Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 05, 2024, 17:39:16


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Lekki i mocny okultyzm, czyli...  (Przeczytany 1047 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« : Czerwiec 02, 2011, 22:43:09 »

Lucyfer, nie o to mi chodziło, może wyjaśnię. To co podałeś w swoim poście to dowód na istnienie siły Coriolisa/ ruchu obrotowego Ziemi - z tym oczywiście nie dyskutuję - jego ruch jest przewidywalny i nie można go zmienić na życzenie.
Mi chodziło o wykorzystanie okultystyczne wahadełka, m. in. zadając pytania na które udzielona odpowiedź może przybierać dwa stany: tak lub nie. I wtedy możemy sobie dowolnie ustalić/zażądać aby na tak zaczęło kręcić się w lewo na nie w prawo, lub właśnie odwrotnie.

Chodziło o biskupa , który uczył się tarota , poznawał jego arkana , ale nie wiem i nie jestem upoważniona podawać jego nazwisko.
To po co było kłapać? Przecież takowy stwierdzeniem rzuciłaś podejrzenie na innych biskupów.

Co robił ten biskup, jakom wiedzę poznawał? Nie wiem , ja mu jej nie przekazywałam...  a szkoda .. zrobiła bym to z przyjemnościom jeżeli o to by poprosił!
Tego jestem pewien - zawsze i na każdym kroku chętnie wciśniesz każdemu swoje opowieści.


Napisałam wyraźnie JEDEN biskup.

Napisałam wyraźnie na jego prośbę przekazała bym mu moją wiedzę i tak czyniłam i czynię w stosunku do innych ludzi , na ich prośbę dzielę się moją wiedzą.

Dodam tylko już nie   wszystkim ...  nawet na ich prośbę podaruję moją wiedzę.

Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Ale to już koniec tych wycieczek w moją stronę , bowiem nie jest to temat wątku, nie rozmydlaj go więc jak zawsze odwracaniem meritum w drugom stronę.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2011, 22:46:53 wysłane przez Kiara » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.155 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

steampunk world-of-dogs komisarzrex jezyki2 planszowanie