Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 03, 2024, 10:21:52


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Prawda o rytuałach przy piramidzie 11.11.2011r  (Przeczytany 59494 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #100 : Styczeń 12, 2012, 11:41:06 »

11.11.11 miałem brać ślub, jednak nie wyszło, cóż, nie była to odpowiednia partnerka dla mnie - okazało się to w październiku tamtego roku, co za "przypadek"...

to piękna data, ze względu na symbolikę 11 o której pisałem tu na forum wiele razy, a przede wszystkim 3x11 = 33

ciekawa data swoją drogą również w tym kontekście:

http://pl.wikipedia.org/wiki/33#Judea

coś się skończyło, coś się zaczęło...

Kapłan 718

Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #101 : Styczeń 12, 2012, 12:11:41 »

Tak a propos 718, po tym co napisałeś naszła mnie refleksja

Wiele spraw ulega "rozmontowaniu" w tym czasie przeobrażeń. Wartości, które uznawaliśmy za trwałe okazują się iluzją. Na koniec rozsypie się System. Ot tak, po prostu.
Oczyszczenie następuje dopiero w momencie doświadczenia utraty tożsamości, którą przywiązywaliśmy do określonej sytuacji, zdarzenia, czy wartości. Pojawiają się kolejne połączenia, ale teraz już powinniśmy wiedzieć, że i one nie są na wieczność, nie są trwałe, a tylko na chwilę. Niosą pewną energię , która nas unosi na falach rzeczywistości i to tylko na chwilkę. Takie postrzeganie przynosi upragnioną Wolność i szczęście. Wszystko co się wydarza prowadzi ostatecznie do szczęścia pomimo bólu. Bo czymże jest ból jak nie reakcją umierającego "ja"?
Ono umiera, a Ty płyniesz dalej Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2012, 12:11:56 wysłane przez east » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #102 : Styczeń 12, 2012, 12:30:59 »

Nie wiem czy zacząć nowy wątek (to już do decyzji modów i Admina) ale jeśli chodzi o daty, ostatnio usiadłem sobie i rozpisałem daty szczególnie ważne dla historii ludzkości - tej prawdziwej - nie z podręczników historii  Zły

i taki sobie zapisałem - zgodnie ze źródłami do których miałem dostęp, ku mojemu zdziwieniu potwierdza to nawet wkipedia  Szok


powstanie Świątyni Jerozolimskiej (Salomona) - -966 rok p.n.e.
Chrzest Polski za czasów Mieszka I                - 966 rok n.e.

pierwsza ważna data wg mnie to właśnie 966 p.n.e. a ostatnia to 2012, czyli TU I TERAZ

mi to MOCNO dało do myślenia, jak wiadomo przypadków nie ma...

Kapłan 718
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2012, 02:53:01 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #103 : Styczeń 12, 2012, 18:34:54 »

Cześć >Kapłan'ie<. Duży uśmiech

Cytat: Kapłan
Nie wiem czy zacząć nowy wątek (to już do decyzji modów i Admina) ale jeśli chodzi o daty, ostatnio usiadłem sobie i rozpisałem daty szczególnie ważne dla historii ludzkości - tej prawdziwej - nie z podręczników historii   Zły

Pewnie, że twórz nowy wątek.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #104 : Styczeń 12, 2012, 20:01:52 »

ostatnio usiadłem sobie i rozpisałem daty szczególnie ważne dla historii ludzkości - tej prawdziwej - nie z podręczników historii 
[...]
powstanie Świątyni Jerozolimskiej (Salomona) - -996 rok p.n.e.
Chrzest Polski za czasów Mieszka I                - 966 rok n.e.

pierwsza ważna data wg mnie to właśnie 966 p.n.e. a ostatnia to 2012, czyli TU I TERAZ

mi to MOCNO dało do myślenia, jak wiadomo przypadków nie ma...

to jak w końcu z tymi "ważnymi" datami? uważam, że gdy już bawimy się cyframi i obliczeniami to winniśmy wykazać się precyzją i uwagą, bo w przeciwnym razie łatwo o pomyłkę i błędny wynik.

