Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 13, 2024, 22:02:51


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesje: 91, 92 i 93  (Przeczytany 127683 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #100 : Styczeń 13, 2009, 14:29:43 »

Jezeli zauwazysz iz NIBIRU TO WENUS, to jest bardzo aktywna na naszym niebie w tym roku, widac ja caly czas. Niebo systematycznie przybiera czerobny kolor za jej sprawa. w lato ponoc ma miec swoj szczytowy poziom  aktywnosci , wiec pewnie zobaczymy ja inaczej. W ksiazce Steninera .... ( jezeli nic nie pomylilam) jest to dosyc dobrze opisane to zjawisko. Dotyczy to jego chyba 1 ksiazki.Takie przekazy sa wszedzie o czerwonej Gwiezdzie i czerwonosci nieba, zjawisko naturalne , przewidziane juz bardzo dawno temu. Zreszta sadze iz systematycznie sie powtarza.

Ale dlaczego Samuel nas tym straszy? Bo sam sie boi odzialywania Gwiazdy Jasnej, Planety X , Nibiru na ziemie, czy jak ja zwal.. . Wie iz jej energia to MILOSC BEZWARUNKOWA. Zniszczy caly stary system wpisujac w jadro ziemi nowe wzorce, nowa wiedze.Dlatego nazywa ja niszczycielem , Gwiazda Chaosu.
No coz ten jego system , musi ulec zniszczeniu, musi pasc w gruzy, by moglo powstac NOWE, LEPSZE , z WZORCEM PRAWIDLOWYM STWORCY, nie zas takim przesunietym o 45 stopni i polowicznym jednego aspektu.
Sluchajcie to sie juz dzieje, stary swiat i jego systemy padaja i padna, tak sie musi stac. Chyba nie chcecie zeby taki swiat jak jest obecnie przetrwal.  Nie chcecie dluzej , tego oszustwa, manipulacji i niewoli?
CZLOWIEKOWI ZADNEMU, ANI JEDNEMU NIC SIE NIE STANIE, NAPRAWDE NIC.
Ale to wszystko co jest HOLOGRAMEM obok nas , a czego my jeszcze nie potrafimy swiadomie odroznic od PRAWDZIWEGO ZYCIA, zniknie, ulegnie dematerializacji. W SWIADOMOSCI HOLOGRAMU zaistnieja wojny , kataklizmy i konflikty , ONE TO ZOBACZA I PRZEZYJA. Dla nich moze to trwac kilka sekund faktycznie , ale w ich swiadomosci moga byc to lata, nawet dziesiatki i setki lat. WSZAK CZASU NIE MA W RZECZYWISTOSCI PONAD WYMIAROWEJ.Tak wiec oni przezyja to w kilka sekund majac samoswiadomosc iz jest to bardzo dlugi cykl wydarzen.
Nas ludzi to nie bedzie dotyczylo, kazdy CZLOWIEK bedzie CALKOWICIE SWIADOMY dziejacych sie zdarzen, bedzie je rozumial jako naturalny proces.

Mysle iz przyblizylam wam troche zrozumienie przyszlosci. Dlatego wazne jest nie kupowac , tej tragicznej fatalistycznej przyszlosci , ktora nam przekazuja rozne media,  nie laczyc sie swoja swiadomoscia z ich , bo bedziemy musieli tego doswiadczyc.Odejsc i ponownie sie urodzic juz na NOWEJ ZIEMI.
Oczyszczenie, to przejscie na STARA ZIEMIE ( ZWANA DLA NAS NOWA) , ktora caly czas jest pod nami. A ta na ktorej zyjemy teraz ( nalozona wartswa energetyczna) po prostu juz  zsuwa sie z tej ,co jest pod nia. Gdy sie zsunie, ta obecna ulegnie dematerializacji, LUDZIE w postaci MERKABA ( energetyczna matryca) LUDZIE   uniosa sie do gory.
KAZDY  CZLOWIEK  KTORY  URODZIL SIE NA ZIEMI WSPOLCZESNIE POSIADA TA MOZLIWOSC, BRAKUJE WAM TYLKO ENERGII ZEBY JA URUCHOMIC.
Stanie sie  (uzyskanie mocy energetycznej)we wlasciwym  czasie , gdy pokonacie STRACH przed WIEDZA. Gdy przestana na Was odzialywac te bajki , o gadach, wezach , zlych kosmitach ,i jeszcze innych stworach.
Tylko to Czlowieka ogranicza STRACH. Gdy juz rozjasni go i spali strumieniem ENERGII MILOSCI , ORAZ NOWA WIEDZA, (KTORA CALY CZAS WPISUJE W JADRO ZIEMI WENUS) ODZYSKA SWOJA MOC.
Wowczas uruchomicie WSZYSCY LUDZIE swoja MERKABA, ktora was uniesie ponad koszmar dematerializacji starych struktur ziemskich.

