Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 16, 2024, 15:13:48


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 27 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Masz coś do mnie?!  (Przeczytany 191364 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« Odpowiedz #325 : Wrzesień 06, 2009, 14:41:57 »

Wydaje mi się, że administracja stara się być maksymalnie obiektywna i ostrożna w decyzjach. Czasami przymyka oko na drobniejsze przewinienia ale w miarę rónow to rozdziela, myślę, że powodem takiego zachowania jest chęć nie zaogniania sytuacji. Jeżeli wybryki są poważne - reagują.
Pozostaje Ci nadal raportowanie do adminów/modów - najlepiej z rzeczowymi uzasadnieniami, np. powołanie się na konkretne zapisy w regulaminie. Zapewne u Kota denerwuje Cię upierdliwość i to, że idzie w zaparte nawet w obliczu faktów, a także unikanie merytorycznej dyskusji - kiedyś nawet ogłosiłem konkurs na wskazanie miejsca na forum gdzie Kot takową się wykazał - była nawet nagroda, ale nikt sięnie podjął. Upierdliwość na tym forum jak na razie nie jest karana i ciężko ją udowodnić. Podciągnąć pod off-a? Na tym forum jest takowych dużo, ale taki jego urok, z tych offów często wynikają inne ciekawe tematy do dyskusji.
Najlepiej w przypadku Kota najzwyczajnie go zlewać - starci wtedy pożywkę, a dodatkowo jego sposób działąnia stanie się bardzo widoczny. Chociaż wiem z własnego doświadczenia, że jak olejesz go na forum to potrafi szukać zaczepki poprzez PW - wysyłając króciótkie [2-4 słowne] pseudowiadomości, nie odpowiadasz a on dalej. Jednak nudzi mu się to.
Potraktować to można jako trening cierpliwości. Dodatkowo dla jego dobra można dać mu możliwość upuszczenia zółci na forum, bo gdy będzie zachowywał się tak w realu to jest kwestią czasu kiedy zarobi najzwyczajniej po pysku. A to może być dla niego niebezpieczne.

|co do stronniczości adminów - nie dostrzegłem tego. Sympatie/poglądy modów są czasami bardziej wiodoczne. Niektórzy forumowicze są natomaist bardzo stronniczy - ale to nie jest wbrew regulaminowi, co najwyżej wbrew uczciwości.

Dziękuję.
Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #326 : Wrzesień 06, 2009, 14:49:15 »

Artqu, możesz się obrazić lub raportować, ale to właśnie Twoja upierdliwość jest m.in. powodem, że wolę czytać niż pisać na tym forum.

Pozdrawiam.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #327 : Wrzesień 06, 2009, 15:31:14 »

Jeżeli uważam za konieczne raportuję. Powyżej zamieściałem swoje spostrzeżenia. Barbarax, masz prawo do swojego osądu, natomiast podejrzewam, że nie tylko moja "upierdliwość" jest przyczyną ograniczenia Twoich wypowiedzi.
Czy możesz mi powiedzieć czy dostrzegasz różnice pomiędzy upierdliwością a wytrwałością? Jeżeli tak to czy mogłabyś je wymienić?
Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #328 : Wrzesień 06, 2009, 15:33:18 »

 Uśmiech
Cytuj
Niektórzy forumowicze są natomaist bardzo stronniczy - ale to nie jest wbrew regulaminowi, co najwyżej wbrew uczciwości.

Moze niektórzy poprostu są zwykłymi obserwatorami....
Z moich obserwacji wynika,ze najwięksi obroncy wiary katolickiej najbardziej sobie przeczą.Ciagle domagają sie ukarania Kota...
Cytuj
bo gdy będzie zachowywał się tak w realu to jest kwestią czasu kiedy zarobi najzwyczajniej po pysku. A to może być dla niego niebezpieczne.

To w takim razie prosze o wasza interpretacje słów...

Ewangelia wg św Mateusza 6:12 "Jeśli bowiem przebaczycie ludziom ich przewinienia i wam przebaczy ojciec wasz niebieski.Lecz jesli nie przebaczycie ludziom i Ojciec wasz nie przebaczy wam waszych przewinień"
Wszyscy wiemy ,ze takich cytatów w Ewangeliach jest wiele...
Czy nie myslicie ,ze to stałe domaganie sie ukarania Kota jest niezgodne z religią ,której tak niezłomnymi obroncami tutaj jestescie?

Cytat:  Kot
Masz rację Symeonie
Cały czas popełniam błędy ale może uda mi sie jakoś w pozytywną stronę odmienić

oto jak Kot uczy katolików chrześcijanskich zachowań...

