Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 02, 2024, 08:14:15


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesje z Anną Dolińską  (Przeczytany 129089 razy)
0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.
greta
Gość
« Odpowiedz #50 : Marzec 23, 2011, 20:29:17 »

Wiesz arteq,nie jestem glupkiem,ale tez np.o wielu tematach,o ktorych dyskutujecie,nie chodzi tu tylko o posty Kiary,jest to dla mnie nowosc,moze i gdzies o czyms slyszalam ale nie przykladalam do tego uwagi,ale teraz z wielkim zainteresowaniem czytam i wielokrotnie jest cos dla mnie bardzo interesujacego i ciekawego,dlatego posuwam sie tylko do czytania,na duskusje jestem,jak juz napisalam,ze cienka.Nie moge powiedziec czy jest to prawda czy nie,ale jezeli uznaje,ze ma to dla mnie sens,to ciesze sie,ze wiem o czyms nowym.Wcale sie tego nie wstydze.
Przeciez uczymy sie cale zycie.
Zapisane
orion250
Gość
« Odpowiedz #51 : Marzec 23, 2011, 21:10:57 »

A moze ktos jest dyslektykiem?
Jeśli jusz, to dysortografem a jeśli to dysortografia, to się hszani wszystkie zasady a nie ópiera się na literkę "ą".

Ale potrafie docenic czyjas wiedze,i szanuje te osobe,ktora otwiera mi oczy na wiele spraw.
Pżecierz ja nie powiedziałem, rze nie doceniam, tylko prosze o szacunek dla czytajoncego.

Ps... i jak Ci się czyta taki tekst? Miło? Aż się faraon poza grobowcem przewraca(gdziekolwiek on jest).
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2011, 21:19:54 wysłane przez orion250 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #52 : Marzec 23, 2011, 21:14:03 »

Może założył byś sobie oddzielny temat pt. "ortografia Kiary " ? Co Ty na to?

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #53 : Marzec 23, 2011, 22:21:02 »

Koniec z tym ofem, wracamy do tematu.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
orion250
Gość
« Odpowiedz #54 : Marzec 24, 2011, 02:34:44 »

Ok. Otpuszczam Uśmiech Smutny Pisz sobie nawet do góry nogami. Myślę, że program Ivona ulży w moich cierpieniach. 

Odnośnie tematu. Oto link dla andrzej70:   http://www.szamotulski.informacja-lokalna.pl/zielarnia_aronia_herbeg_dolinska_anna/140069/wpis.php                                
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2011, 02:41:33 wysłane przez orion250 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #55 : Marzec 24, 2011, 11:20:38 »

No to jesteśmy w domu panie z Oriona.
Jak się nie ma argumentów na podniesienie wartości Ani Dolińskiej , to się usiłuje obniżyć  moją wartość przez eksponowanie moich błędów ortograficznych.
Tak dysortografia to jedna z "ozdób"  mojej osobowości , pisałam już o tym na forum kilkakrotnie i nie tak dawno również. Forumowicze i czytelnicy znają to zagadnienie , naprawdę nie jesteś odkrywcą.

Naprawdę kiepski to sposób , bardzo kiepski, no ale cóż ? Każdy używa jakiegoś na swoją miarę.
Ja nic do tej kobiety personalnie nie mam i nie neguję jej żadnej wartości. Cokolwiek robi , sadzę iż ma dobre intencje , tylko wykorzystane podstępnie.

Ukazuję sposoby manipulacji ludźmi projektu przez byt , który przedstawia się jako Enki oraz brak analizy przekazu , który ośmiesza ludzi projektu pokazując ich słabości wykorzystywane przez ten byt , oraz perfekcyjną manipulacje nimi. 
Co przekłada się na manipulacje zaufaniem i naiwnościom wszystkich pozostałych ludzi , czyli zwolenników projektu.

Oczywiście iż będę kontynuowała analizę dalej bez względu na Twoje przerywniki z w postaci moich nieprawidłowości w pisowni.

Grunt to mieć prawidłowość w logice i wyciąganiu wniosków z otaczających nas zdarzeń!

***********


"   CHEOPS - ANIA (04)

SZAMOTUŁY, 12 października 2010
Sesja z Anną Dolińską metodą indukcji hipnotycznej i regresji wieku
Prowadzący: Andrzej Wójcikiewicz

ANIA:
Ten kamień duży… niby drzwi - spada w dół.  Jest tam dziura, tylko nie wiem co tam jest, bo tam jest ciemno.  Ja bym też wpadła, ale się odsunęłam.  Wiedziałam, że tam jest ten dół. Wiecie, że tam są robaki?

ANDRZEJ:
Czy to do czegoś służy?

ANIA:
To wejście?

ANDRZEJ:
Tak.

ANIA:
Nie wiem…

( tak oczywiście że służy jest to pułapka dla niepowołanych , którzy za wszelką cenę chcą zawładnąć kryształową piramidą , zwyczajnie wpadają do owego bardzo głębokiego dołu i giną. A ich ciała są zjadane przez te robaki.
Kapłani  i nie tylko dawniej  ginęli  tak , osoba  znająca  to miejsce , zna podstęp otwierającego się kamiennego przejścia , ale współcześnie ma również odczucia związane ze śmiercią w tym miejscu. Ania ich nie ma , nie budzą się w niej żadne , reaguje jak na oglądany film. Co jest ewidentnym dowodem na to iż ne zna go z autopsji , nie była tu jako żywy człowiek wcześniej - Kiara)

ANDRZEJ:
Wycofaj się stamtąd i powiedz mi, co to jest za piramida? Co to jest za sarkofag?

ANIA:
Sarkofag jest z kamienia… To ja ci powiem jako ja… jako Ania… bo ja wiem, że ja to mówię.  Nie umiem nazwać.

ANDRZEJ:
Który to jest rok?

