Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 17, 2024, 03:17:08


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kolejne działania Samuela dla osiągnięcia zamierzonego celu ????  (Przeczytany 78308 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mora
Gość
« Odpowiedz #50 : Luty 17, 2009, 16:26:47 »

Wiedziałem że się wypowiesz widać ruszyło Cię to. Duży uśmiech

Może jednak coś tam ukrywasz?

Tak mi też coś latało ale to chyba była ćma.

Pozdro
Mora


Attendite a falsis prophetis
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2009, 16:30:59 wysłane przez Mora » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #51 : Luty 17, 2009, 16:34:10 »

Witaj Mora

Zadałeś takie samo pytanie co Enigma z kim się kontaktuje lub czym , wkleje ten post skierowany do Enigmy , ale ponieważ poruszyłeś inne kwestie wyjaśnie i dalej ...........

Zadałaś ciekawe pytanie , odpowiem Tobie na to pytanie , mam nadzieje ,że ta odpowiedz będzie dla Ciebie wyczerpujaca.
Zaczne od podstawowej rzeczy jaką jest" sama informacja "w sensie duchowym - nie będe snuła tu jakiś wersji ksiązkowych bo, staram sie jak najmniej sięgać po niektóre wskazówki zawarte w książkach , zatem ze mną jest w ten sposób ,że wiedzę oblokowywuje w sobie w miare mojego rozwoju , nazwijmy to " świadomym
rozwojem", a póżniej potwierdzenia szukam w książkach , których jest dużo nie tylko na rynku , ale w internecie , poza tym jest wiedza niepisana , czyli wiedza przekazywana z ust do ust i często właśnie ten rodzaj wymiany wiedzy staje sie najcenniejszy, bo w ten sposób potwierdzamy tym bardziej to co sami w sobie wypracowaliśmy i możemy to skonsultować z doświadczeniami innych.Najważniejsza wiedza to ta , która jest w Nas samych i to nieważne czy połowe świata zgadza się z nią czy też zaprzecza .

Powracając do nurtującego Ciebie tematu -skąd Ja czerpie przekazy ? Otóż z bardzo wielu żródeł w zależności od potrzeb - tutaj pragnę podkreślić ,iż informacje spływają do NAS  z zewnątrz i wewnatrz. dlatego czasem są to przekazy świadomego nawiązania kontaktu np.energiami z wyższych poziomów poprzez channeling , telepatycznie, a czasami otrzymujemy wskazówki z zewnatrz i albo się sięgamy po nie ( tu jest nasz wybór)wchodząc tym samym w określony kanał energetyczny przez co następuje wtedy konkretny przelyw informacji .....W moim przypadku są to najrózniejsze żródła , ale abyś mogła zrozumieć powołam się właśnie na temat tego wątku jaki poruszyłam w tym poście .Od jakiegoś czasu wiem ,że na świecie są organizowane  zbiorowe medytację  , uważm ,że cel tych medytacji bardziej szkodzi nam Ludziom niż pomaga ,jest to praca energetyczna wykorzystywana na cele iluminatów, którzy tak naprawde nie pozwalają nam wyzwolić się ze starego , więc energia nie dązy do zmian lecz raczej do wykorzystania jej na cele określonej grupy , obserwuje to już kilka miesięcy , jednak aby dowiedzieć się czegoś więcej trzeba podpiąć sie pod kanał energetyczny określonego poziomu w tym przypadku "tego " poziomu. Informację otrzymałam z zewnątrz , mianowicie informację o zbliżającej się medytacji zbiorowej określonego dnia jakiego- jest zawarte w poście, są to jednak informację zakodowane w gematrii bo, na tym poziomie energii włąśnie gematria jest tu wyznacznikiem celu . Obejrzałam sobie gematrie i w tym momencie otrzymałam jedynie kluczowe słowa, a następnie pojawił się przelyw informacji . to na tyle w kwestii tego postu . Myślę ,że Kapłan 18 mogły również dokonać takiej analizy daty 15.02/2009  i dziś włąśnie miałam napisać do niego wiadomość prywatną  z tym zapytaniem , zatem chyba nie bez powodu również i Ty Enigmo zadałaś to pytanie skierowane do mnie
pozdrawiam serdecznie
Laguna

Ps. Jako ciekawostkę dopiszę ,miałam kontakty nawet z JAHWE, Samuelem -Enki , oraz z wyższymi energiami , które przedstawiały się jako Wotter,ten kontakt był dla mnie najcenniejszym kontaktem (do dziś z przyjemnością czytam te przekazy ) ale uwolniłam się od uzależniania się od tego rodzaju kontaktów. Reasymując unikam już takich kontaktów , bo one tak naprawde nie są nam potrzebne , nasze zadanie to praca nad soba i tylko to jest ważne ...


Jeśli chodzi o kontakty z wyższymi bytami już dawno zakończyłam takie emisje , dlaczego ?? Bo My mamy wiedze czerpać z doświadczeń to po pierwsze i to do mnie w którymś momencie dotarło. nie mam kontaktów z w/w Bytami -  nie wykluczam niczego , bo być może nadejdzie taka potrzeba ,że owy kontakt nawiąże , ale tylko wówczas jeśli  uznam to za stosowne.....

