Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 16, 2024, 16:50:30


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Masz coś do mnie?!  (Przeczytany 191365 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #500 : Październik 18, 2009, 21:27:25 »

nie nazwałbym artqa chamem bezpodstawnie, a kto mnie zna wie jaki mam stosunek nawet do złego wyrażenia się o KOBIETACH i do kobiet - tak, jestem obrońcą słabszej płci, przeszkadza to komuś?

718'
mi to przeszkadza bo ja nie rozróżniam płci na słabszą i mocniejszą...
Zapisane
Dry007
Gość
« Odpowiedz #501 : Październik 18, 2009, 21:30:11 »

nie nazwałbym artqa chamem bezpodstawnie, a kto mnie zna wie jaki mam stosunek nawet do złego wyrażenia się o KOBIETACH i do kobiet - tak, jestem obrońcą słabszej płci, przeszkadza to komuś?

718'
mi to przeszkadza bo ja nie rozróżniam płci na słabszą i mocniejszą...

Słowo nie ma płci
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #502 : Październik 18, 2009, 21:30:36 »

Nie oszukujmy się.. poczytałes na forum Leszka o psychomanipulacji, o dezinformacji, o socjotechnice i tak sobie tu ćwiczysz jak najety zdajesię... tam sa dosyć dobrze opisane te twoje niewyszukane "mantry".
Właśnie oszukujesz insynuacjami, bo na forum Leszka nawet nie zajrzałem. I niczego tutaj nie ćwiczę.
Phi, mylisz się. Nie jestem zazdrosny i nie zamierzam Ci odbierać - jak to pieszczotliwie określiłeś - "frajerów". Chciałbym aby mieli szansę przejrzeć na oczy. Racz zauważyć, że nikomu nie nakazuję aby wierzyli w to czy w tamto - zachęcam natomaist do przemyśleń i weryfikacji, co Ciebie niesamowicie piecze. Tyle.

Barbarax, trzymam za słowo o tym niewdawaniu się w dyskusje. Mam nadzieję, że nie dotyczy to wyłącznie tej sytuacji - gdzie albo musiałabyś skłamać albo pomóc mi udowodnić oszczerstwa 718.
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #503 : Październik 18, 2009, 21:34:31 »

Ja nie rozumiem jak taki cham i prostak jak Kapłan nagle stał się guru... może ktoś to wytłumaczy mi - wieśniakowi z Koziej Wólki?
Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #504 : Październik 18, 2009, 21:36:45 »

Artqu, mam na myśli obecną sytuację. Nie musisz trzymać mnie za słowo, bo to ja będę decydowała kiedy i w jakiej sytuacji się odezwę.
Pozdrawiam Cię serdecznie. Chichot
Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #505 : Październik 18, 2009, 22:04:22 »

Val Dee jak zdążyłeś pewnie zauważyć chamstwo kapłana co niektórym imponuje (dla nich to bezpośrednie wyrażanie myśli) dlatego tak go bronią przy każdej okazji.

Barbarax broni wszystkich co od początku atakują i obrażają użytkowników jak kot czy kapłan,toleruje chamstwo ,tylko dlatego że są z "jej podwórka" Do tego obraca co chwila kota ogonem twierdząc że osoby które próbują dyskutować popierając swoje zdanie argumentami zaczynają te "zaczepki"
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #506 : Październik 18, 2009, 22:27:02 »

Rzeczywiście, zbyt daleko to zaczyna zbaczać.
Dlatego zwracam się do Kapłana by jednoznacznie wskazał powód (miejsce w którym >arteq< tak wyraził się o kobietach) dla którego nazwał >artqa< "chamem". Takie odnoszenie się do innych forumowiczów jest naruszeniem regulaminu, dlatego podaj powód swego zachowania lub przeproś >artqa<, tym razem poważnie, w przeciwnym przypadku będę musiał - choć staram się tego unikać, przyznać Ci punkt ujemny.