ANIA:
Nie powiem…

( ta powtarzająca się odpowiedz " nie powiem.." świadczy o tym iż ona jako świadomość nie ma żadnego dostępu do czasu , może przekazywać wyłącznie informacje udostępniane jej przez kogoś , kto nią steruje , jak on jej to powie. Manipulacje umysłem i w realu i w transie a nawet przez sen nie są niczym nowym ni nadzwyczajnym. Może pora najpierw zaznajomić się z tematem?
Ona jest zwyczajnie osobą dostrojoną do  kogoś kto wchodzi w jej świadomość i podświadomość i przejmuje jej osobę podając się za nią.- Kiara)

ANDRZEJ:
Czy ktoś jest z tobą?

ANIA:
Poczekajcie… poczekajcie… Sama nie jestem.  Stoi trzech kapłanów za mną z lewej strony, w półkolu, trzech kapłanów w półkolu stoi za mną.  Kapłanów – ja ich tak nazywam, bo tak wyglądają. Są w sutannach, są łysi… i coś mruczą. 

( ta wypowiedz świadczy o totalnym braku wiedzy i niedostrojeniu umysłu Ani  z bytem odpowiadającym w jej imieniu. Ania klasyfikuje obraz jej pokazywany miarą swojej ludzkiej wiedzy. Używa znanych jej w tym życiu określeń " mruczą" , miast mówią modlitwy ,  mają '"sutanny" , miast szaty , "są łysi" , miast mają ogolone głowy.

Osoby naprawdę  żyjące w tamtych czasach i wracające do nich w regresingach znają nazewnictwo i nie mają problemu z używaniem go , identyfikują miejsca , czas i a bardzo często spotykają znane im z tamtych żyć inne  osoby.

W tym wypadku nie ma absolutnie żadnych takich odniesień , jest to zwykła ściema i manipulacja wprowadzaną w trans kobietą  , która powtarza przekazywane jej informacje , lub przez nią wypowiada się ktoś , kto również  naprawdę niewiele wie sam. - Kiara)

***********

"     

ANIA:
Jestem w jasnym pomieszczeniu… Pewnie ja sobie zażyczyłam, żeby tam być.  I tu już nie jesteśmy sami.

ANDRZEJ:
Kto jest z tobą?

ANIA:
Ja nie jestem tam ciałem fizycznym… Może jestem tam ciałem fizycznym, ale są tam inni, nie ciałem fizycznym.  Jesteśmy tam, gdzie byłam kiedyś, gdzie jest posąg i jest mała piramidka.  W tej komnacie już byliśmy razem.

( to również istotna informacja , która dla bystrych czytelników jest wymowna... W tej komnacie była już Ania , bo była tam  już zaprowadzona przez hipnotyzera. Ale nie zna jej gdyż bywała tam razem z kapłanami w swoim dawnym egipskim życiu ( ja osobiście mam bardzo duże wątpliwości co do tego iż żyła kiedy kolwiek w Egipcie , ze względu na totalny brak wiedzy z tamtego okresu w jej podświadomości. Przekaz jest oparty wyłącznie na powtarzaniu przez nią mówionych jej słow. Nie ma w nim żadnych jej osobistych odczuć uczuciowych ,co jest zawsze wyznacznikiem dawnych przeżyć związanych z miejscami i czasem w który się przenosimy mentalnie.
Są to powroty do wspomnień własnych , w których jest cały bagaż dawnych przeżyć oparty przede wszystkim na przeżytych zdarzeniach związanych z nimi odczuciami i uczuciami. Tu są wyłącznie suche relacje częsta nie trzymające się kupy. Jak dla mnie to manipulacja świadomością Ani nic więcej. - Kiara)

(Na ten poniższy  fragment zwróciła bym wszystkim szczególna uwagę , później porównam go z wcześniejszym dotyczącym identycznej konfrontacji  z miejscem -Kiara)

*****
ANDRZEJ:
Czy to jest ta piramidka, która jest szczytem piramidy mentalnej?

ANIA:
Jest to piramidka w piramidce. Małe piramidki to są… na takim postumencie stoją. To jest ta piramidka, która jest szczytem piramidy mentalnej. I ona jest dokładnie… pionowo… ten pokój, czy sala – nie wiem – to pomieszczenie jest dokładnie pod Dużą Piramidą.  Tam, wysoko, u góry jest ten duży sarkofag… i ja to widzę Andrzeju, że jest piramida fizyczna.  Ta malutka piramida w piramidzie jest szczytem piramidy mentalnej… dużej piramidy mentalnej, a czubek fizycznej piramidy jest odbiornikiem, a czubki mentalnej piramidy… nie wiem – szczyty – mają gwiazdy na czubkach.  Rozumiesz to… tak jak to widzę.

( osoba , która zanosiła piramidkę kryształową ( podobno , bo tak twierdziła wcześniej) wie gdzie jest przy kolejnym wejściu do tego miejsca , zna je dobrze i nie twierdzi iż nie wie gdzie się znajduje , w pokoju , czy sali...
Ile w końcu jest tych piramidek w piramidkach? Przecież jedna kryształowa była stawiana na postumencie.
Kto wie co to jest i z czym jest połączone oraz jakom pełni rolę , wie iż ta piramidka kryształowa na postumencie stoi w pomieszczeniu , które ma kształt piramidy , jest to pod piramida fizyczną  , czyli Piramidą Cheopsa. Owa tajemnicza gwiazda jest symbolem połączenia z Gwiazdą Matkom  , która przekazuje energię i do jądra ziemi i do pól morfogenetycznych z których pobiera ją każdy Człowiek posiadający Ludzkie DNA.
Ania tego nie wie , bo nigdy nie była związana z tamtymi czasami ani z tamtą wiedzą  , ogląda obrazy , których nie potrafi zrozumieć. Przekazuje mówioną jej treść , która dla niej jest obca i niezrozumiała , dlatego używa współczesnych określeń , bo w jej podświadomości nie ma dawnego zapisu. - Kiara )


ANDRZEJ:
Jeszcze nie… Rozumiem jak ty to widzisz, ale nie rozumiem jakie to ma funkcje, jakie ma znaczenie dzisiaj, czyli w czasach Ery Wodnika?

ANIA:
Z czubka piramidy fizycznej – tam płynie sygnał… w prawo.  Tam ja już to widziałam, bo tam mnie prowadził Bolesław – dlatego to widziałam.

