Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 04, 2024, 17:38:48


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mapa świata po wydarzeniach.  (Przeczytany 21409 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kot
Gość
« Odpowiedz #25 : Sierpień 03, 2009, 14:58:02 »

Kurcze,
a nie można było tych granic nakreślić cieńszą kreską? Bo mi akurat wyskoczyło miejsce zamieszkania na tejże granicy i nie wiem co teraz? Czy mnie dosięgnie czy nie? A może się akurat p. Elżbiecie ręką omskła i jestem bezpieczny i będę miał blisko nad morze?.. Uśmiech

pozdrawiam


A jak ceny gruntów Ci podskocza! Chichot

Jesteś w czepku urodzony!! Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
Bonifacy1
Gość
« Odpowiedz #26 : Sierpień 03, 2009, 17:03:45 »

Ktoś tu w to wierzy? Bo ta babka wygląda mi na fanatyczke religijną a takich stron jest pełno; a na każdej inna mapa świata po wydarzeniach hehe. Schizofreniczka szukająca poparcia w sieci, nic nowego. Ja mieszkam na dolnośląsku i wg ,,Bona Tyara Elżbieta Gas'' (WTF?) zaleje mi chałupe. Oczywiście może przeżyję jeśli na czas się PRZEBUDZĘ...i nie prześpię powodzi Uśmiech
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #27 : Sierpień 03, 2009, 17:18:19 »

Jeśli masz inne mapki,to wrzuc nam.

Porównamy.Może w/g innych mapek chałupa Ci ocaleje. Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
Lucyna
Gość
« Odpowiedz #28 : Sierpień 03, 2009, 17:20:32 »

Wygląda, że ta pani ma uraz do świata. Tak to jest jak się ma spiepszone dzieciństwo.
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #29 : Sierpień 03, 2009, 17:20:58 »

Ktoś tu w to wierzy? Bo ta babka wygląda mi na fanatyczke religijną a takich stron jest pełno; a na każdej inna mapa świata po wydarzeniach hehe. Schizofreniczka szukająca poparcia w sieci, nic nowego. Ja mieszkam na dolnośląsku i wg ,,Bona Tyara Elżbieta Gas'' (WTF?) zaleje mi chałupe. Oczywiście może przeżyję jeśli na czas się PRZEBUDZĘ...i nie prześpię powodzi Uśmiech

Ona tylko udaje taką religijną. Dużo mówi o miłości, o Bogu, ogólnie bardzo dużo tego jest na jej stronie, ale są też (tak jakby ukryte w "morzu" dobrych intencji) wypowiedzi szkalujące Kościół. Straszy m.in., że pratykujący katolicy pójdą do piekła na czele z księżmi, straszy cały czas jakąś katastrofą, zeby wzbudzić lęk etc. Jak znajde te wypowiedzi to dam linka lub zamieszcze tu fragmenty.

[edit]
Tutaj jest ciekawy fragment: http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=2320.msg37354#msg37354
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2009, 17:27:07 wysłane przez Symeon » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #30 : Sierpień 03, 2009, 21:17:47 »

W słowach "mord czcicie" powoływany jest do życia STRACH...
Całe przesłanie przypomina poziom mentalności ŚJ.
Cała reszta to domniemania działające  na zasadach poczucia winy i zastraszania.

Świry!!!


Pozdrawiam - Thotal
Zapisane
jeremiasz
Gość
« Odpowiedz #31 : Sierpień 04, 2009, 08:00:47 »

Wiecie..
W sumie to smutne jest to, ze p. Ela tak się zakręciła w tych czarnych wizjach. Przecież ona chce dobrze, chce ostrzec świat.

pozdrawiam
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #32 : Sierpień 04, 2009, 11:40:51 »

Cytuj
W słowach "mord czcicie" powoływany jest do życia STRACH...
a tu się z Thotalem lokalnie nie zgodze, bo strach powoływany do śmierci jest w umysłach morderców.. i poprzez takowe umysły - nie w słowach nazywających fakty po imieniu.

Jednakże faktycznie radykalizm diagnozy go nasila. Ale to chyba nieuniknione.
rzecz w tym, by pole było tak ZWIĘZŁE, JASNE i LOGICZNE, by nie rozprzestrzeniał się poza umysły tych istot.
Niech go jedzą, skoro głodne.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2009, 12:04:24 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Bonifacy1
Gość
« Odpowiedz #33 : Sierpień 04, 2009, 13:40:15 »

Eureka ! Skojarzyłem, to przecież Tyara; było o niej w programie poświęconym 'Jezusowi' (tutaj link do jego bloga: http://zdrowieizycie.blog.onet.pl/ ).
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #34 : Sierpień 10, 2009, 16:22:59 »

