Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 03, 2024, 11:18:24


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 791150 razy)
0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.
kot
Gość
« Odpowiedz #475 : Luty 28, 2010, 21:46:55 »

Ową "niewydolnością" wykazałem się ja. Choć o sukcesie Justyny K. wiedziałem to zrobiłem to, kierując się dwoma miernikami:
  1.  Wyraziłeś już swe zadowolenie  zaistniałego sukcesu w wątku oftopowym
  2.  Moim zdaniem ten wątek nie służy wyrażaniu tego typu "wyrażaniu siebie", czego najlepszym przykładem jest dotychczasowy  
       "kierunek" dyskusji tego tematu.

Zatem wyroczni posłuchajmy-co miała na myśli zakładając ten wątek.


Nigdy bym sie nie spodziewał Dariuszu,że to właśnie Tobie niekonweniował mój post w tym temacie.

Uważam,że jest on jednym z nielicznych,które sie tu uchowały-nawiazując sciśle do tematu.

Zapytajmy więc forumowej wyroczni-niech sie wypowie.

Prosze o przywrócenie tego postu tam,gdzie jego miejsce.

Ale jednocześnie,niech wyrocznia sie wypowie-proszę. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #476 : Luty 28, 2010, 22:31:23 »

Skoro radość Kota nie mieści się w jednym wątku - możemy przymknąć oko i pozwolić mu szerzej się pocieszyć. Natomiast o pilnowanie, aby posty nie dublowały się - co jest jasno określone [zabronione] w regulaminie - też nikt nie powinien mieć najmniejszego żalu i pretensji. Pretensje o przestrzeganie regulaminu?  Szok
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2010, 22:32:48 wysłane przez arteq » Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #477 : Marzec 01, 2010, 12:40:22 »

Jeszcze trochę a powołany do życia zostanie konkurs pt. kim jest arteq... Uśmiech Nie wiem co i czy wogóle będzie główna nagroda, natomiast obstawianie że arteq jest księdzem czy bratem zakonnym wywołuje nieopisany uśmiech na mojej twarzy i spazmy skurczy brzucha spowodowane śmiechem.
Kimkolwiek jest arteq napewno nie jest księdzem. Średni przekruj społeczeństwa jest jaki jest, i to niestety bardziej żałosny niż byśmy chcieli - stąd jego odzwierciedlenie na forum.

Kiara pisze: Elu bardzo dziekuje ci za wsparcie , nie warto droczyc sie z ludzmi , ktorych jedynym celem jest utrzymywanie klamstw i roli kk w dotychczasowym swietle ( czytaj mroku).

Mylisz się Kiaro, mylisz się kolejny raz, zresztą raz za razem... powodem "mroku" jest brak wiedzy, a to z kolei jest spowodowane brakiem wykształcenia. I koło się zamyka. I nie wciskajmy w to jakiś ezoterycznych banialuk oświeconych innaczej... Uśmiech

Po formie  wypowiedzi, sposobie jej formułowania, rzeczowości jej treści obstawiam że atreq jest osobą wykształconą i oczytaną. Ale to mało i zbyt ogólne. Po algorytmicznym sposobie myśleną i konstruowania wypowiedzi abstawiam że arteq jest informatykiem bądź administratorem. Czy mam rację? Może sam nam powie - tylko nawet w takiej sytuacji czy ktokolwiek w to uwierzy? Bo przecież werdykt już zapadł - wszak ponoć arteq jest księdzem Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2010, 12:41:51 wysłane przez marek324 » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #478 : Marzec 01, 2010, 13:02:35 »

Jeszcze trochę a powołany do życia zostanie konkurs pt. kim jest arteq... Uśmiech Nie wiem co i czy wogóle będzie główna nagroda, natomiast obstawianie że arteq jest księdzem czy bratem zakonnym wywołuje nieopisany uśmiech na mojej twarzy i spazmy skurczy brzucha spowodowane śmiechem.
Kimkolwiek jest arteq napewno nie jest księdzem. Średni przekruj społeczeństwa jest jaki jest, i to niestety bardziej żałosny niż byśmy chcieli - stąd jego odzwierciedlenie na forum.

Kiara pisze: Elu bardzo dziekuje ci za wsparcie , nie warto droczyc sie z ludzmi , ktorych jedynym celem jest utrzymywanie klamstw i roli kk w dotychczasowym swietle ( czytaj mroku).