( tu również jest potwierdzenie braku wiedzy z poprzednich wcieleń , braku kontaktu z Egiptem i dawną wiedzą , potwierdzają to słowa Ani
"widziałam , bo tam mnie prowadził Bolesław , dlatego widziałam..."  , ale sama w dawnym życiu nigdy tu nie była , nie miała żadnego kontaktu z wiedzą związaną z Egiptem i Piramidą. Przez swoje wędrówki zaspakajała ciekawość ludzką Bolesława.

Tak energia płynąca przez małą piramidkę , która jest zlokalizowana po lewej stronie w podziemiu dużej piramidy płynie kanałem energetycznym od Gwiazdy Matki po lewej stronie piramidy , jest przekierowana na prawa stronę   , zasilając istnienie i dominację naszej epoki opartej na prawostronnym aspekcie męskim.
Wielka piramida  pełni  kilka funkcji równocześnie , ta jest jedną z nich. Dawno temu zmieniono rolę W. P. przekierowując przepływ energii , blokując jej pierwotną rolę , odbierając pierwotną moc aspektowi żeńskiemu.
Obecnie jest czas powrotu do pierwowzoru energetycznego i odblokowania  pracy i mocy małej kryształowej piramidki. - Kiara)

ANDRZEJ:
Tak…

ANIA:
Na czubkach spodu piramidy mentalnej są jakieś gwiazdy.  Jaki to ma związek… zaraz ci powiem, bo to też widziałam… Nie…

ANDRZEJ:
Dobrze… nie szkodzi… Powiedz mi jakie ma znaczenie ta mała piramidka dla współczesnych czasów, dla czasów Ery Wodnika?

ANIA:
Ona zbierze energię… ona zbierze energię z piramidy mentalnej. Ścianami pójdzie energia do piramidy w piramidzie… malutkiej.  Skumuluje tę potężną energię, aby puścić ją w górę, przez sarkofag.  Pójdzie ona do góry szczytem Piramidy fizycznej… ta energia wyjdzie… i tu uruchomi się ochrona dla Ziemi.  Wy, ludzie - fizycznie będziecie to widzieć jako „maź“ na Piramidzie fizycznej…


( coś podobnego , ale nie do końca , istotnie nastąpi ponowne pełne połączenie - przez te trzy osoby o czystych sercach- z Gwiazdą Matkom , energia popłynie przez całą W. P. do obydwu podziemnych piramid , przez nie połączy się z jądrem ziemi polem morfogenetycznym i sercami wszystkich Ludzi , przywróci pierwotną harmonie , otworzy większą świadomość , ale tylko w Ludziach przez ich "antenę połączeniową z Gwiazdą Matkom , czyli ich oryginalne DNA), efekty specjalne? Czy będą? myślę że jednak tak.
Owszem uruchomi się ochrona w Ludziach przed wszelakimi usiłowaniami ich zniszczenia dotychczasowymi sposobami , oni przestaną na to reagować fizycznie i mentalnie , to prawda, poniekąd  MY LUDZIE stanowimy ochronę Ziemi , zmieniamy jej pole magnetyczne swoim zmienionym polem magnetycznym i do nas jak i do niej niej tracą dostęp wszystkie istoty o niższym polu magnetycznym , o innych jego parametrach. Stajemy się dla nich już niedostępni. ten niesamowicie ważny moment jest w bardzo bliskiej naszej przyszłości.

Może za jakiś czas opowiem bardziej szczegółowo o tym wszystkim , to naprawdę jest piękna historia dotycząca Ludzkości , która naprawdę zaistnieje w Egipcie. - Kiara

***

A teraz dodam inny fragment na ten sam temat w tej samej sesji.


"ANDRZEJ:
Czyli poszukiwanie grobowca Faraona, który budował Wielką Piramidę?

Czyli to poszukiwanie "grobowca Faraona" , który budował W.P.  w tym życiu może być poszukiwaniem żywego Człowieka P. Andrzeju , zwyczajnie żyjącego obecnie z uśpioną wiedzą o sobie.


SAMUEL:
Posłuchaj.  To pomieszczenie, które jest na szczycie piramidy mentalnej jest bardzo ważne i bardzo istotne i ono będzie uaktywnione. Widzisz powiązania Andrzeju… Ta energia z tego pomieszczenia wybije się… „obudzi“ Faraona, który jest – i nie ma go w sarkofagu.  Ona przejdzie przez komnatę i pójdzie w górę, aby chronić waszą Planetę.  Widzieliście już to, pokazaliśmy wam już to, Ziemianom, nie w tej Piramidzie, ale w innej piramidzie na Ziemi.  Energia ruszyła… Piramida drży… Piramida promieniuje… otwiera się. Mentalna piramida pobudza wnętrze Ziemi. Rozumiecie to kochani?

ANDRZEJ:
I tak… i nie. Ja tylko pytam - co fizycznie możemy zrobić, żeby włączyć tę energię w piramidzie mentalnej?

Chodzi o zestrojenie i harmonizowanie półkul mózgowych  połączenie z szyszynkom i przysadkom , które są podstawą tej piramidy. Jej czubek to 7 czakra. Ale to nie koniec , to dopiero połowa zadania.

SAMUEL:
Gdzie są inne anioły?  Mężczyzna niedługo pojawi się… albo już go znacie – który pracuje dla Boga, ale nie jest księdzem.  Musicie go odnaleźć Andrzeju, aby uruchomić piramidę mentalną.  To będzie praca tych osób, które my wybierzemy. Rozumiesz Andrzeju?



Oj, oj , mężczyzna? ... no może też , na pewno też! , ale to ciotkę później.... Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech całkiem fajny nie powiem.
Tak praca osób które Oni wybiorą!.....  czyli nie z grupy Cheopsa , i zostaną dopiero wybrane ,  a nie są już wybrane , należy to zaakceptować.
Czyli kolejne zmiany.