* podkreślenia i wytłuszczenia moje.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2012, 20:03:16 wysłane przez arteq » Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #105 : Styczeń 13, 2012, 00:35:29 »

Podzielając uwagi artqa dodam od siebie, że nie widzę rozwinięcia wątku dla "2012 (...) TU I TERAZ". Kierując się "logiką" wywodu należałoby zastanowić się nad lustrzaną datą 2012 pne. Ale tu ślad się urywa...
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #106 : Styczeń 13, 2012, 10:25:42 »

Może wasze uwagi biorą się z nierozwinięcia treści przez >Kapłan'a<, dlatego proponuję aby utworzył on osobny wątek w dziale "Ezoteryka" i tam rozwijał tę myśl.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #107 : Styczeń 13, 2012, 14:30:01 »

Nie Darku. Jeżeli operujemy na liczbach (w tym datach) strajac się wykazać jakieś ważne zależności, to każda pomyłka w podaniu daty i/lub obliczeniach na niej opartych powoduje, że całe uzasadnienie teorii bierze w przysłowiowy łeb.

P.S. chyba nie chciałbyś mieszkać w domu w którego projekcie, architekt przy wyliczaniu wytrzymałości np. elementów nośnych "pomylił się", a Ty siedząc na gruzach zapewne nie dałbyś się przekonać że Twoje zastrzeżenia biorą się z "nierozwinięcia treści"...  Mrugnięcie

To tak na marginesie, mała dygresja. Wracajmy do ścisłego wątku.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #108 : Styczeń 13, 2012, 18:01:26 »

Cytat: arteq
Wracajmy do ścisłego wątku.

Ot co.
A daty będziemy roztrząsać w innym, nowym, niezależnym wątku. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #109 : Styczeń 13, 2012, 23:04:26 »

jak poskładam to w jakąś całość, żeby móc to jakoś zaprezentować na forum to na pewno stworzę taki wątek Darku, póki co brak pomysłu jak to opisać mając do dyspozycji tylko forum... myślę raczej o prezentacji powerpoint czy coś w tym stylu, ale to jak już ruszy moja stara-nowa strona  Uśmiech

pozdrawiam,
718
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #110 : Styczeń 15, 2012, 23:53:05 »

Cytat: Cum
PHIRIOORI, ale sieczka. Tego sie zwyczajnie nawet nie da czytać.
To nie czytaj. Nie rób rzeczy które przekraczają Twoje możliwości.

Rzeczywiście męczące jest czytanie opisów obrazów/obraz   Mrugnięcie  Dla ludzi o słabszej wyobraźni zalączyłbym foto -ale się nie da. (admini Dar Mowy ch 4ów olali tę opcje tu).


Co zaś do sprawy 'przez RO czystości'  oraz 'kopuły' (i funkcji koncentratora)
..to ma ona swoje konkretne kontinua i syntezy.
Bardzo konkretne.

Tylko jeszcze wpierw trzeba wyjść z lekką torebką z kilku tutejszych watków,
m.in. "Chi-RO-GRAph"  oraz paru zakopanych.

..miejsce spotkania ich syntez jest jedno.




Cytat: kaplan718
jak poskładam to w jakąś całość, żeby móc to jakoś zaprezentować na forum to na pewno stworzę taki wątek Darku, póki co brak pomysłu jak to opisać mając do dyspozycji tylko forum... myślę raczej o prezentacji powerpoint czy coś w tym stylu, ale to jak już ruszy moja stara-nowa strona 

pozdrawiam,
718
Nie. Tego nie poskladasz w "całość"
Mrugnięcie

Ale jest sprawa do Ciebie, jako experta w przestrzeni na której się znasz. Dotarła jakoś w zeszłym roku?



« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 23:56:41 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #111 : Styczeń 16, 2012, 00:41:02 »

 Niestety, ale nie wiecie jaka jest prawda o rytuałach w 11.11.11, a w zamian tego obrzucacie się różnymi inwektywami.
Znacie tylko taką, czy inną  pewną powierzchnię rzeczy pod, którą kryje się zupełnie inna prawda.
Kto był na konferencji we Wrocławiu  w dn.11.11.11. to mógł pewne rzeczy się dowiedzieć, chociaż tam też nie powiedziano wprost wszystkiego o co chodzi, z racji, że nie było na to czasu, aby pokolei wykładać kawe na ławe.

