Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 16, 2024, 23:31:21


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Masz coś do mnie?!  (Przeczytany 191374 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Torton
Gość
« Odpowiedz #525 : Październik 19, 2009, 21:10:19 »

Ehh... marnujcie dalej, marnujcie...

Cytuj
..zobaczymy jak się nagonka rozwija Uśmiech)) ..
Twoja sugestia jest błędna, nie obchodzi mnie to co myślisz na tematy różne. Interesuje mnie iż jest tutaj prowadzony systematyczny spam przez kilka osób.

Cytuj
mam coś do Kiary, Dariusza, Stolo - LUBIĘ ICH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Duży uśmiech


dawać nagonkę, no czekam! obróćmy ten temat o 180 stopni Uśmiech

Ciebie też PHI lubię za to, że zaczynasz drążyć tam gdzie inni kończą...

718'

Przykład spamu, post nie wnoszący nic do dyskusji prócz kolejnych 19 wykrzykników Kapłana 718.

Cytuj
Mora, to nie tak. Temat rzeczywiście służy, daje możliwość przejrzenia się w lustrze i przynajmniej zastanowienia się nad sobą. Jest to miejsce konfrontacji z własnymi niedoskonałościami, tym cenniejsze, że żywe, pośród emocji i uczuć.

Tak emocje, a niech wszyscy walą równo co nie? Takie rzeczy powinno załatwiać się na PW. Masz co do mnie? Napisz a chętnie porozmawiam a nie wywlekaj tego na forum bo przez to stajemy się gorsi a nie lepsi. Kłótnia do niczego nie prowadzi a ten wątek to jedna wielka kłótnia. Rozmowa może wiele pomóc ale rozmowa prywatna bez osób trzecich które tylko patrzą i myślą "A co by tu napisać aby zdobyć kolejnego posta".

Czy jak w realu pokłócisz się z kimś bliskim to wywlekasz to na całą rodzinę, znajomych, przyjaciół? Czy może wolisz załatwić to w cztery oczy. Jak myślisz co jest zdrowsze? Według mnie zdrowsze jest rozmawianie w cztery oczy bez osób trzecich. Nie raz tak miałem iż wolałem uniknąć rozmowa z kilkoma osobami i wolałem załatwić to na osobności(efekt lepszy).

Cytuj
718, kiedyś już napisano, że należę do jakiś bojówek kk i przysłano mnie tutaj - niestety już nie potrafiono przytoczyć jakiś sensownych dowodów, ba - żadnych dowodów, jak rozumiem Ty nimi dysponujesz. Więc śmiało - czekam na ich ujawnienie.
To samo tyczy inkwizytora - wskaż mi proszę gdzie kogoś przymuszam aby został katolikiem? Gdzie komukolwiek grożę?
Lubię ludzi dociekliwych, sam staram się takim być - ale zaraz podnosicie larum gdy to czynię - szczególnie w tedy gdy dotyczy to Waszych teorii.

Co do Twojego "oj ja wiem" to wielokrotnie zarzekasz się, że coś wiesz, że coś widzisz. Później udowadnia Ci się, że najzwyczajniej kłamiesz - np. ostatnia sytuacja z "chamem". Tak samo jak teraz z wysłannikiem i inkwizytorem. Ale spokojnie, dam Ci szansę udowodnić te stwierdzenia.

Arteq nie obraź się ale to skoro uważasz że zostałeś źle potraktowany załatw to z Kapłanem 718 na osobności ewentualnie dodatkowo z adminem. Wywlekając to tutaj sprawiasz że każdy ma okazje do ciepnąć swoje parę groszy do kłótni a potem to już do punktu kulminacyjnego nie daleko droga.

Powinniśmy się starać żyć w zgodzie i nie powinno być tak iż człowiek człowiekowi wilkiem. Na litość boską nie jesteśmy na wojnie! Więc ponawiam swój apel który już kiedyś padł w tym temacie.

Zamknąć a najlepiej skasować i dziękuje za uwagę. Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #526 : Październik 19, 2009, 21:18:41 »

Cytat: Torton
Więc ponawiam swój apel który już kiedyś padł w tym temacie.

Zamknąć a najlepiej skasować i dziękuje za uwagę.