Podobnie >Val Dee<, jeśli tak pozostawisz tę sprawę z postu nr 503.

Pozdrawiam wszystkich.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #507 : Październik 18, 2009, 22:30:55 »

jestem chamski NO I Coś??

masz z tym problem? ja nie mam, jestem kontrowersyjny i czy to znaczy, że jakiś pseudo admin tomek (z powodu sprzeczki naszej na pw) musi mi dawać hurtem -20 PF?!

zastanówmy się gdzie jest granica, koleś sobie nie poradził i tyle, odszedł i...

i na tym skończę lepiej Język



718'

sam się przyznał ale jeszcze poszukam i podam przykladów więcej

albo to:
jak to powiedział Burak Obama

CHANGE... YES, WE CAN!

Uśmiech
Czy wyśmiewanie się z czyjegoś nazwiska i przeinaczenie go jest oznaką kultury?

widzę, że dalej tutaj źle mnie się traktuje - co chwilę minus się pojawia, a za kilka znowu ban - wygodnie widać modom i pseudo-adminowi!


żałosne to jest bo jestem na forum w tej czy innej postaci od czasu gdy hance-solance się jeszcze o PCh nie śniło nawet...

z resztą, mniejsza z wami i waszym śmiesznym LOLowym i ROTFLowym forum...

718'
a to?
nikt inny nie pozwolił sobie w taki sposób skrytykować ...

a to:
oj Symeon,bzdura! ojcem kłamstwa jest KOŚCIÓŁ KATOLICKI, a pierwszym z nich był PAWEŁ (w Torze określony jako "rzygacz kłamstwa"), to ze św. Piotrem to taka ściema "medialna", niestety ale u podstawy KK leży morderstwo i to nie jedno...

do księży w zasadzie nic nie mam - nie wiedzą, że grzeszą ale do "świętych" łbów tak, tych na świeczniku - to są prawdziwi przestępcy - oskarżam ich o okłamywanie setek milionów ludzi na całym globie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a słowa Jezusa? oni zapomnieli kim on jest! - dla nich to JEZU$ - niestety...


718'

to już chyba szczyt...
mam szukać więcej?
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2009, 22:39:37 wysłane przez Val Dee » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #508 : Październik 18, 2009, 22:42:25 »

Cytuj
nie zamierzam Ci odbierać - jak to pieszczotliwie określiłeś - "frajerów".
A gdzie ja coś takiego niby miałem napisać? OTO DOWÓD TWOJE PERFIDNEJ wprost manipulacji.

Tylko czy przypadkiem artek nie Ty jesteś ostatnim, któremu byłbyś w stanie
Cytuj
dać szanse przejrzec na oczy

A jak nie czytałeś u Leszka, to poczytaj, bo może robisz coś rutynowo - i po prostu nie zdajesz sobie z tego sprawy.
Cytuj
zachęcam natomaist do przemyśleń i weryfikacji
To mnie akurat nie piecze,
Zreszta ty tego tak za bardzo nie robisz.
Raczej zajmujesz się kryptoagresją w stosunku do tych, którzy prezentują cokolwiek, co nie pasuje do twoich wyobrażeń.

Wiesz, jest tu więcej osób, które nie podzielają moich poglądów, czy też  nie w pełni sie zgadzają z wieloma sprawami.. i jakoś mnie to nie piecze. Oni używją argumentów merytorycznych, co czyniło ROZMOWĘ ciekawą i nie raz mnie stawiali 'pod ścianą'.
A Ty przekraczasz pewne granice perfidii. PERFIDII, bo argumentów merytorycznych Ci brak.
Został Ci atak per saldo.
 Był czas że myslalem, że robisz to nieswiadomie, jako wyraz kalectwa, spowodowanego przez pewne programy, które oferują Ci co robią katolicyzm. Ale teraz widze że to jest upodobanie kalectwa i tkwienia w tym.