Mylisz się Kiaro, mylisz się kolejny raz, zresztą raz za razem... powodem "mroku" jest brak wiedzy, a to z kolei jest spowodowane brakiem wykształcenia. I koło się zamyka. I nie wciskajmy w to jakiś ezoterycznych banialuk oświeconych innaczej... Uśmiech

Po formie  wypowiedzi, sposobie jej formułowania, rzeczowości jej treści obstawiam że atreq jest osobą wykształconą i oczytaną. Ale to mało i zbyt ogólne. Po algorytmicznym sposobie myśleną i konstruowania wypowiedzi abstawiam że arteq jest informatykiem bądź administratorem. Czy mam rację? Może sam nam powie - tylko nawet w takiej sytuacji czy ktokolwiek w to uwierzy? Bo przecież werdykt już zapadł - wszak ponoć arteq jest księdzem Uśmiech


Duży uśmiech KŚ-komisja śledcza była by o wiele bardziej widowiskowa Duży uśmiech

pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2010, 13:02:46 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
arteq
Gość
« Odpowiedz #479 : Marzec 01, 2010, 18:05:16 »

Mam wykształcenie techniczne, ukończyłem politechnikę, ale nie kierunek informatyczny, chociaż zbliżony - automatyka. Zawodowo również działam w kierunku ściśle powiązanym z wykształceniem. Książki - i owszem lubię. Hobby i zainteresowania poza zawodowe - już nie techniczne.

Kiedyś już informowałem o tym - gdy Kiara oburzała się jak mogę pytać jaki jest sposób na życie Łobos i Wójcikiewicza.
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #480 : Marzec 02, 2010, 07:21:50 »

sposób na życie  wymienionych ludzi? jak to jaki? wydoić naiwniaków do ostatniego centa - a w duchu śmieją się do rozpuku... Uśmiech

a jak tam się mają moje ulubienice Kiara no i moje oczko w głowie Sarah? Uśmiech Coś dawno Was nie widziałem..
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2010, 11:29:31 wysłane przez marek324 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #481 : Marzec 02, 2010, 11:45:11 »

sposób na życie  wymienionych ludzi? jak to jaki? wydoić naiwniaków do ostatniego centa - a w duchu śmieją się do rozpuku... Uśmiech

a jak tam się mają moje ulubienice Kiara no i moje oczko w głowie Sarah? Uśmiech Coś dawno Was nie widziałem..

Milego dnia Ci zycze pelnego radosci i milosci.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2010, 11:45:51 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #482 : Marzec 02, 2010, 17:54:35 »

Obawiam się Marek324, że sprawa jest poważniejsza niż sugerujesz. Obawiam się, że pewne osoby z zarządu PCH są przekonane o swojej misji i wyjątkowości...
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #483 : Marzec 03, 2010, 09:26:29 »

czyli rozumiem wg. twojego toku myślenia że kultywowane do dzisiaj w plemionach afrykańskich rytuały obrzezania u kobiet mają na celu zerwanie w tym przypadku więzi duchowej z męskością czy żeńskością?

Kiara, przestań przemycać w każdej wypowiedzi twoje antymęskie nastawienie. Masz uraz, kiedyś na ten temat się wypowiedziałem, zainteresowanych odsyłam do odpowiedniego wątku - to twój problem, nie musisz odrazu obwieszczać całemu światu że "faceci są be." Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2010, 09:36:51 wysłane przez marek324 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #484 : Marzec 03, 2010, 09:58:16 »

czyli rozumiem wg. twojego toku myślenia że kultywowane do dzisiaj w plemionach afrykańskich rytuały obrzezania u kobiet mają na celu zerwanie w tym przypadku więzi duchowej z męskością czy żeńskością?

Kiara, przestań przemycać w każdej wypowiedzi twoje antymęskie nastawienie. Masz uraz, kiedyś na ten temat się wypowiedziałem, zainteresowanych odsyłam do odpowiedniego wątku - to twój problem, nie musisz odrazu obwieszczać całemu światu że "faceci są be." Uśmiech

A pisz sobie co chcesz , mysl jak chcesz ,i dedukuj co chcesz na moj temat.
Jak przekroczysz normy bede interweniowac.

Moim celem jest pokazanie nieprawidlowosci i calego mechanizmu ich zaistnienia , nie ma w tym osobistych antagonizmow plciowych . Wiele razy juz o tym pisalam.

Dla mnie faceci to cudowne stworzenia , idetycznie cudowne jak kobiety.

Wzorce wszystkich ludzi sa ENERGETYCZNE ( TAKIE "FORMY- MTARYCE"  ENERGETYCZNE) , materia , cialo ludzkie to juz powiedzmy "odlew" z wzorca , taki jest , jaki stworzono dla niej wzorzec.
Utrwala sie jego trwalosc poprzez zdarzenia fizyczne czyli na materii poprzez akty energetyczne czyli przezywanie zdarzen.

Jest to ze soba bardzo scisle polaczone i znane w biologi iz warunki zycia ksztaltuja predyspozycje ciala fizycznego , poprzez zanikanie pewnych organow a zwiekszanie innych.

Zycie i przeywanie ludzkie  opiera sie na idetycznych zasadach. Cos co jest zablokowane metalnie , energetycznie , blokuje rowniez funkcje fizyczne przez zablokowanie odczuc nerwowych.

A ze niektorzy patrza krotkowzrocznie i plasko na zycie i zdarzenia mu towarzyszace to widza w sposob bardzo ograniczony.

Nie ma co walczyc z innym postrzeganiem rzeczywistosci niz wlasne , bo kazdy moze dyskutowac tylk poprzez wzorzec swoj.