Nie ma takiej możliwości, przynajmniej na tę chwilę.
Raz już zamknięto ten wątek i natychmiast w innych zaczęto bałaganić, a dzięki temu że tu mogą się wywnętrznić niektórzy to ogólnie panuje jako taki ład.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Torton
Gość
« Odpowiedz #527 : Październik 19, 2009, 21:22:35 »

Dariuszu ale to nic nie daje. Może i to wszystko sobie leje fajnie jak się komu podoba ale to nic nie naprawia. Skuteczniejsze byłoby gdyby osoby które bałaganią były natychmiastowo karane ostrzeżeniami(Na chwilę obecną minusowymi PF) bo tak to nic to nie poprawi.

Użytkownicy po czasie nauczyli by się żeby prowadzić takie dyskusje na PW(Wyszło by to na zdrowe wszystkim)

Ale jak wolisz ja tylko dałem propozycje skoro ona nie odpowiada to trudno... Piszcie sobie dalej.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #528 : Październik 19, 2009, 21:44:31 »

Cytat: Mora
Kłótnia do niczego nie prowadzi a ten wątek to jedna wielka kłótnia.

Kłótnie są jak pękające wrzody …
Czy są potrzebne? Widocznie są, skoro nie daje się ich uniknąć. Po ostrej fazie wyrzucania z siebie emocjonalnego brudu, przychodzi czas na rozmowę cywilizowaną. To oznaka zdrowienia …  Duży uśmiech
Oczywiście, nie wszyscy muszą od razu wyzdrowieć. Wiąże się to z umiejętnością rozpoznania w sobie błędnych programów … i ich eliminacją …

Cytat: Mora
Skuteczniejsze byłoby gdyby osoby które bałaganią były natychmiastowo karane ostrzeżeniami(Na chwilę obecną minusowymi PF) bo tak to nic to nie poprawi.

Zamordyzm niczego nie rozwiązuje, to element systemu, zabijający wszelką indywidualność i spontaniczność. Dość mieliśmy na przestrzeni dziejów przykładów z bardzo opłakanymi skutkami.
Ludziom potrzeba trochę wolnej przestrzeni do swobodnych lotów. 


Pozdrawiam  Uśmiech
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #529 : Październik 19, 2009, 21:46:29 »

Ptak ja swoje, Ty swoje kończę dyskusję.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #530 : Październik 19, 2009, 21:48:40 »

Cytat: Toryon
Ale jak wolisz ja tylko dałem propozycje skoro ona nie odpowiada to trudno... Piszcie sobie dalej.

I tak trzymaj.
Pozdrawiam.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #531 : Październik 20, 2009, 03:13:27 »

Darku, myślę że Torton ma doskonały pomysł, a jego realizacja wbrew pozorom nie byłaby taka trudna.
Wedle regulaminu żaden użytkownik nie może się zachowywać nieuprzejmie i wulgarnie wobec drugiego.
Cały ten temat od samego początku łamie ten regulamin.
Jestem za zamknięciem tego tematu na dobre. Ilość odwiedzin świadczy wyłącznie o niskim poziomie intelektualnym użytkowników forum oraz o bezradności administracji wobec ich nieodpowiedniego zachowania. To jest kpina.
Temat należy zamknąć i przenieść. Każdy następny z kłótniami, zaczepkami, pyskówkami i wyzwiskami do kosza. Jak się usunie jeden, drugi, trzeci i następny, to w końcu wszyscy krzykacze dojrzą własną bezsilność i nauczą się nieco kultury.
Sam napisałeś, że to się już zbyt daleko posunęło.
To się tak daleko posuwa za każdym postem tutaj napisanym. Wstyd!


A jeśli już mowa o sprawiedliwości. Nie można w kółko komuś pobłażać i w kółko prywatnie prosić, by kogoś przeprosił. Winowajca powinien ponieść konsekwencje za swoje czyny. Co z tego, że przeprosi (namówiony do tego przez swoich ulubieńców) jeżeli następnego dnia zrobi to samo? Jaką z tego naukę wyniesie? Czy nie taką właśnie, że można najpierw bezkarnie się na innym wyżyć, a potem się od niechcenia przeprosi i już po sprawie? Albo jesteśmy tu od trzymania porządku albo będziemy w kółko wszystkich nawoływali do miłości i wybaczania, co nijak ma się do rzeczywistości, gdy szczere nie jest i poprawy nie wróży.
Ten temat naucza nas bezkarności, pozwalamy sobie na wiele bo nie będzie to offtopem.
Albo pozwalamy wszystkim bezkarnie sobie folgować albo wszystkich za to równo karzemy albo usuwamy ten temat i nie mamy żadnego dylematu.

