Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 16, 2024, 05:40:45


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 27 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Masz coś do mnie?!  (Przeczytany 191347 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Byt
Gość
« Odpowiedz #150 : Sierpień 05, 2009, 14:21:38 »

Cytuj
Może to wynika stąd, że kiedy widzicie poprawe, nie możecie znieść takiego stanu rzeczy i poprzez prowokacje wywołujecie na nowo konflikt.
Spójrz na historię moich postów. Przynajmniej trzykrotnie nawoływałem do tego aby kot się uspokoił, wręcz błagałem. Wreszcie postanowiłem go ignorować, więc nie opowiadaj pierdół przynajmniej Ty, bardzo Cię proszę. Arteq z Morą trochę kota łechtają, ale ja od tego odbijam. Ich też prosiłem żeby zignorowali kota.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2009, 14:22:23 wysłane przez Byt » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #151 : Sierpień 05, 2009, 16:12:54 »

Cytat: arteq
Ponieważ nie otrzymaliśmy Kocich dowodów na rzucone przez niego potwarze, apeluję do administracji co następuje:
1. Zażądanie od Kota tychże dowodów na podstawie których wysnuł oskarżenia.
2. W przypadku braku takowych - nakazanie oficjalnego przeproszenia [nie tam żadne "sorki, żartowałem"] osób które oskarżał, do tego przyznanie odpowiedniej ilości punktów karnych [nie mi osądzać ile]
3. W przypadku braku jasnych dowodów [nie przypuszczeń] przy jednoczesnym braku rzeczowych przeprosin - ban/czasowy ban.

Odnośnie Mory - ban/czasowy ban za jawne kpienie z regulaminu, który zakazuje POSIADANIA wielu kont, które zdarzało się, że były wykorzystywane jednocześnie. Tak samo - ban - dla każdego posiadacza wielu kont.

Myślę, że wniosek jest uczciwy, sprawiedliwy i ma oparcie w konkretnych zapisach regulaminu. Do tego - mam nadzieję - będzie zimnym prysznicem na rozpalone łepetyny, nauczką i przestrogą na przyszłość. Do tego może nieco nauczy niektóre osoby odpowiedzialności.   

1 - Jakiekolwiek dowody >Kot< będzie mógł przedstawić  dopiero po powrocie adminów, jeśli w ogóle będzie mozliwe udowodnienie czegokolwiek wstecz.

2 - To samo z banami, to sprawa adminów.

3 - Przeprosiny pomawianych przez >Kota< to już jego indywidualna sprawa, a minusowanie za brak takowych przeprosin, no cóż nie mnie wlepiać punkty karne za to że ktoś się do tego nie poczówa. Może administracja będzie miała inne zdanie w tej sprawie.

Tak, również myślę ze uczciwie podszedłeś do sprawy.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2009, 16:13:39 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
marek324
Gość
« Odpowiedz #152 : Sierpień 06, 2009, 07:46:20 »

kot: "Chciałem aby Mora oczyścił się z zarzutów. W jego to interesie jest."

Piszesz farmazony kocie. Tutaj zresztą nie powiedziałem nic nowego. Poprostu kontynuujesz dalej ich pisanie. W polskim prawie karnym istnieje instytucja domniemania niewinności. Oznacza to że dopóki nie udowodnisz komuś winy - czyli zarzucanych mu czynów - taka osoba pozostaje niewinna.  Obowiązek udowodnienia winy spoczywa na prokuratorze (oskarżycielu - a w tym przypadku tobie, bo to ty zarzucasz komuś winę). Koniec. Kropka.

Więc nie pisz że to jest w interesie Mory. Jest to w twoim interesie aby nie wyjść na hipokrytę. Kolejny zresztą raz. I pewnie nie ostatni.

P.S. "Dyskusja to wojna. Kultura słowna jest najważniejsza. Zaraz po skuteczności!"
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2009, 12:25:06 wysłane przez marek324 » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #153 : Sierpień 06, 2009, 18:57:58 »

Jak to się mówi arteq dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie. Mam obecnie jedno konto na forum i to udowodnię zresztą zbanowanie mnie nie będzie słuszne. Jak do tej pory(obecnie) ani na Morze ani na BlaBlaBla oraz Łowcy nie złamałem regulaminu.

