Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 13, 2024, 18:44:49


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Kod peszerowy i wiedza współczesna - komentarze.  (Przeczytany 979 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« : Marzec 24, 2009, 16:17:43 »

Oczywiście że napisałem powyższe słowa. Pominę dywagancje, że nie udzieliłaś merytorycznej odpowiedzi na zauważoną przeze mnie sprzecznosć w wypowiedziach. Zacytowanymi słowami wyraziłem wyłącznie swoją opinię pisząc "nie ma najmniejszego sensu upierdliwie wtłaczać tej swojej "prawdy". Tyle tylko, że to żaden dowód abym ZABRANIAŁ Ci pisać. To opinia a nie zakaz - nawet dalsze moje posty niezbicie świadczą o tym [w najmniejszym stopniu nie nawoływałem, ba - nie sugwerowłem nawet - aby w jakikolwiek sposób uniemożliwić czy tez ograniczyć Ci wypowiedzi...].
Gdybym napisał "NIE MOŻESZ/NIE WOLNO CI upierdliwie wtłaczać tej swojej "prawdy". - wtedy możemy rozmawiać o zakazie i Twoje oskarżenie miałoby rację bytu, a tak jest tylko pomówieniem, którego jakoś nie potrafisz udowodnić i wciszkasz: "nie mam czasu na wyszukiwanie wszystkich , po za tym nie wiem czy jeszcze sa wzystkie, czy nie zostaly wykasowane". Szkoda, że masz czas rozpisywać się a nie potrafisz doprowadzić rozpoczętej sprawy do końca.

Kiaro, oczywiście, że neguję pewne informacje przekazywane przez Ciebie, jednak zawsze proszę o wyjaśnienie, którego nie raczysz udzielić i to nie tylko mnie lecz każdemu mocniej zainteresowanemu. Uciekasz wtedy w wolność o niedyskutowaniu. To standardowe Twoje zagranie i jeszcze oburzasz się o to na innych.
Dlatego uważam, za manipulację fakt, że nie można bezpośrednio skomentować/dyskutować pod Twoimi przekazami "informacji". Ma to uwolnić Cię od odpowiedzialności i wyjaśnień pojawiajacych się dla niektórych nieścisłości, a same wypowiedzi jednocześnie pozostawić nieskalanymi...
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2009, 16:21:17 wysłane przez arteq » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wuss teen-wolf krolestwosurmenii smallskill loveismagic