Darku, wiem że starasz się być dla wszystkich dobry... Jesteś bardzo pozytywnym człowiekiem i za to wszyscy Cię tu szanują. Nikomu nie przytkniesz, nikogo słowem nie skrzywdzisz. Ale nie możemy na to wszytko wiecznie przymykać oczu i pozwalać innym szydzić z nas samych. Nie mnie jedną prosiłeś o powstrzymanie się od czegoś, innych prosisz o przepraszanie. Nie musiałbyś tego robić, gdyby takie tematy jak ten nie prowokowały do tego typu nagannych zachowań.
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2009, 03:24:51 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
komandos040
Gość
« Odpowiedz #532 : Październik 20, 2009, 05:45:08 »

Darku, myślę że Torton ma doskonały pomysł, a jego realizacja wbrew pozorom nie byłaby taka trudna.
Wedle regulaminu żaden użytkownik nie może się zachowywać nieuprzejmie i wulgarnie wobec drugiego.
Cały ten temat od samego początku łamie ten regulamin.
Jestem za zamknięciem tego tematu na dobre. Ilość odwiedzin świadczy wyłącznie o niskim poziomie intelektualnym użytkowników forum oraz o bezradności administracji wobec ich nieodpowiedniego zachowania. To jest kpina.
Temat należy zamknąć i przenieść. Każdy następny z kłótniami, zaczepkami, pyskówkami i wyzwiskami do kosza. Jak się usunie jeden, drugi, trzeci i następny, to w końcu wszyscy krzykacze dojrzą własną bezsilność i nauczą się nieco kultury.
Sam napisałeś, że to się już zbyt daleko posunęło.
To się tak daleko posuwa za każdym postem tutaj napisanym. Wstyd!


A jeśli już mowa o sprawiedliwości. Nie można w kółko komuś pobłażać i w kółko prywatnie prosić, by kogoś przeprosił. Winowajca powinien ponieść konsekwencje za swoje czyny. Co z tego, że przeprosi (namówiony do tego przez swoich ulubieńców) jeżeli następnego dnia zrobi to samo? Jaką z tego naukę wyniesie? Czy nie taką właśnie, że można najpierw bezkarnie się na innym wyżyć, a potem się od niechcenia przeprosi i już po sprawie? Albo jesteśmy tu od trzymania porządku albo będziemy w kółko wszystkich nawoływali do miłości i wybaczania, co nijak ma się do rzeczywistości, gdy szczere nie jest i poprawy nie wróży.
Ten temat naucza nas bezkarności, pozwalamy sobie na wiele bo nie będzie to offtopem.
Albo pozwalamy wszystkim bezkarnie sobie folgować albo wszystkich za to równo karzemy albo usuwamy ten temat i nie mamy żadnego dylematu.

Darku, wiem że starasz się być dla wszystkich dobry... Jesteś bardzo pozytywnym człowiekiem i za to wszyscy Cię tu szanują. Nikomu nie przytkniesz, nikogo słowem nie skrzywdzisz. Ale nie możemy na to wszytko wiecznie przymykać oczu i pozwalać innym szydzić z nas samych. Nie mnie jedną prosiłeś o powstrzymanie się od czegoś, innych prosisz o przepraszanie. Nie musiałbyś tego robić, gdyby takie tematy jak ten nie prowokowały do tego typu nagannych zachowań.

