Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 02, 2024, 18:49:48


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Plejadianie o roku 2012...  (Przeczytany 77778 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« Odpowiedz #125 : Luty 17, 2012, 13:47:30 »

Moje dzieci nie były na "Pasji", ja - tak.
Mel Gibson chciał oddać - tak mówił - ogrom fizycznego (uważam, że z duchowym poszło mu zdecydowanie gorzej) cierpienia jakie poniósł Jezus.
KRK nigdy nie oddziela cierpienia Jezusa od jego sensu, przesłania, okoliczności.

Szczytem tegoż był film pt "Pasja" Mela Gibsona na który całymi tabunami wyganiano dzieci ze szkół. Piękno ludzkiego cierpienia i lejąca się krew, wszystko ze szczegółami ,ach, cudowne, prawda Arteq ? Jakież to było wzniosłe ...

Proszę Cię East abyś nie kłamał/manipulował, bo "Pasja" była od 15 lat, więć ciężko byłoby na nią wyganiać uczniów tabunami ze szkoły. W stanach natomiast dostał rzadkie oznaczenie "R", czyli osoby poniżej 17 roku życia mogły ją obejrzeć tylko z dorosłym opiekunem.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #126 : Luty 17, 2012, 14:02:36 »

Ejże, Arteq to Ty nie manipuluj. Ja doskonale pamiętam te czasy Pasji (rok 2004/2005 - to już nie komuna) i te wycieczki szkolne. Do tego kontrowersje na temat tego filmu szeroko dyskutowane w mediach. Władze KRK wydały wówczas wymijające, jak zawsze w takich wypadkach, oświadczenie, że nie jest to film dla każdego, ale ze dorosły i świadomy widz powinien go obejrzeć.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #127 : Luty 17, 2012, 15:16:56 »

Zmodyfikowałem i teraz jest bardziej dosłownie.


Fajnie.
Mam jednak małą prośbę. W przyszłości, jeśli będziesz dokonywał modyfikacji to nie usuwaj istniejącego już tekstu, a na dole okna dialogowego (posta), po dopisku "EDYCJA:" wpisz właściwą formułkę. Duży uśmiech
Tak będzie zgodnie z regulaminem i nie będzie Cię nikt posądzał o manipulowanie.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #128 : Luty 17, 2012, 16:06:50 »

East, a ja widuję całe wycieczki szkolnej młodzieży (gimnazujum) nocami po ulicy miasta, także bardzo często do sklepów monopolowych, ale daleki jestem od stwierdzeń, że np. sprzedawczynie ich namawiają i zacierają ręce a potem pytane o proceder dają wymijajace odpowiedzi.

Oficjalny wiek - od 15, jeżeli ktoś się dostał poniżej tego pułapu zrobił to po prostu nielegalnie. 
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #129 : Luty 17, 2012, 17:09:30 »

Jacek
Cytuj
Kiara zareagowała jeszcze gwałtowniej,  prawie jak podczas egzorcyzmu.
Kategorycznie odmówiła zapoznania się, dodając parę obelg.

Bardzo proszę bez manipulacji moimi reakcjami! Doskonale znam te treści , czytałam je dla mnie są bezwartościowe dlatego mnie nie interesują. Takie sobie ble, ble, ble... z astralu.  Nie było z mojej strony żadnych obelg w stosunku do nikogo, jeżeli tak to wskaż je , zacytuj inaczej to jest pomówienie bezpodstawne.
Egzorcyzmy się nie udały ( wiadomo komu) było wielkie zaskoczenie... no cóż? Ja tam się ich nie bałam.
I jeszcze coś faceci w różowych szalikach ..... są sympatyczni całkiem. Uśmiech Mrugnięcie

**********

"ANNA"


 
15 września 2007 r.zmarła Anna Dąmbska , żołnierz AK, więźniarka łagrów w Ostaszkowie i Kałudze, art. plastyk i dziennikarz, w końcu wizjonerka pisząca pod pseudonimem „Anna”.
Podczas wojny Anna działała w podziemiu jako łączniczka i sanitariuszka. W 1944 r. trafiła na ponad rok do sowieckiego łagru. Tam modliła się,by Bóg pozwolił jej nadal służyć ojczyźnie. Po latach dojdzie do wniosku, że Pan wysłuchał tej modlitwy, obdarzając ją charyzmatem słyszenia Bożego głosu, przekazującego orędzia dla Polski. Z rozmów tych powstanie kilka książek wydanych drukiem przez wydawnictwo Michalineum i WAM. Anna słyszy m.in. takie słowa, że świat czeka „okres oczyszczenia” – czas katastrof, klęsk żywiołowych i wojen, w których użyta zostanie broń jądrowa. „Zginą miliony ludzi, przestanie istnieć wiele państw, nastąpi ruina gospodarcza”.