A tu mamy mapki granic naszego kraju i częściowo naszych sąsiadów oraz Wielkiej Brytanii ale

już w bardziej sprzyjających okolicznościach,czyli nic katastrofalnego sie nie wydarzy Mrugnięcie,tylko

lody stopnieją i poziom wody podniesie sie o 80 metrów w górę oczywiście. Uśmiech Mrugnięcie







http://ziemia.blox.pl/2006/02/Dania-jak-Malediwy-Warszawa-portem.html#ListaKomentarzy
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2009, 19:07:05 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #35 : Sierpień 10, 2009, 16:48:09 »

Ja bym te wszystkie mapki jednak traktował z przymrużeniem oka, krotko mówiąc - nie wierze w to, że akurat takie tereny będą zatopione, co jednak nie oznacza, że całkowicie wykluczam jakiekolwiek zalanie... kontynentów oczywiscie.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #36 : Marzec 05, 2011, 20:36:39 »

Jakieś nowe przewidywania:



O wszystkim tym wiedzieli ludzie, którzy żyli w starożytności i niepodobna im nie wierzyć. Dlaczego ? Bo nasze pole magnetyczne jest jednym z najmniej zrozumiałych cudów wszechświata. W artykule Zmiany kierunków pola magnetycznego Ziemi w Science z 17 stycznia 1969 roku Allan Cox stwierdza: Istnieje zawstydzający brak teorii wyjaśniającej obecny stan pola magnetycznego Ziemi. Jeszcze w roku 2000 sytuacja pozostawała niezmieniona.

...

http://www.sekretyameryki.com/?p=5411
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Mav
Gość
« Odpowiedz #37 : Marzec 22, 2011, 02:09:09 »

Hi ,

Chcialbym powiedziec , ze pani Elzbieta Gas nawiazuje do i tu beda dwa cyctaty.

1.Logicznie skojarzcie ludzie, uważnie, wyciągając wnioski przeczytajcie tytuł JA PAN, znów Pan wysyła do was informacje, znów pokazuje poprzez nazwy, iż nic nie robicie i Pana podpowiedzi nie słuchacie, a przecież to dla was najlepsza droga i najważniejsza.
Kolejny raz, coraz mocniej armia Pana żywioły dają wam lekcję, a wy nie otwieracie oczu, nic nie chcecie widzieć, nic nie chcecie słyszeć, tylko wam w głowie materia.

2.Christchurch tłumacząc po Polsku dosłownie chrystusowy kościół, ta miejscowość w Nowej Zelandii daje wam ludzkim duchom informację, stworzenie mową Pana.
Trzęsienia ziemi w Christchurch to poważne ostrzeżenie od Pana, że ten wasz fałszywy kościół, ta wasza fałszywa religia musi całkowicie zostać rozbita w pył, po żadnym kościele ani takich budowlach na całej Ziemi nie zostanie nawet jedna cegła, wszystko zostanie zmielone i rozsypane na budowę nowych dróg po wydarzeniach, wszędzie.
Dziś jeszcze chcą na was wymuszać kłamstwem i podstępem, chodzenie do kościoła i na religie, jeśli jakieś dziecko nie chce chodzić na religię to katechetki lub zakonnice wymuszają okłamując rodziców.
Wiara każdego człowieka tym bardziej dziecka musi być oparta o PRAWDĘ.

Moje osobiste zdanie jest takie , ze cala odpowiedz mozna znalesc w Ewangeli Sw. Mateusza , a dokladniej :

Cytat :
Sw.Mateusz 24 . Gdy Jezus szedł po wyjściu ze świątyni, podeszli do Niego uczniowie, aby Mu pokazać budowle świątyni.  Lecz On rzekł do nich: "Widzicie to wszystko? Zaprawdę, powiadam wam, nie zostanie tu kamień na kamieniu, który by nie był zwalony".  A gdy siedział na Górze Oliwnej, podeszli do Niego uczniowie i pytali na osobności: "Powiedz nam, kiedy to nastąpi i jaki będzie znak Twego przyjścia i końca świata?"


Reszte zostawiam wam ...




Zapisane
between
Gość
« Odpowiedz #38 : Kwiecień 26, 2011, 14:58:18 »

Eeeee... widzę że spoko luz. Wychodzi, że u nas zaleje wszystko.
To może i dobrze, bo przynajmniej się skończą przepychanki 'kto komu powienien oddać i dlaczego Mrugnięcie
Patent żeglarski się przyda i w starej balii popłyniemy na południowy zachód.
Albo i nie.
Tysz piknie.

pozdrawiam

p.s.
że też to zawsze działa  - "jak cię troszkę postraszę, to aż mi lepiej"
Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.104 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zielone-wzgorze julandia szkolamagii krolestwowegier telenowele