Nawiązując do wiedzy - jak pisałam po wyżej wiedza jest jedna  a my znamy jej cząstki i każdy inną , jednak to nie zmienia faktu ,że wiedza jest wiedza i to jedna nieskończoną wiedzą , to chodzi o to ,aby nie ograniczać swoich horyzontów i siebie . 
Notabene każda cząstka wiedzy ma swój uniwersalny język oraz symbolikę , jeśli masz więcej informacji tym więcej czujesz odbierasz -wiesz .  Ja zwyczajnie nie ograniczam siebie w poznawaniu wiedzy , nie dziele jej , bo zawsze jeden cel służy drugiemu celowi - to pewnego rodzaju harmonia prawa kosmosu i my jako populacja tego nie zmienimy , dlatego tak ważna jest świadomość...

Mora a jako ciekawostke dodam z lekkim przymrużeniem oka -
CZY WIESZ ,ŻE W POLSCE NIE PRZYJMUJĄ KOBIET DO LOŻY MASOŃSKICH??..
pozdrawiam Cie miło Mora.


PS. Mora mam pytanie - Wiedza ma być według ciebie udawadnianiem ?? Czy wiedza ma być wiedzą, czyli tym co wiesz ??Wiedza jest eterem jest wszedzie tylko musimy po nią sięgnąć, czy Ty Mora myślisz ,że osiągnąłeś szczyt wiedzy ? Bo ja powiem o sobie "IM WIĘCEJ WIEM TYM MNIEJ "
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2009, 18:06:14 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #52 : Luty 17, 2009, 17:19:44 »

Jest jest loza zenska w Polsce.

http://wolnomularstwo.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=61&Itemid=42

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #53 : Luty 17, 2009, 17:40:43 »



Witaj Kiaruś
Dzięki chętnie poczytam ..

pozdrawiam serdecznie  Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2009, 17:45:31 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #54 : Luty 17, 2009, 18:04:39 »

Wczoraj w nocy działy się dziwne rzeczy.... może Wy tez to zauwazyliscie..... ciagle latały mi w głowie myśli innych ludzi.....

@Mora - dziekuje za pozdrowienia.... tak rozszyfrowales nas... ja jestem szef Illuminati na Polske, Laguna - masonka 33 stopnia, Jasnowidz-ka - nasza kapłanka.........
Ku chwale Jabuhlona i Wielkiej Sowy Uśmiech


Witaj Kristobal

Masz racje wczoraj 16.02.2009 r. ja również wyczuwałam dziwne działanie energii , powiedziałąbym był bardzo duży przepływ informacji jakie na Nas spływały , ogólnie ten dzień był dla Mnie dość emocjonalny ..(szczególnie w tym co odbierałam od innch ludzi , ale i nie tylko ..
pozdrawiam
 pozdrawiam Iluminata - masonka 33 stopnia
Mrugnięcie Mrugnięcie Mrugnięcie Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #55 : Luty 17, 2009, 18:12:35 »

No to ja sie tez moze dolacze do tych pozdrowien, Iluminantka Cool Mrugnięcie Uśmiech Masonka stopnia 55 Mrugnięcie Mrugnięcie Uśmiech Uśmiech
Albo jeszcze inaczej ,stopnia XXXV  Mrugnięcie Mrugnięcie

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2009, 18:13:45 wysłane przez Kiara » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #56 : Luty 17, 2009, 18:18:59 »

Wiedza jako taka jest potrzebna.

Ale mam prawo do własnego zdania i ocenienia tej wiedzy którą Ty tutaj nam serwujesz.

Że tak powiem spalone kotlety.

Pamiętasz mój channeling?
Użyję siebie jako przykładu.
Doskonale potrafię rozpoznać zmyślony channeling/przykazy(nazywaj to jak chcesz) a te twoje szczególnie są nie udane.
Niektórzy ludzie mówią
Diabeł przejrzy diabła.


Ciśniesz ludziom coś czego kompletnie nie potrzebują.

Dam ci przykład:

Wiedzę z puszki pandory także byś zjadła? Ale wiedziałabyś że za pomocą tej wiedzy możesz zniszczyć świat.

Albo czy przyjęła byś za wiedzę coś co pochodzi z zasłoniętej kurtyny?


Żeby wiedza nabyła wartości trzeba znać jej źródło, motyw przewodni oraz dokonać analizy.

Jeżeli źródło wiedzy jest "obce" bądź po wątpliwe to nie możemy dokonać poprawnej analizy co daje nam prosty wniosek. Wiedza ta jest bez wartościowa może być błędna.

Rozumiesz?

Po za tym czujesz się wyższa co?
Wiedza daje władzę a Ty myślisz że jesteś wszechwiedząca.

Skończ truć ludzi!



Powiem Ci jeszcze jedno.

Nawet jeżeli komunikujesz się z tymi swoich duchami Jurek, Burek i Kapturek to wiedz że doskonale się Tobą bawią.


Zbudujcie prawdę na źródle...


Pozdro
Mora

Nie lubię takich ludzi jak Ty w polskim internecie tworzycie chorą otoczkę tajemniczości i sprowadzacie się do roli Guru manipulując ludźmi.

Tyle chciałem powiedzieć i nie mam zamiaru toczyć dalszej dyskusji z tobą i podobnymi do Ciebie.








PS: Swoją postawą wasza trójka tylko umacnia mnie w tym co myślę o was.