O tym mówi ks.prof. Jan Sieg kierownik duchowny "Anny"

http://obrazmojegoserca2.blog.onet.pl/Anna-Dambska-wspolczesna-wizjo,2,ID429011660,n

No i jakoś te proroctwa Anny się nie realizują! na szczęście wszystkich ludzi! Dodam tylko iż nie zrealizują się wcale pomimo wielkiej życzeniowości niektórych opcji.
Zatem czas zrozumieć iż Ludzkość i Ziemia idą inną drogom niż ta opcja jej przygotowała , przyszłość nasza jest piękna , świetlista , pełna radości , miłości i szczęścia którą osiągamy dzięki wiedzy prawdziwej , którą pozostawili dla nas Jeszua i MM.
A Jezuici powinni się z tego powodu cieszyć bardzo i wspierać mnie ochroną , miłością oraz wszystkim co jest im dostępne. Bowiem kontynuuję przekaz Jeszua wybranego przez nich na patrona Zakonu.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2012, 17:30:59 wysłane przez Kiara » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #130 : Luty 17, 2012, 17:30:20 »


Tak więc, Plejadianie wg nich samych, choć i inni to potwierdzają, są humanoidami ale o owadzich i ptasich rysach.

Skąd wziąłeś, że Plejadanie są humanoidami o owadzich, czy ptasich rysach ?
Jakieś źródło tej sensacyjnej hipotezy możesz podać ?


Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #131 : Luty 17, 2012, 17:53:49 »


Zatem czas zrozumieć iż Ludzkość i Ziemia idą inną drogom niż ta opcja jej przygotowała , przyszłość nasza jest piękna , świetlista , pełna radości , miłości i szczęścia którą osiągamy dzięki wiedzy prawdziwej , którą pozostawili dla nas Jeszua i MM.

A Jezuici powinni się z tego powodu cieszyć bardzo i wspierać mnie ochroną , miłością oraz wszystkim co jest im dostępne. Bowiem kontynuuję przekaz Jeszua wybranego przez nich na patrona Zakonu.

Kiara Uśmiech Uśmiech

To piękna bajka, szkoda,  że nie najbliższa rzeczywistość.

Ale kto wie,  może to ja mam urojenia, bo  w końcu jestem tylko ziarenkiem pyłku Boga.
Czas pokaże.
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2012, 17:54:44 wysłane przez JACK » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #132 : Luty 17, 2012, 20:59:54 »

Cytat: Astre
Skąd wziąłeś, że Plejadanie są humanoidami o owadzich, czy ptasich rysach ?
Jakieś źródło tej sensacyjnej hipotezy możesz podać ?

A choćby bardzo dobrze znana trylogia polskiej amerykanki, p. Barbary Marciniak. Obecnie dostępna również w formie elektronicznej. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Ramzes3
Gość
« Odpowiedz #133 : Luty 17, 2012, 22:54:11 »

Witam. Na forum zabieram głos po raz pierwszy dlatego też pozdrawiam wszystkich jego uczestników.
W jednym z postów poruszony został temat Eduarda Meyera i jego kontaktów z Plejadianami. Wprawdzie książkę UFO z Plejad czytałem przeszło 10 lat wstecz ale o ile dobrze pamiętam zawarte były w niej dwie przepowiednie związane z Ziemią a mianowicie:
- pierwsza mówiła o olbrzymim, brunatnym meteorycie mknącym z czeluści kosmosu w kierunku Ziemi,
- druga brzmiała mniej więcej tak:"światło z odległej gwiazdy centralnej wejdzie przez wrota objawienia w Wielkiej Piramidzie a następnie owalnym tunelem dojdzie do punktu centralnego i wtedy wszystko się zacznie!"
Czy nie macie wrażenia, że przepowiednie te związane są bezpośrednio z istotą Projektu Cheops, chociaż nie pochodzą od En-ki?
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #134 : Luty 17, 2012, 23:02:03 »

