Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 16, 2024, 16:53:46


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 27 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Masz coś do mnie?!  (Przeczytany 191365 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #250 : Wrzesień 02, 2009, 19:18:17 »

Artqu i Val Dee, a oto odpowiedź dla Was i Wam podobnych forumowiczów - kurcze, chyba czekają nas jakieś zmiany i dotyczy to każdego z nas.
Jeżeli tego nie dostrzegacie, to już Wasz problem.

Zatem wiec życzę Wam wszystkiego najlepszego i trzymam za Was kciuki. Chichot Duży uśmiech
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #251 : Wrzesień 02, 2009, 19:19:42 »

Artqu i Val Dee, a oto odpowiedź dla Was i Wam podobnych forumowiczów - kurcze, chyba czekają nas jakieś zmiany i dotyczy to każdego z nas.
Jeżeli tego nie dostrzegacie, to już Wasz problem.

Zatem wiec życzę Wam wszystkiego najlepszego i trzymam za Was kciuki. Chichot Duży uśmiech

mnie na pewno czeka zmiana w życiu
dziewczyna coraz częściej wspomina coś o ślubie ;P

dziękuję Uśmiech
Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #252 : Wrzesień 02, 2009, 19:31:44 »

No widzisz, już jest jakiś pozytyw w Twoim życiu.

Tak wiec trzymam za Ciebie kciuki na nowej drodze życia i życzę, aby zapoczątkowało to pozytywne nastawienie do świata i ludzi. Buziak
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #253 : Wrzesień 02, 2009, 19:33:11 »

Val Dee - nic tylko się żenić! Kiary nie słuchać, małżeństwo - wspaniała rzecz Uśmiech
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #254 : Wrzesień 02, 2009, 19:39:08 »

e tam do tego jeszcze co najmniej dwa lata ;P

a w moim życiu jest bardzo dużo pozytywów Uśmiech
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #255 : Wrzesień 02, 2009, 19:45:02 »

e tam do tego jeszcze co najmniej dwa lata ;P

Uśmiech To samo sobie powtarzam od co najmniej siedmiu. Ale kiedyś przyjdzie ten dzień i będzie bardzo radosny.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #256 : Wrzesień 02, 2009, 20:17:35 »

Cytat: janeth
nic tylko się żenić!

Żeńcie się, żeńcie młodzieży, po co macie mieć lepiej niż my?  Duży uśmiech Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #257 : Wrzesień 02, 2009, 20:31:04 »

Darku, a czy Twoja żona czyta to forum? Język
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #258 : Wrzesień 03, 2009, 11:39:18 »

On oczerniał mówiąc,że Samuel nawołuje do wpłacania mamony.

Kocie, przecież Ty już po raz drugi bezczelnie kłamiesz. Oczerniać to znaczy rozglaszać o kimś nieprawdziwe informacje, w celu przedstawienia go w złym świetle. Więc zarzucasz Artqowi, że rozgłasza o Samuelu NIEPRAWDZIWE informacje, że nawołuje do finansowania PCh. Jak wszyscy już wiedzą, Samuel NAMAWIAŁ do FINANSOWANIA projektu, wystarczy przeczytać fragmenty sesji.
Więc zarzucasz Arqowi kłamstwo, które de facto kłamstwem nie jest i z uporem maniaka starasz się siebie wybielić, żeby tylko nie przyznać się do błędu. Już nawet sam administrator zwrócił Ci uwagę. Może przypomnimy Twoje kłamstwa na tym forum: zarzucenie Artqowi, że "chlipie ziółka", zarzut pod adresem Byta, Marka i Lindy, że sa Morą i ostani zarzut pod adresem Arrqa, że kłamie na temat Samuela. Wszystkie wymienione zarzuty okazały się nieprawdziwe, nikogo oprócz Lindy (wytłumaczyłeś jej, że to był taki żarcik) nie przeprosiłeś za swoje kłamliwe wypowiedzi. Nie wiem czy to wszystkie "grzechy", których sie dopuściłeś na tym forum, ale i tak te 3 kłamstwa świadczą tylko źle o Tobie.
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #259 : Wrzesień 03, 2009, 12:19:01 »

gadu... gadu... a ty minoł właśnie kolejny miesiąc jak są wstrzymane prace wykopaliskowe w Hawarze. Przypominam, mamy własnie wrzesień... i co? No właśnie. I nic! Uśmiech Nie ma wykopalisk, nie ma nibiru, są tylko trzcze pogaduchy... i tak już zostanie na tym forum. Ku zadowoleniu jednych, ku rozgoryczeniu drugich. Jak to w życiu.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #260 : Wrzesień 03, 2009, 12:27:02 »

Nie martw sie, tak mialo byc , wszystko zgodne z planem Stworcy , nie Samuela. Nie mniej jednak odkrycia beda , tylko nie z gloria i planem Samuela i nie dla wykorzystania przez niego artefaktow.
Co to to nie!
To nie samuel wlada caloksztaltem stworzenia ( na szczescie) , On nie ma mocy powstrzymac ewolucje ( na szczescie nie), nie pomoga piekne slowa , pod , ktorymi jest okrutny plan zniewolenia ludzkosci, na szczescie!