Zresztą moich wszystkich postów które można znaleźć na tym forum nie skasuje nikt i chyba to co chcę powiedzieć nie zniknie nawet jak zostanę zbanowany.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2009, 18:58:37 wysłane przez Mora » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #154 : Sierpień 06, 2009, 19:08:22 »

Jako "Łowca" byłeś znakomitym redaktorem, czytałem wszystko, bo byłeś NEUTRALNY.
Bądź dalej neutralny zawsze i wszędzie, bez względu na ujawniony nick...


Serdecznie pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Byt
Gość
« Odpowiedz #155 : Sierpień 07, 2009, 04:13:16 »

Skończcie tą nagonkę na siebie nawzajem. Każdy z Was i ja i Ci którzy nie zamierzają. Ludzie! 3 lata życia na zostało do cholery!! :P
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2009, 04:13:33 wysłane przez Byt » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #156 : Sierpień 11, 2009, 21:39:43 »

sam sobie zmontowaleś tę formę "oskarżenia", wycinając z kontekstu moja wypowiedź będąca w formie pytania.

Cytuj
Widać taka jest domena waszego klubu - rzucić oszczerstwo i tyle.
To właśnie jest oszczerstwo. A ja jeszcze nie przystapiłem do żadnego klubu.. więc i kłamstwo też jest.

Jest też mentalność Kalego: Bo jak się było inkwizytorem, to się wymagało dowodów na niewinność, a kiedy się jest artek`iem to się wymaga dowodów na "winność". Się Wymaga, się wymaga.


Cytat: Symeon
Dlaczego tak bardzo zależy Wam na opluwaniu i ciągłym dyskredytowaniu Kościoła i jego obrońców(..)
Alez mi nie zależy na tym. Gdzieś mimochodem podzieliłem się poglądem iż katolicyzm jest filozofią zbrodniczą.. i się zaczęło. Arteq się uaktywnił z osobistymi wycieczkami, bo mu po przekalkulowaniu wyszło, ze to o nim. Rozoczął przypuszczać agresywne ataki. Ale ja się ludzi nie tykałem, a wyraziłem opinię o systemie światopoglądowym, skutkach jego funkcjonowania.

Ach, więc nagle jest to zapytanie. Nie dziwi mnie taka postawa, nawet jej się spodziewałem - tego sposobu "obrony".
Sposób stary jak świat - rzucić błotem będąc ubranym w rękawiczki, a następnie pokazywać czyste ręce.

Żenujące - wcześniej głośno się mówiło, insynuowało, a gdy przyszło co do czego - "to nie tak, nie to miałem na myśli". Tacy duzi i odważni, a nagle jak mały Jasio, trudno, jeżeli takie są Wasze standardy - niech będzie. Podobne zabiegi można zaobserwować u niejakiego Palikota - on też robi minę niewiniątka i rozkłada ręce w geście niewinności - wszak zadał tylko pytanie a nie stwierdzenie. Gówniażerskie zabawy w grę słów. Moje standardy są nieco inne - bardziej odpowiedzialne. Sytuacja jest dla mnie pewną nauczką, że nie należy traktować Was zbytnio poważnie i oczekiwać honoru.

Tak, ten "rzucony mimochodem pogląd" iż katolicyzm jest filozofią zbrodniczą wziąłem jak najbardziej do siebie - jako katolik.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #157 : Sierpień 23, 2009, 21:11:58 »

Bezczelnością oczerniasz.

Bezczelnością jest zdrabianie imienia osoby,którą obmawiasz.

Ogólnie jesteś bezczelny.

Do konkursu uczciwości nie namawiaj mnie,bo nie mogę z Twoją się przyrównywać.Mam do siebie szacunek typu tego,że nie chcę uczestniczyć więcej w sytuacjach takich ,gdyz wiele tracę poddając się niepotrzebnym emocjom.