Witaj >Ramzes'ie< na naszym, forum.  Duży uśmiech
Osobiście nie odnoszę takiego wrażenia. "światło z odległej gwiazdy", o którym napomykasz może być równie dobrze, a w moim przekonaniu jest pasem fotonów >>, w który już wkroczyliśmy (jako Ziemia) i który to pochodzi właśnie z Plejad. A, że może mieć coś wspólnego z piramidą, no cóż, stanowią one (nie tylko ta jedna) element siatki energetycznej Ziemi >> więc nic dziwnego, że może to mieć jakieś reperkusje. Uważam jednak, że będzie to pozytywny efekt.
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2012, 23:04:08 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Astre
Gość
« Odpowiedz #135 : Luty 18, 2012, 00:42:29 »

Witam. Na forum zabieram głos po raz pierwszy dlatego też pozdrawiam wszystkich jego uczestników.
W jednym z postów poruszony został temat Eduarda Meyera i jego kontaktów z Plejadianami. Wprawdzie książkę UFO z Plejad czytałem przeszło 10 lat wstecz ale o ile dobrze pamiętam zawarte były w niej dwie przepowiednie związane z Ziemią a mianowicie:
- pierwsza mówiła o olbrzymim, brunatnym meteorycie mknącym z czeluści kosmosu w kierunku Ziemi,
- druga brzmiała mniej więcej tak:"światło z odległej gwiazdy centralnej wejdzie przez wrota objawienia w Wielkiej Piramidzie a następnie owalnym tunelem dojdzie do punktu centralnego i wtedy wszystko się zacznie!"
Czy nie macie wrażenia, że przepowiednie te związane są bezpośrednio z istotą Projektu Cheops, chociaż nie pochodzą od En-ki?

Myśle, że Twoje wnioski są jak najbardziej poprawne, a Meyer nie jest wiarygodny, a co gorsze taki ''guru'' odbiera  innym ludziom możliwości samodzielnego myślenia.

Kolejną bzdurą jest jakiś pas fotonowy?...!
Już na pierszy rzut oka to szkolna zciema, gdzie piszący nie wie czym jest foton, a światło traktuje jako falę eletromagnetyczną !

EDIT :

Darek.

 Aby wyrobić sobie pogląd nie można opierać się na interpretacji jednej, czy nawet kilku osób. Barbara Marciniak tak twierdzi, że PLEJADANIE posiadają ptasie, czy owadzie rysy, ale to wcale nie oznacza, że taka jest prawda.
Wiele channelów po latach zweryfikowało i nadal weryfikuje  przekazy channeligowe dlatego, że w channelingu nie ma żadnego wglądu z kim channelujemy.

 
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2012, 00:51:34 wysłane przez Astre » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #136 : Luty 18, 2012, 00:57:56 »

Astre
Cytuj
Kolejną bzdurą jest jakiś pas fotonowy?...!
Już na pierszy rzut oka to szkolna zciema, gdzie piszący nie wie czym jest foton, a światło traktuje jako falę eletromagnetyczną !




"Nauka zajmująca się badaniem światła to optyka. Współczesna optyka, zgodnie z dualizmem korpuskularno-falowym, postrzega światło jednocześnie jako falę elektromagnetyczną oraz jako strumień cząstek nazywanych fotonami."

http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awiat%C5%82o

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2012, 00:59:16 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #137 : Luty 18, 2012, 01:07:53 »

Tak, zależnie od skali zjawiska, a nie dualnie w każdym przypadku.
Zapisane
Ramzes3
Gość
« Odpowiedz #138 : Luty 18, 2012, 12:26:50 »

Osobiście wydaje mi się, że gdyby "Gwiazda centralna" miała związek z Plejadami to Plejadianie jako autorzy przekazu przynajmniej w jakiś sposób by to zasygnalizowali. Wiele lat wstecz, kiedy podejmowałem pierwsze próby z pismem automatycznym zadałem swoim opiekunom pytanie o nazwę tej gwiazdy i jej związek z tym co na Ziemi może się wydarzyć. Odpowiedź brzmiała: Eretanin ale niestety nic więcej. W oparciu o dostępne mi materiały nie byłem w stanie niczego znaleźć na ten temat. Dopiero w ubiegłym roku kiedy powróciłem do tego tematu po latach wprowadzając w przeglądarce internetowej hasło Eretanin natrafiłem na jedną wzmiankę, że jest to gwiazda znajdująca się w gwiazdozbiorze Smoka a jej poprawna nazwa brzmi Eltanin. Niestety do dnia dzisiejszego świat ducha nie jest zbytnio wylewny w słowach odnośnie znaczenia tej gwiazdy. Być może jeszcze nie nadszedł właściwy czas ale mam takie odczucie, że owe światło będzie sygnałem bądź zwiastunem początku nowej ery w dziejach Ziemi i ludzi i mimo wszystko ma to związek z Wielką Piramidą jak sugerują to sami Plejadianie.
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #139 : Luty 18, 2012, 14:15:10 »


