Wyższa & Niższa Ziemia

<< < (26/27) > >>

east:
Cytat: Fair Lady  Wrzesień 06, 2012, 12:54:29

. I kto tu jest syntetykiem? ;)

JA ;D

Kiara:
Cytat: east  Wrzesień 06, 2012, 12:57:04

Cytat: Fair Lady  Wrzesień 06, 2012, 12:54:29

. I kto tu jest syntetykiem? ;)

JA ;D



Ja tam  myślę east  iż nie jesteś syntetykiem ( bo Cię znam od dawna) i w Tobie są piękne uczucia, ale od dłuższego czasu ktoś walczy o pozyskanie twojej świadomości JA i przejęcie jej. Najprościej to zrobić pozbawiając kogoś wiary iż istnieje i naprawdę wszystko prawie w jego życiu zależne jest od jego wolnej woli.

Kiara :):)

Lucyfer:
Cytat: Fair Lady

blu
Cytuj

Demony naprawdę nie mogą uzyskać kontroli nad Ziemią, jeśli nie dostaną kobiety. Oni nie mogą zdobyć kobiety jesli nie przejmą mężczyzny.

A jakie Demony, bo sa rozne 72. I kazdy ma inna "domene" - a to, ze chca mieszac na calego to rzecz jasna, tluka sie miedzy soba o terytorium. W naturze zawsze najwazniejsze jest terytorium, przestrzen, ktora materia, aby zaistniec musi sobie podporzadkowac. Jednemu w kawalerce bedzie przestronnie, a innemu w palacu ciasno.

Inkub (łac. incubus od incubare - "leżeć na czymś") – w demonologii inkubami nazywa się demony przybierające postać uwodzicielskich mężczyzn nawiedzające kobiety we śnie i kuszące je współżyciem seksualnym (zespół "demona nocy"). Często przedstawiane są jako postacie z rogami poruszające się na koniach.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Inkub

Sukkub (śrdw.-łac. succubus, od łac. succuba - "nałożnica", od succubare - "leżeć pod") – w demonologii sukkubami nazywa się demony przybierające postać nieziemsko pięknych kobiet (często obdarzonych również atrybutami charakterystycznymi dla demonów, np. rogami albo kopytami), nawiedzające mężczyzn we śnie i kuszące ich współżyciem seksualnym (zespół "demona nocy"). Niektóre źródła ezoteryczne mówią jakoby sukkuby mogły być demonami płci męskiej jedynie przybierającymi postać żeńską, bądź też hermafrodytami[1]


Wg Malleus Maleficarum ("Młot na czarownice") sukkuby zbierały od skuszonych mężczyzn nasienie, którego potem inkuby używały do zapładniania kobiet. Dzieci spłodzone w ten sposób miały być szczególnie podatne na wpływ Szatana.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Sukkub

Cytat: blueray21


Dowództwo Ashtar faktycznie należy do upadłego Zespołu Anielskiego

Astaroth – w tradycji okultystycznej dwudziesty dziewiąty duch Goecji. Demon znany również pod imionami Ashtaroth, Astarot i Asteroth
http://pl.wikipedia.org/wiki/Astaroth

:)



Kiara:
No to zaczynamy ta analizę.....

*****

"21 grudnia - Kończenie przesunięcia do Nowej Ziemi

CRYSTALAI

To było kiedyś, w czasie dawno temu, kiedy Ziemia miała inny kąt obrotu spinu cząstek (ARPS), ale istniała w tym samym miejscu, co i teraz. Ta oryginalna Ziemia była znacznie większa, niż fizyczna planeta, na której stoimy teraz. To oryginalna Ziemia
sięgała do miejsca, gdzie myślimy , że pas Van Allen'a istnieje w dzisiejszych książkach naukowych. Ten pas Van Allen’a pierwotnie był duchową lub eteryczną Ziemią w całej jej duchowym blasku aż ciemne siły umieściły sieć nad nim i umieściły czasowo – wektorowy pręt w Ziemi. Ten czasowo – wektorowy pręt stworzył odwrócenie pól energii w Ziemi i wokół niej. To pole energii zasysało całą substancję duchową i skraplało ją w materię przez miliony lat. To było gdy zarówno Lemuria, jak  i Atlantyda zostały zasysane wewnątrz skorupy ziemskiej i umieszczone w strefie hibernacji.

W ten sposób Ziemia się skurczyła.

Ziemia, która była tutaj - jest nadal tutaj - w eterycznych warstwach - ale obecnie jest ona zakłócona przez używane sieci, aby utrzymać nas pod kontrolą i manipulacją przez odwrócone kąt obrotu spinu cząstek (ARPS) i obniżony rytm podstawowego tętna.