Oj, jak Ty lubisz rządzić, ale i na szczzęście, niestety nie jesteś adminem. He he.
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2009, 05:45:47 wysłane przez komandos040 » Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #533 : Październik 20, 2009, 07:46:12 »

Przepraszam Kapłana Uśmiech
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #534 : Październik 20, 2009, 12:30:05 »

Komandos, złożyłam Darkowi propozycję.
Gdybym tak bardzo lubiła rządzić jak Ci się wydaje, to zamiast innych o zdanie pytać, temat bym zamknęła.
Widzę, że masz jakieś olbrzymie nieuzasadnione pretensje do mnie, śmiało - wylej z siebie tą żółć. Może to ostatnie chwile, kiedy masz okazję to zrobić w tym temacie.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
komandos040
Gość
« Odpowiedz #535 : Październik 20, 2009, 13:36:15 »

Komandos, złożyłam Darkowi propozycję.
Gdybym tak bardzo lubiła rządzić jak Ci się wydaje, to zamiast innych o zdanie pytać, temat bym zamknęła.
Widzę, że masz jakieś olbrzymie nieuzasadnione pretensje do mnie, śmiało - wylej z siebie tą żółć. Może to ostatnie chwile, kiedy masz okazję to zrobić w tym temacie.
Wiesz co? daruj sobie te insynuacje.
Poprostu linia moder- admin - ciągnie do takiej praktyki. Bez urazy.
Pozdrawiam.
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #536 : Październik 20, 2009, 15:54:28 »

Kochani, mysle ze zostalo juz wszystko powiedziane, teraz jest czas na przemyslenie i zastanowienie sie co dalej. Zaczepki i przepychanki nie maja przyszlosci. Jak was czytaja obcy ludzie, to naprawde moga sie przestraszyc co to za forum.
Czytajac te wszystkie wiadomosci dostalam mysli ze cala praca roznych ludzi poszla w bloto, nie ma ani slowa pozytywnego,
ciagle podchody na temat ludzi ktorzy tu daja swoj wlasny czas i swoja wiedze. Wszyscy staramy sie aby byly rozne tematy, aby kazdy znalazl cos dla siebie, sa mozliwosci wymiany informacji, nauczenia sie ale jest pare osob ktore niewiele buduja
/to znaczy nie zakladaja prawie zadnych nowych tematow/ tylko sukcesywnie obserwuja gdzie mozna kogos przydybac i dolozyc. Taka postawa naszych niektorych forumowiczuw niestety ale nie jest  pozytywna raczej robi wiele szkody, i zniecheca do dalszej pracy tu na forum. Chcem tez wam wszystkim powiedziec, ze to forum nie ma na celu okreslanie charakterow naszych kolegow. Jesli ktos ma jakies problemy personalne, to prosze sprawy zalatwiac na prywat.
Jesli ktos ma jakis problem w zwiazku z moja wypowiedzia, prosze pisac do mnie na prywat. napewno wszystkim odpowiem.
Pamietajcie, nie ma ludzi zlych, niem ma jednej prawdy i nikt nie ma prawa oceniac czesto bezpodstawnie innych.
Tolerancja i wyrozumialosc powinna byc na tym forum na pierwszym miejscu. Prosze o przmyslenie i rozpoczecie nowych
tematow na forum, wprowadzcie nowe zycie . Dziekuje  Rafaela
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2009, 15:56:41 wysłane przez Rafaela » Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #537 : Październik 20, 2009, 16:04:57 »

Popieram Rafaelo. Uśmiech
Mora już przedstawił propozycję nowego regulaminu.
Również popieram.
Można żyć i egzystować w zgodzie na tym forum i w społeczeństwie.
Pozdrawiam. Cool
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #538 : Październik 20, 2009, 16:25:00 »

nie można i nie popieram, DARIUSZ jest adminem a tamten regulamin nie obowiązuje, dotarło już do WSZYSTKICH?!

musi być miejsce, żeby spuścić z siebie parę... tyle


718'
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #539 : Październik 20, 2009, 17:54:27 »

Kapłanie  Chichot z całym szacunkiem, jak chcesz spuścić z siebie parę to powinieneś robic to na PW  Z politowaniem Rafaela ma rację to forum nie jest przeznaczone do kłótni ,dopóki Darek nie zamieści nowego regulaminu to ten dalej obowiązuje.To tak jak z ustawami w sejmie.
Pozdrawiam Buziak
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2009, 17:54:44 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
ptak
Gość
« Odpowiedz #540 : Październik 20, 2009, 18:37:09 »

Mam pytanie do Dariusza, jako nowego admina.

Dlaczego pozwala się Hansowi Olo na zamykanie tematu, który służyć miał całej społeczności forum?

