Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 03, 2024, 17:29:12


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 80 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inni o energii.  (Przeczytany 767701 razy)
0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #25 : Sierpień 30, 2011, 18:22:40 »

Jaki wpływ ma energia na nasze życie?
Co jest ważniejsze energia , czy układ genetyczny?

Co nas może zaskoczyć a co rozczarować?

Bruce Lipton - The New Biology - Where Mind and Matter Meet 1/15 (napisy PL)

http://www.youtube.com/watch?v=DINIZY6fjoE&feature=player_embedded


Bruce Lipton - The New Biology - Where Mind and Matter Meet 2/15 (napisy PL)

http://www.youtube.com/watch?v=3R11KRlfKns


Bruce Lipton - The New Biology - Where Mind and Matter Meet 3/15 (napisy PL)

http://www.youtube.com/watch?v=l9qpY5D-_XE


Bruce Lipton - The New Biology - Where Mind and Matter Meet 4/15 (napisy PL)

http://www.youtube.com/watch?v=lQmmD2JWwIs


Bruce Lipton - The New Biology - Where Mind and Matter Meet 5/15 (napisy PL)


http://www.youtube.com/watch?v=KJrbRJmWvgw



Warto obejrzeć uważnie wszystkie 5 części.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2011, 18:40:48 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #26 : Sierpień 30, 2011, 18:49:21 »

Potwierdzam, Bruce Lipton to jest gość Uśmiech
Nowa biologia ,kwantowa biologia.
Kiaro nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca, ale widzę ,że się uczysz szybko Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #27 : Sierpień 30, 2011, 19:05:41 »

Potwierdzam, Bruce Lipton to jest gość Uśmiech
Nowa biologia ,kwantowa biologia.
Kiaro nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca, ale widzę ,że się uczysz szybko Uśmiech

Raczej szukam potwierdzeń mojej wiedzy , czasami zgadzam się w 100% z nią a czasami nie do końca.

Jednak zawsze dzielę się znalezionymi ciekawymi rzeczami.

Ale , dziękuję.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2011, 19:06:24 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #28 : Wrzesień 03, 2011, 00:32:26 »

Maleńka refleksja nad swoimi myślami , nad oczekiwaniami i obecnym czasem.

Jak zawsze warto przeczytać uważnie by nie mieć żalu do innych o to iż sami czegoś nie robimy.

Kiara Uśmiech Uśmiech




   
31.08.2011 Najlepsza Karta. STWÓRCA

Stwórca



Ukochane Dzieci Ludzkie,

Jak daleko mam Was nieść? Jak daleko mi ufacie?
Jak daleko jesteście gotowi oddać się w moje ramiona?
Jak daleko?


Jestem, Stwórcą całego Życia, jestem Twórcą Świata.
Teraz przychodzę aby Was zabrać, teraz wypełnia się nasza Umowa ze Światła, teraz jest na Was czas, aby wyruszyć i przerwać „biwakowanie” w 3D.

Tak więc przychodzę do Was – jednak co znajduję?
zamknięte drzwi, przestraszone Istoty,
egzystencje które czują się zagubione i które nie pamiętają Stwórcy.


To była umowa, część Waszego zadania iż zagubicie się całkowicie w strachu, w nieświadomości i w Życiu dalekim od każdej Rzeczywistości. Jednak było też częścią naszej umowy iż w odpowiednim momencie Jakości Czasu PRZEBUDZICIE SIĘ i na Linii Czasu 0.0 otworzycie Wasze oczy i z klarownym spojrzeniem pobudzicie do Życia Energię Serca jak również o tej godzinie rozpoznacie KIM JESTEŚCIE.

Pobudka goni za pobudką, ze wszystkich Niebios tego Tworzenia.
Jednak sen jest głęboki i potrzeba Niewiedzy jest wielka.
Przy tym kierujecie się starym nawykiem ponieważ dotychczas musieliście dozować sobie Napój Snu aby wytrzymać swoją obecność w Czasie. Przez to jesteście teraz w niebezpieczeństwie – możecie „przegapić” przebudzenie i możecie je „przespać” w dokładnym tego słowa znaczeniu.

Wielu z Was podejrzewa również w tych wydarzeniach tego Czasu powtórkę ze Starego Czasu – powtórkę która utrzymywała elity przy władzy, te elity które uciskają ludzi trzymając ich w uścisku swoich pazurów.

Wy praktycznie nie rozróżniacie i śpicie nadal, w nadziei iż zostaniecie obudzeni w Dniu Sądu Ostatecznego i będziecie mogli wyrazić swą wolę pójścia do Nieba, do jednego z wielu Niebios tego Tworzenia bo zaprawdę istnieje ich wiele.