 Być może jeszcze nie nadszedł właściwy czas ale mam takie odczucie, że owe światło będzie sygnałem bądź zwiastunem początku nowej ery w dziejach Ziemi i ludzi i mimo wszystko ma to związek z Wielką Piramidą jak sugerują to sami Plejadianie.

Myślę, że żadnego światła nie będzie !
Cały czas (bo nie od dziś ani od wczoraj) zbliżamy się do nowej ery i nic nie dzieje się naraz, tylko postępują pewne procesy.
Ale ta nowa era, to ( możliwości - potencjały ), które oferuje nam Wszechświat.A kulminacja tych możliwości nastąpi ok. grudnia 2012r, a poźniej te możliwości będą z dnia na dzień spadać.
Problem tylko w tym, że niestety nie za bardzo mamy ochotę te niezwykłe możliwości i potencjały wykorzystać !
Ludzkość wciąż buduje nowe systemy broni masowej zagłady i degraduje ruchem coraz bardziej przyśpieszonym Matkę Ziemię.
Patologia ludzkich umysłów jest tak głęboka, że nawet w prostych sprawach niewiele da się zrobić. Przykładem mogą być działania różnych grup społecznych, a raczej garstki ludzi, którzy występują przeciwko dodawaniu fluoru do wody, gdzie ten kryminalny pomysł ciągnie się jeszcze od czasów komunizmu powodując potężną degradację  organizmu.
Tak. Garstka ludzi, a inni co robią ?
Inni czekają na księcia, który nadjedzie na białym koniu i rozwiąże wszystkie problemy.
Pomimo jakiejś tam swojej ''cudownej'' wiedzy, tytułów naukowych, pozycji, stanowisk, posiadania czegoś z drugiej strony są żebrakami  wołającymi o pomoc.
Inni liczą, że nadchodzi z kosmosu wielki czas zmian i to co nadejdzie z ''kosmosu odminieni'' wszystko.
Ale to kolejna patologia, która nazywa się - idealizowaniem.

Nowa era, to inaczej mówiąc czas przemian, w którym Wszechświat oferuje nam nowe, niezwykłe możliwości, które należy praktycznie podjąc, podnieść i maksymalnie wykorzystać.
A co ludzie robią ?
Wystarczy włączyć TV i posłuchać codziennych wiadmości.
A tam słychać wciąż to samo - beeeeee.....
Jak robisz tak masz- jaka przyczyna taki skutek.
Nie chcę być wyrocznią, ale na podstawie prostych, szkolnych analiz, tego co widać i słychać ta cywilizacja nie przetrwa nawet najbliższych 20-30 lat.
Potencjały oferowane przez Wszechświat raz na 300 tys lat przeminą,
a ludzie wtedy dalej będą babrać się w swoim jakże dobrze ułożonym światku.
Problem tylko w tym, że ten '' światek'' postawiony na gumowych nogach nie da się już dalej utrzymać, więc runie. A razem z nim istoty o potocznej nazwie ludzie.

Wszystkie opowieści o światłach, dniach ciemności, które maja nastąpić i innych cudach, to zwykła manipulacja powodująca odciąganie ludzi od ich własnych problemów.
To taka mowa-trawa, gdzie po przyglądnięciu się temu bliżej nic z tego wiele nie wynika.
Ups...

 




« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2012, 14:22:57 wysłane przez Astre » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #140 : Luty 18, 2012, 14:22:55 »



Wszystkie opowieści o światłach, dniach ciemności, które maja nastąpić i innych cudach, to zwykła manipulacja powodująca odciąganie ludzi od ich własnych problemów.


jedyne pocieszenie w tym, że jakiś zupełnie nieznaczący promil z >7mld. ludków na świecie zaprząta sobie głowy i czas tymi pierdołami Mrugnięcie Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Ramzes3
Gość
« Odpowiedz #141 : Luty 19, 2012, 15:39:30 »

Dobrze, że istnieje taki nieznaczący promill otwartych umysłów, którym myślenie nie sprawia fizycznego bólu
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #142 : Luty 19, 2012, 16:31:34 »

@Astre
Cytuj
Inni liczą, że nadchodzi z kosmosu wielki czas zmian i to co nadejdzie z ''kosmosu odminieni'' wszystko.
Ale to kolejna patologia, która nazywa się - idealizowaniem.