Dodać jeszcze należy iż kobieta "staje się mężczyzną" gdy odzyska w sobie moc aspektu męskiego. W czasach Jezusa MM. stalą się Janem Chrzcicielem po udowodnieniu osiągnięcia   swojej mocy energetycznej , nie fizycznej. Mrugnięcie Uśmiech


Czego i gdzie mają tak naprawdę szukać ludzie z projektu? Czym jest piramida , faraon , kryształowa? piramidka , piramida mentalna i strumień energii na czubku jej?
Jakie i do czego ma to odniesienie?

Zacznijmy od zrozumienia iż wszystko jest fraktalne , czyli na górze w przestrzeni bardzo duże , przechodzące coraz niżej w mniejsze , aż do najmniejszego w postaci CZŁOWIEKA!

To Człowiek jest tak naprawdę piramidą zdeponowanej w nim wiedzy , wielka Piramida jest wzorcem w fizyczności zapisanej wiedzy dla ziemi i Człowieka , ale bez niego ona jest nieaktywna , martwa. Bowiem sama tej wiedzy - energii nie wygeneruje , ani bez udziału Człowieka nie przekaże jej z kosmosu do jądra ziemi , uaktywniając jej dopływ dla Czlowieka
.
Musi w Piramidzie  stanąć Człowiek żywy , który będzie posiadał fizyczną moc przeprowadzenia tej energii o niespotykanym do tej pory na ziemi potencjale.  Jego ciało fizyczne musi być tak dostrojone do tej przeogromnej wibracji żeby nie uległo  samospaleniu.
Gdyby tak nie było nastąpiło by "zwarcie" w systemie nerwowym przeprowadzającym falę energetyczną , a Człowiekowi nie wytrzymało by serce i mózg. Zatem musi tam stanąć osoba bardzo długo przygotowywana do tej pracy.


Tak więc w Wielkiej Piramidzie - fizycznej piramidzie  ( ona jest reprezentacjom aspektu żeńskiego) musi stanąć Człowiek - kobieta ( bo musi nastąpić identyfikacja aspektów) , kobieta - jej ciało również jest formą fizycznej piramidy. Tak więc już mamy piramidę w piramidzie fizyczną.
A teraz duchowe , to wyjęta z sarkofagu piramida kryształowa , która jest ukryta pod Wielką Piramidą ( ta piramida fizyczna - budowla kamienna)  piramidka kryształowa reprezentuje  w niej   grotę  serca , czyli piramidę duchową.
Sarkofag reprezentuje serce.

Dalej... Człowiek , depozyt całej wiedzy Stwórcy ma uaktywnić swoją piramidkę kryształową , czyli czakrę serca, energia płynąca z niej uruchomi czakrę na szczycie głowy ( no powyżej fizycznej głowy , bowiem chodzi o 7 czakrę) inaczej zwaną czakrom korony , królem , lub w Egipcie obudzeniem Faraona.
Taka jest prawda. Faraon to uśpiona moc w nas pod piaskami zapomnienia , którego każdy z nas ma odszukać i obudzić w sobie a nie latać po pustyni z łopata.

Sarkofag w dawnym nazewnictwie to ni mniej ni więcej ludzkie ciało fizyczne w którym są uśpione wszystkie moce  naszego Ducha, żeby mógł On z nich korzystać w fizyczności , musi nastąpić przebudzenie tego "uśpionego Faraona" w nas. Jest to moment połączenia energetycznego każdego Człowieka - jego Duszy z nad przestrzennym Duchem , czyli Energiom matrycą.
Niby nic wielkiego? Ale ile zwodzenia dla ego?

Gdy w Wielkiej Piramidzie stanie ten odpowiedni Człowiek , dokona przebudzenia "Faraona uśpionego w sobie" czyli połączy się energetycznie ze swoim niewcielonym Duchem , stanie się identycznie z Wielką Piramidą , zostanie aktywizowana jej zablokowana energia.
Zostanie ponownie przywrócone oddziaływanie pierwotnego wzorca DNA na wszystkich Ludzi. Czyli aktywizacja uśpionych helis.
Tego procesu i tego zdarzenia zatrzymać już nie można, jak powiedział Samuel  " ziemia - czyli nasze ciało fizyczne drży...
Energia w Człowieku osiągnęła moment przekraczania 3 do 4 czakry.

No tak "mentalna piramida" , czyli czakra serca , swoją energią miłości pobudza  wnętrze ziemi... czyli serce człowieka , "ziemia- materia" ciało ludzkie do transformacji.
I to są prawdziwe fragmenty przekazu , ale trzeba potrafić je właściwie odczytać.


SAMUEL:
Witam was kochani… Cieszę się bardzo, że jesteście znowu w Szamotułach.  Niech ona śpi… Gdy będzie chciała, Andrzeju, próbowała ingerować – powiedz, że ma spać.

ANDRZEJ:
Dobrze… śpij Aniu.

SAMUEL:
Posadziłem ją tam… z tyłu… na sofie, żeby nie przeszkadzała.  Dziwnie się czuje, ale niech się przyzwyczai.  To ja, Samuel. Nie poznaliście mnie?


Finał jest potwierdzeniem , Ania jest tylko i wyłącznie sposobem na kolejne kontakty bytów usiłujących dalej manipulować Ludzkościom przez swoją ingerencje w nasza przyszłość.
Cokolwiek Ania jako Dusza chciała by przekazać nazywa się to ingerencjom... no fajnie , fajnie. Ma spać i nie przeszkadzać jak wszyscy Ludzie , mają spać , nie wybudzać swojej świadomości , bo w ten sposób można nami manipulować przez brak odróżniania prawdy od wgranych kłamstw. To bardzo ważny fragment w swoim przekazie.

Przynajmniej jest odkryta zasada manipulacji świadomością Człowieka przez rożnych mistrzów kierowanych odgórnie przez prowadzące ich byty.
P. Lucyna wyrwała się już z pod tej manipulacji , nie nadaje się już , bo odzywa się w niej jej Duch. Ale pozbycie się jej całkowite z projektu to zdjęcie firmującego  go szyldu. Niebezpieczne , więc są usiłowania wmówienia ponownego Jej powrotu.