Potwerdza sie zdanie jakie miałam do tej pory...Przecietny katolik pamieta o prawach zawartych w Biblili tylko podczas mszy w kościele...a  i to nie zawsze...moditwy tez odmawiane są automatycznie..np w modlitwie Pańskiej prosimy Boga by odpuscił nam nasze grzechy, jaki my oduszczamy naszym winowajcom.




Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #329 : Wrzesień 06, 2009, 15:37:05 »

Popieram Kota jesli chodzi o Byt- ja tez widze w Bycie-More. To zadne przestepstwo, poza tym uwielbiam Koty , tego mi nikt nie zabroni. Takich belkotow Bytowych mam po prostu dosc, obojetnie gdzie czytasz Byta, jego wypowiedzi sa takie same, niegrzeczne i aroganckie. Moze Bycie masz pecha ze mna dzisiaj, ale zycie nie jest latwe i proponuje zadbac o wlasna twarz, a nie ciagle czepiac sie obojetnie kogo. Pozdrawiam serdecznie wszystkich. Rafaela
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2009, 15:37:50 wysłane przez Rafaela » Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #330 : Wrzesień 06, 2009, 15:50:44 »

Czy nie myslicie ,ze to stałe domaganie sie ukarania Kota jest niezgodne z religią ,której tak niezłomnymi obroncami tutaj jestescie?

Nie jest niezgodne z religią. Odpuszczamy winy naszym winowajcom, ale to nie znaczy, że nie powinni oni ponieść konsekwencji swoich złych zachowań, takimi konsekwencjami są np. kary.

Cytat:  Kot
Masz rację Symeonie
Cały czas popełniam błędy ale może uda mi sie jakoś w pozytywną stronę odmienić

oto jak Kot uczy katolików chrześcijanskich zachowań...

Zrobił to tylko dla świętego spokoju. Kilka lub kilkanaście wiadomości później, widząc, że przyszła mu na pomoc grupa jego wiernych fanów, pisze juz coś takiego pod moją nieobecność:
Właśnie chciałem zaproponować aby Symeon przestał pieprzyć,tylko zajął się czymś pozytywnym.
Pomiędzy tym postem, który Ty zacytowałaś Lindo a tym, który ja wkleiłem, Kot nie pisał żadnych innych wiadomości, ja też nie.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #331 : Wrzesień 06, 2009, 15:56:12 »

Nie pisałem postów ale Ty Symeonie napastliwe do mnie pisałeś.

Dyskusja była zakończona a Ty dalej podgrzewałeś.

Stąd ten post i widzę,że trafił do Ciebie skoro go cytujesz.

Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #332 : Wrzesień 06, 2009, 16:02:27 »

 Uśmiech
Cytuj
bo gdy będzie zachowywał się tak w realu to jest kwestią czasu kiedy zarobi najzwyczajniej po pysku. A to może być dla niego niebezpieczne.

Troche uczciwosci Symeonie w przedstawianiu faktów.....




« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2009, 16:04:55 wysłane przez Linda » Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #333 : Wrzesień 06, 2009, 16:12:56 »

Nie pisałem postów ale Ty Symeonie napastliwe do mnie pisałeś.

Dyskusja była zakończona a Ty dalej podgrzewałeś.

Stąd ten post i widzę,że trafił do Ciebie skoro go cytujesz.



Pomyliłem się, jednak pisałem jakieś posty po Twoim przyznaniu się do popełniania błędów, ale były one reakcją na wiadomości innych użytkowników, którzy nie znając sprawy, niepotrzebnie się wtrącali. Rzeczywiście nasza dyskusja (między mną a Tobą) była juz skończona, ale oni ją dalej pociągnęli.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #334 : Wrzesień 06, 2009, 16:15:16 »

A ludziska ciągle coś tu mają i nie odpuszczają …  Duży uśmiech
A może by tak łapki na zgodę ?
Bo po pysku, trochę nie obyczajnie …  Mrugnięcie

Pozdrawiam wszelkie koty i inne psoty …   Duży uśmiech
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #335 : Wrzesień 06, 2009, 16:19:13 »

Symeonie!!

Sprawdziłem dokładnie.

Po moim poście zaczynającym się od słów "Masz rację Symeonie..." a postem ,w którym proponuję abyś się zamknął-Ty napisałeś cztery posty,w których tykasz moją osobę.

Dlatego w taki sposób sie do Ciebie odezwałem.

Ale o co innego mi teraz chodzi-Czemu oszukujesz,że pomiędzy tymi postami Ty nie zabierałeś głosu na forum?