Nowa era, to inaczej mówiąc czas przemian, w którym Wszechświat oferuje nam nowe, niezwykłe możliwości, które należy praktycznie podjąc, podnieść i maksymalnie wykorzystać
W tych dwóch akapitach dostrzegam sprzeczność .

 Skoro Wszechświat coś oferuje to znaczy, że oferta przyjdzie między innymi z kosmosu i nie jest patologią tak myśleć.

Poprzez hologram, zasadę fraktalności "jako w niebie tak i na ziemi" jesteśmy połączeni z Wszechświatem. Nie należy się dziwić, że wywołujemy/przyciągamy potężną energię.
Albo przyjmiemy retorykę walki i obrażania się na odmienny światopogląd, albo go zintegrujemy wewnątrz nas samych przyznając, że świat jaki widzimy jest tym, który wynika z naszego własnego "ogłupienia".
Nie chodzi o to, by siebie obwiniać. To raczej jak wyzwalająca, radosna myśl : "ależ ja byłem durny hehe Chichot , ale to się zmieni "

O tym też polecam film , 5 odcinków
Lista odtwarzania: http://www.youtube.com/playlist?list=PL25F5F22DF8BE7377

Warto wytrwać do końca na wnioski, albo obejrzeć tylko ostatnią , 5tą część

http://www.youtube.com/watch?v=-iC09Ml8fxU&feature=player_embedded


EDYCJA:

<a href="http://www.youtube.com/v/jtfZ8cZ0wsU?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/jtfZ8cZ0wsU?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

<a href="http://www.youtube.com/v/bz_NeLi0cJg?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/bz_NeLi0cJg?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

<a href="http://www.youtube.com/v/fdZwMnngBKY?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/fdZwMnngBKY?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

<a href="http://www.youtube.com/v/-6EGzSCMBbI?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/-6EGzSCMBbI?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

<a href="http://www.youtube.com/v/-iC09Ml8fxU?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/-iC09Ml8fxU?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2012, 16:44:56 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #143 : Luty 19, 2012, 20:18:02 »


W tych dwóch akapitach dostrzegam sprzeczność .

 Skoro Wszechświat coś oferuje to znaczy, że oferta przyjdzie między innymi z kosmosu i nie jest patologią tak myśleć.


Chyba mnie źle zrozumiałeś ?
Idealizowaniem jest to, że ta ''oferta'' z kosmosu coś zmieni.
Oferta jest tylko ofertą, a nie zmianą.
I teraz tylko i wyłącznie zależy od cywilizacji zamieszkujących galaktykę (tudzież Ziemi) jak wykorzystają tą ofertę.
Jak pisałem wcześniej -ta ''oferta'' daje tylko potencjały, możliwości, a nie
daje żadnych gotowców.
Przykład : jeżeli dana cywilizacja wyjdzie z programem, że nie chce dalej trwać w mentalno-utopijnych systemach wielkiej władzy, wielkiej polityki i zaproponuje inny system, to tzw. Fala to skrystalizuje.Skrystalizuje oznacza, że nowy program istnienia, działania, myślenia, funkcjonowania będzie stawał  się rzeczywistością, bo stary program zostanie przez Falę  usunięty.
Aby cokolwiek mogło ulec zmianie dana cywilizacaja musi po prostu dany program stworzyć, sprecyzować - czyli co chcemy jako ludzkość-cywilizacja robić, jak dalej chcemy żyć i w oparciu o jakie zasady.
Idealizowaniem, jest więc, że Fala galaktycznych przemian, która nie dotyczy tylko Ziemii cokolwiek sama zrobi ?
Nic sama nie zrobi ?
Da tylko człowiekowi -cywilizacji możliwości, narzędzia, potencjały, a jak ich człowiek wykorzysta, tak dalej będzie cywilizacja funkcjonować przez następne 300 tys. lat do kolejnego cyklu pojawienia się galaktycznej fali.
Jak do tej pory nie wiele się dzieje ?