Taka jest  PRAWDA, niezaleznie czy chcecie , czy nie w nia wierzyc. I nie pytajcie skad wiem? i czy mam dowody? Jest to wiedza MOJEJ DUSZY, informacje na ten temat przekazuje wiele starych pism, powtarzaja je ludzie.Ale wiekszosc je odrzuca na rzecz roznych dogmatow, na rzecz roznych wizji kataklizmow, nie chce wierzyc.
Kazdy wibierze  zatem sam swoj wlasna przyszlosc.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2009, 15:14:17 wysłane przez Kiara » Zapisane
redmuluc
Gość
« Odpowiedz #101 : Styczeń 13, 2009, 14:49:56 »

A szczerze, to co z Samcionizmu nie brzmi? Swoją drogą, dziwnym trafem Sesja 91 "nagle" po 3 latach zapomnienia się odnalazła, i to zawiera akurat odpowiedzi na zarzuty, które pojawiają się dzisiaj...w dodatku to sesja prywatna (!!!) Czyż to nie dziwne?

chyba dotyczy to sesji 93 i ciekawe jest to:
Nie opublikowanych sesji z Nowego Jorku było więcej i będziemy je umieszczać w miarę ich otrzymywania
Czyli kolejny dupochron? Fajnie...

Myślę że jest to jednoznacznie niepokojący (dla mnie nie) znak że, prócz czynnika ezoterycznego w postaci sesji Enkiego, istotną rolę odgrywa tu czynnik ludzki. Gra się toczy o najwyższą stawkę i tu jakiś "głąb" zapomniał o sesji w wordzie, komputer mu się zawiesił, nie umie liczyć że mu jedna sesja wypadła, dlaczego teraz?. Jest to najzwyczajniej w świecie anty-datowanie zdarza się czasem wtedy kiedy chcemy coś uwiarygodnić, np dokumentację dla  urzędasa, lub legalnie (lub nie) kiedy trzeba sprostować dokumentację projektową czyli - sprawa jest oczywista. W tym wypadku jest to jawne oszustwo, wybaczcie... Ktoś skrupulatnie tłucze sesje na stronę, i nie wierzę że można jednej zapomnieć przez roztargnienie. Czynnik ludzki ingeruje w wiarygodność i słuszność tego projektu. Antydatowanie sprawia że coś tu śmierdzi. Pomijam całą wiedzę Enkiego, wykopaliska i całe to forum.

Poza tym sprostowania w OPUBLIKOWANEJ SESJI PRYWATNEJ 91
Od kiedy to SESJA PRYWATNA STAŁA SIĘ TAK WAŻNA ?
No tak...pominięte fragmenty dotyczyły spraw prywatnych.
JAJA SOBIE ROBICIE?
O Mrugnięcie pewnie dlatego że są WYJAŚNIENIA !,  Ciekawe czy ta sesja w ogóle miała miejsce.!
Bo raczej nie było świadków.
 
To forum, nawiasem mówiąc stało się Forum Projektu Anty-Cheops. Czas zastanowić się nad zmianą nazwy.
Bo jest zdecydowanie więcej negatywnych opinii.

Jest jeszcze jeden czynnik, przyznanie się do winy.
Cytuj
Sesja 91
Dziękuję, następne pytanie. Drogi En-Ki, proszę powiedz jaki wpływ
na duchowość i fizyczność człowieka ma spożywanie białego proszku złota?

EN-KI:
Myśmy spożywali ten proszek życia.  Długo żyliśmy…, bardzo długo.
Tu chodzi o wasze zdrowie, o wydłużenie czasu życia na Ziemi.
Nie wieczność, ale wydłużenie czasu życia.  Słucham.

Myślę że zostało to udowodnione w wykładzie Dana Wintera "Przeznaczenie DNA"
Enki pominął ważną kwestię w tym pytaniu. Mianowicie jaki ma to wpływ na duchowość..
otóż ma ...bardzo destrukcyjny wpływ , nie od razu dla ludzi w czasie jednego wcielenia,
ale dla Annunaki: na pewno - utarta duszy, własnej osobowości i świadomości jednostki.
My ludzie nie potrzebujemy białego proszku złota. Ma ono faktycznie działanie uzdrawiające,
ale ma też efekty uboczne, coś jak sarkofag Goa'uld ze Stargate.