Kiara Uśmiech Uśmiech

============================

Kiara: "A pisz sobie co chcesz , mysl jak chcesz ,i dedukuj co chcesz na moj temat.
Jak przekroczysz normy bede interweniowac."

Groźba? Czy taka "tolerancja" w państwie policyjnym! Uśmiech Kiara, to co piszesz jest szczytem absurdu, megalomanii własnej osoby, wiary we własne powołanie a być może w kontekście głoszonych przez ciebie "prawd ostatecznych" nawet mesjanizmu. A może to też początek zaburzeń psychicznych jak w przypadku Lucyny? Każdy czytelnik może to ocenić we własnym sumieniu.

A może to też początek zaburzeń psychicznych jak w przypadku LucynyCośCośCośCośCośCośCoś

Kiara Uśmiech Uśmiech


Saliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2010, 20:43:40 wysłane przez Dariusz » Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #485 : Marzec 03, 2010, 13:02:21 »

Ależ ty jesteś chwiejna emocjonalnie. ktoś kto posada tak chwiejną i niestabilną psychikę nie powinien się tak emocjonować, a już na pewno denerwować. to może wywołać pewne nieodwracalne szkody a przecież nie o to chodzi. życzysz wszystkim miłości i pogody ducha a wewnątrz aż kipi... dla odmiany weź poprostu sobie czasem na wstrzymanie i zdystansuj do tego co mówisz, piszesz i czytasz. będziesz wtedy dużo bardziej szczęśliwą kobietą. inni z tobą też Uśmiech

Przypominam że mamy tu temat "KOD PERSZEROWY A WIEDZA WSPÓŁCZESNA"  i bardzo proszę trzymać się tematu , a nie stawiać diagnozy lekarskie.
Dla odmiany, Marek 324  cyt; "weź sobie na wstrzymanie i zdystansuj się do tego co czytasz ",zobaczysz wtedy jaki będziesz szczęśliwy  Duży uśmiech
Pozdrawiam  chanell


=======================================

chanell, o ile nie zauważyłaś już dawno zdystansowałem się do toczonych tu dyskusji i ich merytorycznego poziomu. a co do bycia szczęśliwym mogę cię zapewnić iż jestem szczęśliwym człowiekiem, między innymi dlatego że nie zaśmiecam sobie głowy wyssanymi z palca rewelacjami wizjonerów z nibylandii... realizuję swoje życie w oparciu o bliskich tu i teraz z planem na przyszłość, nie oczekuję natomiast roku 2012 jako daty kiedy ktoś z nas zrobi wszystkokochających i wszystkorozumiejących ludzi. peace & love... niedawno to pisałem. to zdarta płyta którą przestano grać w latach 70 ubiegłoego wieku głównie w stanach. nie sprawdziła się, nie wytrzymała próby czasu i tak naprawdę nigdy nie będzie miała racji bytu.

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2010, 16:32:16 wysłane przez Dariusz » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #486 : Marzec 04, 2010, 09:25:25 »

Marku Uśmiech
Bardzo się cieszę że jesteś szczęśliwy i jak piszesz nie zaśmiecasz sobie głowy
Cytuj
sobie głowy wyssanymi z palca rewelacjami wizjonerów z nibylandii.
Chyba jednak nie jest to do końca prawdą ,bo nie wchodziłbyś na to forum i nie tracił swojego cennego czasu.Co powoduje że cię tu jednak przyciaga ? Tylko proszę nie pisz mi czegoś w rodzaju " wchodzę tu dla rozrywki,lub pośmiać się z waszych bzdur"  Zastanów się przez chwilę i odpwiedz szczerze.
pozdrawiam chanell

ps; chyba że nie przystoi ci ze mną dyskutować ,bo kiedyś napisałeś że " swoją wiedzą nie dorastam ci do pięt " czy coś w tym rodzaju .
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #487 : Marzec 04, 2010, 09:46:13 »

hm akurat tamten eksperyment nie powiodl sie z innych powodow...rozwoj duchowy to nie wolny sex i narkotyki..ale mieli dobre zalozenia:), pozatym tlamsil ich system i czas sie jeszcze nie dopelnil...teraz jak juz ludzie prawie wszystko zniszczyli tak czy inaczej jakies odswierzenie musi nastapic:)
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #488 : Marzec 04, 2010, 10:38:44 »

Co do Lucyny już kiedyś pisałem że w moim przeświadczeniu jest to głęboko chora umysłowo kobieta która jest święcie przekonana i gorąco wierzy w swoje omamy, co do reszty wydaje mi się że przemawia aspekt czysto biznesowy.

Na jakiej podstawie twierdzisz iz . P. Lucyna jest chora umyslowo kobieta i ma jakies omamy? Prosze o dowody.

Administracje prosze o KATEGORYCZNA REAKCJE w tej sprawie. To ze kogos nie ma na forum i sam sie nie obroni nie upowaznia nikogo do personalnego ponizania i osmieszania.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2010, 10:39:59 wysłane przez Kiara » Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #489 : Marzec 04, 2010, 11:22:17 »