Tak więc siedź sobie Aniu z tylu na sofie spokojnie i nie przeszkadzaj , za to dostaniesz trochę więcej klientów i znaki magiczne , którymi będziesz myślała że coś robisz.
Baw się dalej w magię , tylko nie przeszkadzaj Samuelowi! Oj żenujące są te opisy ,a gdzie system wartości , prawość , godność i miłość? Zarówno deklarowany przez Samuela jak i ludzi z projektu?

**************

"SAMUEL:
Musicie iść tą drogą, którą kazałem wam iść przez Lucynę, ale to co mówisz, to jest dobra droga.  Andrzeju, nie zmieniajcie planów.  Idźcie tak, jak było założone wszystko – drogą Lucyny, to co ona wam przekazała ode mnie.  Idźcie tą drogą Andrzeju.

ANDRZEJ:
Czyli wykopaliska w Hawarze i na terenie Trzech Piramid w Gizie – to masz na myśli?

SAMUEL:
Nie zbaczajcie z tej drogi.
"

No i sprzeczność goni sprzeczność.. Ludzie czy wy nie analizujecie tego co mówi do was ten byt? raz twierdzi iż kopanie jest zbędne ( w sesji 1, 2 i 3) a teraz ponownie każe kopać! Czy byty też tracą pamięć tego co mówią? No dobrze ale ludzie to zapisują , to dlaczego nie analizują i nie myślą? Czy to aż tak trudne?
Dokąd będziecie tak dawali się robić w balona? To już nie śmieszne , to żenujący paradoks z udziałem dorosłych ludzi.
Czy nie zdajecie sobie sprawy z tego iż nawet czasowo nie macie szans na odkopanie czegoś? Biurokracja to czas , wszędzie a szczególnie obecnie w Egipcie gdy nie ma jeszcze rządu i ludzi decydujących o wielu rzeczach.
Czas gra szczególnie na wasza niekorzyść , to co chcecie usilnie zrobić nie jest planem Stwórcy , a to On decyduje o zdarzeniach dotyczących ziemskiej ewolucji a nie jakieś byty.
Gdyby faktycznie wasz scenariusz miał zaistnieć nie mieli byście tych wszystkich trudności , zaistniał by. Czy to jeszcze do was nie dotarło?
Pewne byty usiłują się wedrzeć na ziemię i przejąć ją dla siebie ,eliminując ludzi , ta wiedza jest , istnieje nawet Samuel o tym mówił w przekazach od Syriusza b.
Jednak do tego dojść nie mogło i nie dojdzie , tak więc cała ta wasza "zabawa w dużej piaskownicy " spełzła na niczym.
Piszę to żeby pobudzić do logicznego myślenia Ludzi , bo mają jeszcze czas na osobistą transformację , jeżeli zechcą. - Kiara)



Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2011, 13:28:47 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #56 : Marzec 24, 2011, 11:34:02 »

Darek , proszę nie scalaj , bo się źle czyta zbyt długie teksty.


SAMUEL:
Ania próbuje analizować.  Wiele razy jej mówimy, że ma przestać. Od tysięcy lat jest to analizowane i do dzisiaj nierozstrzygnięte.  My ci powiemy, Andrzeju – on odejdzie i wszystko się ruszy… wszystko się zmieni.  Ale nie myślcie, że odejdzie z urzędu, „ze stołka“, jak wy to nazywacie.  Niestety – będzie musiała choroba go zabrać. To wy wiecie, ale to pomału.  Słucham Andrzeju.
"

(No i pudło w przekazie , Hawas ma się fizycznie całkiem dobrze a doszedł właśnie ze stołka.
czyli te informacje trzeba czytać z zasadom odwrotności?
I wbrew pozorom będą większe trudności w Egipcie. - Kiara)



"
SAMUEL:
A my będziemy w tobie, Iwonka.  Doczekasz się pięknych scen. Słucham.


( nad tą ofertą , a raczej twierdzeniem , bardzo bym się zastanowiła P. Iwonko! Czy naprawdę chce Pani żeby jakieś byty  mówiące o sobie MY zawładnęły Pani ciałem fizycznym? Zwyczajnie przejęły go , żeby sobie zrobić z pani transport w do nowej epoki?
Dlaczego muszą wykorzystać ciało Człowieka? Dlaczego sami ( ta wielcy i wiele mogący nie potrafią się tam znaleźć?

Wy jako ludzie związani z rozwojem duchowym powinniście to wiedzieć i być nadzwyczaj ostrożni w takich kontaktach.
Otóż te byty ( ja je nazywam "syntetykami " , lub wcielone androidy ) zwyczajnie nie posiadają ciała astralnego , które ewoluuje w ciało  subatomowe.
Takie ciało subatomowe jest jedynym i niezbędnym warunkiem przekroczenia czwartego wymiaru. Kto go nie posiada przejść procesu ewolucyjnego nie może. Szuka sobie Człowieka w którego ciele będzie pasażerem.
zieje się tak za świadomą zgodą Człowieka , lub bardzo podstępnie , następuje zwykłe przejęcie ludzkiego ciala i zepchnięcie Ludzkiej duszy do nieświadomości , żeby nie blokowała woli takiego pasażera.

Czy naprawdę tego Pani chce , Pani Iwonko? - Kiara)



Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2011, 12:22:22 wysłane przez Kiara » Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #57 : Marzec 24, 2011, 12:16:47 »

Ukazuję sposoby manipulacji ludźmi projektu przez byt , który przedstawia się jako Enki
Kiara Uśmiech Uśmiech

Gdybyś była podłączona do samego Stwórcy, to może bym w to uwierzył.

Niestety nie jesteś.

Twoje Energie się mylą, choć jestem pewien, że chcą dobra ludzi, chcą  chronić ludzkość.

Scenariusz Stwórcy jest jednak inny.

Sama przyznałaś, że go nie znasz, wiesz tylko, że na końcu będzie dobrze.

To za mało by ferować wyroki, np. o sesjach z tą nową Panią Dolińską.

No, ale z kobietami tak już jest, że lubią plotkować.