Mowa o temacie PHIRIOORI, który założony został, by wyłowić porozrzucane po forum wątki, do dalszej ich rozbudowy i omówienia.
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3870.0
Uzasadnienie celowości założenia wątku zostało czytelnie przedstawione przez autora.

Uważam, że tematy poruszane przez PHIRIOORI są na tyle ważkie, iż zasługują na szczególną uwagę i cieszą się dużym zainteresowaniem. Głosy krytyki są głosami osób nie rozumiejących poruszanych kwestii. Nie znaczy to, że osoby takie mają ściągać w dół poziom forum, bądź co bądź ezoteryczne. Czy zalew przedruków z prasy ma być normą? A tematom ambitnym należy ukręcać łeb, przez osobiste uprzedzenia moderatora?

Mam nadzieję Dariuszu, że jako Administrator, przywrócisz zamknięty temat, bo brak jest logicznych i merytorycznych powodów jego zamknięcia.
Czy Hans Olo konsultował się  z Tobą w tej sprawie?

Pozdrawiam
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #541 : Październik 20, 2009, 18:56:54 »

Ciesze sie bardzo ze nareszcie dochodzimy do porozumienia.  Kaplanie, ty tez masz racje, ze potrzebujemy nowy regulamin, nad tym przeciesz juz pracujecie. Jednak pomysli, czy naprawde potrzebujemy tu na forum ciagle nieporozumienia.
Musimy rozpoczac razem z nowym regulaminem , nowy pozadek ustanowic. Musimy wszyscy nad tym pracowac, aby nie
dochodzilo do dyskusji ktore nie prowadza do nikad, a gromadza sie i tworza takie zapieczone sytuacje ze nie wiem czy perszing by to rozbil. Ja widze i inni tez widza ze ty 718 bardzo sie zmieniles na pozytywne, sa  tez tacy ktorzy inaczej widza,
i niech sobie widza. Uwazam ze jesli ktos ma cos do kogos, to moze zalatwic to w sposob, ze nie wszyscy musza brac w tym udzial. Odwiedzajac inne fora, takich sytuacji sie nie spotyka, a jesli to sprawa jest roztrzygana przez wladze ktore maja
do tego uprawnienie. Jest nas naprawde niewiele osob na forum ktore sa aktywne, zakladaja nowe tematy, wlanczaja sie
pozytywnie jesli sie cos dzieje i to wszystko jest dobrze. Wszyscy znamy sie calkiem dobrze i wiemy co kogo interesuje, w jaki sposob mozna kogos zdenerwowac, ale sa tez osoby ktore doceniaja i pielegnuja prace swoich kolegow i kolezanek, naprawde tak jest tez. Tak wiec jeszcze raz prosze o zakonczenie wasni, jesli ktos komus bardzo ciezko lezy na watrobie, to
prosze taka osobe omijac i zakonczyc te nieprzyjemne klotnie. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i zycze przyjemnej , zdrowej atmosfery na forum. "Masz cos do mnie, to napisz mi na prywat." - niech to obowiazuje od tego momentu.
                                      Rafaela
Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #542 : Październik 20, 2009, 20:34:55 »