Ale możemy otworzyć nowy temat na przykład:"Czy Kościół Katolicki w Polsce dla mamony działa,czy też powołany przez Boga zostal i zgodnie z Jego wolą kierowany jest?"

Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #158 : Sierpień 23, 2009, 21:25:17 »

Zadam konkretne pytanie: w czym oczerniam? Jasno odpowiedz - bo zarzuciłeś mi oczernianie w konkretnym przypadku - nawoływaniu samcia do datków. Widzę niestety, że już się wijesz i próbujesz wywinąć z odpowiedzialności.

Krótko: mówiłeś prawdę czy kłamałeś z tym oczernianiem przeze mnie samcia?

I to nie jest żaden konkurs tylko wyjaśnienie kto tutaj kłamie. Ja uważam, że Ty i mam na to dowody. Sprawę postawiłem jasno i uczciwie - każdy ponosi konsekwencje za wypowiedziane słowa.

Nowy wątek? Jeżeli chcesz otwieraj, jeżeli uznam, że mam w nim coś do powiedzenia to wypowiem się i będziemy mogli wtedy dyskutować. Ale teraz i w tym wątku rozmawiamy o czymś innym, więc nie uciekaj tylko doprowadźmy sprawę do końca.

Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #159 : Sierpień 23, 2009, 21:42:20 »

Ty nawet nie widzisz,co czynisz.

Kazdy uczestnik tego forum zna Twoje nastawienie do Projektu Cheops.

Każdy widzi i czuje szyderstwo,wyśmiewanie,dogryzanie,niepotrzebne złośliwe uwagi Twoje są na porządku dziennym.

I ty mnie śmiesz pytać gdzie wina Twoja?

Ty cały jesteś przesiąknięty wrogością nie tylko do PCh ale do wszystkiego,z czym niezgadza się Twój Kościół.

Przez takich,jak Ty On coraz bardziej się niemój robi,bo pycha Twoja i innych przedstawicieli rozrasta się w mniemaniu,że bezkarności jesteście przeznaczeni,bo kto sprzeciwi się woli Boga?-Boga,w którego niewierzycie zapewne,bo kto mógłby na potepienie się z premedytacją narazić?Zresztą tacy,jak Ty bez dowodów nie wierzą w nic.

   
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #160 : Sierpień 23, 2009, 21:46:56 »

Prawda jest jedna dla obydwu przypadkow, i KRK i Samuel nawoluja do dawania datkow finansowych.
Kto z kogo czerpie przyklad? To inne zagadnienie, nie mniej jednak obyda przypadki sa idetyczne. Chodzi w nich o pieniadze.
Roznica? Samuel nawoluje , kaplani KRK podstawiaja tace pod nos wiernych, nie dawanie nie jest mile widziane.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #161 : Sierpień 23, 2009, 21:56:20 »

I tu przyznam Kotowi racje, w jego slowach arteq jest bardzo duzo prawdy o Tobie. Gdybys nie wyzwolil z siebie tyle agresji w stosunku do wszystkich ktorzy maja inny swiatopoglad niz Ty, nie zaistnialo by na tym forum tyle odkryc bezprawia , falszu i okrucienstwa zwiazanego z KRK.
Ale widzisz "kij ma dwa konce" , tak wiec przyczyniles sie bardzo aktywnie do tej odslony i mysle ze nieswiadomie pomogles wielu mlodym ludziom zdjac ze swojej swiadomosci klamstwa doktrynalne.
Nie zblizyles ich do religji , dzieki Tobie oddalili sie od niej.
Zle to czy dobre? To juz kazdy oceni co jest jego dobrem.