Kiaro a dla Ciebie specjalnie przeanalizuje ten twój KOD PESZEROWY i udowodnię Ci że się mylisz.

Zombiaki... Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2009, 18:20:52 wysłane przez Mora » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #57 : Luty 17, 2009, 18:27:30 »

Dzia Laguna za wskazanie. Zaczne jeszcze uważniej przeglądać teksty ptak Uśmiech, a tak m/nami Laguna nie jesteś czasem zakonnicą?? Uśmiech)
[/quote
Witaj PETRAS
Tak między nami to wiem jedno -jestem osobą wiedzącą , nawet założenie habitu nic we mnie nie zmieni , bo nie ma na mnie wpływu , ja poszłam o krok dalej i zamykanie sie w schematach Matrix nie jest dla mnie alternatywa poprostu to jest za mało- My chcemy iść i rozwijać się dalej ......

pozdrawiam księdza PETRASA (hahaha) sory nie mogłąm się powstrzymać ........
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #58 : Luty 17, 2009, 18:42:05 »

Wiedza jako taka jest potrzebna.

Ale mam prawo do własnego zdania i ocenienia tej wiedzy którą Ty tutaj nam serwujesz.

Że tak powiem spalone kotlety.

Pamiętasz mój channeling?
Użyję siebie jako przykładu.
Doskonale potrafię rozpoznać zmyślony channeling/przykazy(nazywaj to jak chcesz) a te twoje szczególnie są nie udane.
Niektórzy ludzie mówią
Diabeł przejrzy diabła.


Ciśniesz ludziom coś czego kompletnie nie potrzebują.

Dam ci przykład:

Wiedzę z puszki pandory także byś zjadła? Ale wiedziałabyś że za pomocą tej wiedzy możesz zniszczyć świat.

Albo czy przyjęła byś za wiedzę coś co pochodzi z zasłoniętej kurtyny?


Żeby wiedza nabyła wartości trzeba znać jej źródło, motyw przewodni oraz dokonać analizy.

Jeżeli źródło wiedzy jest "obce" bądź po wątpliwe to nie możemy dokonać poprawnej analizy co daje nam prosty wniosek. Wiedza ta jest bez wartościowa może być błędna.

Rozumiesz?

Po za tym czujesz się wyższa co?
Wiedza daje władzę a Ty myślisz że jesteś wszechwiedząca.

Skończ truć ludzi!



Powiem Ci jeszcze jedno.

Nawet jeżeli komunikujesz się z tymi swoich duchami Jurek, Burek i Kapturek to wiedz że doskonale się Tobą bawią.


Zbudujcie prawdę na źródle...


Pozdro
Mora

Nie lubię takich ludzi jak Ty w polskim internecie tworzycie chorą otoczkę tajemniczości i sprowadzacie się do roli Guru manipulując ludźmi.

Tyle chciałem powiedzieć i nie mam zamiaru toczyć dalszej dyskusji z tobą i podobnymi do Ciebie.








PS: Swoją postawą wasza trójka tylko umacnia mnie w tym co myślę o was.

Kiaro a dla Ciebie specjalnie przeanalizuje ten twój KOD PESZEROWY i udowodnię Ci że się mylisz.

Zombiaki... Duży uśmiech



Witaj Mora

Nie przeczytałeś dokładnie tego co napisałam wcześniej do Ciebie (chodzi mi o moją ostanią odpowiedz skierowaną do Ciebie ).
Masz prawo myśleć po swojemu i ja nie będe tego negować . Nie uważam się za GURU, ale skoro TYtak odbierasz to również Twoja sprawa , nie będe się z niczego tłumczyć , bo nie czuje takiej potrzeby ..
Ciekawi mnie tylko w jakim celu wstawiłeś ten symbol runy ?? ha
 
A swoją drogą odbieram Ciebie jako bardzo miłą osobę. mimo tego co napisałeś oceniając innych , zachowując się jakbyś BYŁ GURU forum , ale mnie to nie przeszkadza , powiem Ci jakie miałam odczucia jak czytałam to co napisałeś po wyżej : uśmiechałam się Mora do Ciebie .
pozdrawiam Laguna
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #59 : Luty 17, 2009, 18:53:10 »

Nie uważam się za Guru forum i widzę co próbujesz zrobić.

Więc po raz enty mój apel do wszystkich którzy to czytają.

NIE WIECIE OD KOGO JEST TO CO ONA PISZE WIĘC NIE PRZEJMUJECIE TEGO ZA PRAWDĘ ALE PRZEANALIZUJCIE A POTEM MOŻECIE ZROBIĆ Z TYM CO CHCECIE.

INACZEJ MÓWIĄC NIE JEDZ TEGO CZEGO NIE ZNASZ. MOŻE TO BYĆ ZATRUTE!



Dokładnie przeczytałem twoją poprzednią wypowiedź więc mi nie zarzucaj tego że nie.

Ja mówię o realiach a ty tam pieprzysz o eterze. Więc wybacza ale nie będę z tobą rozmawiał resztę pozostawię do oceny forumowiczów.


PS: Co mnie obchodzi czy ty się uśmiechasz do monitora albo jakiegoś swojego Jurka który stoi obok. Żegnam!

