Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 16, 2024, 23:28:10


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Masz coś do mnie?!  (Przeczytany 191373 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #475 : Październik 10, 2009, 20:37:03 »

Nawet nie wiesz jak jestes zalosna i prymitywna, na takie choroby niestety nie ma lekarstwa. Ja ponizac ciebie nie bede,
a co mam dzisiaj robic, to niestety ale sama zadecyduje.



Ps. Jest takie powiedzenie: kto pod kim dolki kopie ten sam wpada, uwazaj lepiej z ta grypa i odstrzeleniem.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2009, 20:52:22 wysłane przez Rafaela » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #476 : Październik 10, 2009, 21:51:17 »

Przywróciłem temat do użytku ze względu na niemal natychmiastowe "zaśmiecanie" innych wątków. Wszystkie rymowanki przeniosłem do niżej wskazanego wątku.


Wszelkie niejasności wobec siebie, wyrażane wierszem, proszę pisać tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3827.0
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2009, 21:58:54 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Symeon
Gość
« Odpowiedz #477 : Październik 11, 2009, 01:14:01 »

Widzę, że nerwy się wkradają, wypijcie sobie melisę i się uspokójcie bo złość urodzie szkodzi.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #478 : Październik 11, 2009, 11:14:48 »

Widzę, że nerwy się wkradają, wypijcie sobie melisę i się uspokójcie bo złość urodzie szkodzi.

Tak tu się z tobą zgodzę Symeonie Uśmiech To jakieś jedno wielkie nieporozumienie moje panie. Chyba wzajemnie żle odebrałyście swoje posty.Niestety na forum nie da się odczuć ani usłyszeć głosu,nie słychać że się ma dobre intencje,ani nie słychać troski w głosie.Myślę że stąd te nieporozumienie między wami drogie panie Uśmiech Zakopcie prosze topór wojenny.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #479 : Październik 11, 2009, 12:07:09 »

Witaj Chanel, masz racje mamy dzisiaj piekny jesienny dzien, trzeba troche tankowac sloneczko i piekno zlotej jesieni.
Nie wszyscy lubia spokuj i dobra atmosfere wokolo siebie, nie wspominajac juz o wymianie rymowanek. Taki jest ten swiat
ze na  naszej drodze spotykamy ludzi o roznych charakterach, jedni przygarniaja inni odpychaja. Tak wiec niech kazdy idzie swoja droga. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i zycze ladnego jesiennego popoludnia Rafaela.
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #480 : Październik 11, 2009, 12:15:42 »

mamy dzisiaj piekny jesienny dzien, trzeba troche tankowac sloneczko i piekno zlotej jesieni.


U mnie leje jak z cebra od samego rana.......
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #481 : Październik 11, 2009, 12:21:59 »

Droga Janneth,ty masz nie tylko ze mna problemy, nie wiem z kim nie masz problemow. Jesli chodzi o moje ptaszyska i reszte, to prosze zostaw nasz wszystkich w spokoju, jesli maja ochote, to niech rymuja swoje odpowiedzi, nie kazdy to potrafi.
Zgadza się - nie każdy tak potrafi kaleczyć ojczysty język i wsadzać banały w nonsensowne pseudozdania... ja rozumiem licencia poetica ale takie wierszyki to dzieciaki w podstawówce by wyśmiały ;P

No ale jak na poziom "autorów" to i tak całkiem nieźle... może kiedyś się załapią do jakiejś osiedlowej ekipy hiphopowej - czego im z całego serca życzę Uśmiech


Co do reszty - to rzeczywiście na forum istnieją kółka wzajemnej adoracji i nakręcania siebie... A ponieważ każde kółko jest zamknięte więc i tutaj "odmienni" są izolowani, ośmieszani itd... (syndrom "malowanego ptaka"). Wydaje mi się, że Janneth ma na tyle silną osobowość, że do żadnego kółka nie przystąpiłaby (co by ograniczyło jej indywidualność) - innym powodem jest "nie chciałbym być w grupie która by mnie zechciała" (to metafora - jak ktoś dużo czyta to zrozumie) ;P

A u mnie też pada i barowy nastrój panuje.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2009, 12:22:15 wysłane przez Val Dee » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #482 : Październik 11, 2009, 14:30:26 »

Banalne Valdee, leje jak wół do karety...