Zabrałeś głos czterokrotnie i każdy był na mój temat.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2009, 16:25:37 wysłane przez kot » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #336 : Wrzesień 06, 2009, 16:32:44 »

ja tez bardziej widzę, że to kot jest atakowany ( oczywiście ma to swoją przyczynę jest zwolennikiem PCh, a na tym forum takie osoby mają pod górkę) ni miałby być atakującym.
Takie są moje obiektywne obserwacje i też wcale się nie dziwię, że wszędzie widział Morę, bo dał on się wszystkim we znaki. Przyznam za Rafaelą, że też w niektórych osobach go widziałam.... ale tego publicznie nie przyznawałam....

Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #337 : Wrzesień 06, 2009, 16:34:50 »

 Uśmiech
Cytuj
Pomyliłem się, jednak pisałem jakieś posty po Twoim przyznaniu się do popełniania błędów, ale były one reakcją na wiadomości innych użytkowników, którzy nie znając sprawy, niepotrzebnie się wtrącali. Rzeczywiście nasza dyskusja (między mną a Tobą) była juz skończona, ale oni ją dalej pociągnęli

Jesli piszesz na forum to mamy prawo sie wtracac..jesli nie chcesz by tak było pisz na WP.
Mozesz bardzo szybko zakonczyc ta dysksję ..powiedziec.,ze wybaczasz  zgodnie z zasadami swojej religi ,że byc  moze inni maja inne zdanie na temat zachowania Kota.  Jestem przekonana,że wielu na na tym forum nie widzi ,zeby Kot zachowywał sie nawet w połowie tak skandalicznie jak próbujecie to przedstawiac.Domaganie sie kary nie jest jeszcze niczym złym,dopiero tak zajadłe,nieustajace wracanie do tematu jest według mnie naganne. Czasem wydaje mi sie że jedyna winą Kota jest to ,ze tak bardzo wierzy w projekt PCH.i nie chdzi co niedziele do koscioła(tak mi sie wdaje Uśmiech)

Proponuję zaczac od nowa i ciągle nie powoływac sie na przeszłosc...
Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #338 : Wrzesień 06, 2009, 16:38:01 »

Symeonie, a dlaczego zarzucasz, że inni użytkownicy się niepotrzebnie wtrącali?

Ja wcale nie uważam, że pisałam niepotrzebnie, gdyż Arteq i Kot już zaprzestali przepychanek,

a to właśnie Ty rozdrapywałeś temat. Poczytaj sobie mój post nr 274 oraz swoje posty i nie sugeruj wszystkim,

że inni się niepotrzebnie wtrącali i nie znając sprawy pociągnęli dyskusję.

Zapewniam Cię, że zanim się odezwę to czytam dany wątek, więc....................wypraszam sobie.
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #339 : Wrzesień 06, 2009, 16:51:39 »

Moglibyśmy tak dyskutować w nieskończoność, może już czas to zakończyć.

Barbarax, przepraszam, że stwierdziłem, że Twoje wiadomości były niepotrzebne, wszystkich innych, którzy wtedy pisali, również przepraszam.

Kocie, Ciebie przepraszam za to, że tyle czasu poruszałem ten temat i za moją ostatnią pomyłkę. Napisałem, że nie wysyłałem wtedy zadnych wiadomości, nie sprawdzając jak faktycznie było, zawiodła mnie pamięć.

Mam jednak nadzieję, że nasza dyskusja nie była bezsensowna i wyciągneliście z niej odpowiednie wnioski.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2009, 16:52:14 wysłane przez Symeon » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #340 : Wrzesień 06, 2009, 16:55:31 »

Mam jednak nadzieję, że nasza dyskusja nie była bezsensowna i wyciągneliście z niej odpowiednie wnioski.

Ważne, czy atakujący siebie nawzajem wyciągnęli odpowiednie wnioski …  Duży uśmiech
Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #341 : Wrzesień 06, 2009, 16:57:00 »

Symeonie, chyba chciałeś powiedzieć ..........wyciągnęliśmy wnioski, a nie.........wyciągnęliście wnioski?

Czy dobrze Cię zrozumiałam?
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #342 : Wrzesień 06, 2009, 16:59:35 »

Ja myślę,że na forum zgoda względna zapanuje wtedy,gdy postanowieniem ogólnym

zaprzestanie się kpić z osób lub gupy osób,drwić,oczerniac,sugerować nieetyczne

zachowania,obrażać w sposób pośredni i bezpośredni forumowiczów.

Dopóki niewypleni sie drwin z PCh,KRK-obawiam się,że będzie czasem gorąco.

Dopóki obrażać będziemy En-Ki,czy panią Lucynę stosujac złośliwe zdrobnienia,jak samcio,czy

lusia(pisane z małej litery) o konflikty trudno nie będzie.

Nikt nie odważył sie zdrobnic imienia Jezusa przykładowo,więc niech to działa również w drugą stronę.