Pozdro
Mora

Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #60 : Luty 17, 2009, 19:07:53 »

No to ja sie tez moze dolacze do tych pozdrowien, Iluminantka Cool Mrugnięcie Uśmiech Masonka stopnia 55 Mrugnięcie Mrugnięcie Uśmiech Uśmiech
Albo jeszcze inaczej ,stopnia XXXV  Mrugnięcie Mrugnięcie

Kiara Uśmiech Uśmiech

Kiara ha ha .. no wiesz wychylasz sie poza ramy hehe
cmok
Mrugnięcie Mrugnięcie Mrugnięcie Mrugnięcie Mrugnięcie Mrugnięcie Mrugnięcie Mrugnięcie Mrugnięcie Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2009, 06:59:54 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #61 : Luty 17, 2009, 19:11:32 »

Nie uważam się za Guru forum i widzę co próbujesz zrobić.

Więc po raz enty mój apel do wszystkich którzy to czytają.

NIE WIECIE OD KOGO JEST TO CO ONA PISZE WIĘC NIE PRZEJMUJECIE TEGO ZA PRAWDĘ ALE PRZEANALIZUJCIE A POTEM MOŻECIE ZROBIĆ Z TYM CO CHCECIE.

INACZEJ MÓWIĄC NIE JEDZ TEGO CZEGO NIE ZNASZ. MOŻE TO BYĆ ZATRUTE!



Dokładnie przeczytałem twoją poprzednią wypowiedź więc mi nie zarzucaj tego że nie.

Ja mówię o realiach a ty tam pieprzysz o eterze. Więc wybacza ale nie będę z tobą rozmawiał resztę pozostawię do oceny forumowiczów.


PS: Co mnie obchodzi czy ty się uśmiechasz do monitora albo jakiegoś swojego Jurka który stoi obok. Żegnam!

Pozdro
Mora



Mora - skąd u Ciebie tyle agresji?? Odnoszę wrażenie ,że coś się w Tobie zmienia , może to forma oczyszczenia , albo lęk przed nieznanym ??
pozdrawiam serdecznie
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #62 : Luty 17, 2009, 19:25:40 »

Rośnie nam następna "starego" Kapłana. Więcej piany jak treści.

Mora - ja Twoich argumentów nie odrzucam tu bynajmniej. Masz rację, że wierzenie w coś, co inni przekazują, czy co im jest przekazywane, jest raczej ryzykownym i mało rozwijającym krokiem. Ale, chłopie - weź się opanuj, bo naprawdę przeginasz z tym krzykiem, wielkimi literami itp. Powiedz to spokojnie i rzeczowo. Wiem, że jak rozmówca chce Ci wpoić, czy to wprost, czy "od kuchni", że nie masz racji, bo do tego jakoś duchowo nie dojrzałeś, to krew może zalać człowieka, ale na to jest jeno jedna rada - spokojne, rzeczowe, konsekwentne wskazywanie nieścisłości i oczekiwanie wyjaśnienia jasnego i sensownego. Inaczej wychodzisz, niestety, na niedojrzałego pieniacza - a przecie pamiętam, że taki nie byłeś, nie wiem, co w Ciebie wstąpiło (nie, nie chodzi o to, że jesteś opętany, jak coś Język). Po prostu przystopuj i normalnie rozmawiaj, bo to co robisz nie prowadzi do niczego.

Pozdrowienia

Tene
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #63 : Luty 17, 2009, 19:42:14 »

Rośnie nam następna "starego" Kapłana. Więcej piany jak treści.

Mora - ja Twoich argumentów nie odrzucam tu bynajmniej. Masz rację, że wierzenie w coś, co inni przekazują, czy co im jest przekazywane, jest raczej ryzykownym i mało rozwijającym krokiem. Ale, chłopie - weź się opanuj, bo naprawdę przeginasz z tym krzykiem, wielkimi literami itp. Powiedz to spokojnie i rzeczowo. Wiem, że jak rozmówca chce Ci wpoić, czy to wprost, czy "od kuchni", że nie masz racji, bo do tego jakoś duchowo nie dojrzałeś, to krew może zalać człowieka, ale na to jest jeno jedna rada - spokojne, rzeczowe, konsekwentne wskazywanie nieścisłości i oczekiwanie wyjaśnienia jasnego i sensownego. Inaczej wychodzisz, niestety, na niedojrzałego pieniacza - a przecie pamiętam, że taki nie byłeś, nie wiem, co w Ciebie wstąpiło (nie, nie chodzi o to, że jesteś opętany, jak coś Język). Po prostu przystopuj i normalnie rozmawiaj, bo to co robisz nie prowadzi do niczego.

Pozdrowienia

Tene

Ja myślę ,że Mora  nie czyta dokładnie postów lub jego postrzeganie jest inne , ale istotnie coś w nim się zmienia , nie będe oceniać tego co napisał bo nie czuje takiej potrzeby ....Zresztą nikomu nie nakazuje , aby wierzył w odbiory jakie miałam , Tu nie ma wierzenia w ślepo , każdy ma swoje wartości i powinien być nade wszystko wierny temu co czuje sam ....
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #64 : Luty 17, 2009, 19:49:30 »

Moim zdaniem czyta te posty, i owszem, zresztą, niektóre zarzuty, które wysuwa, są całkiem rozsądne. Chodzi mi o formę, w jakiej to przekazuje. Tak było kiedyś z Kapłanem - dopóki się pluł, toczył pianę, wszyscy raczej go unikali, a potem olewali, a kiedy zaczął spokojnie przedstawiać swój punkt widzenia okazało się, że w wielu miejscach mówił całkiem z sensem. Choć ja się nie mieszam do tej dyskusji, mimo swoich przemyśleń, po prostu nie chciałem, by się zaczęły robić niepotrzebne burdy.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #65 : Luty 17, 2009, 19:52:14 »

Ok. Rozumiem.