Nie mniej jednak Stworca zapowiedzial iz kazde klamstwo odsloni swoja twarz, naprawde nie ma uprzywilejowanych , na ktorych ten wolal klamstwa przetrwa. Zatem dzieje sie, wracamy do korzeni klamstwa by je obejrzec i porownac z prawda.

kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2009, 21:57:10 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #162 : Sierpień 23, 2009, 22:14:48 »

Oczywiście, że znają moje nastawienie do pch bo się z nim nie kryję. Owszem bywam złośliwy, używam czasami kpin, zdarza mi się być zawziętym czyli dogryzam - nie twierdzę, że tego nie znajdziecie w moich postach. Uciekam się czasami do tego aby lepiej unaocznić pewne sprawy. Nie bronię tego również w odniesieniu do mnie - byle opierało się to na prawdziwych zdarzeniach. Już wielokrotnie Kocie proponowałem - jeżeli kłamię to pokażcie gdzie, gdy pomimo konkretnego udowodnienia mi kłamstwa obstaję przy nim - zgłaszajcie do admina - poniosę konsekwencje. Więc zarzuty o poczuciu bezkarności są chybione.
Zwróć również uwagę na niekonsekwencję swoich zarzutów: piszesz, że jestem członkiem KK [czyli w domyśle wierzę w to co mówią - również w dogmaty] a zaraz potem zarzucasz, że bez dowodów w nic nie uwierzę.

Kocie, myślę, że moje zachowanie w postach zostało wyjasnione/omówione. Jednak nie zmienia to faktu, że oskarżyłeś mnie o rzucenie oszczerstw w konkretnym przypadku. I tę sprawę chcę wyjaśnić.

Kiaro, masz rację - w obu przypadkach jest nawoływanie o datki, bo pomimo, że ksiądz nie mówi z ambony "dajcie na tacę" to fakt chodzenia z tacą po kościele można tak potraktować. Uczciwie jednak muszę przyznać, że ANI RAZU nie spotkałem się z tym żeby w przypadku gdy nic nie dam [a to częsty przypadek] ksiądz spojrzał się krzywym na mnie krzywym okiem. Na Ciebie łypie?

Co do pch - pamiętam jak pch podszedł do deklaracji pomocy wolontariuszy w wykopaliskach - zamiast przyjeżdżać i pracować lepiej dajcie pieniądze.

edit:
Kocie od kiedy bezczelnością jest zdrobnienie imienia? Czy gdy zdrabniamy czyjeś imię to jesteśmy wobec niego bezczelni? Przeszkadzało niektórym [nie wiem komu personalnie] że wyrażam się per "Lusia" - fakt nieco infantylnie, więc zaprzestałem. Uważam, że "Lucynka" jest jak najbardziej dopuszczalne. Wszak na Ciebie o "artusia" czy "arteczka" nie oburzałem się, prawda? Więc dlaczego piętnujesz we mnie to czego sam się dopuszczasz?

I nie obmawiam - mówię wprost i publicznie co myślę na jej temat - ma możliwość komentarza. Nie szepcę o moich zapatrywaniach nikomu na ucho, nie smaruję na PW. Jeżeli kłamię - powtórzę jak mantrę - jestem gotów ponieść konsekwencje.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2009, 22:21:48 wysłane przez arteq » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #163 : Sierpień 23, 2009, 22:17:44 »

Czyli jak ktoś prosi o datki,to jest źle?

Jak prosi się o datki na dom opieki albo zwierzęta,to czy należy się przeciwstawiać temu i lampka czerwona w głowie zapalić sie powinna?

Jeśli ktoś jest słaby i nie ma rozgłosu jak Kościół?- a zbiera się na cel,to od razu odstrzelić go należy?

Czy tylko silnych i znanych należy promować a biednych i słabych na łaskę losu skazywać?

Co złego w tym,że ktoś organizuje fundusze na cele,które w założeniu wzniosłe są?


Kościół Katolicki ma takie uprawnienia i mimo potęgi finansowej i zaplecza swojego cały czas zbiera.

Więcej zbiera niż potrzebuje.I choć potencjał pomocy do udzielenia jest ogromny-nie czyni tego.

Potrzeby własne i egoizm tworzą dystans do postrzegania misji,jako głównej roli powołania swego.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #164 : Sierpień 23, 2009, 22:31:47 »

Czyli jak ktoś prosi o datki,to jest źle?