Pozdrawiam - Thotal Duży uśmiech
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #483 : Październik 11, 2009, 17:28:58 »

Nawet nie wiesz jak jestes zalosna i prymitywna, na takie choroby niestety nie ma lekarstwa. Ja ponizac ciebie nie bede,
a co mam dzisiaj robic, to niestety ale sama zadecyduje.

Nie potrafisz normalnie porozmawiać? Napisałam Ci wczoraj, że nie ma sensu kontynuacji tej bezowocnej rozmowy, prosiłam o uspokojenie się, ochłonięcie... Co dostałam w zamian? Następną porcję codziennej dawki nieuzasadnionej zawiści.
Żeby już nie zaśmiecać tematu, postanowiłam napisać do Ciebie pojednawczego PW. Miałam nadzieję, że może prywatna rozmowa odwiedzie Cię od wypisywania eufemizmów na mój temat. I co? Nic!
Żadnego dialogu, żadnego wyjaśnienia, żadnej rozmowy prywatnie nie prowadzisz. Jedyne, do czego jesteś zdolna to publiczne wyzywanie ludzi, którzy przecież Tobie bezpośrednio w niczym nie zawinili.
Na początku ignorowałam Twoje zaczepki, dobrze o tym wiesz. Gdzie się nie pojawiłam, pojawiłaś się Ty. Czasem przepraszałam, bo jak zwykle wszystko odbierałaś personalnie, czasem sprawę postanowiłam przemilczeć. Ale ile można ignorować? Ile razy mam jeszcze przymykać oczy na Twoje kąśliwe uwagi i tanie zaczepki?
Albo się wreszcie przełamiesz i opowiesz mi o swoich pretensjach do mnie bez zbędnych złośliwości albo nie będziesz już więcej narzekać na to, że pantera jest niebezpieczna i zadzieranie z nią może się źle skończyć.
Przypominasz mi strażaka piromana, najpierw ogień podkładasz, a potem pierwsza lecisz gasić i winą obarczasz kogoś innego.
Mam nadzieję, że zrozumiesz wreszcie, że Ci nie wadzę i może nawet ośmielisz się odpisać na moją wiadomość.
To już będzie naprawdę milowy krok. Rafaela przyjmie wyciągniętą do niej dłoń Janneth'ki.
Chcesz spokoju? Przyczyń się do tego!

Val Dee, dla Ciebie mam tylko jedno słowo, ale więcej byłoby już zbędne. Dziękuję.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #484 : Październik 11, 2009, 18:38:20 »

Tak Jannet przyjmuje twoja reke i zycze ci duzo zadowolenia na tym forum.
                                            Rafaela
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #485 : Październik 11, 2009, 23:16:18 »

Jak wytłumaczyć "silnemu", że jego siła (umysłu)polega na braku serca?...
Jak wytłumaczyć "słabemu", że jego siła serca zawsze pokona iluzję umysłu?...


Wszyscy odpowiemy sobie na pytania, każdy na swój sposób...




Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #486 : Październik 18, 2009, 19:54:11 »

Cytuj
Czy uważasz, że w tym wątku, w którymkolwiek miejscu odezwałem się do Ciebie chamsko? Jeżeli tak to w którym?
czy to do mnie Coś Bo jeśli tak ,to nigdy się do mnie chamsko nie odezwałeś,co najwyżej zaczepnie,ale to juz inna bajka.
Tak Chanell, pytanie było skierowane do Ciebie i Barbarax. Skierowane do Was ponieważ 718 zarzucił mi chamstwo - nazwał mnie chamem - w stosunku do kobiet na tym forum w wątku o pf. Autentycznie nie widziałem gdzie coś takiego mogłem popełnić, więc dla upewnienia się pytałem i Was.
Jak widać 718 nie wykazuje żadnej poprawy i lży bezpodstawnie.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #487 : Październik 18, 2009, 20:04:16 »

Cytat: arteq
Jak widać 718 nie wykazuje żadnej poprawy i lży bezpodstawnie. 