Jednak „Sąd Ostateczny” JEST TERAZ!



Już dawno nadszedł, Słońce stoi wysoko na Niebie i wypala stare Cykle Życia, jednak Wy leżycie w cieniu i czekacie, nieświadomi i dawno nasyceni Czasem czekacie na lepsze jutro przegapiając przy tym to iż to JUTRO JUŻ NADESZŁO.

Dopiero gdy ostatnie drzewa dające Wam cień upadną – albowiem wszystko upada w tym czasie – wtedy zobaczycie to CO JEST. Lecz jeśli będziecie nadal spać to Wasza skóra zostanie spalona przez gorąc Słońca.

To oznacza PRZEBUDŹCIE SIĘ.


W cieniu śpi się dobrze, pod drzewami które go dają,
bo kiedy ich zabraknie nadejdzie wielki dyskomfort dla śpiącego, ponieważ nie rozejrzał się on za Nowym Drzewem Życia które daje cień i spokój.

Stary Czas odchodzi teraz i leży u podstaw tego Symbolu.
„Drzewa” są Symbolem tego Czasu i one wszystkie zostaną ścięte.
Teraz należy wybrać Nowe Miejsca aby można było znaleźć Spokój i Pokój albowiem Stare Miejsca zostaną WSZYSTKIE usunięte.

Dlatego Przebudzenie ma tak wielkie znaczenie, abyście wyruszyli by znaleźć Nowe Miejsce w Czasie który przyjdzie po tym Czasie.

Ja stoję przed zamkniętymi drzwiami. Przed Sercami które wyrzekają się Stwórcy, stoję przed Wami,
ponieważ wątpicie w Życie i nie wybieracie go dla siebie.

Historia Ludzka się tym razem nie powtórzy! Potężni tego Czasu tracą swoją moc tak jak i sam Czas zatraca się w sobie samym.


Na początku zmiany wszystkich PARADYGMATÓW wydaje się,
jakby zakańczał się Nowy Krąg w Starym Kręgu. POMYŁKA!
To jest Nowy Krąg w dużym Cyklu wszystkich Żyć, który właśnie teraz się zaczął,
albowiem ostatni Krąg Starego Świata zamyka się.

Ja pukam, czekam, jestem cierpliwy i wytrwały,
jednak Wy pozostajecie w bezruchu i zmęczeni,
sen w tym Czasie jest Wam przyjemny.

Jak długo mam jeszcze czekać?
Powiedzcie mi a ja to uczynię!

Lecz wy nie macie Wiedzy na ten temat,
dlatego też muszę odchodzić z niewykonanymi Rzeczami
i pozostaję z dala od Waszego Życia
i kiedy wołacie mnie później – to już mnie nie ma, ponieważ Wezwanie Stwórcy następuje „kwartalnie”, co oznacza: w Czasie o którym Wy ze mną zadecydowaliście.


Dzisiaj ja jestem tym, który cały czas na Was woła, lecz jutro to Wy będziecie tymi którzy będą wołać na mnie,
ja przyjdę, bez wątpienia, jednak zanim ktoś powróci z głębokiego snu do Życia potrzebny jest Czas.

Im cięższa Energia istnieje na planecie, tym więcej czasu do tego jest potrzebne i jeśli TERAZ się nie Przebudzicie – pozostaniecie w tej jakości Czasu i Wasze wołanie nie będzie mogło być natychmiast usłyszane, ponieważ nie będę mógł natychmiast znaleźć w Was Pola Rezonansu.


Jeszcze NIGDY nie było tak lekko dojść do Oświecenia jak teraz.
Jeszcze NIGDY nie czyniliście sobie tak trudnym aby to osiągnąć.

Nie jesteście przyzwyczajeni do tego że Oświecenie jest czymś łatwym,
czymś lekkim, czymś co następuje bez wysiłku.
Jedynym warunkiem ku temu jest to iż będziecie przy tym Przebudzeni.
Musicie być w pełni Świadomymi, klarownymi i Przebudzonymi – PRZEBUDŹCIE SIĘ.

I tak guzdrzecie się dalej, podążając starymi ścieżkami Życia,
wydeptanymi śladami. Dlaczego?

Bo po prostu nie możecie uwierzyć.
Nie chcecie uznać tego za Prawdę iż TERAZ ma miejsce
OSTATECZNA TRANSFORMACJA CAŁEGO ŻYCIA NA GAIA TERRA Xx.


Największą sztuką dobrego Gracza jest wiedzieć KIEDY zagrać Najlepszą Kartą:
w wielkiej „Grze” która została stworzona w Czasie i poprzez Przestrzeń.