 Uśmiech
Ten wątek jest potrzebny dla ludzi WIEDZĄCYCH ,nie dla tych PRAKTYKUJĄCYCH. Ile tu cudownych prawd się pojawiło typu
"Ja to inny TY","Wszyscy jesteśmy Jednością".Po moich krótkich obserwacjach mogę powiedzieć,że nie odczuwacie swojej duchowosci,ne czujecie wiezi z żadnym innym człowiekiem.Popisujecie się wiedza ale kiedy przychodzi wprowadzić ja w zycie to pojawia sie problem i watek "masz coś do mnie" staje sie niezbędny.Zaspokajacie swoje własne potrzeby, pokazując jaką macie wiedzę.Po co ta wiedza jak praktyka tak szwankuje.
Kosmos jest przepełniony rozumnym istnieniem a my jestesmy jego częścią.Dochodzą do głosu teorie,które burzą nasz światopogląd.Jednak Wy tylko o tym piszecie bardzo chętnie w jednym wątku,by potem w nastepnym sobie zaprzeczać...
Jeżeli wierzycie ,ze jestescie ogniwem tego wielkiego łańcucha,to niezbedne są prawa moralne,które moze są trudne do przestrzegania ,ale konieczne do wzrostu. Może lepiej nie wiedzieć tak dużo,uczyć się wolniej ale to co wiemy wprowadzać w życie.Jezeli tak nie jest, to może energia ,która cię zasila pochodzi z niewłaśćiwej strony.Energia ,którą dostajesz z dobrego żródła
nie moze służyć przeciwko drugiemu człowiekowi, jezeli oczywiście  wierzysz ,że stanowimy JEDNOSC.Kto zasila nas energią ,którą pozytkujemy na złości ,lżenie i wyzwiska? Kontakt ze swiatem duchowym to według mnie ciągła walka ale z samy sobą.
A tu na forum obowiazuje jedna zasada"Ktoś musi przegrać by ktoś mógł wygrać".Nie wykorzystujemy informacji ,które nam dano i nie sprawdzamy doswiadczajac czy to własciwa wiedza.
Jeżeli wierzycie we wszystko o czy mówi Nassim Haramein,to wiecie ,ze nie jestesmy odrebnymi czastkami,ale stanowimy częsc całosci.Dlatego te informacje przekazywane przez inne osoby nie pozostaja bez wpływu na nas,na nasze zachowanie i kondycje psychiczną.Przepraszam wszystkich  ale wkurza mnie bardzo ta sprzecznosc pomiedzy głoszonymi prawdami ,a wykorzystywaniem
ich w zyciu.Tym ,którzy naprawde chca podjac wysiłek poszerzenia swiadomosci ten watek nie jest potrzebny. Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #543 : Październik 20, 2009, 20:51:11 »

Tak Linda, masz racje. Ja juz dawno zauwazylam ze to co sie dzieje nie ma nic wspolnego z rozwojem duchowym.
Jest to bardzo smutne, ale prawdziwe. Mysle ze czas wziasc sobie do serca niektore spostrzezenia i zaczac sie nareszcie
zastanawiac nad swoimi decyzjami i wypowiedziami. Mamy budowac, nie rujnowac.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #544 : Październik 20, 2009, 21:16:35 »

Ten wątek (jak i wszystko inne w życiu), to tylko doświadczenie dla tych, którzy potrzebują akurat takiej konfrontacji
z innymi. Każde doświadczenie czemuś służy.

Człowiek, to istota rozumna ale przede wszystkim psychiczna. Emocje i uczucia wyzwalane w zderzeniu  ze światem
zewnętrznym przekładają się na wiedzę wewnętrzną. Każdy potrzebuje innych doświadczeń, by wznieść się wyżej.

Dla niektórych pewien rodzaj doświadczeń jest już niepotrzebny, nie powód to jednak by deprecjonować i osądzać tych,
którym jest to jeszcze potrzebne. 

Co do energii, to jest jedna. Różne są tylko intencje jej użycia.
I to różnicuje wibracje.  Uśmiech
Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #545 : Październik 20, 2009, 21:55:20 »

 Uśmiech
Cytuj
Człowiek, to istota rozumna ale przede wszystkim psychiczna. Emocje i uczucia wyzwalane w zderzeniu  ze światem
zewnętrznym przekładają się na wiedzę wewnętrzną. Każdy potrzebuje innych doświadczeń, by wznieść się wyżej

Tu akurat mam na mysli ludzi ,którzy mają sie za lepszych i próbują innym wyznaczać  kierunki myślenia,sami natomiast nie zamierzaja sie do tych zasad stosować...
Cytuj
Co do energii, to jest jedna. Różne są tylko intencje jej użycia.
I to różnicuje wibracje.
 

Myślę ,ze masz rację...Ale czy człowiek ,który postepuje zle nie zmienia swojej energetyki i doprowadza ją do wibracji tworzącej ciemna stronę ? Czy człowiek taki nie tworzy wokół siebie otoczenia ,ktore przyciaga choroby,otacza się nieciekawymi ludzmi.
Wywyższa sie i ma pozostały świat w pogardzie.Widzę ,ze tacy ludzie tez potrafią podporzadkowac sobie innych i zamknąc im droge do rozwoju.Warto wiec zwracać na to uwagę Mrugnięcie

Edit:Myśle,ze jednak bezpieczniej wyniesc sie z tego wątku...on sam w sobie jest juz energetycznie obciazony.