Kolejny czynnik omówiony w wykładzie Davida Icka - "Beyond The Cutting Edge" odnośnie religii.
"Twoja Energia płynie, Tam gdzie jest skierowana jest twoja UWAGA"
Myślę i jestem przekonany że jest to kluczowy czynnik działania tego typu istot zamkniętych
w między wymiarze w procesie pobierania Energii od Nas  np poprzez najróżniejszego typu religie.
Osoby uczestniczące w sesjach są po prostu, jego "żywicielem" - źródłem energii
Dlatego może pozwolić sobie na gadanie bredni, odpowiadać na pytania dotyczące ludzkich problemów.
Zauważcie, przedtem trochę go irytowało, kiedy ludzie zadawali głupie pytania. Teraz już mu to nie przeszkadza, bo chodzi o podtrzymanie Waszej uwagi,... a energia płynie.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2009, 15:40:20 wysłane przez redmuluc » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #102 : Styczeń 13, 2009, 16:39:32 »

Cytuj
Jezeli zauwazysz iz NIBIRU TO WENUS, to jest bardzo aktywna na naszym niebie w tym roku, widac ja caly czas.

Hehe dzięki Kiara a ja się ciągle zastanawiałem co to za punkt na niebie przypuszczałem że będzie to wenus albo mars ale dzięki Uśmiech

Pozdrawiam
Mora
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #103 : Styczeń 13, 2009, 16:43:57 »

Cytuj
Jezeli zauwazysz iz NIBIRU TO WENUS, to jest bardzo aktywna na naszym niebie w tym roku, widac ja caly czas.

Hehe dzięki Kiara a ja się ciągle zastanawiałem co to za punkt na niebie przypuszczałem że będzie to wenus albo mars ale dzięki Uśmiech

Pozdrawiam
Mora

Ekhem....słucham? Masz na myśli ten BARDZO jasno świecący punkt, który przypomina gwiazdę, ale świeci nawet wtedy, kiedy innych gwiazd nie widać?
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #104 : Styczeń 13, 2009, 16:49:18 »

@Tene a skąd my mamy wiedzieć, czy NIBIRU to nie WENUS właśnie? możemy mówić, że nie ale w takim razie czemu niby to jest nie możliwe Coś

fajnie by było gdyby LUX FERRE to była NIBIRU - wiele by to wyjąśniło i więcej by to skomplikowało...

718'
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #105 : Styczeń 13, 2009, 16:53:30 »

Cytuj
Mysle iz przyblizylam wam troche zrozumienie przyszlosci. Dlatego wazne jest nie kupowac , tej tragicznej fatalistycznej przyszlosci , ktora nam przekazuja rozne media,  nie laczyc sie swoja swiadomoscia z ich , bo bedziemy musieli tego doswiadczyc.Odejsc i ponownie sie urodzic juz na NOWEJ ZIEMI.

To co, wszyscy umrzemy tu, by się narodzić na tej nowej Ziemi?

Cytuj
Oczyszczenie, to przejscie na STARA ZIEMIE ( ZWANA DLA NAS NOWA) , ktora caly czas jest pod nami. A ta na ktorej zyjemy teraz ( nalozona wartswa energetyczna) po prostu juz  zsuwa sie z tej ,co jest pod nia. Gdy sie zsunie, ta obecna ulegnie dematerializacji, LUDZIE w postaci MERKABA ( energetyczna matryca) LUDZIE   uniosa sie do gory.

To umrzemy, czy się uniesiemy do góry? I czy opadniemy potem  Uśmiech 2
A może część umrze, a część się uniesie?
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #106 : Styczeń 13, 2009, 16:58:38 »

Cytuj
Jezeli zauwazysz iz NIBIRU TO WENUS, to jest bardzo aktywna na naszym niebie w tym roku, widac ja caly czas.