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2009, 12:29:47 wysłane przez Kiara » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #261 : Wrzesień 03, 2009, 12:49:49 »

Symeonie!!

Ty nic nie zrozumiałeś z tego,co wczoraj było pisane.

Wybacz więc,że zignoruję twój pościk.

Poszukaj sobie kogoś innego do tej beznadziejnej blablaniny.
Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #262 : Wrzesień 03, 2009, 13:25:45 »

 Uśmiech
Cytuj
Wybacz więc,że zignoruję twój pościk.

Poszukaj sobie kogoś innego do tej beznadziejnej blablaniny.

 Uśmiech
No i bardzo dobrze.Potwierdza sie to o czym już wczesniej pisałam....nie wazne co sie pisze ,ale kto pisze....Posty jednych forumowiczów sa dokładnie analizowane,drugim wszystko uchodzi bezkarnie...I tak masz cierpiwosc w odpieraniu ataków... Chichot Chichot :DDo kazdego mozna sie przyczepic ,tylko po co ? ....Ten wątek rozrósł  sie juz i tak bardzo.... Chichot Chichot Chichot


Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #263 : Wrzesień 03, 2009, 14:00:47 »

Kocie, zapewniam Cie, że umiem czytać ze zrozumieniem. To co napisałeś było probą zbagatelizowania Twojego kłamstwa. Najgorsze jest to, że Ty chyba nawet nie zrozumiałeś swojego blędu i nadal piszesz o oczernianiu. Skoro tak bardzo lubisz bezczelnie łgać -  co już wielokrotnie potwierdziłeś na forum - to nadal to rób, ale zapewniam Cie, że kłamstwo ma krótkie nogi. Wziąwszy pod uwagę Twój charakter, nie wróżę Ci świetlanej przyszłości.
Lindo, liczy się to, co się pisze. Kot ponad wszelką wątpliwośc dopuścił się wiele razy kłamstwa, być może niepotrzebnie się tą sprawą tyle czasu zajmuje, ale nie włączałbym się w to, gdyby nie kolejna próba wybielania kota. Moje posty możesz nazywać sobie atakami, ale czyż nie są one uzasadnione?
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #264 : Wrzesień 03, 2009, 14:05:50 »

Masz rację Symeonie.

Cały czas popełniam błędy ale może uda mi sie jakoś w pozytywną stronę odmienić. Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #265 : Wrzesień 03, 2009, 16:41:35 »

Panowie,tracicie niepotrzebnie energię na przepychanki.Czy ta gra słów jest taka ważna dla was ? To zakrawa na wojnę forumową,a przecież powinniśmy się stawać lepsi,bardziej wyrozumiali,żeby nie powiedzieć kochani Chichot
Przecież mamy się uczyc miłosci i tolerancji,a wy jak te koguty skaczecie sobie do gardeł.
Ponieważ wszyscy,no prawie wszyscy skaczą na Kota ,to ja zrobie inaczej. Tak trzymaj Kocie,tylko proszę cię nie daj się sprowokować ,a przede wszystkim nie trać energii na kłótnie i nie obrażaj nikogo.Twoja wiara jest godna podziwu,ja nie mam niestety tyle odwagi .
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Symeon
Gość
« Odpowiedz #266 : Wrzesień 03, 2009, 17:12:46 »

Chanell, trzeba zwracać uwagę na czyjeś niewłaściwe zachowania. Niezależnie czy lubimy daną osobę czy nie. Niestety relatywizm moralny da się czasem zauważyć na tym forum.
Ja też jestem do wszystkich pozytywnie nastawiony, ale czasem zachowanie coponiektórych forumowiczów mnie zwyczajnie drażni. Jeśli kogoś upominam to robie to dla jego dobra. Kłamstwa blokują rozwój człowieka.
Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #267 : Wrzesień 03, 2009, 17:21:29 »

Symeonie, to tak jakbyś chciał być nauczycielem, a takiego już tutaj mieliśmy.
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #268 : Wrzesień 03, 2009, 17:37:03 »

Barbarax, nie widzę nic złego w uczeniu ludzi dobrych manier.