Przykład : niezwykle ważnym, jak nie najważniejszym programem jest rozbrojenie z tych niewyobrażalnych ilości broni masowej zagłady.
Jak do tej pory nikt, że tak powiem w imieniu ludzkości nie zaproponował
konkretnego, sprecyzowanego programu globalnego rozbrojenia !
A skoro tak, oznacza to, że dalej będziemy sobie żyć w sytemie bratobójczych wojen, produkcji broni, która generalnie służy do umacniania władzy i kontroli jednych nad drugimi.
Dlatego może niebawem ( bo czasu mało) będzie pierwsza konferencja w Polsce, która zajmie się nie gadaniem o mądrościach tego świata, tylko zajmie się precyzowaniem konkretnych - globalnych programów !



 
 

 
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2012, 20:25:37 wysłane przez Astre » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #144 : Luty 19, 2012, 20:32:01 »

Nie do końca jest tak jak piszesz Astro ... bo nowa fala , nowy wymiar i nowe wibracje to miliardy nowych wzorców energetycznych , które są już nowe i inne od starych. Jednak po który sięgniemy najpierw? to już inna sprawa, to wybór świadomości zarówno grupowej jak    i indywidualnej.

Jednak na 100% pewne a raczej wszystkie zdarzenia napełnione energiom III wymiaru nie zaistnieją w IV wymiarze. Bo chociaż pozornie jest to podobne to jednak inna energia skieruje rzeczy i zdarzenia już w inną stronę. Trzeba wiedzieć iż kolejny wymiar to kolejna szkoła rozwoju duchowego Energii Zaświatowych ona ma program który wypełnimy kiedyś w 100% przed przejściem w następny  wyższy wymiar.

Kiara Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2012, 00:20:22 wysłane przez Kiara » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #145 : Luty 19, 2012, 21:07:11 »

Nie do końca jest tak jak piszesz Astro ... bo nowa fala , nowy wymiar i nowe wibracje to miliardy nowych wzorców energetycznych , które są już nowe i inne od starych. Jednak po który sięgniemy najpierw? to już inna sprawa, to wybór świadomości zarówno grupowej jak    i indywidualnej.


Jedno jest pewne -FALA, niczego nie zmieni sama.
Dlaczego ?  No bo FALA, jest po prostu - PEWNYM  ALGORYTMEM.
A Algorytm jak każdy Algorytm jest funkcją, a nie rzyczywistością.
Algorytm staje się  taką rzeczywistością, jaką zostanie wypełniony informacją.

Niewątpliwie Fala  usunie rzeczy niepotrzebne w ramach bilansu swej przestrzeni zostawiając tym samym puste, czyste pole, aby można było
stworzyć, postawić nowe zasady, nowe wzorce, idee, nowe programy.
Oznacza to tym samym, że  cywilizacja musi dokonać wyborów, stworzyć programy, perspektywy, zasady swojego istnienia, bo nikt za nią tego nie zrobi !

Nie ma mowy o tym, aby przybywająca Fala różnym cywilizacjom w tej galaktyce i tym samym Ziemianom przyniosła gotowe rozwiązania na zasadzie - róbcie to !
To cywilizacje mają ten ALGORYTM -FALĘ wypełnić informacjami, wzorcami, programami, a nie - odwrotnie.

Ludzie piszą niestworzone wręcz rzeczy. Przybędzie Fala i nastąpi tu dosłownie Eden.
Niejaki Drunvalo Melchizdek pisze nawet, że destrukcji ulegną sztuczne tworzywa, plastik, guma, ubrania syntetyczne itp...
To bzdura ! Jak on to sobie wogóle wyobraża ? To jakieś chore i dziw bierze, że pisze to światowej sławy fizyk !
On po prostu chyba nie rozumie, czym jest algorytm, o czym uczą już w szkolnej podstawówce,  a wszystko jest algorytmem.
Dlatego wszystko pozostanie na swoim miejscu.Więc jeżeli masz okna plastikowe w domu i opony z gumy w swoim samochodzie, to bądż pewny, że dalej będziesz ich miał i  żadna fala tego nie usunie.
Fala dokonuje tylko i wyłącznie restrukturyzcji przestrzeni !
 Czyli stwarza nową jakość przestrzeni do rozwoju istot, a nie likwiduje jakichś tam rzeczy, takich, czy innych.
Więc Edenu i żadnych cudów i cudowności nie będzie.
Raczej będzie ciężko, bo postawić nowy ''Dom'', czyli nową cywilizację z pewnością nie da się tego zrobić w ciągu kilku, czy nawet kilkunastu lat.





