Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 02, 2024, 01:30:13


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co sądzicie o nowym Forum?  (Przeczytany 16103 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« : Wrzesień 15, 2008, 08:15:15 »

Co sądzicie o nowym Forum? jakie pierwsze wrażenie? why?  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2008, 20:00:57 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Robson
Gość
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 16, 2008, 11:43:19 »

Nie jest złe, można się przyzwyczaic. Zobaczymy po kilku miesiącach.
Zapisane
Windir
Gość
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 16, 2008, 11:45:21 »

na chwile obecną jest dla mnie mało czytelne.. trzeba chwilki by sie przyzwyczaić i dowiedzieć gdzie co jest - ale ten afroman jest fajowy  Afro hehehe
Zapisane
Robson
Gość
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 16, 2008, 11:49:38 »

Pierwsza uwaga - nie można wrócić do rozdziału forum np. Paranauka, tylko trzeba wracać do strony głównej forum. Chyba, że ja coś pokręciłem.
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 16, 2008, 11:53:29 »

Ogólnie fajnie, tylko czy dałoby się zrobić czegoś z tym minutnikiem. Skurczybyk po godzinie rozłącza niektóre funkcje.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 16, 2008, 12:45:00 »

Pierwsza uwaga - nie można wrócić do rozdziału forum np. Paranauka, tylko trzeba wracać do strony głównej forum. Chyba, że ja coś pokręciłem.

chyba tak, albo trzeba dawać "wstecz", zobaczymy czy da się to ustawić inaczej

Ogólnie fajnie, tylko czy dałoby się zrobić czegoś z tym minutnikiem. Skurczybyk po godzinie rozłącza niektóre funkcje.

po zaznaczeniu opcji "bądź zalogowany zawsze" mi działa poprawnie - spróbuj, jak tobie nie, to już chyba jakiś błąd twojej przeglądarki
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2008, 12:45:22 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 16, 2008, 12:46:11 »

Ogólnie fajnie, tylko czy dałoby się zrobić czegoś z tym minutnikiem. Skurczybyk po godzinie rozłącza niektóre funkcje.

Na poprzednim forum nie było tej możliwości. Wiązało się to z szeregiem nieprzyjemnych incydentów. Na razie tą godzinną zwłokę bym zostawił jak się nie sprawdzi to czas można wydłużyć albo wyłączyć w ogóle. Uważam jednak, że jak ktoś w swoim poście zauważy jakiś błąd czy coś mu sie przypomni to poprawki nanosi chwilkę po napisaniu a nie dwa dni po.

Afro stolo Afro
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


Enigma
Gość
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 16, 2008, 13:13:14 »

Na początku trudno sie przyzwyczaić, ale myśle ze z czasem bedzie ok. Brakuje mi tych kresek oddzielających poszczególne posty, kreski pod podpisem bywają mylące...ale mysle ze to kwestia przyzwyczajenia.
Mam taka propozycje (nie wiem czy wykonalną) otoz na innym forze dostepna była opcja zmiany koloru i wygadu fora (oczywiscie bez zmiany treści) tzw zmiana skórki - to ustawiało sie indywidualnie w profilu. Czy tu byłoby to możliwe?
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 16, 2008, 13:16:35 »

Na początku trudno sie przyzwyczaić, ale myśle ze z czasem bedzie ok. Brakuje mi tych kresek oddzielających poszczególne posty, kreski pod podpisem bywają mylące...ale mysle ze to kwestia przyzwyczajenia.
Mam taka propozycje (nie wiem czy wykonalną) otoz na innym forze dostepna była opcja zmiany koloru i wygadu fora (oczywiscie bez zmiany treści) tzw zmiana skórki - to ustawiało sie indywidualnie w profilu. Czy tu byłoby to możliwe?

opcja ta została udostępniona - sprawdź w prawym górnym rogu ekranu (Light Navy >> Change), te style powinny wystarczyć, ale jeśli bedzie potrzreba dorzucimy nowe (więcej styli jest do wyboru chyba w ustawieniach Profilu)
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Mora
Gość
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 16, 2008, 13:33:19 »