Wielu zatrzymuje jeszcze swoją Najlepszą Kartę czekając na moment aby ją wykorzystać,
lecz wiele wskazuje na to że co poniektórzy przegapią ten moment
i spostrzegą nagle iż nadal są pośród starych towarzyszy Gry którzy grają o małą stawkę
i którzy swą Najlepszą Kartę – tak jak i Ty – zatrzymują na ten dzień, który właśnie przegapili.

Cóż za PARADOKS!

W czasie gdy od lat zapowiadana jest Wam Transformacja zachodząca właśnie na Waszych oczach i gdy istnieją nieomylne Znaki tego Czasu – uparcie pozostajecie w starych poglądach, siedzicie w twardo stojącym na nogach obrazie Świata.

Urządziliście się w przytulnej niszy.
Dopiero wtedy stanie się Wam świadomym co JEST TERAZ,
gdy również i ta nisza zostanie poddana Transformacji.

Ten moment nadejdzie NA PEWNO.
To jest moment w którym ostatni raz zapukam, aby otworzyć Wasze Serca, abyście otworzyli Wasze wrota, abym mógł zabrać Was do domu. Wtedy należy w bardzo krótkim Czasie przebudzić się z bardzo głębokiego snu, bo to oznacza KONIEC CZASU.


A teraz pytam się Ciebie:
czy jesteś jednym z tych, którzy mogą się dostosować do szybkiej „EWAKUACJI”?
Czy jesteś „wystrugany” z tego drzewa?
Jeśli tak, to śpij dalej a ja odbiorę Cię w odpowiednim Czasie.
Jeśli jednak nie, to Przebudź się proszę TERAZ,

bo potrzebujesz Czasu aby się przygotować, bo idziemy zaraz po śniadaniu,
podczas gdy inni idą z pustym żołądkiem.


Lecz nie wszyscy posłuchają na ten Ostatni Dzwonek Stwórcy przed ludzkimi Sercami. Nie wszyscy go dostrzegą. Więc wiedzcie proszę iż dla Was ku temu przyjdzie nowa możliwość, bo Ojciec nie zapomina żadnego ze swoich Dzieci i Matka wie, które Dziecko karmiła przy swojej piersi.

Znaczenie tego Czasu leży w Rzeczywistości która jest w niej, w Prawdziwej Rzeczywistości,
to jest pierwszy Czas w którym odchodzi oszustwo – oszustwo które samo unicestwia się w Czasie. Znaczenie tego Czasu leży w tym, że nie można porównać tego Czasu z żadnym Czasem przed tym Czasem.

Jeśli Istota orientuje się na podstawie Historii Ludzkości, gubi orientację w sobie samej.


Te dni ludzkości są Ostatnimi Dniami tej Ludzkości.
Przebudzeni tego doświadczą,
natomiast śpiący przebudzą się lecz znajdą Świat bez zmian.

Ja jestem Twoim Wiecznym ojcem ze Światła, Matką z Wieczności.
Ja staram się o Twe Serce, dotykam Cię w twojej głębi abyś się Przebudził.
Więc pozwól mi wejść do Komnaty Skarbów Twojej egzystencji.
Ja chcę Was wszystkich zabrać do mnie, z powrotem. Ja wiem bardzo dobrze jak jest to beznadziejne, bo nawet sam Stwórca może dokonać tylko tego, co dopuści Człowiek. Jednak ON może wszystkiego dokonać, co przewidują Prawa Tworzenia.

Jestem sługą całego Życia.
Pierwszym sługą ludzkości i przekazałem wszystkim Mocom Tworzenia aby zapewniły „uporządkowane” przejście tej Ziemi do Światła.

Zależy od Ciebie czy przyjmiesz ta Prawdę,
czy jesteś gotów mi zaufać, czy w tych słowach rozpoznasz słowo Stwórcy,
a w nim – siebie samego.


Ja jestem
STWÓRCA


http://wolnaplaneta.pl/terra/category/channeling/
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2011, 00:33:32 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #29 : Wrzesień 03, 2011, 17:42:22 »

To naprawdę ważny i piękny przekaz ( Darku proszę nie scalaj tych postów i przepraszam iż tak szybko) warto przeczytać go z wielkim skupieniem i znaleźć siebie w nim.

Naprawdę warto , bo wyjaśnia to co zazwyczaj błędnie jest przez  nas rozumiane, istota oświecenia.

A zawiera się ona w niezwyklej prostocie , tylko w drodze Człowieka na ziemi , jednak odczytać ją należy sercem , bez materialnych wartościowań.

Kiara Uśmiech Uśmiech





Mistrz HILARION


Co to jest Oświecenie?

Kiedy nazywamy kogoś „Oświeconym”?
Co się z tym wiąże, gdzie rozwija się Świadomość która osiąga Oświecenie?