Hehe dzięki Kiara a ja się ciągle zastanawiałem co to za punkt na niebie przypuszczałem że będzie to wenus albo mars ale dzięki Uśmiech

Pozdrawiam
Mora

Ekhem....słucham? Masz na myśli ten BARDZO jasno świecący punkt, który przypomina gwiazdę, ale świeci nawet wtedy, kiedy innych gwiazd nie widać?
No a niby co to jest?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #107 : Styczeń 13, 2009, 16:59:29 »

Lucus odpowiedzialas juz sobie , druga czescia pytania. Czesc odejdzie , by nie  zablokowac sie w 3 wymiarze, nie sa jeszcze w stanie dokonac takiej transformacji energetycznej w sobie. A czesc aktywnie wezmie w tym udzial, ta czesc , ktora odejdzie, wroci juz w postaci nowych narodzin na Nowa Ziemie.
Zwykly proces , kolejnego wcielenia, rozniacy sie tym iz bez KARMY blokujacej pozostanie w przestrzeni astralnej w nieskonczonosc.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #108 : Styczeń 13, 2009, 17:04:42 »

oby tylko Kiaro na NOWEJ ZIEMII nie narodził się taki (s)twór jak Kościół KATolicki, bo takiego bagna ludzkość już drugi raz nie zniesie na bank!!!

poświęciłem pół życia, żeby oczyścić się z tych naleciałości - nie myśleć w kategoriach takich jak chce KK, nie patrzeć na świat materialny i duchowy poprzez pryzmat chrześcijaństwa i niechciałbym bardzo powtórki z rozrywki...

Kapłan 718'
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #109 : Styczeń 13, 2009, 17:13:21 »

Kapłan 718 - Nie nie, nie o Nibiru mi tu chodziło. po prostu od pewnego czasu na niebie widoczna jest jedna, BARDZO jasna gwiazda. Widać ją niezależnie od tego, czy widać też inne gwiazdy, czy nie. Stąd wydała mi się dziwna. Ale równie dobrze może to być gwiazda, która tam od dawna była, tylko nie zwróciłem na nią uwagi. Stąd zainteresowałem się postem mory, czy to o ten "punkt" mu chodzi.
Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #110 : Styczeń 13, 2009, 17:15:09 »

w sumie też to widziałem świeci znacznie mocniej od innych zastanawiałem się co to może być ale jak widać nie ja jedyny ją zauważyłem i raczej nei pomyliłem jej z gwiazdą poalrną dla sceptyków ;P
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #111 : Styczeń 13, 2009, 17:17:26 »

Kochani to jest międzynarodowa stacja kosmiczna ( tak myslę) która podobno miała być widoczna gołym okiem ,razem z gwiazdami na wieczoryn niebie i miała byc jaśniejsza od Wenus.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #112 : Styczeń 13, 2009, 17:20:23 »

Kochani to jest międzynarodowa stacja kosmiczna ( tak myslę) która podobno miała być widoczna gołym okiem ,razem z gwiazdami na wieczoryn niebie i miała byc jaśniejsza od Wenus.


Możliwe, nie przeczę, po prostu nie wiedziałem, cóż to może być Uśmiech A takie pytanie, mogłabyś podać jakiegoś linka do tego info czy coś? (oczywiśccie to nie próba powiedzenia "nie masz racji", tylko dobrze zawsze wiedzieć, co się skad wie Uśmiech )
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #113 : Styczeń 13, 2009, 17:20:26 »

właśnie ja też nie raz widzę taką gwiazdę
Jest pod wieczór jak innych gwiazd nawet jeszcze nie ma i święci się bardzo jasno i nie jest w towarzystwie innych gwiazd

To co to wkońcu jest ?
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #114 : Styczeń 13, 2009, 17:23:09 »

Chanell, właśnie sprawdziłem, porównałem z relacjami innych osób odnośnie tej stacji - to nie ona. Tamta stacja się porusza, podobno dość szybko. To natomiast ma wszelkie cechy gwiazdy - jest nieruchome, świeci podobnym światłem, tylko bardzo mocno.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #115 : Styczeń 13, 2009, 17:23:31 »

janusz wkleil jej droge przejscia na naszym niebie, zobaczcie sobie i skonfrontujcie z polozeniem tego co widzicie.

chanell a kto Ci powiedzial o tej stacji kosmicznej , ktora ma byc jasniejsza od Wenus? Mozesz powiedziec.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #116 : Styczeń 13, 2009, 17:30:59 »

Kochani zadajecie strasznie trude pytania,chorej kobiecie z wysoką gorączką Mrugnięcie Tak poważnie  to nie moge sobie przypomnieć ,ale był to chyba program na Discovery ,parę lat temu

Shttp://cybermoon.w.interia.pl/obserwacje/iss.htmlciennce
Gdy budowa Międzynarodowej Stacji Kosmicznej zostanie ukończona, będzie ona trzecim po Księżycu i Wenus, najjaśniejszym obiektem na nocnym niebie. Jednak już teraz w pogodną noc można zobaczyć jasny punkt szybko poruszający się na tle gwiazd. Nie jest to wcale takie trudne i udaje się to nawet na obrzeżach dużych miast.