Ale był taki moment, że Songo 1970 wkleił tu na forum pewien wątek z sesji z ''Samuelem''.
I była tam wypowiedź p. Zuzanny, która w końcu powiedziała : chodzi o Jaszczury uwięzione pomiędzy 6-7 gęstością.
Tak, pani Zuzanno, ma pani rację i wypada pani pogratulować wglądu i analitycznego myślenia,  bo to co pani powiedziała jest całą pierwotną genezą, tym całym motorem napędowym tej dydaktycznej zabawy
dla Jaszczurów i ludzi o nazwie PCH.
Tylko z małym  sprostowaniem: istoty uwięzione na 6-tej gęstości, to już nie Jaszczury, ( bo na tej gęstości informacyjnej traci się już tożsamość typa Ja), lecz są to istoty pochodzące właśnie z Jaszczurzych ścieżek, z Jaszczurzych rodów, z Jaszczurzych cywilizacji.

Jest chyba gdzieś jeszcze ten wątek ( bo chyba nie został usunięty) którego umieścił SONGO 1970 proszę go uważnie sobie przeczytać i zwrócić uwagę na to o czym mówi Zuzanna.
 
To na razie tyle w temacie, bo jak to rzekł i miał rację -  Antoine de Saint Exupery - to co najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.


Pozdr.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2012, 01:02:50 wysłane przez Astre » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #112 : Styczeń 16, 2012, 01:07:11 »

Jaszczury to wspaniała cywilizacja Mrugnięcie  Ktoś jednak w znany nam sposób dokonał tu negatywnej emocjonalnej projekcji.

Włożono wiele pracy by rozkręcić to czarnomagiczne dzielo ..i ludeczkowie się boją, ba! nawet zaczęli szukac wroga.
A jak jest wróg - to jest raj.. dla tych, którzy go ochoczo wskażą.

Ja już nie mam nic przeciwko temu.
Uznałem ze skoro po tysiacach lat (przeznaczonych na rozwój) ludziska daja się tak wodzić za nos - to najwyraxniej na to zasługują.

I dobrze im tak! 
Możecie to zjeść - dla mnie to nie ma wartości... i tak będzie wyrzucone z mojego Królestwa.
Co to ioty.

Bueno Apetitto!


..a  po tej kolacji .

Będzą slabszy o słabość ktorą zjedli... 
w ilości, w której ją pożerć im przyszło i przyjdzie jeszcze.

Duży uśmiech)))))
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #113 : Styczeń 16, 2012, 01:52:39 »

Faktycznie z tymi jaszczurami to już odlot na całego straszy się nimi wszystkich kto zechce się trzęś ze strachu, brrrr...

A ja zwrócę uwagę na coś co jest na forum i osoby logicznie myślące już dawno powinny wyciągnąć wnioski.

Otóż te sławetne gęstości.... Każdy wymiar ma ich 3, czyli trzy gęstości dla I wymiaru , trzy dla II wymiaru i trzy dla III wymiaru , oczywiście IV wymiar też będzie miał trzy gęstości.

Zatem do końca IV wymiaru będzie 12 gęstości, jadąc w dół gęstości ,one są większe, jadąc w górę gęstości są mniejsze.
Logicznie analizując 6-ta gęstość to koniec II wymiaru , 7 gęstość to początek III wymiaru.
Z naszego wszechświata posiadającego dopiero III wymiary można mieć kontakt z najwyższą 9 gęstością  i to wszystko na razie.

Zatem chwalenie się ja to jestem... bo mam kontakt z 6/7 gęstością jest zabawne , bo my Ludzie teraz  jesteśmy na ziemi w 9 gęstości czyli poziomie wibracyjnym.