Ja jestem Mistrz HILARION i daje wgląd w ten temat i Wiedzę, aby była przy tym klarowność i pewność.

Ukochane Dzieci Ludzkie,
Oświecenie jest ostatnim etapem uzdrowienia.
Doskonałym i kompletnym jest stopień dojrzałości Człowieka który wszystko przeżył, wszystkiego doświadczył, bólu i cierpienia, radości i szczęścia – Życie na tym poziomie doświadczeń jest przeżyte, Iluzja jest rozpoznana i rozpoznanym jest to, co było do rozpoznania.

Na końcu tej Drogi na tym Świecie „Oświecenie” spotyka Człowieka.


Jaka jest istota Oświecenia?

Po tym jak wszystkie wzory są odrzucone, po tym jak Człowiek zaakceptował wszystkie swoje zadania, po tym jak w ludzkim bycie nadchodzi „nasycenie” i zaczynają się tworzyć pytania o ukryty sens.

Każdy Człowiek przechodzi ten Proces i w momencie gdy kończą się wszystkie pytania,
nadchodzi natychmiast Oświecenie.

Bo na końcu pytań ODCHODZI KAŻDA ILUZJA i jest bez pytań rozpoznane CZYM jest Stwórca.

Istota Oświecenia leży w stanie Absolutnej Świadomości Stwórcy w każdym momencie i jest uzasadniona w postrzeganiu które wychodzi daleko ponad to co ludzkie i obejmuje to co boskie.

Oświeceni ludzie nie pytają, mówią mało i wykorzystują logikę Stwórcy poprzez dopuszczanie biegu wydarzeń.
Oni wiedzą kiedy mogą interweniować, oni wiedzą z czym mają do czynienia, oni to wszystko wiedzą, ponieważ wiedzą KIM są.

Podsumowując w skrócie Oświecenie jest:
- brakiem Iluzji.


Sprawdzajcie ludzi którzy podają się za Oświeconych,
bo ci prawdziwi Oświeceni czerpią bezpośrednio z Wszechwiedzy i nigdy – nawet w najmniejszym stopniu – nie „mamią” najmniejszą iluzją.

Wszyscy Ci o których tu jest mowa charakteryzują się jedną cechą – ich nieskończoną siłą promieniowania Miłością.

Ten, który osiągnął Świadomość, Oświecenie,
podnosi się wyraźnie ponad Świadomości które są jeszcze od tego dalekie.

Nie mają miejsca ludzkie reakcje, pomimo tego że właśnie tej Istocie znanym jest wszystko co ludzkie, aż do ostatniego włókna Życia.
Jednak taka Istota pokonała „to ludzkie” i jest wyjustowana tylko na Stwórcę i na nim skupiona.

Ta jedność ze Stwórcą i w Stwórcy jest ABSOLUTNA, Świadomość spoczywa bowiem cały Czas w NIM i ten stan skupienia nigdy nie jest opuszczany, dlatego jest możliwe pokonanie „tego ludzkiego”. I to jest ta tajemnica, albowiem w tym momencie gdy Świadomość jest cały Czas w Stwórcy odpadają wszystkie ludzkie ograniczenia i nawet „choroby” i irytacje które całkowicie świadomie taka Istota ściąga na siebie aby zabrać je ludziom, nie próbując mieć żadnych zależności do ludzkich tematów jak cierpienie i problemy, ból i strach.


„Kiedy cierpi” Oświecony – to jest to cierpienie inaczej doświadczane niż zwykle doświadczają go ludzie. Jest to rodzaj „dystansu” od Istoty.

Oświeceni obchodzą się inaczej z cierpieniem i bólem, oni korzystają z Wiedzy na temat „dlaczego” i ściągają na siebie zawsze sami, z własnej woli ich boskiej Miłości cierpienie wielu ludzi na siebie aby ulżyć ludzkości.

Przede wszystkim musicie sobie uświadomić:
Oświeceni nie cierpią! Mają tylko ból który ich odwiedza jeśli zdecydują się na cierpienie w ciele,
to jest cierpienie ciała ale Duch nie cierpi, Świadomość jest w Wiecznym Szczęściu. Istota takiego Człowieka jest Podniesiona i może dokładnie rozróżnić pomiędzy Poziomami na których dzieją się wydarzenia.

Wielcy Mistycy doświadczają cielesny ból inaczej niż przeciętny Człowiek i tak dzieje się również u Oświeconych bo cierpienie jest służbą Miłości a ból cielesny jest wynikiem bólu ludzkiego Kolektywu. Tu należy wyraźnie rozróżnić cierpienie od cierpienia – należy widzieć w świetle tego kto je niesie, bo Doskonali tego Czasu obchodzą się z tym zupełnie inaczej od tych jeszcze niedoskonałych.