Sieci spowodowane przez implantacji sieci oraz osłon negatywnych są obecnie całkowicie usunięte, a zniekształcenia zaczynają się oczyszczać z naszego układu planetarnego przez wszystkie prace, które zostały wykonane przez naszych ukochanych Strażników oraz pomoc Light Workers."
**********
Z tym fragmentem z grubsza się zgadzam, są tu różnice ale mogą wypływać z używania różnych określeń dla tych samych zjawisk. Nie bardzo wiem też co oznaczają te ich skróty literowe (ARPS)? Tętno ziemi ... to dla mnie Rezonans Schumanna i z tym się zgadzam było sztucznie wymuszone obniżenie go.
Dawna , pierwotna ziemia nie miała tej gęstości co kolejne jej wersje oraz powietrze miało inną kompozycję zawartej w niej wody.co dawało Ludziom inne możliwości energetyczne niż obecnie.

Reszta tak z grubsza się zgadza,przypomnijcie sobie ( chyba fragment książki Melchizedeka) który opisuje pracę wielotysięcletnią istot duchowych , które obok piramidy Cheopsa "wywierciły studnię" do jądra ziemi i przestawiały parametry ziemi swoją olbrzymią mocą energetyczną. Cały czas trwają w uśpieniu utrzymując tą wibrację swoją energią.
To iż coś się człowiekowi w głowie "nie mieści", nie może tego pojąc i zaakceptować wcale nie znaczy iż tego nie ma. Obok nas cały czas zachodzą procesy energetyczne ( niewidoczne dla fizycznych oczu człowieka) , które mają olbrzymi wpływ na procesy ziemi i życia ludzkie.

**********

"Nowa Ziemia jest około 10.000 stóp nad poziomem morza. Nie widzimy jej teraz ponieważ nasz kąt obrotu spinu cząstek jest zniekształcony. Strażnicy stworzyli platformę w domenie Aurora, która pozwala im na podłączenie się do tej Nowej Ziemi.

To doprowadzi nas do przesunięcia kontinuum czasu, gdy wejdziemy w  strefy poślizgu, które prowadzą do Nowej Ziemi, które zawierają zarówno częstotliwości Ziemi i Urtha – ekranu gwiazdy - Gospodarza wokół Ziemi. Ten ekran nazywa Aquafaria."
*****
Nie jestem w stanie tak określić położenia Nowej Ziemi , bo wiem iż ona jest jak ściśnięte jeszcze nasienie wewnątrz nałożonej na niej nakładki energetycznej którą jest ziemia na której obecnie żyjemy.  Ale wiem iż były bardzo duże usiłowania zrobienia nowej nakładki energetycznej na obecną ziemię , która by jeszcze bardziej oddzieliła pierwotną wewnątrz od możliwości ewolucyjnych wyjścia z tego kokonu materialno , energetycznego.
Tak że nie będzie żadnego ekranu , który nam tylko wyświetla układ planetarny w stosunku do którego byli byśmy w zupełnie innej pozycji i bez naturalnego kontaktu.
Jacy strażnicy i czego strażnicy? Tworzyli te "cuda"? tu nic nie trzeba tworzyć bowiem wszystko jest od dawna stworzone przez STWÓRCĘ. Nie będzie żadnych platform do przejścia w 5 "wymiar"... ( 5 wersję obecnej ziemi) bo jeszcze nie byliśmy w IV wymiarze, ale jesteśmy w 4 wersji obecnej ziemi. Dlatego ci ściemniacze i manipulanci używają tak podstępnego nazewnictwa by robiło wrażenie prawdy a nigdy nią nie było.




cd ( ciutkę później)...

east:
Wiesz co, to nie jest tak, żebym bronił tego JA. Niech sobie "ktoś", jak chce to zabiera, ale dopiero po tym, jak kompletnie się rozpuści tutaj ;D

Istnienie jest i teraz następuje powrót do Jedności i współodczuwania poprzez rozpuszczenie iluzji.

Niczego nie tracę , a "zyskiem" jeśli tak to można określić, jest pełnia możliwości wynikająca ze współ-odczuwania . To nie może być personalne, osobowościowe, bo żadna osoba tego nie mogłaby wytrzymać. Dzieje się tyle na świecie, że różnica potencjałów uczuć rozerwałaby na strzępy każdego utożsamionego z JA człowieka. Na śmierć ;)

Bez tego sztucznego tworu nic nie będzie szarpało. Dlatego rozpuszczenie sznurków przywiązań to pierwszy krok .

JA jest syntetykiem, ale nie jestem nim ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rezerwat-mustangow catzland blanciormt2forum ar-pl gom