Więc na spokojnie napiszę coś jeszcze.

Cytuj
Witaj Mora

Zadałeś takie samo pytanie co Enigma z kim się kontaktuje lub czym , wkleje ten post skierowany do Enigmy , ale ponieważ poruszyłeś inne kwestie wyjaśnie i dalej ...........
Zadałaś ciekawe pytanie , odpowiem Tobie na to pytanie , mam nadzieje ,że ta odpowiedz będzie dla Ciebie wyczerpujaca.

Dlaczego od razu nie napisałaś na początku z czym lub kim się kontaktujesz?


Cytuj
Zaczne od podstawowej rzeczy jaką jest" sama informacja "w sensie duchowym - nie będe snuła tu jakiś wersji ksiązkowych bo, staram sie jak najmniej sięgać po niektóre wskazówki zawarte w książkach , zatem ze mną jest w ten sposób ,że wiedzę oblokowywuje w sobie w miare mojego rozwoju , nazwijmy to " świadomym
rozwojem", a póżniej potwierdzenia szukam w książkach , których jest dużo nie tylko na rynku , ale w internecie , poza tym jest wiedza niepisana , czyli wiedza przekazywana z ust do ust i często właśnie ten rodzaj wymiany wiedzy staje sie najcenniejszy, bo w ten sposób potwierdzamy tym bardziej to co sami w sobie wypracowaliśmy i możemy to skonsultować z doświadczeniami innych.Najważniejsza wiedza to ta , która jest w Nas samych i to nieważne czy połowe świata zgadza się z nią czy też zaprzecza .

Podkreśliłem i pogrubiłem te linijki które sobie przeczą zobacz sama co napisałaś pierw napisałaś że czerpiesz wiedzę z ust do ust(zapytam także z kim to tak rozmawiasz i od kogo pobierasz nauki?) A w pogrubionej linijce mówisz że nie ważne czy połowa świata się zgadza z tą wiedzą czy nie?
Gdzie tu konsekwencja?
Uważasz że jeżeli połowa świata nie zgadza się z tą wiedzą to mogą się mylić?
Mówiłaś także że wiedza jako taka jest potrzebna więc powinnaś spojrzeć także okiem tych ludzi.

Teraz przejdźmy dalej...



Cytuj
Powracając do nurtującego Ciebie tematu -skąd Ja czerpie przekazy ? Otóż z bardzo wielu żródeł w zależności od potrzeb - tutaj pragnę podkreślić ,iż informacje spływają do NAS  z zewnątrz i wewnatrz.
dlatego czasem są to przekazy świadomego nawiązania kontaktu np.energiami z wyższych poziomów poprzez channeling , telepatycznie, a czasami otrzymujemy wskazówki z zewnatrz i albo się sięgamy po nie ( tu jest nasz wybór)wchodząc tym samym w określony kanał energetyczny przez co następuje wtedy konkretny przelyw informacji .....W moim przypadku są to najrózniejsze żródła , ale abyś mogła zrozumieć powołam się właśnie na temat tego wątku jaki poruszyłam w tym poście .
Mówisz zewnątrz i wewnątrz opisz to wszystko jeżeli to nie problem. Chcę znać szczegóły o źródle. Opisz mi nazwij te energię skąd pochodzą nazwę tego czegoś itd.


Cytuj
Od jakiegoś czasu wiem ,że na świecie są organizowane  zbiorowe medytację  , uważm ,że cel tych medytacji bardziej szkodzi nam Ludziom niż pomaga ,jest to praca energetyczna wykorzystywana na cele iluminatów, którzy tak naprawde nie pozwalają nam wyzwolić się ze starego , więc energia nie dązy do zmian lecz raczej do wykorzystania jej na cele określonej grupy , obserwuje to już kilka miesięcy , jednak aby dowiedzieć się czegoś więcej trzeba podpiąć sie pod kanał energetyczny określonego poziomu w tym przypadku "tego " poziomu. Informację otrzymałam z zewnątrz , mianowicie informację o zbliżającej się medytacji zbiorowej określonego dnia jakiego- jest zawarte w poście, są to jednak informację zakodowane w gematrii bo, na tym poziomie energii włąśnie gematria jest tu wyznacznikiem celu . Obejrzałam sobie gematrie i w tym momencie otrzymałam jedynie kluczowe słowa, a następnie pojawił się przelyw informacji . to na tyle w kwestii tego postu . Myślę ,że Kapłan 18 mogły również dokonać takiej analizy daty 15.02/2009  i dziś włąśnie miałam napisać do niego wiadomość prywatną  z tym zapytaniem , zatem chyba nie bez powodu również i Ty Enigmo zadałaś to pytanie skierowane do mnie
pozdrawiam serdecznie
Laguna

Uważam że się mylisz. Dlaczego?
Spójrz, medytacja to pewien rodzaj modlitwy jeżeli człowiek A modli się(czyt. medytuje) o pokój na świecie skupia się na tej myśli wizualizuje jak to świat wygląda bez wojen to jego MYŚL tworzy rzeczywistość czyli ta energią bo tak ty na mówisz nie pójdzie do SAMUELA bo celem przewodnik nie jest dostarczenie tej ENERGI SAMUELOWI ale stworzenie tego o czym piszę czyli świata pokoju.