szkoda mi na to czasu
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2009, 23:23:06 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #509 : Październik 19, 2009, 08:16:41 »

na prośbę Darka i również Thotala - przepraszam artqa...

i proponuje zakończyć temat już...


bez odbioru

718'
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2009, 09:04:15 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #510 : Październik 19, 2009, 09:19:34 »

Artqu, mam na myśli obecną sytuację. Nie musisz trzymać mnie za słowo, bo to ja będę decydowała kiedy i w jakiej sytuacji się odezwę.
Barbarax, sama zaczynasz się gubić w swoich słowach, proszę:
Już pisałam, że odezwałam się w obronie Admina i nie zamierzam wdawać się z Tobą w jakiekolwiek dyskusje. To tyle .
Tak, to tyle w temacie "mówiłam, że...".

Cytuj
nie zamierzam Ci odbierać - jak to pieszczotliwie określiłeś - "frajerów".
A gdzie ja coś takiego niby miałem napisać? OTO DOWÓD TWOJE PERFIDNEJ wprost manipulacji.
Manipulacji? Byłem przekonany, że w kontekście Twojej wypowiedzi tym mianem raczysz określać osoby łapiące informację bez zastanowienia się nad ich prawdziwością, tylko w oparciu o wątpliwy autorytet [Twoja sugestia abym szukał frajerów w świątyni], proszę:
Wtłaczaj sobie naiwniakom w świątyni, jeśli znajdziesz frajerów, co ci ją wybudują. ot, co!
Więc czym różniłyby się osoby którym wtłaczałbym naiwności [unikając jak ognia weryfikacji] od tych którym Ty usiłujesz wtłaczać w kleconej przez Ciebie na tym forum auto-swiątyni?
To tyle w kwestii manipulacji.

A jak nie czytałeś u Leszka, to poczytaj, bo może robisz coś rutynowo - i po prostu nie zdajesz sobie z tego sprawy.
Zaraz, zaraz. Przed chwilą twierdziłeś, że właśnie z tamtąd czerpię widomości/umiejętności, twierdziłeś to z pewnością, nawet padło nawet coś o "oszukiwaniu", proszę:
Nie oszukujmy się.. poczytałes na forum Leszka o psychomanipulacji, o dezinformacji, o socjotechnice i tak sobie tu ćwiczysz jak najety zdaje się... tam sa dosyć dobrze opisane te twoje niewyszukane "mantry".
Takie przedstawianie sytuacji można własnie określić mianem manipulacji [która mi zarzucasz i to w wersji hard, czyli "perfidnej"] bądź oszustwem. Zabrakło słowa "oszukałem" bądź "myliłem" się, ale i tak cieszy mnie, że nie tkwisz uparcie w kłamstwie.

Oni używją argumentów merytorycznych, co czyniło ROZMOWĘ ciekawą i nie raz mnie stawiali 'pod ścianą'. A Ty przekraczasz pewne granice perfidii. PERFIDII, bo argumentów merytorycznych Ci brak.
Phi, daj spokój. Ty zarzucasz mi bark argumentów? Przecież swoje wątpliwości argumentowałem. To Ty nigdy nie raczyłeś podać rozsądnych argumentów czy dowodów, a na sugestie weryfikacji zaczynasz toczyć pianę. Wybacz, ale nie można uznać za argumenty to, że "Ty tak twierdzisz" lub to, że zaczynasz się straszliwie miotać gdy pada słowo "sprawdzam" - a to jedyne Twoje "argumenty". Taka postawa w żaden sposób nie dodaje wiarygodności.
Słów o kalcetwie, programach nie będę już komentował bo to tylko Twoje słowa, które jak zwykle padają gdy ośmielam się dociekać "prawdziwości" Twoich słów.