No i zaczynasz już uciekać. Sprawa dotyczy oskarżenia mnie, że dopuściłem się oszczerstwa twierdząc, że samcio nawoływał do datków - to mi zarzuciłeś i z tego mamy się obaj rozliczyć, czyli wyjaśnić kto kogo oczernił.

W tej krótkiej dyskusji nie było rozważane czy to źle czy dobrze [nawoływanie do datków] - to temat do dalszej dyskusji.


Więcej zbiera niż potrzebuje.I choć potencjał pomocy do udzielenia jest ogromny-nie czyni tego.
Kocie, jeszcze z jednego się nie rozliczyłeś, a już kolejne kłamstwo. KRK niesie pomoc, więc to czyni. Jest wiele akcji jednorazowych [pomoc powodzianom, czy tez ofiarom kataklizmów - nawałnice, burze] jak i długofalowych - np. Caritas, misje.
Możemy zastanawiać się czy kilkaset milionów pomocy to dużo czy tez mało [Caritas Polska 2008], lecz to namacalna pomoc - której to brak raczyłeś powyżej zarzucić.
Apeluję po raz kolejny - zanim coś klepniesz - zastanów się i sprawdź czy się nie ośmieszasz.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2009, 22:33:38 wysłane przez arteq » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #165 : Sierpień 23, 2009, 22:42:37 »

Niedopuściłeś się w tym przypadku oszczerstwa,więc nie manipuluj.

Dopuściłeś się szyderstwa,o czym napisałem.

Podłością jest szydzić ale nie dla każdego.

Nie rozśmieszaj mnie z tą dobroczynnością.

Na całym Świecie mafia uczestniczy w tym bardzo chlubnym czynieniu dobra,jednak tu o bilans chodzi.

Nie klep więc kleszko drogi nim zastanowisz się,co piszesz.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #166 : Sierpień 23, 2009, 23:01:33 »

Ja jedynie zareagowałem wcześniej na bezczelne próby Arteqa w oczernieniu Samuela,że za mamoną nawołuje aby do PCh trafiała.

Niedopuściłeś się w tym przypadku oszczerstwa,więc nie manipuluj.
Dopuściłeś się szyderstwa,o czym napisałem.

Wyraźnie użyłeś słowa "oszczerstwo", a nie "szyderstwo" - więc nie zarzucaj mi, że manipuluję. To Ty teraz - jak widać na załączonym obrazku - starasz się manipulować aby - jak przypuszczam - wykpić się od odpowiedzialności. Jak obiecałem - doprowadzę sprawę do końca. Aktualnie rozmawiam z Tobą, jeżeli dyskusja nie przyniesie skutków będę zmuszony porozmawiać z adminem.

Słów: Niedopuściłeś się w tym przypadku oszczerstwa,więc nie manipuluj nie mogę uznać jako przyznania się do winy bądź przeprosin za rzucone oszczerstwo. Zabrakło słowa "przepraszam" oraz "kłamałem rzucając na ciebie oszczerstwo". Myślę, że sytuacja jest jasna.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #167 : Sierpień 23, 2009, 23:13:45 »

Dajesz niniejszym dowód,że cały czas manipulujesz.

Nawet cytat,który zamieszczasz świadczy o tym.

Brak argumentów zamazać chcesz podobieństwem werbalnym wyrazów o zupełnie w tym przypadku innym znaczeniu.

Kłamstwo z premedytacją bije od Ciebie stwierdzam więc.

Po bandzie chcesz mi wcisnąć coś ale nic to.Taki już jesteś.Nawet w dyskusji nie mogę Cię po polsku opierdzielić,bo zaraz się poskarżysz.

Jeśli Twoim orgazmem sprawa ma sie skończyć,to ją doprowadzaj do końca.

Fe!!

Bez udziału mojego niech to będzie pozwól.

Popraw się proszę a wszystko w niepamięc pójdzie. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #168 : Sierpień 23, 2009, 23:33:27 »

Popołudniu przedstawię cytaty, że samcio nawołuje do datków na rzecz pch/DŚ i tym samym udowodnię, że zarzucane mi przez Ciebie oszczerstwo [jak widać na załączonym cytacie w poście wyżej] w tym temacie jest kłamstwem i oszczerstwem wobec mnie.