Są różne rodzaje medytacji w przypadku innych może być inaczej co też się nazywa wampiryzm energetyczny ale wcale nie uważam że Samuel jest w stanie pochłonąć tą energię.

Cytuj
Ps. Jako ciekawostkę dopiszę ,miałam kontakty nawet z JAHWE, Samuelem -Enki , oraz z wyższymi energiami , które przedstawiały się jako Wotter,ten kontakt był dla mnie najcenniejszym kontaktem (do dziś z przyjemnością czytam te przekazy ) ale uwolniłam się od uzależniania się od tego rodzaju kontaktów. Reasymując unikam już takich kontaktów , bo one tak naprawde nie są nam potrzebne , nasze zadanie to praca nad soba i tylko to jest ważne ...
Więc tak twierdzisz że komunikowałaś się z JAHWE. W jaki sposób?
Mówisz także że Enkim więc skoro komunikowałaś się z Enkim jesteś pod jego wpływem. Może on teraz w każdej minucie twojego życia wpływać na twój umysł.
Dlaczego?
Działa to na zasadzie wzywania duchów raz wezwany może nigdy nie wrócić.

Co rozumiesz przez wyższe Energie?
I kim jest Wotter?

Mówisz że one już tak naprawdę są nam nie potrzebne to po co tutaj o nich piszesz?


Cytuj
Jeśli chodzi o kontakty z wyższymi bytami już dawno zakończyłam takie emisje , dlaczego ?? Bo My mamy wiedze czerpać z doświadczeń to po pierwsze i to do mnie w którymś momencie dotarło. nie mam kontaktów z w/w Bytami -  nie wykluczam niczego , bo być może nadejdzie taka potrzeba ,że owy kontakt nawiąże , ale tylko wówczas jeśli  uznam to za stosowne.....
Uważasz że masz kontrolę nad tym kto, co i kiedy się z Tobą komunikuje?

Cytuj
Nawiązując do wiedzy - jak pisałam po wyżej wiedza jest jedna  a my znamy jej cząstki i każdy inną , jednak to nie zmienia faktu ,że wiedza jest wiedza i to jedna nieskończoną wiedzą , to chodzi o to ,aby nie ograniczać swoich horyzontów i siebie .
Notabene każda cząstka wiedzy ma swój uniwersalny język oraz symbolikę , jeśli masz więcej informacji tym więcej czujesz odbierasz -wiesz .  Ja zwyczajnie nie ograniczam siebie w poznawaniu wiedzy , nie dziele jej , bo zawsze jeden cel służy drugiemu celowi - to pewnego rodzaju harmonia prawa kosmosu i my jako populacja tego nie zmienimy , dlatego tak ważna jest świadomość...
Masz rację wiedza jako taka jest naprawdę potrzebna ale chciałem Cię poprawić że jeżeli nie znamy źródła tej wiedzy i jest ono nam obce to musimy być ostrożni.

To tak jak seans spirytystyczny zadajesz pytania i otrzymujesz odpowiedzi ale czy możesz być pewien od kogo? I czy odpowiedź jest zgodna z rzeczywistością?


Cytuj
Mora a jako ciekawostke dodam z lekkim przymrużeniem oka -
CZY WIESZ ,ŻE W POLSCE NIE PRZYJMUJĄ KOBIET DO LOŻY MASOŃSKICH??..
pozdrawiam Cie miło Mora.

Tutaj Kiara Ci na to odpowiedziała.

Cytuj
PS. Mora mam pytanie - Wiedza ma być według ciebie udawadnianiem ?? Czy wiedza ma być wiedzą, czyli tym co wiesz ??Wiedza jest eterem jest wszedzie tylko musimy po nią sięgnąć, czy Ty Mora myślisz ,że osiągnąłeś szczyt wiedzy ? Bo ja powiem o sobie "IM WIĘCEJ WIEM TYM MNIEJ "

1. Wiedza nie ale potrzebują coś co może potwierdzić tą wiedzę.
Zapytasz dlaczego? To ci odpowiem.
Bo nie będę brał pod uwagę czegoś co może być fantastyką.
Może być wymyślone.
2. Nie myślę że osiągnąłem szczyt wiedzy bo nikt nie mógł tego osiągnąć.

To tyle.

Pozdrawiam
Mora
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #66 : Luty 17, 2009, 19:57:40 »

Mora - no, i teraz to ma ręce i nogi - konstruktywna, rzeczowa, sensowna krytyka. Może z jakimś jednym czy dwoma punktami mógłbym tu polemizować, ale też mam podobne w wielu miejscach przemyślenia.