Czy nadal uważacie, że u 718 nastąpiła znaczna poprawa? Czy o tym przekonuje Was również jego powyższy post? Był poproszony jedynie o argumenty potwierdzające jego zarzuty. Przecież mógł to zrobić jak np. Val Dee. Tylko, że trzeba mieć ku temu możliwości/podstawy.
Został wyreklamowany z 47 pf, dlatego teraz może praktycznie bezkarnie kpić sobie z kar porządkowych - prosząc o minusa. Myślę, że sytuacja wyglądałaby nieco inaczej gdyby minus o którego prosi nie byłby pierwszym lecz juz 48 na jego koncie. Ale to Wy usilnie zapewnialiście o jego zmianie, ja twierdziłem, że to tylko utwierdzi go w poczuciu bezkarności...   


edit: w nawiązaniu do przeprosin 718 - do których został poniekąd przymuszony - zaznaczony kursywą tekst, mógłby mieć lzejszy wydźwięk [był napisany gdy 718 szedł w zaparte, ponawiajać oskarzenia]. natomaist zawarte w nim treści podtrzymuje.  
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2009, 09:25:48 wysłane przez arteq » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #511 : Październik 19, 2009, 14:06:19 »

Cytuj
Cytat: PHIRIOORI  Październik 18, 2009, 23:42:25
Cytuj
nie zamierzam Ci odbierać - jak to pieszczotliwie określiłeś - "frajerów".
A gdzie ja coś takiego niby miałem napisać? OTO DOWÓD TWOJE PERFIDNEJ wprost manipulacji.
Manipulacji? Byłem przekonany, że w kontekście Twojej wypowiedzi tym mianem raczysz określać osoby łapiące informację bez zastanowienia się nad ich prawdziwością, tylko w oparciu o wątpliwy autorytet [Twoja sugestia abym szukał frajerów w świątyni], proszę:
Cytat: PHIRIOORI  Październik 18, 2009, 22:10:06
Wtłaczaj sobie naiwniakom w świątyni, jeśli znajdziesz frajerów, co ci ją wybudują. ot, co!
Więc czym różniłyby się osoby którym wtłaczałbym naiwności [unikając jak ognia weryfikacji] od tych którym Ty usiłujesz wtłaczać w kleconej przez Ciebie na tym forum auto-swiątyni?
To tyle w kwestii manipulacji.
To że zywisz błędne przekonania - nie upoważnia cie do manipulacji moimi wypowiedziami.
Ja nic nie usiłuje ..to po pierwsze.
Chcesz zabronić ludziom swobodnej expresji, bo to co odkrywają .. najwyraźniej jakoś Ciebie piecze.
Nie jesteś tu ani merytoryczny, ani logiczny - a jedynie propagandowy i demagogiczny.
Po drugie, nikomu nie proponowałem tu "unikania jak ognia" weryfikacji czegokolwiek.
Mozesz przecież sobie weryfikowac, co chcesz.
Ale nie wymagaj ode mnie bym realizował jakiekolwiek Twoje experymenty, które z mojego punktu widzenia nic dla mnie nie wnoszą. Bo to niegrzeczne i chamskie.

Cos odjechałeś chłopcze z  tą "auto - swiątynią" ..ale to JEDYNIE reprezentacja TWOICH APARATÓW POJECIOWYCH, za których UBUSTWO odpowiedzialnościa USIŁUJESZ OBCIĄŻAĆ INNYCH; tu : mnie.
To sprzeczne wobec Twoich ZAPIEWAŃ o odpowiedzialności.