Myślę ze jednak trochę wykazuje, zerknij do postu nr 65 w temacie o pf-ach.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #488 : Październik 18, 2009, 20:13:49 »

Cytat: arteq
Jak widać 718 nie wykazuje żadnej poprawy i lży bezpodstawnie. 
Myślę ze jednak trochę wykazuje, zerknij do postu nr 65 w temacie o pf-ach.

Darek, kpisz sobie w żywe oczy? Jaka poprawa? Gdzie tutaj widzisz poprawę:
przepraszam artqa, że się chamsko zachowuje i niech ma to na uwadze, że jest tak widziany tu na forum - nie tylko przeze mnie...
To są przeprosiny? 718 nie przeprasza, lecz sobie kpi i podtrzymuje swoje kłamstwo [zarzucił mi bycie chamem bo niby chamsko odniosłem się do kobiet w wątku. Niestety dla 718, one same nie potrafią wskazać mojego chamstwa, także sam 718 o to poproszony również nie potrafi].
Kpi sobie, bo "przeprasza" za to, że jestem chamski... Użył słowa "zachowuje" - wskazuje na moje zachowania, a nie "zachowuję" - które wskazywałoby, że ma na myśli swoje.
Tak samo jak [dla przykładu] najpierw nazwałbym Ciebie głupkiem, a potem "przeprosił" mówiąc: "przepraszam, że jestes głupkiem". Uważasz to za przeprosiny?
Darek, już dałeś pokaz swojej stronniczości w stosunku do 718, ale proszę, miej jakiś umiar i nieco przyzwoitości.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #489 : Październik 18, 2009, 20:13:55 »

nie nazwałbym artqa chamem bezpodstawnie, a kto mnie zna wie jaki mam stosunek nawet do złego wyrażenia się o KOBIETACH i do kobiet - tak, jestem obrońcą słabszej płci, przeszkadza to komuś?

718'
Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #490 : Październik 18, 2009, 20:18:51 »

Artqu, pytałeś Chanell (i ona Ci odpowiedziała), więc nie pisz: "one same nie potrafią wskazać mojego chamstwa".
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #491 : Październik 18, 2009, 20:20:07 »

To wskaż mi gdzie chamsko w wątku o pf odniosłem się do kobiet - konkretnie, cytat. Nawet o to zapytane - Chanell nie potrafi -  wskazać tego co kłamliwie i podle insynuujesz, wręćz przeciwnie mówi, że nigdy nie zwracałem się do niej chamsko.

Skoro nadal kłamliwie brniesz w temat to oczekuję jednoznacznego wskazania cytatu lub przyznania się do kłamstwa. I nie chowaj się za plecy Darka.

Do tego powiedz nam łaskawie czy mam przytoczyć Twoje "przepełnione szacunkiem" wypowiedzi kierowane do kobiet? Żaden z Ciebie obrońca, mogę to wykazać.

OK Barbarax, więc Chanell nie potrafiła wskazać. Dlatego jak napisałem - pytanie było skierowane do Was dwóch - i oczekuję na Twoją jednoznaczną, wypowiedź. Unikanie jej będę traktował na równi z niemożliwością wskazania przez Ciebie cytatu w którym w wątku pf zwracam się do Ciebie po chamsku.
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2009, 20:23:34 wysłane przez arteq » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #492 : Październik 18, 2009, 20:28:01 »

arteq, chyba bóg cię opuścił jeśli myślisz, że jesteś w stanie mnie przestraszyć! swojego zdania nie zmienię i tyle, chcesz się zachować jak dziecko? proszę bardzo ale zmień piaskownicę...