 

« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2012, 21:28:32 wysłane przez Astre » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #146 : Luty 19, 2012, 22:35:59 »

@Astre
Teraz rozumiem co masz na myśli pisząc o Fali i to ze mną rezonuje.

Cytuj
Jak do tej pory nie wiele się dzieje ..
Ja sądzę, ze raczej niewiele widać, że się dzieje, ale dzieje się wiele z tego, czego nie widać Mrugnięcie
Cytuj
cywilizacja musi dokonać wyborów, stworzyć programy, perspektywy, zasady swojego istnienia, bo nikt za nią tego nie zrobi !
Do pewnego momentu wybory i stwarzanie działa ,ale pamiętajmy, że zawsze i bez względu na cokolwiek rzeczywistość jest opisana przez prawa fizyczne ( wielu nie rozumiemy, nie znamy jeszcze , ale one istnieją ), które są odwieczne. Te prawa są budulcem z którego tworzymy, lecz trzeba pamiętać o samych właściwościach "tworzywa" wszechświata. Im lepiej go poznamy, tym więcej możliwości bęziemy mieli.
Istnieje prawo rezonansu, którego nie możemy ignorować. Ono przypominać nam powinno nieustannie o tym kim jesteśmy. Tworzymy rzeczywistość odpowiadającą kondycji naszej cywilizacji. Wszystko zaczyna się w nas samych.
Cytuj
Nie ma mowy o tym, aby przybywająca Fala różnym cywilizacjom w tej galaktyce i tym samym Ziemianom przyniosła gotowe rozwiązania na zasadzie - róbcie to !
Może nie w sensie gotowych rozwiązań, lecz na przykład w sensie uwolnienia dodatkowych helis DNA ? Szybko nauczymy się korzystać z nowych narzędzi i możliwości, które na zawsze zmienią naszą grę.

Cytuj
będzie ciężko, bo postawić nowy ''Dom'', czyli nową cywilizację z pewnością nie da się tego zrobić w ciągu kilku, czy nawet kilkunastu lat.
Sądzę, że ta cywilizacja wyłoni się ze starej tak, jak motyl z gąsienicy. Jeśli zdecydujemy się oprzeć na odwiecznych prawach Natury, to zręby tej nowej cywilizacji już istnieją w Polu. Całkiem dobrze funkcjonowały kiedyś, będą działały i teraz. Oczywiście nic nie zdarza się dokładnie tak samo dwa razy więc sporo pracy przed nami. Być może nastąpi jakaś kompilacja technologiczno-przyrodnicza. Połączenie aspektów żeńskich i męskich na nowym planie przyjaznej naturze technologii opartej o rozwiązania w tej naturze od dawna z powodzeniem funkcjonujących.

Działanie już zachodzi. Od wewnątrz w wielu jednostkach naraz. Potrzebujemy zaufać sobie wzajemnie i nie obawiać się o tym rozmawiać.
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #147 : Luty 19, 2012, 23:46:58 »


Ja sądzę, ze raczej niewiele widać, że się dzieje, ale dzieje się wiele z tego, czego nie widać Mrugnięcie


Napisałem wcześniej, że niewiele się dzieje, ale  był taki wybieg  z mojej strony....
Uczciwie przyznaję, że napisałem to celowo.
Dlatego, że jeżeli zakodujemy  w sobie informację, że dzieje się wiele, to następuje pewna zwrotna reakcja psychiczna, która działa, że tak powiem  - usypiająco.
No bo skoro dzieje się wiele, no to przecież my już nie musimy za bardzo się wcokolwiek  angażować skoro widzimy i słyszymy, że dzieje bardzo wiele.

Tak, oczywiście dzieją się różne rzeczy,  wszystko przyśpiesza tylko tego nie widzimy, lecz potrzeba jak najwięcej ludzi gotowych zmian.

Wciąż powielany ten sam schemat  myślenia i działania  - jest istnym zabójstwem dla istoty.
Jak napisali nawet to sami Majowie - największa siłą człowieka - jest siła zmian, siła przemian.......................
 
I właśnie, to zdanie, że :  największą siłą, potencjałem jest siła zmian i siła przemian, otwieranie się wciąż nowe jest najważniejszą rzeczą  dla istot w ich -  ''kosmicznej podróży''.