---
Cytuj
Cytat: PHIRIOORI  Październik 18, 2009, 23:42:25
A jak nie czytałeś u Leszka, to poczytaj, bo może robisz coś rutynowo - i po prostu nie zdajesz sobie z tego sprawy.
Zaraz, zaraz. Przed chwilą twierdziłeś, że właśnie z tamtąd czerpię widomości/umiejętności, twierdziłeś to z pewnością, nawet padło nawet coś o "oszukiwaniu", proszę:
Cytat: PHIRIOORI  Październik 18, 2009, 22:10:06
Nie oszukujmy się.. poczytałes na forum Leszka o psychomanipulacji, o dezinformacji, o socjotechnice i tak sobie tu ćwiczysz jak najety zdaje się... tam sa dosyć dobrze opisane te twoje niewyszukane "mantry".
Takie przedstawianie sytuacji można własnie określić mianem manipulacji [która mi zarzucasz i to w wersji hard, czyli "perfidnej"] bądź oszustwem. Zabrakło słowa "oszukałem" bądź "myliłem" się, ale i tak cieszy mnie, że nie tkwisz uparcie w kłamstwie.
To była forma ironii.
Nie upieram się ze to czytałeś. Nazywam po imieniu, co robisz w istocie tu na forum... i dodaję, że ten mechanizm funkcjonowania opisany jest w formie naukowej tam, gdzie odsyłam. Tak jest intencja.
Jeśli się nie zorioentowałeś. Spróbowałem zejść do twojej stylistyki.
Cytuj
Zabrakło słowa "oszukałem" bądź "myliłem" się
Było słowo "zdaje się" - ale może chcesz mnie zobowiązać do używania słów 'jedynie za pozwoleniem' pana artura. To juz przeszło wszelkie granice!!! Jeśli masz potrzebę, by INNI mówili PISALI i MYSLELI to , co TY chcesz... to sobie to nagraj, napisa- apotem czytaj , słuchaj.
Widze że nie dopuszczasz do swojej wyobraźni możliwości kontaktu z żywymi ludźmi.
Ale to nie powód, zeby od razu ich "zabijać", gdy nieopatrznie na nich natrafisz, aby tym sposobem dostosować ich do swojej normy.

Nie jest moją intencją badanie twoich osobistych doświadczeń. Bo mnie po prostu nie interesujesz, jako
postać. Dlaczego?.. bo jesteś powtarzalny, mechaniczny i przewidywalny.
Wystarczy Cię trochęnapromieniowac.. i jak nakrecona sprężynka wykonasz okreslone programy. nuuuda veritas.

---

Cytuj
Ty zarzucasz mi bark argumentów? Przecież swoje wątpliwości argumentowałem. To Ty nigdy nie raczyłeś podać rozsądnych argumentów czy dowodów, a na sugestie weryfikacji zaczynasz toczyć pianę. Wybacz, ale nie można uznać za argumenty to, że "Ty tak twierdzisz" lub to, że zaczynasz się straszliwie miotać gdy pada słowo "sprawdzam"
Niessamowita jest łatwośc, za jaka dokonujesz obracania kota ogonem. To świadczy o Twojej moralności.
W jednym się zgadzamy: po owocach można uzyskać poznanie wartości czegoś.
Jakoś dziwne że dostrzegamy całkiem inne owoce.

Najzabawniejsze jest to , że słowo "sprawdzam" pada w kwestiach nie związanych z 'głównym tematem omówienia' nigdy. Raczej jest to szukanie miejsc, w które możnaby ewentualnie wykorzystać, jako wątpliwy dowód mojej niewiarygodności. Działasz instrumentalnie - i to widać. I widzą to też inni.
(z wyłaczeniem twojej drużyny zakonników, wytłaczanych z matrycy, dla wzmocnienia ilościowego wrażenia).
Przejrzyj chłopczyku skalę tematów, zakres.. oraz zakres swoich sprawdzeń - i to na czym Ty się koncentrujesz.
Ależ mozesz sobie sprawdzac do woli - przecież ci już odpowiedziałem.
Tylko rób to  na swój koszt i w swoim świecie. A ode mnie się odklej. Ja się nie miotam chłopcze,
ja mam niesmak i nieprzyjemność być podmiotem takich ingerencji, które uprawiacie w tym swoim "kółku różańcowym".
Nie musisz się doktoryzować z moich prywatnych doświadczeń, bo one są jedynie marginalnym dodatkiem do tematów omówienia, które postawiłem na forum.