Jeśli będziemy sugerowali,że PCh i jego uczestniczy działają z pobudek niskich,ze dla

gromadzenia pieniędzy i innych prywatnych korzyści to robią,tozgody też nie będzie.

Nikt nie broni nikomu własnych poglądów i ich wyrazania ale na drwiny i pomówienia,gdy

pomawiani obecni nie są-miejsca być tu niepowinno.
Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #343 : Wrzesień 06, 2009, 17:10:38 »

Atrqu, czy czytając powyższy tekst KOTA, już wiesz co miałam na myśli, że jako jedyny na tym forum

poświęca on swoje dobre imię (post nr 234)?

KOCIE, Ty jednak zasługujesz na ten medal, o którym kiedyś pisałam. Mrugnięcie Uśmiech Chichot Duży uśmiech

Pozdrawiam wszystkich. Buziak
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #344 : Wrzesień 06, 2009, 17:11:27 »

Zapomniałem napisać, że ja też wyciągnąłem wnioski z tej długiej dyskusji. Teraz będe najpierw sprawdzał coś co do czego nie mam pewności, żeby się jaknajmniej mylić Uśmiech I to by było na tyle.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #345 : Wrzesień 06, 2009, 17:20:53 »

Nie przejmuj się Symeonie.

Ja nie mam do Ciebie urazy i liczę,że Ty również wybaczysz mi moje niemiłe gesty,którymi mogłem Ciebie urazić. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #346 : Wrzesień 06, 2009, 17:21:19 »

Symeonie, dziękuję. Buziak

Właśnie o to mi chodziło, żeby wszyscy wyciągnęli z tego zamieszania wnioski.

A więc teraz bierzmy się wszyscy do pracy.........nad sobą, bo czas ucieka.

Pozdrawiam obydwie odnowione strony. Chichot
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #347 : Wrzesień 06, 2009, 18:27:45 »

Ja myślę,że na forum zgoda względna zapanuje wtedy,gdy postanowieniem ogólnym

zaprzestanie się kpić z osób lub gupy osób,drwić,oczerniac,sugerować nieetyczne

zachowania,obrażać w sposób pośredni i bezpośredni forumowiczów.

Dopóki niewypleni sie drwin z PCh,KRK-obawiam się,że będzie czasem gorąco.

Dopóki obrażać będziemy En-Ki,czy panią Lucynę stosujac złośliwe zdrobnienia,jak samcio,czy

lusia(pisane z małej litery) o konflikty trudno nie będzie.

Nikt nie odważył sie zdrobnic imienia Jezusa przykładowo,więc niech to działa również w drugą stronę.

Jeśli będziemy sugerowali,że PCh i jego uczestniczy działają z pobudek niskich,ze dla

gromadzenia pieniędzy i innych prywatnych korzyści to robią,tozgody też nie będzie.

Nikt nie broni nikomu własnych poglądów i ich wyrazania ale na drwiny i pomówienia,gdy

pomawiani obecni nie są-miejsca być tu niepowinno.


Nie przesadzasz przypadkiem z tymi porównaniami Kocie?

Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #348 : Wrzesień 06, 2009, 18:31:03 »

Prawie się popłakałem ze wzruszenia czytając apel Kota. Przykro mi ale nie wierzę w ani jedno jego słowo. A dlatego, że kiedyś napisał w podobnym tonie, wskazując aby rozmawiać merytorycznie. Szkoda, że sam nie raczy się stosować do swoich rad [jestem w stanie udowodnić, że dopuszcza się czynów o zaprzestanie których apeluje] - dlatego jest dla mnie nieprawdziwy, mocniej: obłudny. I za to bez problemu można przyznać mu medal.

Barbarax, piszesz wiele o wybaczaniu - ależ Kot miał odpuszcane niektóre z zachowań, nie skutkowało to opamiętaniem tylko poczuciem bezkarności. Co do konsekwencji w realu - nie napisałem że jest to moim życzeniem, lecz ostrzeglem przed możliwymi konsekwencjami.
Nie przeszkadza mi, że wierzy w pch, "przeszkadza" mi, że swoją wiarętraktuje fanatycznie, zarzucając sceptykom błedy i kłąmastwa któych nie popełnili. Martwi mnie również, że nie potrafi dotrzymać danego słowa.

Ciężko uwierzyć mi w odmianę Kota, ale zapewniam, że chciałbym się mylić. Dlatego będę bacznie obserwował jego zachowanie.
Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #349 : Wrzesień 06, 2009, 19:09:25 »

Artqu, ale tu nie chodzi tylko o przemianę Kota, ale nas wszystkich.

Do Ciebie to chyba jednak nie dotarło. Smutny
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 27 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.267 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

js2001 pets-forever ganghg strzecha mylife