Trzeba tylko odróżniać wiedzę od informacji i będzie OK! Te wszystkie rewelacje którymi karmią ludzi inne cywilizacje w channelingach są nam znane i to od dawna , naprawdę wszystkim Ludziom. Wykorzystywana przez nich jest tylko blokada dostępu do naszego depozytu wiedzy w nas  , więc karmią nas naszą wiedza pobieraną z naszych baz pamięciowych.
Mało tego manipulują informacją i robią ludzi w balona przez oszukiwanie mylną informacją iż gęstość z większym numerkiem jest  wyższym poziomem wiedzy niż wymiar z niższym.
A to nic innego jak szkoły; podstawowa- I , średnia II, oraz wyższa III ,a  każda z 3  kolejnymi klasami inaczej gęstościami.

Zabawne jest iż ludzie tak się na to dają nabierać i szczycą się swoim rozwojem na poziomie 6 gęstości. To nie hańba  reprezentować taki poziom  , bowiem każdy ma inny rytm rozwoju osobistego. Ale uparcie twierdzić iż jest to wyjątkowość niesamowita w ewolucji , to zabawne.

Przykre iż ci, co to niby deklarują się jako wielcy pomocnicy oraz inspiratorzy obecnych zmian są zwykłymi oszustami zabawiającymi się nieświadomością Ludzką , przekazując ludziom informacje od dawna będące w ich posiadaniu. Fe....

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2012, 01:59:55 wysłane przez Kiara » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #114 : Styczeń 16, 2012, 02:24:32 »

Jaszczury to wspaniała cywilizacja Mrugnięcie  Ktoś jednak w znany nam sposób dokonał tu negatywnej emocjonalnej projekcji.


 Tu wcale nie chodzi PHIRIOORI oto, aby wystawiać komuś laurkę i mówić, że ktoś jest taki lub inny.
Chodzi, oto, aby zrozumieć pewne rzeczy.A zrozumieć dlatego, aby podjąć jak najbardziej właściwe decyzje.
Bo jeżeli z uwagą i zrozumieniem przyglądniemy się temu co od wieków za pomocą różnej symboliki przekazują wielkie kultury, tradycje, co odnajdujemy w artefaktach, w pismach, to wniosek poniekąd nasunie się sam, że chcąc nie chcąc mamy do czynienia  z pewnym kosmicznym ZOO, które zrobili sobie tutaj Orianie ( a jeśli chodzi o pierwotną przyczynę ich decyzji wobec Ziemian, było to co powiedziała p.Zuzana odnośnie uwięzienia ''Jaszczurów'' na 6-tej gęstości)
A to kosmiczne ZOO na zasadzie (przyczyn i skutków) zaowocowało bratobójczymi wojnami, niewyobrażalną wręcz degradacją Matki Ziemi i bezrefleksyjnym, patologicznym systemem ( władzy, kontroli, manipulacji etc.), który ruchem coraz bardziej przyśpieszonym prowadzi cywilizację Ziemian do całkowitego upadku.
Dlatego wiele istot, które inkarnowało na tą planetę uważnie monitoruje co się dzieje, przygląda się tej kosmicznej polityce, a tylko po to tylko, aby wyciągnąć wnioski na podstawie, których można będzie podjąć jak najbardziej na ile się da właściwe decyzje.

Jednym z przejawów tej ''Jaszczurzej polityki'' jest PCH, polegająca na manipulacji ludzkimi istotami  na zasadzie stworzenia pewnego egregora.
Z jednej strony jest to manipulacja, a z drugiej lekcja dla Ziemian.
A ta lekcją ma imię : czy ludzkość weźmie odpowiedzialność za los swojej planety, za los swojej cywilizacji, czy dalej zechce żyć w tym swoim przepięknym hipnotycznym śnie, w tym (oczywiście) pozornie tylko dobrze ułożonym światku.

Już tyle było powiedziane na polskich i międzynarodowych konferencjach, tyle materiałów z w miarę wiarogodnych źródeł zostało publicznie przekazane, że nie ma absolutnie powodu, aby przekonywać kogoś tak, czy inaczej.
Niech każdy zatem sobie żyje jak żyje,  myśli jak myśli, jak potrafi.
Jednakże dla pewnych istot, to co nazywamy życiem to ogromne wyzwanie....
To praca, która nigdy się nie kończy.....






 

« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2012, 02:41:08 wysłane przez Astre » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #115 : Styczeń 16, 2012, 02:34:58 »