Oświecenie jest stanem całkowicie nasyconym. Niczego nie brakuje, niczego nie trzeba sobie odmawiać, niczego pragnąć/pożądać, nie ma nic do robienia: z wyjątkiem chwalenia Stwórcy w każdym momencie.

To jest łatwe do zrozumienia jeśli Wy – Wy którzy już daleko zaszliście – pobieracie Wasze „najlepsze dni”. Jeśli spędziliście określony czas w całkowitej Świadomości Stwórcy – tak, co poniektórzy z Was to już potrafią i w tym momencie, gdzie te przestrzenie czasu się rozszerzają i nie mogą być niczym przerwane – to powstaje Absolutne Połączenie ze Stwórcą. Jest wtedy dana nieprzerwana obecność Stwórcy, wizja Stwórcy i jest to koniec szukania, panuje cisza, jest to koniec pytań, to jest rozkosz.

Obecnie pośród ludzi znajduje się kilkadziesiąt takich Istot i będzie ich więcej. Takich którzy doszli i takich którzy doprowadzili się do tego stanu – ponieważ wielu ludzi przeżywa ostatnie przeszkody zanim uciekną od Iluzji.

Oświecenie jest łatwe i tak jak naucza tego Mistrz RAMTHA jest ciężkie tylko wtedy jeśli Istota chce pozostać w ciężkości ponieważ nie wybrała dla siebie jeszcze lekkości poza Iluzją.

Dotarliśmy do końcowego punktu tego tematu:
Oświecenie następuje jeśli tak zadecyduje dla siebie Człowiek, jeśli wymaga tego bezwzględnie, jeśli jest gotowy za to wszystko oddać. Wtedy przychodzi Stwórca i zostaje dana łaska rozpoznania tego co JEST.


Na początku każdej Inwolucji stoi mocna decyzja!
Tak jest ze wszystkim, we wszystkich sprawach,
bo bez decyzji wszystko pozostaje nieokreślone, tak w małym jak i w dużym, na początku jest wola, postanowienie, aby mogła być przyciągnięta Łaska Stwórcy, aby Stwórca mógł się sam w Was rozpoznać i szybko Podnieść Was do Wszechobecności którą ON sam jest.

Poza Twoją Prawdą, poza wszystkimi Prawdami jest Rzeczywistość
- i tu jest Oświecenie:
brak Iluzji.

Wtedy Istota jest Uzdrowiona, Doskonała, wtedy Człowiek jest dopełniony (*ukończony)
bo rozpoznaje się jako bóg i rozpoznaje się w Stwórcy.

Wszystko to, co jest przed tym, jest częścią Gry.
Również najmniejsze Iluzje trzymają Was mocno w trybach Czasu
i przesuwają uwolnienie Waszego Ducha na czas nieokreślony.

Dlatego też, jeśli chcecie osiągnąć „Oświecenie”, należy pójść tymi krokami:

1.
wytłumaczcie Wasze sprawy

2.
myśl Stwórcą, mów poprzez Stwórcę, czyń w Stwórcy

3.
poprzez swoje czyny kieruj na samego siebie Łaskę Stwórcy

Upewniajcie się cały czas:

ten Świat jest stworzony jako rzeczywistość,
abyście mogli ją rozpoznać jako Iluzję.
Doskonała Gra prowadząca do doskonałości.



Bądzie pewni że każde z Was, Dzieci Ludzkich TAM DOTRZE, każdy w tym momencie gdy wejdziecie na Drogę, aby doświadczyć istoty Ostatnich Rzeczy, aby rozpoznać ukryty sens Waszej egzystencji aż u samych korzeni.

Na końcu zwycięża Miłość – albowiem w Oświeceniu ukańczą się Miłością każdy Człowiek.

Wielu jest wzywanych, wielu czeka, lecz niewielu z tych którzy są w Drodze do szczęścia przynosi z powrotem Niebo temu Światu i Świat do Nieba.

My Mistrzowie oczekujemy Was przy naszym boku, oczekujemy Ciebie jako Mistrza, który podniósł się ponad ludzki byt i dorósł do Oświeconego bóstwa.
My oczekujemy Ciebie, albowiem razem tworzymy na tym Świecie, na którym ludzie rosną i rozkwitają, aż do momentu kiedy KAŻDY osiągnie Mistrzostwo i Oświecenie.


Mistrz HILARION
W bezgranicznej Miłości do Ciebie.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #30 : Wrzesień 04, 2011, 21:32:59 »

Cytuj
Sprawdzajcie ludzi którzy podają się za Oświeconych,
bo ci prawdziwi Oświeceni czerpią bezpośrednio z Wszechwiedzy i nigdy – nawet w najmniejszym stopniu – nie „mamią” najmniejszą iluzją.