Zdaje mi się, że to umniejszanie winy Kota jest spowodowane niechęcią PChowców do Artqa, który chce rozliczyć PCh ze składanych obietnic. Atak Kota na Artqa moim zdaniem jest dla PChowców pozytywny i nie ważne jakimi środkami, ponieważ cel - jakim jest osłabienie poważnego przeciwnika PCh - te środki uświęca.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2009, 17:57:21 wysłane przez Symeon » Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #269 : Wrzesień 03, 2009, 17:38:59 »

A masz pewność, że jesteś odpowiednim nauczycielem?
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #270 : Wrzesień 03, 2009, 18:01:37 »

Nie mam pewności, ale kiedy widzę kłamstwa Kota droga Barbarox, to musze reagować, tym bardziej, że prawie wszystko mu uchodzi płazem. Sam oczernia ludzi, czyli rozgłasza nieprawdziwe informacje, stawiające kogoś w złym świetle. Nie można tak krzywdzić ludzi. Trzeba być naprawdę ślepym/ślepą, żeby nie zauważyć tych wszystkich kłamstw.
[edit] Jeszcze chciałem dodać, że Wasze próby bagatelizowania sprawy nic nie dadzą, ponieważ prawda jest po naszej stronie, na co są twarde, niepodważalne dowody.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2009, 18:03:43 wysłane przez Symeon » Zapisane
Sobek
Gość
« Odpowiedz #271 : Wrzesień 03, 2009, 18:03:49 »

Sobek, to Twoja opinia, więc nie powinieneś mieć przykrości i problemu z jej wygłoszeniem.

Nigdy nie mam z niczym problemu, a przykrość mi sprawiają niusy z kraju i ze świata, które codziennie oglądam w wiadomościach...

Pesymistą nie jestem, a pch po prostu w wielu miejscach kłamie.

Hmm... może się czepiam, ale kłamać mogą ludzie a nie "trzy literki"... Pewnie zaraz zrobisz mi wywód odnośnie tychże kłamstw, ale oszczędź sobie - nie po to cytuję Twoje słowa - aby się ich czepiać.

Mam dla Ciebie lepszą propozycję:

http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article440124/Sekta_ostrzega_Jaszczury_atakuja.html

Jeżeli dla Ciebie Andrzej W. to Lucyfer w ludzkiej skórze, a Lucyna Ł. jego matka, to kim musieliby być dla Ciebie ludzie, którzy dopiero potrafią omamić ludzi tylko i wyłącznie dla kasy.


Jeżeli Samuel zachęcał ludzi do składania darowizn na rzecz wykopalisk, to ja w tym nic złego nie widzę, bo zawsze gdzieśtam co roku jest składany raport finansowy w działalności pch i pewnie można mieć do niego wgląd!

Natomiast jak bardzo trzeba być zaślepionym, aby uwierzyć w pierdy wyppisane w tym artykule Uśmiech))
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #272 : Wrzesień 03, 2009, 18:15:17 »

Jeżeli Samuel zachęcał ludzi do składania darowizn na rzecz wykopalisk, to ja w tym nic złego nie widzę, bo zawsze gdzieśtam co roku jest składany raport finansowy w działalności pch i pewnie można mieć do niego wgląd!

Proponowałbym najpierw dowiedzieć się o co w tym sporze między Artqiem a Kotem chodzi. Arteg w innym temacie przypomniał, że Samuel nawoływał do przekazywania datków dla PCh, po czym Kot napisał, że Arteq oczernił tymi słowami Samuela (rozgłosił o Samuelu nieprawdziwe informacje).
Zapisane
Sobek
Gość
« Odpowiedz #273 : Wrzesień 03, 2009, 18:18:25 »

Barbarax, nie widzę nic złego w uczeniu ludzi dobrych manier.


lekcja dobrych manier powinna mieć numer 2, a lekcją numer 1 jest lekcja POKORY i proponuję zacząć ją od samego siebie...

Atak Kota na Artqa moim zdaniem jest dla PChowców pozytywny i nie ważne jakimi środkami, ponieważ cel - jakim jest osłabienie poważnego przeciwnika PCh - te środki uświęca.

Nie zgodzę się z Tobą, ponieważ ATAK oznacza agresję i negatywne emocje, a co za tym płynie - również negatywną energię. Jeżeli ktoś  - nieważne - popiera, nie popiera tego czym się zajmuje pch i wydziela z siebie negatywne uczucia\energie, to zasługuje na potępienie.

Nie rozumiem troche ludzi, którzy siedzą na tym forum... Czy są za, czy są przeciw, to nic nie robią, tylko kłucą się i spierają między sobą:
- czy samcio jest zły czy nie
- Czy Lucynie Ł. chodzi tylko o kasiore czy nie
- Czy pch "kłamie w wielu miejscach", czy nie...

Ludzie, może zajmijcie się sobą wreszcie.... Bo nieważne czy w 2012 cos się stanie, czy nie - ważna jest przemiana duchowa, którą każdy z nas powinien przejść, niezależnie czy za trzy lata coś się stanie, czy nie..

Ważne jest aby odnaleźć w sobie samego siebie i miłość do Boga...

, czyż nie......?
Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #274 : Wrzesień 03, 2009, 18:21:51 »

Symeon, Arteq i Kot już dawno zapomnieli o potyczkach i robią już coś innego, a Ty wciąż rozdrapujesz temat!!!

I Ty chcesz innych uczyć dobrych manier?
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 27 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.275 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

ultrawinterfell strzecha js2001 1sdh ganghg