Kocie jeżeli naprawdę chcesz mnie opierdzielić, a obawiasz się jedynie konsekwencji na forum - jestem gotów umożliwić Ci abyś powiedział mi to bezpośrednio i prosto w oczy.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #169 : Sierpień 23, 2009, 23:43:35 »

Za bardzo wrażliwy na smrody Świata tego jestem aby narazić się na chwilową utratę piękna,które mnie otacza.

To zapewne nie byłoby dla Ciebie miłe spotkanie,więc dyskomfort Twój wpłynąłby na mój.

Ale jak poprawisz się,to czemu nie?

Jeszcze jedna owieczka nawrócona warta czasu poświęcenia będzie.

Przybywaj zatem,gdy zrozumiesz to,o czym piszę.
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #170 : Sierpień 23, 2009, 23:49:23 »

Kocie, a ja myślałem, że już zmądrzałeś. Najpierw publicznie twierdziłeś, że niektóre konta na forum są założone przez Morę, Lindzie powiedziałeś, że to był tylko taki żarcik, Byta do tej pory nie przeprosiłeś. Później obiecałeś Artq'owi, ze przedstawisz swoje wyliczenia czasu lotu Nibiru, Arteq przedstawił swoje, do których Ty wstawiłeś inną wziętą z sufitu prędkość, tak żeby koniecznie zmniejszyć czas lotu Nibiru, a na koniec powiedziałeś, że nie będziesz pokazywał swoich wyliczen, bo te Artq'a są ok. Przecież to jest żałosne. Teraz nie chciałeś przyjać propozycji Artq'a, bo wiedziałeś, że możesz przegrać i będziesz musiał przeprosić. Zachowujesz się jak zwykły tchórz, trzeba nazywać rzeczy po imieniu.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #171 : Sierpień 23, 2009, 23:52:31 »

Ja nic niestety nie zmieniłem się Symeonie drogi od miesiąca przynajmniej lub trzech.

Przepraszam Ciebie i innych za to ale zbyt krótki okres to na poprawę był.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #172 : Sierpień 24, 2009, 00:06:33 »

Cytat... "Za bardzo wrażliwy na smrody Świata tego jestem aby narazić się na chwilową utratę piękna,które mnie otacza."

Kocie , prosisz o kulture na forum, stosuj ja tez  sam.
To jest bardzo obrazliwa wypowiedz.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2009, 00:07:37 wysłane przez Kiara » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #173 : Sierpień 24, 2009, 00:12:44 »

A Ty Kiaro rozpaczliwie sprzymierzeńców szukasz?

Pomyśl i postaraj się więcej światła zobaczyć w wypowiedzi mojej.

Interpretacja od Jakości Twojej zależy.
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #174 : Sierpień 24, 2009, 00:38:35 »

Za bardzo wrażliwy na smrody Świata tego jestem aby narazić się na chwilową utratę piękna,które mnie otacza.

Jak widać nie za bardzo:

Kocie, a ja myślałem, że już zmądrzałeś. Najpierw publicznie twierdziłeś, że niektóre konta na forum są założone przez Morę, Lindzie powiedziałeś, że to był tylko taki żarcik, Byta do tej pory nie przeprosiłeś. Później obiecałeś Artq'owi, ze przedstawisz swoje wyliczenia czasu lotu Nibiru, Arteq przedstawił swoje, do których Ty wstawiłeś inną wziętą z sufitu prędkość, tak żeby koniecznie zmniejszyć czas lotu Nibiru, a na koniec powiedziałeś, że nie będziesz pokazywał swoich wyliczen, bo te Artq'a są ok.

Wydaje się, że zamiast od "smrodów" stronić to ciągle zwady szukasz i kłamstwa węszysz.
Nie wiem, ile się mówi że koty żyć mają? Z resztą nie istotne, na nic im się nie przydadzą, jeśli cały czas skakać będą z większej wysokości.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 27 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 5.135 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

js2001 curse-of-tiger 1sdh pets-forever mylife