Kiedy widać stację? Porusza się ona na orbicie na wysokości około 330 km, co powoduje ze jedno pełne okrążenie Ziemi zajmuje jej około 92-uch minut. Czy to oznacza, że stacja przelatuje nad nami co 92-ie minuty? Niezupełnie. Jak każdy zapewne zauważył, Ziemia też się kręci a jeden obrót zajmuje jej w przybliżeniu 24 godziny. Zatem przez 90 minut, obróci się o 22,5 stopnia, co powoduje, że w ciągu doby można zobaczyć stację tylko 7 razy. Na naszej szerokości geograficznej maksymalna liczba przelotów na dobę to 6. Gdy minie wszystkie 6 przelotów, kolejne będzie można zobaczyć dopiero następnego dnia, ale żeby było trudniej, nie nastąpią one dokładnie 24 godziny później, lecz trochę szybciej. To oznacza, że okres kiedy widoczne są przeloty stacji, będzie każdego dnia rozpoczynał się coraz wcześniej. W konsekwencji, będziemy mieli tydzień przelotów w środku nocy, kiedy stacja będzie przelatywać nad nami znajdując się w cieniu ziemi (czyli nic nie zobaczymy). Później nastąpi tydzień, gdy przeloty stacji będą widoczne zaraz po zachodzie słońca (i wtedy stacje można zobaczyć). Następnie tydzień przelotów w dzień i tydzień przelotów wcześnie rano, przed wschodem. Cały cykl powtarza się co około 30 dni.

Trochę to było skomplikowane, ale teraz jasne jest chyba dlaczego nie podaje godzin przelotów na stronie. Skąd zatem wiedzieć kiedy i gdzie na niebie przelatuje stacja? Potrzebny będzie program do śledzenia satelitów. Wiele tego typu aplikacji znajduje się w internecie, jednak są w większości bardzo skomplikowane w obsłudze. Tutaj postaram się wytłumaczyć jak działa program J-Pass 2.0 dostępny na stronach Centrum Kosmicznego im. Marszala.



znalazłam coś takiego w google,moze to wam pomoże ?
Źródło : Miedzynarodowa Stacja Kosmiczna Rafał Zieliński strona domowa
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2009, 17:44:56 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Arek M
Gość
« Odpowiedz #117 : Styczeń 13, 2009, 17:31:03 »

To wszystko pokazuje ,jak prymitywni jestesmy w postrzeganiu. Ludzkosc popelnia wciaz te same bledy. A nawiasem to dla indian Hiszpanie tez byli  niegdys Bogami Mrugnięcie
Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #118 : Styczeń 13, 2009, 17:36:17 »

Nie wiem c o tej ale sprawdzalem juz czy widac dziisaj nie ma teraz zadnej gwaizdy we wroclawiu poza nia Chichot kierunek poludniowo zachodni Chichot
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #119 : Styczeń 13, 2009, 17:38:40 »

Warszawa - ta sama sytuacja.
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #120 : Styczeń 13, 2009, 17:43:01 »

Pierwszą i najjaśniejszą gwiazdą o tej porze roku jest Wenus. Południe, poludniowy zachód
Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #121 : Styczeń 13, 2009, 17:44:31 »

ale wenus nie swieci chyba ze o czyms nei wiem ale slyszlaem ze jest planeta Duży uśmiech
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #122 : Styczeń 13, 2009, 17:48:15 »

ale wenus nie swieci chyba ze o czyms nei wiem ale slyszlaem ze jest planeta Duży uśmiech
Jak to nie świeci Coś o ile mi wiadomo to jest właśnie najjaśniejszy punkt na niebie zimowym i najbardziej charakterystyczny tak jak gwiazdozbiór Oriona.
Myslę że to jednak Wenus Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
sarah54
Gość
« Odpowiedz #123 : Styczeń 13, 2009, 17:49:23 »

Chanell- wysyłam Tobie ciepłe myśli- odpoczywaj, nie bierz syntetyków i bądż zdrowa. Kobiety są silne. Pozdrawiam szczególnie serdecznie.
Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #124 : Styczeń 13, 2009, 17:49:28 »

No ale jak bo nie kumam gwaizdy sweica nie planety
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

krolestwosurmenii curse-of-tiger gangwa valiance wuss