Myślę, że nic już do tego ani ująć, ani dodawać nie trzeba, bo każdy wie o co chodzi.

pozdr.
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2012, 01:57:58 wysłane przez Astre » Zapisane
Ramzes3
Gość
« Odpowiedz #148 : Luty 20, 2012, 11:45:20 »

Przemyślenia Astre uważam za jak najbardziej trafne. Ani Kosmos z całym dobrodziejstwem i zagrożeniami jakie ze sobą niesie ani też Świat Ducha nie zaserwuje nam czwartego wymiaru bez wysiłku z naszej strony.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #149 : Luty 20, 2012, 12:02:20 »

Ja coś bym dodał jednak.
Wiele razy w dziejach ludzkości wydawało się, że nowe rewolucje przyniosą nam wszystkim wyzwolenie, lecz po krótkim zrywie masy ludzi znów ulegały rozproszeniu. Wydawało się bowiem, że jednorazowy zryw załatwiał  tak wiele. Otóż tylko pozornie cokolwiek załatwiał. Potem siły ciemności na powrót na różne sposoby, napierały jeszcze silniej niż przedtem, często w sposób ukryty, utajniony, tylnymi drzwiami wprowadzali to, co się w świetle dnia nie dało zrobić. Robili to i wciąż robią na wiele sposobów z tym , że teraz nie da się tego ukryć.
 Są widoczni jak na dłoni, a ludzkość ma za sobą Falę - potencjalnie korzystną dla przemiany naszego DNA ( o ile będziemy potrafili z niej skorzystać ).

W tej chwili najważniejsze jest skupienie sie na własnym torusie i sprzęgnięcie go z Polem (Bogiem, Miłością, Chrystusem i MM czy Świadomością, są różne nazwy jedne bardziej opisowe inne bardziej ścisłe ).
 
Moim zdaniem, kiedy krytyczna masa sprzęgnie się z Polem dalsze zmiany pójdą lawinowo. Może już to się dzieje. Zauważmy w jak newralgiczny sposób zareagowali ludzie na próby oszustwa w kwestii rzekomego aktu antypirackiego.

System posługuje się rządem i politykami, ale my również możemy to uczynić, co zostało pokazane na przykładzie zmiany zdania przez Premiera. Zrobił to raz i będzie robił jeszcze wiele razy pod społecznym, czujnym okiem. Jeszcze raz okazało się, że faktycznie to my sami kształtujemy rzeczywistość, potrzebujemy "tylko" zaufać sobie na wzajem.

Obecnie przed ludzkością stoi wyzwanie jak mądrze wykorzystać kolektywną siłę. Jak się zjednoczyć i działać  tak, aby nie pożreć się o głupie szczegóły i nie dać sobie przeniknąć wrażym siłom we własne szeregi.
Moim zdaniem jest na to tylko jedna rada. Konkretne dzieło do którego się przyłączamy jeden po drugim, albo nie, jeśli się nie zgadzamy, lecz bez torpedowania tej bezpośredniej demokracji, z poszanowaniem jej wyników.

Pewien kierunek działań widać tutaj  http://avaaz.org/en/

Dziś dostałem od nich newsletter  z informacją, że przeciw ACTA petycję na całym świecie podpisało ponad 2 miliony ludzi. To wystarczająca moc by rozpocząć inicjatywę miliona głosów w parlamencie UE.
W newsletterze podkreślono znaczącą rolę jaką w tym dziele odegrała między innymi Polska.

Nie ważne czy sprawa dotyczy nas bezpośrednio, czy amazońskiej dżungli lub terroru w Syrii - mamy obowiązek współuczestniczyć wyrażając sprzeciw bo to jest nasz świat i wszyscy za niego jesteśmy odpowiedzialni. Miliony wspierają tych z nas, którzy potrafią w konkretnej akcji odnieść sukces bo się na tym konkretnie znają.

Kiedy my będziemy potrzebowali pomocy, avaazers staną po naszej stronie.

W newsletterze Rick Patel napisał, moim zdaniem prorocze, słowa :
To porywający przywilej służyć tej niesamowitej społeczności . Mimo tego, że  wyzwania, przed którymi stoimy stale rosną, to równocześnie FALA uduchowionych ludzi chcących sprostać tym wyzwaniom rośnie nawet szybciej i silniej . Stanęliśmy razem by zbudować coś wyjątkowego, i to jest odlot . Wystrzelmy razem do gwiazd.

Sądzę, ze to jest właściwa droga Chichot

edit :
swoją drogą ,coż za "przypadkowe" sprzężenie jeśli chodzi o zauważenie FALI.
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2012, 12:08:08 wysłane przez east » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

opravsko xbustyx mexicanas batawia female-vs-male