I tak nie zrobicie ze mnie aktora w waszej kolejnej chorej bajce. Nie zagram wam ni chrystusa, ani diabła, ni zbawiciela ni demona.Ani innych bochaterów wypaczonych opowieści. Więc daj sobie spokój z experymentowaniem na mojej prywatności.

Lepiej Obudź się facet z tego, do czego jesteś tu używany Mrugnięcie)) przez różne siły ponad Twoim zrozumieniem.

 



« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2009, 15:02:23 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #512 : Październik 19, 2009, 15:16:27 »

"Chłopcze", "chłopczyku"? Zapytaj się Leszka [skoro opisuje pewne zjawiska] o czym świadczy używanie tego typu zwrotów w dyskusji [szczególnie co chwilę powtarzanych]. I proszę Phi, weź się tak nie naprężaj bo pękniesz.
Naprawdę aż tak bolą Cię moje słowa? Tak nieznośne jest nazywanie rzeczy po imieniu gdy chodzi o Twoje zachowanie? W kwestii przewidywalności - to dobrze, że jestem przewidywalny, autentycznie cieszy mnie to. Czy jednak wiesz, że Ty także jesteś przewidywalny?
W trosce o to abyś nie nabawił się wrzodów [których to, oczywiście, samouleczenia dokonałbyś w mgnieniu oka] postaram się wypowiadać bardziej stonowanie.

Nie zamierzam i nie chcę na nikim eksperymentować, naprawdę nie stanowisz dla mnie jakiegos znaczącego problemu czy powodu do zmartwień - chyba zbytnio sobie pochlebiasz posądzając mnie o to - po prostu mówię co widzę i czuję, tyle.

I robi się nużące sugerowanie jakiś kółek różańcowych, przynależności do drużyn zakonników, etc. Naprawde nie rozumiem co to ma wspólnego z treścią moich wypowiedzi? Phi, rozumiem, ze nienawidzisz kk, ale prosze - staraj siętrzymac jakiś przyzowity poziom, nawet podczas wylewania żali.   

A, ironia to ironia, kłamstwo to kłamstwo. I nadal zamiast argumentów - pokrzykiwania.
W kwesti przyjmowania poziomu stylistyki nie będę się wypowiadał.

Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #513 : Październik 19, 2009, 15:31:16 »

PHIRIOORI jest jednym z najbardziej ciekawych użytkowników, docieka ciągle wszystkiego i analizuje a tacy jak ty artqu - wysłannicy KK tego nie lubicie, oj ja wiem JAK BARDZO!!!

718'
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #514 : Październik 19, 2009, 15:33:58 »

Nie daj się arteq.  Duży uśmiech

==============================

PHIRIOORI jest jednym z najbardziej ciekawych użytkowników, docieka ciągle wszystkiego i analizuje a tacy jak ty artqu - wysłannicy KK tego nie lubicie, oj ja wiem JAK BARDZO!!!

718'

718, "templariuszu", odpuść Mu.Uśmiech(artqowi)
I tu się w tej kwestii bardzo mylisz. Także jestem z wiary KK, i nie przeszkadza mi to. Język
Choć już od 4 lat do kościoła nie chodzę.
Pozdrawiam.
Ps.
Czy znasz "Chain of Minerva 2012? ( W sumie to przekaz Nostradamusa o pojeżdzie i księżniczce , oraz templariuszach.)  Mrugnięcie

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2009, 19:56:16 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #515 : Październik 19, 2009, 15:49:50 »

Komandosie scal posty po zrobią Ci to na siłę Język

a tak na serio, nie mam w sumie nic do katolików, mam do katolika artqa i jemu podobnych inkwizytorów...