718'
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #493 : Październik 18, 2009, 20:32:04 »

Nikogo nie zamierzam straszyć. Natomiast wykazuję bezpodstawne oskarżenia i obłudę.
Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #494 : Październik 18, 2009, 20:41:22 »

Artqu, nie zadawałeś mi takiego pytania i nie zmuszaj mnie do odpowiedzi na niezadane pytanie.
O co Ty walczysz ze wszystkimi?
Przeczytaj Główną Zasadę Regulaminu:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5.0
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #495 : Październik 18, 2009, 20:54:11 »

Ależ pytałem Barbarax:
Cytuj
Czy uważasz, że w tym wątku, w którymkolwiek miejscu odezwałem się do Ciebie chamsko? Jeżeli tak to w którym?
czy to do mnie Coś Bo jeśli tak ,to nigdy się do mnie chamsko nie odezwałeś,co najwyżej zaczepnie,ale to juz inna bajka.
Tak Chanell, pytanie było skierowane do Ciebie i Barbarax. Skierowane do Was ponieważ 718 zarzucił mi chamstwo - nazwał mnie chamem - w stosunku do kobiet na tym forum w wątku o pf. Autentycznie nie widziałem gdzie coś takiego mogłem popełnić, więc dla upewnienia się pytałem i Was.
Mam nadzieję, że odpowiedź nie stanowi dla Ciebie problemu.

I dlaczego odwołujesz się do starszego regulaminu, a nie najnowszego?
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2009, 20:58:05 wysłane przez arteq » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #496 : Październik 18, 2009, 21:00:06 »

EDIT@ aktualnie nie ma regulaminu chwilowo, bo stary tomka jest wycofany a nowego nie ma - więc arteq nie wiem do czego pijesz...


718'
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2009, 21:03:08 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #497 : Październik 18, 2009, 21:08:35 »

A to dziwne - bo w zakładce regulamin - wyraźnie jest zawarta jego treść której nikt - poza Tobą w tej chwili - ale to się całkowicie nie liczy - oficjalnie nie negował i nie znosił.
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #498 : Październik 18, 2009, 21:10:06 »

Cytuj
mam mały żal za brednie które wtłaczasz ludziom do głowy.
Tak, 789 postów tu dałem. Same brednie.
Ty natomiast ponad 2100, i cotakiego tutaj powiedziałeś inspirującego??? Ciągle to samo-czyli NIC.
Poza tym nie mierz innych swoją miarą. To że sam wtłaczasz jak paciorek te swoje nieustanne oceny i projekcje nie znaczy że "wtłaczanie" stanie się normą na tym forum.

Wtłaczaj sobie naiwniakom w świątyni, jeśli znajdziesz frajerów, co ci ją wybudują. ot, co!

Nie oszukujmy się.. poczytałes na forum Leszka o psychomanipulacji, o dezinformacji, o socjotechnice i tak sobie tu ćwiczysz jak najety zdajesię... tam sa dosyć dobrze opisane te twoje niewyszukane "mantry".

Cytuj
Śmieszy mnie że Twoja kreacja wspaniałości i niepowtarzalności tak łatwo rozpada się w gruz [skoro już o nim mówimy]
Nie wiem, co tam sobie wykreowałeś w głowie i co ci się teraz w związku z tym rozpada, 
Ale miło mi, że dostrzegasz we mnie wspaniałośc i niepowtarzalność.

Szkoda tylko że jesteś taki zazdrosny  Duży uśmiech Ale skoro Cie to śmieszy, to nie jest tak źle.

koniec offtopa!

Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #499 : Październik 18, 2009, 21:19:58 »

Artqu, co do Regulaminu, to bez względu na jego aktualność, każdy będzie zawierał informację, że to Administrator ma głos decydujący, a nie pojedynczy forumowicz.
Natomiast co do zadania mi pytania, to dalej twierdzę, że w poście 78 zadałeś je Chanell, a nie mnie, więc nie wymuszaj odpowiedzi.
Już pisałam, że odezwałam się w obronie Admina i nie zamierzam wdawać się z Tobą w jakiekolwiek dyskusje. To tyle .
Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.204 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

ultrawinterfell strzecha ganghg proskills rekogrupastettin