Sprawdzaj Oświeconego ! Czyli mogę wątpić w oświeconość Oświeconego, ale wtedy mogę zostać nazwany błądzącym, ponieważ ten Oświecony przecież nie mami najmniejszą iluzją - to się z definicji wyklucza Mrugnięcie Wniosek ten, że to sprawdzający się myli.
Tak jest często niestety, kiedy światło oślepia "nieomylnego" Oświeconego Mrugnięcie
Cytuj

Wszyscy Ci o których tu jest mowa charakteryzują się jedną cechą – ich nieskończoną siłą promieniowania Miłością.
Ten, który osiągnął Świadomość, Oświecenie,
podnosi się wyraźnie ponad Świadomości które są jeszcze od tego dalekie.

Achh tak. Zatem Świadomość Świadomości nie równa ? są te wyżej i te niżej, są klasy i prymusi i Stwórca, który ocenia, choć nikt go nigdy nie widział. No bo nie może z definicji boby się spalił, tylko nie wiedzieć czemu. Za duży woltaż Mrugnięcie
Mistrz, który "podnosi się wyraźnie ponad" raczej ,moim zdaniem, jest daleki od oświecenia. Ponieważ już jesteśmy Świadomością i już jesteśmy oświeceni - każdy! .
Jedynie nasze umysły mogą nie dorastać do wielkości własnego oświecenia. A to jest praca wewnętrzna, praca z ego, integracja siebie, wewnętrzne połączenie wiedzy i doświadczenia, nauka zgodności wewnętrznej i harmonii.
Ale co ja tam wiem .. do pięt nie dorastam Oświeconym nie wspominając o Stwórcy Mrugnięcie
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #31 : Wrzesień 07, 2011, 00:05:22 »

Wyjątkowość czasu i wyjątkowość zmian , to prawda a wszystko opiera się na energii miłości.

Fakt iż nie wszystkie zaistniałe na planach energetycznych zmiany są już dobrze widoczne nie znaczy iż ich nie ma , one są.
Zasłony niewiedzy po malęńku się rozsuwają.

I niech tak będzie.

Kiara Uśmiech Uśmiech


04.09.2011 Wyjątkowość tej planety. Mistrz MAAM TE’ ELIAS

MAAM TE' ELIAS


Ukochany Jahn,
Światy rozdzielają się, Czas staje,
Przestrzeń rozpuszcza się i zmienia się Wasze Życie
- na początku niezauważalnie, aż wszystko staje się jasne:
Nowy Czas toruje sobie Drogę.


Ja jestem MAAM TE’ ELIAS.

Update Stwórcy* działa i jego siła spełnia to wszystko,
ponad miarę, wiedzcie o tym. Teraz idzie on do zakotwiczenia i pozwala zabrzmieć Nowym Poziomom Tworzenia. Poprzez to zostaną stworzone Nowe Światy, to jest tego wielka Tajemnica,
gdy Planeta Ciemności podnosi się do Światła.

Każda Planeta która się podnosi pozwala na dostęp Stwórcy do wszystkich Potencjałów, do każdej Realności dotychczasowej Rzeczywistości i pozwala zainstalować je na Nowym Poziomie, z dodatkowo urządzonymi Przestrzeniami.
Gdy jeden Krąg zamyka się, powstaje następny Krąg – większy i potężniejszy. Ten Krąg tworzą Nowe Planety, Galaktyki i Wszechświaty powstające wtedy gdy tylko jedna Planeta zakańcza Drogę z Ciemności do Światła.


Jeśli zaś chodzi o Gaia TERRA Xx.

Zaprawdę ona wnosi coś specjalnego.
Ta Planeta miała największe otwarte Przestrzenie z tych, które kiedykolwiek przyznano Planecie.
Mówiąc dokładniej największe które przyznano zaledwie jednej Rasie, na jednym żywym organizmie (*Gaia).


To jest „Planeta Wolności”,
jak nazywana jest w wielu częściach Wszechświata, ponieważ Istoty – jako oddzielone Świadomości, w pełni autonomiczne i absolutnie wolne – mogą na niej wyrażać swoją ekspresję zupełnie swobodnie, z dala od Pra-Źródła Wszystkich Bytów. Są przy tym zwolnione ze wszystkich układów trzymających w równowadze całe Galaktyki. Mogliście żyć Waszym Życiem w którym GWARANTOWANA była wolna wola Człowieka. Jest to wyjątkowe i niepowtarzalne we Wszechświecie.

Wy faktycznie „sami” przynieśliście zmiany i to co my proponujemy jako wsparcie jest rezultatem Waszych działań i decyzji a nie „niezasłużoną” Łaską Pana. Na końcu Podniesienia powstaje Nowy Wszechświat będący tego konsekwencją.