Widocznie taki właśnie fragment scenariusza Stwórca przeznaczył właśnie dla Ciebie.
Masz "misję".
To pewne.



« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2011, 12:22:44 wysłane przez JACK » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #58 : Marzec 24, 2011, 12:21:35 »

Ukazuję sposoby manipulacji ludźmi projektu przez byt , który przedstawia się jako Enki
Kiara Uśmiech Uśmiech

Gdybyś była podłączona do samego Stwórcy, to może bym w to uwierzył.

Niestety nie jesteś.

Twoje Energie się mylą, choć jestem pewien, że chcą dobra ludzi, chcą  chronić ludzkość.

Scenariusz Stwórcy jest jednak inny.

Sama przyznałaś, że go nie znasz, wiesz tylko, że na końcu będzie dobrze.

To za mało by ferować wyroki, np. o sesjach z tą nową Panią Dolińską.

No, ale z kobietami tak już jest, że lubią plotkować.

Widocznie taki właśnie fragment scenariusz wg Stwórcy ma być akurat przez Ciebie realizowany.
Masz "misję".
To pewne.






Z takim tekstami jak ten Jacek , zwyczajnie nie dyskutuję. Masz prawo do swojego zdania i zostań przy nim , ale dlaczego chcesz na siłę mnie gdzieś "umieszczać" na miarę Twojego zrozumienia?

We właściwym czasie podzielę się  jeszcze inną moja wiedzą.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2011, 12:23:22 wysłane przez Kiara » Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #59 : Marzec 24, 2011, 12:28:01 »


We właściwym czasie podzielę się  jeszcze inną moja wiedzą.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Ok. już daję Ci spokój.

Miałem po prostu silne przeczucie płynące prosto z serca, że  w Twoim życiu planowany jest niedługo nagły zwrot. Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2011, 12:28:32 wysłane przez JACK » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #60 : Marzec 24, 2011, 12:48:53 »


We właściwym czasie podzielę się  jeszcze inną moja wiedzą.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Ok. już daję Ci spokój.

Miałem po prostu silne przeczucie płynące prosto z serca, że  w Twoim życiu planowany jest niedługo nagły zwrot. Uśmiech Uśmiech


Myślę iz akurat to odczucie mogłeś odebrać bardzo prawidłowo , ale blokuję Cię ludzka ograniczoność akceptacji różnych niemożliwych w Twoim pojmowaniu faktów. Dlatego masz trudności z właściwym odczytem całości.

Jeżeli mogę Ci coś poradzić wyjdź z płaszczyzny oczekiwań związanych z umiejscowieniem danych osób a zdecydowanie więcej i czytelniej odbierzesz.
Nie ograniczaj się żadnymi zaskoczeniami.


Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Ja naprawdę wiem o czym piszę , i zawsze robię to w imię dobra ludzi , nigdy na nikim niczego nie wymuszam.
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2011, 12:51:38 wysłane przez Kiara » Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #61 : Marzec 24, 2011, 13:03:30 »

We właściwym czasie podzielę się  jeszcze inną moja wiedzą.



To napisz kiedy oszuści żądni władzy przestaną mordować i degradować Matkę Ziemię, która nas tu ugościła ?
Ten temat jest miliard razy ważniejszy od blebania jakiejś tam Dolińskiej  biorąc pod uwagę niezprzeczalny fakt, że od naszych wyborów TERAZ - zależy nasz przyszły los i los całej planety.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #62 : Marzec 24, 2011, 13:07:46 »

Cytat: Kiara
Z takim tekstami jak ten Jacek , zwyczajnie nie dyskutuję. Masz prawo do swojego zdania i zostań przy nim , ale dlaczego chcesz na siłę mnie gdzieś "umieszczać" na miarę Twojego zrozumienia?

Zaś Ty Kiaro umieszczasz innych na miarę Twego rozumienia.
Czyje jest słuszne?

Cytat: Kiara
ps. Ja naprawdę wiem o czym piszę , i zawsze robię to w imię dobra ludzi , nigdy na nikim niczego nie wymuszam.

Wymusiłaś na wszystkich mieszkańcach tej planety, czyli bez ich wiedzy i zgody zgasiłaś w luksorskiej świątyni fioletowy płomień, zmieniłaś kierunek wirowania ziemskich czakramów, majstrowałaś w piramidzie dźwiękiem. Prócz tego, od lat wgrywasz w Pole, a tym samym w podświadomości ludzkie określone wzorce, wpływasz również na świadomości.
I twierdzisz, że robisz to na polecenie Stwórcy.
Czy jest to wszystko w imię dobra ludzi, czy określonych bytów, pozostawiam dla indywidualnych rozstrzygnięć.

Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #63 : Marzec 24, 2011, 13:23:04 »

Ten topik dotyczy dyskusji na temat sesji Ani Dolińskiej a nie mój.

Każdy może mieć inne odczucia i inne zdanie proszę bardzo się nimi podzielić.
Zapraszam do dyskusji.

Opisywanie odczuć na temat mojej osoby już było kilkakrotnie upiłowane.
Czy wy ( a szczególnie Ptak) macie jakieś obsesje związane z moją osobą? Czy jakieś kompleksy obudziło ego?

Ja nie nie oceniam osoby Ani ( sądzę że to pozytywna osoba i ma dobre intencje)  , ja oceniam i analizuję treść sesji.
 Staram się zwrócić uwagę na zagadnienia pomijane a bardzo ważne w całokształcie.

Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Silver sam sobie odpowiedziałeś na zadawane m pytania , trzeba samemu pracować nad sobą a zmiany nastąpią , to człowiek jest niszczycielem i okupantem ziemi .
To on sam swoim negatywnym zachowaniem w stosunku do innych ludzi niszczy cale środowisko. Nie szukaj niczego w zewnętrzności , każdy niech zmienia siebie przez zmianę swojego wnętrza , a rezultat szybko będzie widoczny.
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #64 : Marzec 24, 2011, 13:34:03 »

Mi ten temat wygląda jak dyskusja o totolotku, to będzie w końcu ten milion na ratowanie Ziemi czy nie? Lol
Od nas samych zależy co z nami będzie, oczywiście nie zawsze tak jest bo trafiają się tacy ludzi, chcą władać innymi w różnoraki sposób... M.in. ten temat...
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #65 : Marzec 24, 2011, 13:35:21 »

Cytat: Kiara
Czy wy ( a szczególnie Ptak) macie jakieś obsesje związane z moją osobą? Czy jakieś kompleksy obudziło ego?