718'
Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #516 : Październik 19, 2009, 16:49:54 »

Możesz rozwinąć "inkwizytorów"  ?
Bo nie widzę by arteq kogokolwiek na tym forum nawracał na siłę ,czy w ogóle nawracał.
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2009, 16:50:58 wysłane przez Mobius » Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #517 : Październik 19, 2009, 17:55:25 »

Kolejną ważną rzeczą która powinno się wprowadzić(jeżeli uznacie regulamin który zaproponowałem) to zamknąć albo najlepiej usunąć ten temat.

Cytuj
3.3 Jeśli dyskusja przerodzi się w prywatną wymianę poglądów, kontynuuj ją poza forum pocztą e-mail.(Dopisek: Lub Prywatne Wiadomości na forum)

Cytuj
3.1 Ignoruj posty - użytkowników, których jedynym celem jest dokuczanie i krytykowanie. Twoje odpowiedzi na takie posty tylko zachęcą do dalszej niepożądanej działalności. Wystarczy, że zgłosisz problem administratorowi.

Święty nie jestem ale widzę pewną zależność. Ten temat to doskonałe miejsce do spamowania, 20 stron postów to dopiero coś, w życiu takiego spamu nie widziałem. A wszyscy którzy mają problem powinni przenieść dyskusję na PW bądź email, gg lub jakikolwiek inny komunikator(Chat jest na forum).

Jak do tej pory wolna amerykanka w tym temacie to powszechność. Dariuszu upomnienia nie pomogą. ;]
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #518 : Październik 19, 2009, 18:11:55 »

jesteś tutaj widać nowy Mora w tym temacie - TEN temat temu służy a nikt nie będzie brać pod uwagę Twojego regulaminu - to logiczne...

718'
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #519 : Październik 19, 2009, 18:20:54 »

Nie, nie jestem nowy przeczytałem kilka stron tego tematu i wiem co tutaj piszecie.
Cytuj
TEN temat temu służy
Czyli potwierdzasz moje słowa iż temat służy...
Cytuj
Ten temat to doskonałe miejsce do spamowania


Temat niczemu nie służy jak nabijaniu postów, wzajemne obrażaniu się i wywlekaniu wszystkiego na wierzch. 5000 tysięcy wyświetleń tego tematu, cóż za zainteresowanie.

Czy uważacie że niema ciekawszych tematów do rozmów? Wolicie tu siedzieć i się kłócić?(Bo to co tutaj piszecie nie można nazwać dyskusją). Zamiast poświęcić energię na coś bardziej konstruktywnego marnujecie ją tutaj na gadanie która do niczego nie prowadzi...

Pozdro
Mora
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #520 : Październik 19, 2009, 18:49:29 »

Ciekawe! nigdy tu nic nie pisałem, bo uważam że szkoda czasu.
Ale raz się przemogłem.. tzn do odpowiedzi, artkowi (bo wczeeniej olewałem)
więc wywaliłem kilka kwestii.

A tu wpada Mora.. i nagle mu wątek przeszkadza. Uśmiech)))
Nautilius też mu nagle przeszkadza... no inech sprawdze..

A fakt.. raz sie pozytywnie nt. nautilusa wyraziłem (bodajże w poście dot. programu w pytanie na śniadanie)

Zobaczymy, czy jak się pozytywnie wyrazę o ... hmmm... dajmynato:
..Kogo proponujesz kapłan 718 ?..

..zobaczymy jak się nagonka rozwija Uśmiech)) ..
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #521 : Październik 19, 2009, 19:27:20 »

mam coś do Kiary, Dariusza, Stolo - LUBIĘ ICH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Duży uśmiech


dawać nagonkę, no czekam! obróćmy ten temat o 180 stopni Uśmiech

Ciebie też PHI lubię za to, że zaczynasz drążyć tam gdzie inni kończą...