Pozdrowienia

Tene
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #67 : Luty 17, 2009, 20:38:51 »

Ja też nie poznaję Mory... teraz może rozumiecie, co Kiara miała na myśli, gdy radziła Morze, by mówił od siebie?  Uśmiech 2
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #68 : Luty 17, 2009, 20:41:17 »

Może mi powiecie o co wam chodzi?
Pisze tak jak zawsze przecież.
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #69 : Luty 17, 2009, 20:48:02 »

Mora
Po 1. Jakoś dziwnie czuje , że to nie są TWOJE przemyślenia ...(poszłabym głębiej , ale nie zrobie tego )
 2. Owszem odpisze na ten Twój post dokładnie , ale  nie dziś ,ponieważ zajęłoby mi to sporo czasu , a dziś już nie mam tyle ..(Myślę to zrozumiesz)
 3. Błędnie interpretujesz ,ten  wątek nie ma nic wspólnego z wcześniejszymi kontaktami , raczej jest oparty na podstawach gematrii , Enigmie to w miare dokładnie opisałąm więc to nieporozumienie , zatem  poruszanie tu kwestii Wottera nie ma zupełnie sensu ..
 4. Jeśli już zostałam poddana krytyce to przynajmniej rób to właściwie. a dlaczego ?? Bo jedną moją wypowiedz do Enigmy podpiąłęś pod ten wątek , a to nie dotyczy zupełnie tego wątku ......Wotter nie ma nic wspólnego z tym wątkiem .....
 5. Zrobiłeś ze wszystkich postów w temacie tego wątku masło maślane , dlatego jutro postaram sie wszystko wyjaśnic .. Na  dzis tyle....
pozdrawiam Laguna
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #70 : Luty 17, 2009, 20:58:33 »

Cytuj
Po 1. Jakoś dziwnie czuje , że to nie są TWOJE przemyślenia ...(poszłabym głębiej , ale nie zrobie tego )

1. Mylisz się to są moje przemyślenia, wiem co pisze. Uśmiech

2. Także czekam do jutra na sensowną wypowiedź.

3.
Cytuj
Wedlug moich odbiorow
Słowa z pierwszego postu w tym temacie więc dotyczy to przekazów. Potem Enigma chciał pociągnąć temat głębiej czyli zadała Ci pytanie od kogo pochodzą te przekazy. I tak do teraz toczymy o tym dyskusję.

4. To dostajesz przekazy od kogoś innego niż Wotter do tego wątku?
5. Powiedziałbym coś ale się powstrzymam.  Uśmiech

Pozdrawiam i czekam do jutra...
Mora Uśmiech
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #71 : Luty 18, 2009, 01:02:31 »

A ja sie nie dziwie kompletnie temu co pisze Mora. Laguno i twoje wypowiedzi..po prostu próbujesz go osmieszyć, a sama nie odpowiedziałas dokładnie na pytanie 'skad sa obecne przekazy' chodziło o medytacje z 15.02 który to temat Kiara natychmiast podchwycila, insynuujac jaka medytacja jest zła? Wspieracie sie bo ona również od konkretnych pytań ucieka (moge nawet podac przykład) Wykłada swoje masło, a jak chodzi o konkrety..cisza. Leszek (który notabene wie cos o masonach) pisał o tym wielorkotnie, a mi sie nie chcialo wierzyc, teraz jednak sama sie bolesnie przekonalam ze pisał prawde...

A co do Mory.. mniemam ze konflikt wobec jego przekazu, musial bardzo przezyc. Nie czytalam całego tematu bo mnie nie było. Wiem natomiast ze Kiara uwaza swoje żródła za jedyne 'prawdziwe i własciwe' co nie przeszkadzalo jej niemal od poczatku bezlitosnie deptac przekazów kolegi. Mora sie przyznał do mistyfikacji? Nie sadze, mysle raczej ze zrobił to dla swietego spokoju. Kiara moze uczepić sie kazdego, ale pani Kiary tykac nie wolno...otóz wolno, a my mamy jeszcze sporo samozaparcia przed jej 'jedynie słusznymi racjami' oraz prawami które burek Jurek i Kapturek chca wprowadzic Mrugnięcie

Petras, to miłe słowa, dziekuje. Mniemam ze w ten sposób chcesz zakonczyć dyskusje. Moze i ja tez powinnam przeprosić, ze uznano cie za ksiedza - nie taki był zamiar. Ale pisalam tamtego posta w pospiechu i bez wnikliwej analizy (dziaisa jest juz 01-sza ale ciut dłużej przysiedze) Poniewaz pojawił sie kolejny temat z tamtym artykulem - poprawiłam wypowiedz. Owszem przyznaje uczynilam bład, insunuujac ksiedza jako autora. Bo autorem ksiazki ma byc kobieta (Dr She D Montford) lecz w innym temacie przeczytałam ze autorem tekstu jest Aleksander Sowa, a w twoim poscie padl jeszcze nick sokratka jako autora/ki postu z innego forum. Wszystko to bez konkretnego odnosnika zmylilo mnie. Wiec ja równiez przepraszam z niedopatrzenie
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #72 : Luty 18, 2009, 16:47:03 »

Przeniosłam ten post z innego wątku bo nie będe pisała w kółko i to samo odzielając wątki