Zazwyczaj Nowe Galaktyki są zakładane wtedy
kiedy Planeta Ciemności podnosi się do Światła,
jednak gdy tylko Transformacja na Gaia TERRA Xx zakończy się,
jako pierwszy będzie WYDECHNIĘTY w Tworzenie jeden Wszechświat,
a następnie 144 kolejnych – na początek.
To wszystko tylko i wyłącznie na podstawie Waszego Podniesienia.
Wszystkie te WYDECHNIĘTE przez samego Stwórcę do Życia Wszechświaty dostaną KAMIEŃ BUDULCOWY od Matki Ziemi – tej planety którą przynosicie teraz do Światła.

Zaprawdę, istnieją miliardy Wszechświatów i w ten sposób zapoczątkowujecie całkiem na nowo jedno Tworzenie, bo poprzez Wasze doświadczenia jest dana podstawa do tej ekspansji. Każdy Wszechświat jest zbudowany na podstawie innego Wszechświata.
To są Moduły Bytu Stwórcy i Wy generujecie teraz największy wzrost w Tworzeniu z tych, które kiedykolwiek były dane ponieważ „zaliczyliście” ten egzamin po bardzo długim czasie.


Dziś zapraszam Was, abyście ponownie otworzyli Wasze Serca.
Być Miłością, wiedzieć Miłość, działać Miłością – wszędzie.

Ja jestem tym, który zwiększa Potencjał Waszej Miłości aby ta siła sięgnęła do wszystkich Poziomów tego Świata – aż wypełnione  zostaną nią ostatnie ich zakątki.

Uwaga niezliczonych Wszechświatów skupiona jest na Gaia TERRA Xx,
bo to co w obecnych dniach się tutaj dzieje, jest ABSOLUTNIE WYJĄTKOWE w nieskończoności Tworzenia.


Ja jestem
MAAM TE’ ELIAS
Ja jestem tym, który zwielokrotnia Twoją Miłość
- w Nieskończone.

SO TA’H EA’H SAT NAM
(Wiecznemu Życiu najwyższa Siła)

http://wolnaplaneta.pl/terra/2011/09/06/04-09-2011-wyjatkowosc-tej-planety-mistrz-maam-te-elias/

==========================================

Jedynym sposobem na przekroczenie wymiarów jest otworzenie własnego serca na miłość,emanowanie nią i przyjmowanie jej największej wibracji z pól miłości , pól życia.

Żeby mogło się tak stać trzeba bardzo intensywnie pracować na poziomie uczuć , etycznie i z miłością podejmować wszystkie decyzje. Nie jest to wcale tak łatwe jak by się zdawało , bowiem liczą się tylko te decyzje , które podejmujemy spontanicznie , bez analiz opłacalności , bez spekulacji korzyści energetycznych.

No cóż? Każdy musi stanąć na przeciw swoich myśli , słów i czynów , rozliczenie z ich wartości to energia stworzona na planie reakcji.Nie można w tej dziedzinie okłamać ni siebie ni innych ,bowiem efekt świadczy o wszystkim.

Ale można zacząć analizować swoją przeszłość i starać się wychodzić ze swoich niedoskonałości , otwierać serce na piękno i dobro , bo tylko te wartości przynoszą szczęście i radość.


Kiara  Uśmiech Uśmiech



05.09.2011 Uzdrowienie Serc. Mistrz HILARION

Mistrz HILARION


PROŚCIE I JEST WAM DANE (III.)


Uzdrowione będą tylko te Serca Ludzkie,
które są na to otwarte i gotowe
- albowiem okaleczone Serce ma skłonności
do tego aby być nadal okaleczanym i ma skłonności do kaleczenia innych ludzi.


Świat znalazł się w tej sytuacji, w której rozprzestrzeniło się przestępstwo poprzez istniejące już rany, które ludzie niosą w ich Sercach i poprzez co nie są oni w stanie odczuwać współczucia. Nie mogą przez to wejść w stan Miłości.

Te rany (*okaleczenia) powstały po pierwszej inkarnacji tutaj, w tym Świecie, na początku tej Gry – na tym Świecie, w tym Czasie gdy Ciemne siły zajęły Obce Wszechświaty Ziemi i ludzi.

Ze względu na te bóle które zostały Wam uczynione należało ciągle się ucieleśniać aby je uleczyć. Jednak był to wyjątkowo długi Proces i bardzo często czyniono Wam nowe bóle, zamiast uwolnienia bólu starego. W ten sposób powstała karma i należało wciąż powracać od nowa, albowiem ranne Serce samo rani i tworzy przez to zależności które muszą być rozwiązane.