Trochę razi w oczy ale ogólnie fajne ;] przyzwyczaimy się
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 16, 2008, 13:40:18 »

Trochę razi w oczy ale ogólnie fajne ;] przyzwyczaimy się

jeśli za bardzo to przeszkadza: Profil>>opcje wyglądu forum
i wszystko możesz ustawić Uśmiech
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
YaSiEk
Gość
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 16, 2008, 15:10:02 »

Widać, że forum świeżutkie Chichot Przydałyby się takie obrazki przy działach.
Zapisane
Aryjski_Tradycjonalista
Gość
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 16, 2008, 18:09:20 »

Kolory troszkę drażnią i jest odrobinę mniej czytelne Uśmiech 2
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #13 : Wrzesień 16, 2008, 18:19:33 »

Idzie się przyzwyczaić.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Wrzesień 16, 2008, 18:23:17 »

kolory dla mnie fajne
a czytelność...też tak myślałem 2 dni temu - chyba kwestia przyzwyczajenia, dziś już wszystko mi się bardzo dobrze czyta Uśmiech
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Enigma
Gość
« Odpowiedz #15 : Wrzesień 16, 2008, 20:26:03 »

jeśli za bardzo to przeszkadza: Profil>>opcje wyglądu forum
i wszystko możesz ustawić Uśmiech

własnie o to mi sie rozchodziło opcje wyglądu forum-> Obecny styl: Domyślny styl
tam jest pełno skórek. Podoba mi sie ten nowy forums ze wzgledu na nowe mozliwości  Chichot
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Wrzesień 16, 2008, 20:47:16 »

no fakt, opcji jest na pewno więcej - dużo by można się rozpisywać... wystarczy zajrzeć do działu Pomoc, tam wszystko ładnie wyjaśnili
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Loukas
Gość
« Odpowiedz #17 : Wrzesień 16, 2008, 22:02:06 »

Generalnie każdy skrypt jest lepszy od phpBB. Co tu się więc dziwić... tylko, nie dało się skopiować i konwertować bazy?
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Wrzesień 16, 2008, 22:11:41 »

Generalnie każdy skrypt jest lepszy od phpBB. Co tu się więc dziwić... tylko, nie dało się skopiować i konwertować bazy?
tak SMF jest o wiele lepszy  Uśmiech
nie dało się bo serwer fora.pl nie udostępnia niestety takiej opcji
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2008, 22:12:05 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Betti
Gość
« Odpowiedz #19 : Wrzesień 17, 2008, 21:31:54 »

Niejest złe ale mialam kłopoty znowym zalogowaniwem i musiałam zmienicimię oraz ares poczty żeby sie zarejestrowac ,probowałam kilka razyinic.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Wrzesień 17, 2008, 22:12:55 »

Niejest złe ale mialam kłopoty znowym zalogowaniwem i musiałam zmienicimię oraz ares poczty żeby sie zarejestrowac ,probowałam kilka razyinic.

na tym forum wszyscy musieli zarejestrować się od nowa, danych nie trzeba było zmieniać
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #21 : Wrzesień 17, 2008, 22:44:47 »

Beti,
czy to znaczy że byłaś obecna na poprzednim forum. jeśli tak to pod jakim nikiem?
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Wrzesień 17, 2008, 22:52:53 »

upawnienia admina i szukamy... hmm... może: "betii"?
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
wiki
Gość
« Odpowiedz #23 : Wrzesień 18, 2008, 08:51:55 »

mam propozycję, aby trochę zmienić kolory ten niebieski jest przytłaczjący, oczywiście jak dla mnie. Trudno na pierwszy rzut oka dostrzeć nowe tematy, za mało wyraźne. Reszta oki podoba mi sie.Uśmiech
Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Wrzesień 18, 2008, 09:05:36 »

droga WSiki - pisane już było wyżej, że możesz ustawić sobie dowolny szablon (w Twoim profilu) bądź szatę kolorystyczną na górze strony - pasek z Twoim avatarem Uśmiech

Dajmy już spokój kolorkom Mrugnięcie

Afro stolo Afro
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2008, 09:06:51 wysłane przez stolo » Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wrickenridge lolwfpolska lodux world-anime doggis