718'
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #522 : Październik 19, 2009, 19:27:42 »

Temat niczemu nie służy jak nabijaniu postów, wzajemne obrażaniu się i wywlekaniu wszystkiego na wierzch. 5000 tysięcy wyświetleń tego tematu, cóż za zainteresowanie.

Czy uważacie że niema ciekawszych tematów do rozmów? Wolicie tu siedzieć i się kłócić?(Bo to co tutaj piszecie nie można nazwać dyskusją). Zamiast poświęcić energię na coś bardziej konstruktywnego marnujecie ją tutaj na gadanie która do niczego nie prowadzi...
Mora

Mora, to nie tak. Temat rzeczywiście służy, daje możliwość przejrzenia się w lustrze i przynajmniej zastanowienia się nad sobą. Jest to miejsce konfrontacji z własnymi niedoskonałościami, tym cenniejsze, że żywe, pośród emocji i uczuć.

Pozwala to na wyrzucenie śmieci na środek pokoju, a nie zamiatanie pod dywan. A wiadomo, jak widzi się stertę śmieci, trzeba to uprzątnąć. I tu rola procesu, rozeznania, asymilacji, transformacji …

Najlepszy dowód, że coś z nami nie tak, gdy konfrontacja z innymi boli. To sygnał do wejrzenia w siebie i uleczenia pewnych sfer. Oczywiście, jeżeli jest gotowość. Ale nawet gdy jej brak, udział w 'tym' przyspieszy dochodzenie do tej gotowości.

W uzdrawianiu biorą udział nie tylko sami zainteresowani,  także czytający. Stąd frekwencja. Niejeden odnajduje tu jakieś aspekty siebie.
W temacie tym wszyscy jesteśmy terapeutami i uzdrawianymi. Taka koleżeńska przysługa.  Mrugnięcie

Dlatego nie ma co się obrażać, bo to domena ego, nie duszy. Dusza czerpie tylko profity, o ile nabyła już pewien stopień mądrości.

Pozdrawiam


Ps. Miejscami jest naprawdę zabawnie, mimo pozornego dramatyzmu.  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2009, 19:34:37 wysłane przez ptak » Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #523 : Październik 19, 2009, 20:03:07 »


A fakt.. raz sie pozytywnie nt. nautilusa wyraziłem (bodajże w poście dot. programu w pytanie na śniadanie)


 Tak się składa,że występ "cyrkowców" z nautilusa w tym programie był tylko potwierdzeniem ich amatorszczyzny......
A wrogów mają coraz więcej.....więc....
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #524 : Październik 19, 2009, 20:16:28 »

PHIRIOORI jest jednym z najbardziej ciekawych użytkowników, docieka ciągle wszystkiego i analizuje a tacy jak ty artqu - wysłannicy KK tego nie lubicie, oj ja wiem JAK BARDZO!!!
718, kiedyś już napisano, że należę do jakiś bojówek kk i przysłano mnie tutaj - niestety już nie potrafiono przytoczyć jakiś sensownych dowodów, ba - żadnych dowodów, jak rozumiem Ty nimi dysponujesz. Więc śmiało - czekam na ich ujawnienie.
To samo tyczy inkwizytora - wskaż mi proszę gdzie kogoś przymuszam aby został katolikiem? Gdzie komukolwiek grożę?
Lubię ludzi dociekliwych, sam staram się takim być - ale zaraz podnosicie larum gdy to czynię - szczególnie w tedy gdy dotyczy to Waszych teorii.

Co do Twojego "oj ja wiem" to wielokrotnie zarzekasz się, że coś wiesz, że coś widzisz. Później udowadnia Ci się, że najzwyczajniej kłamiesz - np. ostatnia sytuacja z "chamem". Tak samo jak teraz z wysłannikiem i inkwizytorem. Ale spokojnie, dam Ci szansę udowodnić te stwierdzenia.
Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.147 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

ganghg curse-of-tiger mylife rekogrupastettin 1sdh