Każda akcja pociąga za sobą reakcję. Jeśli wpływasz na innych, licz się z falą zwrotną.

To nie obsesja, to odkrywanie kart.
No i nasze ega razem wzięte, nie posiadają tak wielkich aspiracji dotyczących zmiany świata, jak Twoje jedno.  Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #66 : Marzec 24, 2011, 14:05:05 »

Mi ten temat wygląda jak dyskusja o totolotku, to będzie w końcu ten milion na ratowanie Ziemi czy nie? Lol
Od nas samych zależy co z nami będzie, oczywiście nie zawsze tak jest bo trafiają się tacy ludzi, chcą władać innymi w różnoraki sposób... M.in. ten temat...


Masz rację każdy z nas jest ratownikiem ziemi , ale ciągle oczekuje cudów od innych.
Niech każdy sam zacznie pracować nad swoim dobrem i ocenia siebie w tej pracy a rezultaty będą szybkie.
Po co to ciągle zmieniać kogoś na swoją modlę?

Masz rozum? TO KORZYSTAJ Z NIEGO CZŁOWIEKU.


kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Darku wywal te wszystkie ofy... nie związane z tematem.
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2011, 14:06:42 wysłane przez Kiara » Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #67 : Marzec 24, 2011, 15:49:26 »

Oj, oj  to raczej nie jest off,
 bo dotyczy celów jakie chce osiągnąć Kiara  dzięki takiej, a nie innej interpretacji sesji z Anną Dolińską.
Nie jest to raczej uczciwa interpretacja tych sesji.

Dzięki dobrej Ptaszynie doszło tu do niemal całkowitego zdemaskowania Energii stojących za Kiarą  i  walczących z Enki  "swoimi" sposobami. 


No i nasze ega razem wzięte, nie posiadają tak wielkich aspiracji dotyczących zmiany świata, jak Twoje jedno.  Uśmiech



W mojej "przypowieści"  o Pociągu Ludzkość porównałem Kiarę do  ziarenka stali w kole lokomotywy.

A tu czytam o poważnych kombinacjach z energiami w Egipcie.

Czyli to jednak, nie ziarenko stali kole lokomotywy, a raczej dywersant  w maszynowni kombinujący coś na własną rękę przy silniku i generatorach tej lokomotywy.

No ,ale trzeba oddać, że ów dywersant, kombinuje w dobrej wierze , bo jest święcie przekonany że maszynista Enki  prowadzi ludzkość na zatracenie.
Szkoda tylko, że się  myli.

To chyba oczywiste, jak nieobiektywne  są  opinie Kiary na temat  właśnie tychże sesji z Anną Dolińską. 

Dzięki Ptaszyno za wytrwałość. Chyba z samej "Góry" dostałaś to zadanie.
JACK
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2011, 18:52:03 wysłane przez JACK » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : Marzec 24, 2011, 17:37:09 »

nie zapominajmy że walcząc z czym/kimkolwiek wzmacniamy to..
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
orion250
Gość
« Odpowiedz #69 : Marzec 24, 2011, 18:17:56 »

No to jesteśmy w domu panie z Oriona.

Gdybym był z Oriona, to napewno nie zawracałbym sobie głowy Twoją osobą.

 
Cytat: Kiara
Jak się nie ma argumentów na podniesienie wartości Ani Dolińskiej , to się usiłuje obniżyć  moją wartość przez eksponowanie moich błędów ortograficznych.

Myślisz, że jest taka potrzeba podnoszenia wartości Ani? Jest ona na wysokim poziomie i nie mam zamiaru szukać argumentów do jej wywindowania jeszcze wyżej a linka o sklepie podałem użytkownikowi w dobrej wierze, bo pytał o kontakt z Anną. Pochodzę z Szamotuł, znam sklep i jego personel(z widzenia). Jeśli o mnie chodzi, to może ona się zajmować nawet hodowlą jedwabników i też nic do tej kobiety personalnie nie mam. Póki co, to Ty próbujesz się dowartościowywać i mam wrażenie, że te całe wytykanie błędów i dopatrywanie się nieprawidłowości, to z zazdrości, że to nie Ty jesteś tom "następnom budkom".


Cytat: Kiara
Tak dysortografia to jedna z "ozdób"  mojej osobowości

Jeśli to prawda, to w dalszym ciągu to nie powód żeby nie szanować czytelnika twoich postów. Technika komputerowa idzie do przodu a nie do tyłu i zanim wciśniesz "wyślij wiadomość" kliknij "sprawdź pisownię". Mimo, że nie mam takiej "ozdoby", to korzystam z tych udogodnień.

Ps.Teraz sobie nagrabiłem. Zły

« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2011, 22:50:50 wysłane przez orion250 » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #70 : Marzec 24, 2011, 18:27:26 »

Drodzy państwo, skupcie się na przekazach En-Ki przekazywanych przez A. Dolińską nawet w kontekście kontry do przekazów "Myślicieli" idealizowanych przez >Kiarę<, jednak zakończcie tę dyskusję o ortografii. O tym było już tyle razy, że ... strata czasu na dalsze wałkowanie tego, a i regulamin łamiemy:

Cytat: Regulmin
- dopuszczalne jest pisanie bez użycia polskich liter, lecz zawsze należy pamiętać o poprawnych
   ortograficznie wypowiedziach. Uwagi dotyczące poprawnej pisowni należy zgłaszać autorowi
   używając Prywatnej Wiadomości.
[/color]
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
orion250
Gość
« Odpowiedz #71 : Marzec 24, 2011, 20:32:12 »

To ja przepraszam i już się nie odezwę w tej sprawie. Buzia na kłódkę


Cytuj
dopuszczalne jest pisanie bez użycia polskich liter, lecz zawsze należy pamiętać o poprawnych
   ortograficznie wypowiedziach.
No właśnie.

« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2011, 20:33:29 wysłane przez orion250 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #72 : Marzec 24, 2011, 20:46:33 »

No to jedziemy dalej mili państwo..

Sesja 5. z Anią.


"SAMUEL:
Witam również… Ania już czeka, bo Ania wie kiedy „użycza swojego ciała“ – w cudzysłowiu. Możesz jej pomachać, bo siedzi w swoich nogach...
"

(Przynajmniej jasno jest przedstawiony sposób przejmowania ciała ludzkiego, energia człowieka spychana jest do nóg a w całym ciele zadomowia się przejmujący je byt. I robi sobie z nim co tylko chce. Mówi przez Anię co chce i o czym chce jeżeli ktoś myśli iż to jest prawda , to gruba naiwność.
Nikt tego praktycznie skontrolować nie może bo niby jak?

Samuel? ... Ilu jest na ziemi Janków , Staśków czy  Pawłów? Tyle samo  może być  w  Zaświatach , Samuel , Enki , czy Jezusów , to tylko imiona. Zresztą byty te już kilkakrotnie informowały w przekazach że imiona są dla nich nieistotne.
A w tych przekazach Samuel wyraźnie powiedzieli że jest ich wielu. To który w danym momencie bierze udział w rozmowie? Z kim są te dyskusje? Z którym Samuelem? Na jakiej podstawie ich identyfikujecie? Że powiedzą ja jestem tym , lub tym...  , który aktor zaświatowy gra teraz rolę Samuela Enki? -Kiara)


SAMUEL:
Najważniejszy, z naszego punktu widzenia - będzie przełom dwóch półroczy 2011. A co do ceremonii, to jeszcze termin dokładnie podamy, ale to będzie również w przyszłym roku.  Nie będziemy czekać do roku 2012.  Ania tego nie powie, bo nie ma nwet śmiałości, ale to ona ma być na ceremonii.  Lucynka będzie wspierać tą ceremonię z boku, bo ona też będzie pracowała.  I trzy osoby dodatkowo, trzy anioły.  W momencie, gdy Ania będzie w Egipcie, w komnacie – ona zobaczy te osoby.

BOLESŁAW:
Acha... Ona wejdzie w taki trans i zobaczy…

SAMUEL:
My jej to pokażemy, ale będzie musiała być w komnacie. Powiedz jej, że nie ma się bać, gdy jej ręce zaczną drżeć, serce zacznie mocno walić – nie ma się bać.


Do tego fragmentu dopiszę komentarz ciutkę później , ale warto go osobiście porównać z wcześniejszym , który wyraźnie mówi iż osoby z projektu nie będą w piramidzie z tą wybraną trojką a a nawet że nie są tam wcale potrzebne.

Widać ci Samuelowie nie konsultują między sobą co który kiedy powiedział...  Uśmiech Uśmiech Uśmiech

***********

Sesja 5 z Anią.

SAMUEL:
Wielki ogień, ale w środku naszej Ziemi, który się buntuje... I on będzie przyczyną, powiedzmy wielu zmian na zewnętrznej stronie Ziemi. Dobrze myślicie, że będzie "mały przekręt" kuli ziemskiej...


( Po maleńko zaczynamy odkrywać prawdziwe karty, już ziemia nie będzie zamieniała miejsc swoich biegunów a nastąpi "mały przekręt".
Co to jest ten " mały przekręt"? Jest to , to o czym piszę od początku mojej bytności na forum. Czyli przestawienie osi ziemi o 45 stopni w lewo do pierwotnego ustawienia.

Kiedyś gdy nasz wspaniały Samuel - Enki ( mówię o oryginale a nie o wielu kopiach obecnie zabawiających się spragnionymi  wielu rzeczy ludźmi) sprawował władzę nad ziemią trzy krotnie doprowadził do zablokowania przejścia jej w 4 wymiar.
Poprzez odwrócenie biegunów spowodował globalny kataklizm niszcząc dawne cywilizacje , przesuwając wody i wypiętrzając nowe góry.
Oczywiście iż Ludzie tego nie pamiętają , bo mają blokadę w swoich "dyskach pamięci" w szyszynce.

Obecnie była kolejna taka próba ale już z inną opcją gdyż przekręcenie biegunów ziemi mogło spowodować bardzo gwałtowny jej spadek w dól i "urwanie się" z naprowadzającego ją połączenia z Gwiazdą Matkom.
Tym razem usiłowano zastosować już inne zmodyfikowane ale okrutne metody by kompletnie przejąć świadomość Człowieka i przebiegunować jego mózg. Czyli kobieta miała by świadomość iż jest facetem a facet , że jest kobietą.

cd. później

BOLESŁAW:
Tak...

SAMUEL:
... ale ochrona zostanie utworzona tu od strony niebios, kosmosu, wszechświata. Będziecie w stanie, wy ludzie ochronić. Ale, zapominacie o tym, co się stanie od wnętrza Ziemi. Ale, taka będzie kolej, Bolesławie. Nie będzie "końca świata"...



Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2011, 10:15:27 wysłane przez Kiara » Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #73 : Marzec 29, 2011, 17:20:20 »

jażem sie chciou dopytać o te sesyje z Annom, tszy jósz wiadomo kiedy bedzie kuniec religiuf?
bo miało to być jakoś w tym roku (hyba) i nie wiem tszy aby nie pszesóniento go na jakiesik dalszy termin.
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #74 : Marzec 29, 2011, 18:20:56 »

jażem sie chciou dopytać o te sesyje z Annom, tszy jósz wiadomo kiedy bedzie kuniec religiuf?
bo miało to być jakoś w tym roku (hyba) i nie wiem tszy aby nie pszesóniento go na jakiesik dalszy termin.

O matulu, prawie się poplułam Duży uśmiech
Val Dee, molu książkowy, świećże no przykładem!
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.096 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

xbustyx bornfost ania2018 hkcz mexicanas