Witaj Mora - WYBACZ MORA INACZEJ NIE POTRAFIE TOBIE ODPISAC ,
 Miałam swoje 5 minut to prawda , a wiesz dlaczego ?? Bo dzięki tym przekazom zrozumiałam ,że wiedza jest wszedzie , weszłam w takie doświadczenia jakim jest channeling , jednak nie pisze przekazów w uporem maniaka- poprostu nie kupiłam kota w worku , natomiast cała ekipa P.CH kupiła i zawierzyła , nie twierdze ,że to do czego dąża nie jest potrzebne , okaże się to na koniec misji ..
Właśnie dobrze poruszyłeś kwestie "GWIAZDORSTWA"- jak widać zrezygnowałam z karmienia obietnicami mojegop Ego , ale to nie znaczy ,że nie zgłebiam wiedzy na różne sposoby , tylko Ty wciąż szukać katolickiego udowodnienia , uporczywego potwierdzenia każdego słowa - napisanego , wypowiedzianego - myślę ,że Twoja droga jest troche inna niż moja ..
 Mora nie obraż się , ale tworzysz w myśl - CZEGO NIE DOTKNĘ NIE UWIERZE....Ale wybór pozostawiam Tobie  bo ,Ty sam wiesz jaką idziesz drogą i jaką wiedzę akceptujesz , a jaką odrzucasz. Pozostaw innym również przestrzen do tego , aby mogli zgłebiać wiedzę po swojemu ...
Mało tego- przez rok czasu od kiedy wiem o istnieniu P.Ch moja wiedza i odczuwanie wciąż ulega zmianie , wieć staram sie nie oceniać tylko jak zapewne nie zauważyłęś odbiory jakie mam nie tylko w wyższymi bytami, ale i inne stawiam ze znakiem zapytania i tak właśnie je traktuje, wiedzę jako obserwatorzy  badamy i albo coś przyswajamy , albo odrzucamy ..Ważne jest tylko to jak czujesz się sam z tą wiedzą jaką w sobie już wypracowałeś.I żeby było jasne nie przeszkadza mi Twoja krytyka i TWOJE postrzeganie mojej osoby , bo jak zapewne wiesz - nikt spisujący i odbierający nie  musi traktować owego przekazu jako SWOJEGO ..
....
Każdy człowiek odbierający przekaz jest tylko kanałem przenoszącym informację , ale nic więcej ,,,,,, tak to czuje i tak opisuje zatem nie boli mnie ta krytyka , bo tak serio nie mnie krytykujesz Mora.
pozdrawiam serdecznie

Ps. A zapomniałam nawiązać do kwestii skąd mamy pewność czy przekaz jaki otrzymaliśmy pochodzi z wyższych energii- to kwetia naszego postrzegania pozazmysłowego i naszych odczuć - po drugie podczas przekazu osoba odbierająca czuje inną jakość energii jaka przez niego przepływa , ale nigdy nie ma pewnośći w jakim stopniu są one wysokie , chyba raczej za mało mamy doświadczeń w tej kwestii , jest to świat dla nas mało widzialny ,a dużo odczuwany jeśli ktoś oczywiście wypracował w sobie dużą wrażliwość - każdy człowiek posiada w sobie możliwosć rozwijania percepcji pozazmysłowej tylko nie każdy to robi ........
Poza tym, mam swoją teorie na temat- po wiedze sięgasz zawsze zgodnie ze swoim indywidualnym poziomem, jeśli jesteś na szczeblu nr. 1 siegasz tylko tam , gdzie są jego granice ............To wszystko co mam do napisania Mora..
[/color]Nie próbowałam Ciebie ośmieszać i nie będe tego robić , nie mam pojęcia skąd u Enigmy taki pomysł ...
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2009, 16:52:20 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #73 : Luty 18, 2009, 17:14:43 »

Tego się spodziewałem żadnej sensownej odpowiedzi na moje argumenty. Żadnej.
Szukałem pewnego postu na forum który oddawał w pełni to co teraz czyni Laguna ale nie znalazłem a szkoda ale opiszę to swoimi słowami.

Więc gdy komuś coś zarzucisz a ten ktoś jest pewien że wpadł bo ktoś zobaczył jego błędy i ośmielił się je wytknąć to ta osoba będzie uciekać od odpowiedzi na pytania.

I tak właśnie robi teraz Laguna. Chciałem jeszcze zauważyć. Że szybko przeniosła post z tego tematu do http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=1417.msg19889#new [jeszcze kilka minut temu ten post był w tym temacie].

Nie wiem jaki to ma cel ale spójrzcie na to sami. A ponieważ jak Ty sobie mogłaś pozwolić na dwa te samy posty w różnych tematach[chociaż dotyczą tego samego] to ja to też zrobię.

Więc dla woli wyjaśnienia powtórzę. To napisała wczoraj.

Cytuj
To napisała Laguna: 2. Owszem odpisze na ten Twój post dokładnie , ale  nie dziś ,ponieważ zajęłoby mi to sporo czasu , a dziś już nie mam tyle ..(Myślę to zrozumiesz)

A dzisiaj co?
Psinco

Nie odpowiedziałaś w żaden sensowny sposób na to co Ci przedstawiłem.

I myślę że na tym zakończymy dyskusję.

Nie będę pisał z kimś kto KŁAMIE!

Żegnam!
Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #74 : Luty 18, 2009, 20:39:05 »

PAX , PAX , PAX
Tyle złości a po co ?
Czasem zastanawiam się czy głównym celem Samcia nie było wywołanie zamieszania , strachu wśród ludzi , nienawiści i sporów pomiędzy zwolennikami projektu i tymi którzy są ostrożni i mają obawy co do niego i jego "znajomych" , wywołanie emocji którymi karmią się negatywne byty.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.123 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

ultrawinterfell strzecha ganghg js2001 curse-of-tiger