żrudło: http://www.eioba.pl/a78029/wimana_latajace_pojazdy_starozytnosci

« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2008, 12:30:37 wysłane przez Krons » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Październik 08, 2008, 08:12:11 »

Taaak .....wkurza mnie to że może ktos jest w pośadaniu takich pojazdów i technologii które zastąpilyby dotychczas znane źródła energii i nie podzieli się tą wiedzą z ludzkością.
JA CHCĘ PRAWDY !! CHCECIE PRAWDY ? CHCEMY PRAWDY !!
Może dosyc już ukrywania przed ludźmi prawdy o naszej przeszłości.Zaczynam się czuć jak zwierzątko w klatce ,ktore karmi się jakimis ochłapami i które czaka az pan mu coś rzuci.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
redmuluc
Gość
« Odpowiedz #23 : Październik 08, 2008, 08:28:50 »

Taaak .....wkurza mnie to że może ktos jest w pośadaniu takich pojazdów i technologii które zastąpilyby dotychczas znane źródła energii i nie podzieli się tą wiedzą z ludzkością.
JA CHCĘ PRAWDY !! CHCECIE PRAWDY ? CHCEMY PRAWDY !!
Może dosyc już ukrywania przed ludźmi prawdy o naszej przeszłości.Zaczynam się czuć jak zwierzątko w klatce ,ktore karmi się jakimis ochłapami i które czaka az pan mu coś rzuci.

I tutaj zacytuję redaktora naczelnego światowego wydania magazynu NEXUS, który w wywiadzie telewizyjnym powiedział.
"Wiedza będzie teraz dawkowana ludziom małą łyżeczką od herbaty, abyśmy się nie udławili."
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Październik 08, 2008, 08:35:44 »

Czesc redmuluc Uśmiech
Pewnie ma rację ,bo gdybysmy nagle się nią zachłystnęli to  niektórzy potracilby zmysły;)
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2008, 08:36:18 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: [1] 2 3 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

telenovelas female-vs-male batawia bornfost opravsko