Teraz chcemy to rozwiązać, przyjrzeć się ponownie i pozostawić wszystkie bóle na Poziomie Serca, ponieważ są najbardziej uporczywe bóle opuszczające Istotę dopiero na samym końcu.

Dlaczego?
Ponieważ to w Sercu są zapisywane bóle wszystkich Ciał Energetycznych Człowieka bo Serce jest nieodłącznym elementem każdego Ciała Energetycznego Człowieka. Jednak w materialnym Sercu które bije w Waszej klatce piersiowej są zapisane wszystkie przeżycia – nawet te niematerialne (*duchowe).

Każde mentalne, emocjonalne czy duchowe okaleczenie – niezależnie od tego na którym Poziomie zostało Wam uczynione – pozostaje po części żywym w materialnym Sercu i dlatego należy w tym obszarze prowadzić dalsze Uzdrowienie.

„Atak Serca” to pokazuje. Dotyczy on wielu ludzi, wielu tylko dlatego iż nie mogą oni wytrzymać ran swoich Serc.

Tutaj i dzisiaj chodzi o Uzdrowienie TYLKO I WYŁĄCZNIE WASZEGO FIZYCZNEGO SERCA.


Ale jak to zrobić?
To jest proste, tak, również i to jest proste,
bo potrzebna do tego jest WASZA GOTOWOŚĆ.

Tak właśnie jest, albowiem jest tak że wielu ludzi ucieka przed Uzdrowieniem które teraz jest możliwe, wielu odwraca się ponieważ nie chcą spojrzeć na swoje dramaty, które już dawno zamanifestowały się w ich Sercach.

Dlatego jest potrzebna GOTOWOŚĆ.


Proście następująco:
JA … /podaj tutaj swoje pełne imię i nazwisko/
PROSZĘ SIŁĄ MOJEJ BOSKOŚCI
O UWOLNIENIE MOJEGO FIZYCZNEGO SERCA
OD WSZYSTKICH OKALECZEŃ,
O ULECZENIE I ZAPROWADZENIE Z POWROTEM
DO RYTMU TWORZENIA

JA JESTEM GOTÓW TO ROZPOZNAĆ,
TO CO MUSI BYĆ TERAZ ROZPOZNANE

SUREIJA OM ISTHAR OM



Po tym, wejdźcie w ciszę i obserwujcie Wasze myśli, emocje,
wszystko to co się gwałtownie Podniesie i uwolnijcie to do Światła.

Przy tym ważne jest iż bardzo często pojawiają się obrazy
które uważaliście już za dawno uwolnione.
To jest to co teraz się liczy,
bo nawet najmniejsze resztki niewytłumaczonego Tematu
zostają w Was zapisane tak długo, aż wszystko zostanie rozpoznane.
A pozostaje zapisane w Waszej klatce piersiowej, w Waszym Sercu które tam bije w rytmie Waszej Świadomości.

Uleczmy tylko te rany, bo jest na to Czas, abyście byli cali (*całkowici) i unieśli się ponad każdy ból którego Was nauczono i ponad każdy ból który Wam uczyniono.


To jest część „Ostatnich Uzdrowień”, teraz, bo jest na to Czas.
Teraz, bo ta Łaska jest teraz rozdawana, teraz, ponieważ doskonałość przejmuje Berło w ludzkim Życiu które jest na to gotowe.


Jeśli Serce jest w Całości to jest wtedy zdolne do Miłości. Z powodu tego braku panował taki też brak Miłości na tym Świecie.

My idziemy dalej i doświadczamy całe Życie na nowo,
od teraz i na zawsze.

JA JESTEM ŚWIATŁEM UZDROWIENIA
MISTRZ HILARION

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2011, 20:47:51 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #32 : Wrzesień 12, 2011, 16:05:31 »

Staram się nie publikować przekazów podpisanych tym imieniem ,  bo  dla większości z nas niesie ono wyjątkowość w sobie.

Energii używających to imię może być wiele , nie istnieje zakaz używania tego imienia nigdzie.

Jedna jest to bardzo wartościowy przekaz , tak więc nie ważne kto jest jego autorem warto skupić się na treści.
Ja natomiast wiem iż ta Energia nie posługuje się w kontaktach z ludźmi swoim dawnym  imieniem Jezus.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Przesłania Jezusa

"Jeszua ben Josef" jest oryginalnym aramejskim imieniem dla imienia Jezusa, który jest uosobieniem Chrystusowej energii na Ziemi. W swoich przekazach przedstawia się jako Jeszua, nasz brat i przyjaciel, a nie boski autorytet, jaki tradycja z niego zrobiła. Jego energia jest wciąż dla nas dostępna, nie jako stały zestaw idei i praw, ale jako wskaźnik pokazujący n