 

 
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2009, 22:05:34 wysłane przez Linda » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #546 : Październik 20, 2009, 22:07:01 »

DARIUSZ jest adminem a tamten regulamin nie obowiązuje, dotarło już do WSZYSTKICH?!
To nie pierwszy raz kiedy solennie zapewniasz nas o czymś co nie jest prawdą. I to nie pierwszy raz kiedy jest Ci to udowadniane:
Drodzy współforumowicze,
fantazja was ponosi. Zasugerowałem jedynie, ze jeśli mi się uda przeforsować tę ideę, to znikną pf-y.
[...]
Zarzucacie innym, ze nie umieją czytać, ze są podatni na wpływy/sugestie itp. a sami tak się zachowujecie.[...]
Więc wyjaśnię raz na "amen". Tak, jestem nieścisły w tej materii, ale w jednym jestem nad wyraz konsekwentny:

Zrobię co w mojej mocy, by zlikwidować punktowanie, nie regulamin jako całość.
Póki ten istnieje, będę stosował w pewnym stopniu te "chore" oceny, jednak bardziej na plus niż na minus.

718, czy teraz wreszcie do Ciebie "DOTARŁO"? Czy w końcu skończysz z tym oślim [bezpodstawnym, zajadłym] uporem?
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #547 : Październik 20, 2009, 22:36:44 »

Cytat: Linda
Tu akurat mam na mysli ludzi ,którzy mają sie za lepszych i próbują innym wyznaczać  kierunki myślenia,sami natomiast nie zamierzaja sie do tych zasad stosować...

Nic nam do cudzych wyborów, nawet jeżeli ci „inni” mają się za lepszych i próbują wyznaczać kierunki myślenia, sami nie stosując się do zasad.
Czy chciałabyś narzucić im by stosowali się? Albo zmienili zasady? Można tylko zmieniać siebie.
Dalej, to już ingerencja i manipulacja. Zamykanie tematu, który żyje, bo jest taka potrzeba niektórych, to także ingerencja, narzucenie własnego zdania. Rozwiązanie siłowe. Z konsekwencjami, bo te są zawsze … 

Cytat: Linda
Myślę ,ze masz rację...Ale czy człowiek ,który postepuje zle nie zmienia swojej energetyki i doprowadza ją do wibracji tworzącej ciemna stronę ? Czy człowiek taki nie tworzy wokół siebie otoczenia ,ktore przyciaga choroby,otacza się nieciekawymi ludzmi.
Wywyższa sie i ma pozostały świat w pogardzie.Widzę ,ze tacy ludzie tez potrafią podporzadkowac sobie innych i zamknąc im droge do rozwoju.Warto wiec zwracać na to uwagę   

Nie sądzę, by ktoś mógł komuś zamknąć drogę do rozwoju. To, że akurat następuje w danym czasie podporządkowanie, wynika z wyboru obu stron. Najczęściej nie uświadamianego. „Gra  w życie” toczy się na niższych poziomach, wyżej jest rozumienie i wzrastanie. 
Nie zawsze też ciemna strona faktycznie nią jest. To nasze ograniczone widzenie i rozumienie zazwyczaj przydaje jej ciemności.   Mrugnięcie

Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #548 : Październik 20, 2009, 22:52:45 »

Tu akurat mam na mysli ludzi ,którzy mają sie za lepszych i próbują innym wyznaczać  kierunki myślenia,sami natomiast nie zamierzaja sie do tych zasad stosować
 

 Lindo Uśmiech
Tu chyba chodzi o to, że inni mogą uważać się za lepszych gorszych, oświeconych, tylko, że w tym momencie pytanie, a gdzie jest Twoje zdanie.
Papież też uważa się za jaśnieoświeconego i głosi ex cathedra prawdy święte, ostateczne i niepodważalne, ale czy ja mam coś z tym wspólnego ?
To ja dycyduje o odbiorze i decyduje co z tym zrobię.
Dlatego ważne jest mieć swoje zdanie.Może ono być słuszne lub niesłuszne, ale ono jest Twoje, jest wynikiem Twoich doświadczeń, a nie cudzych.
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2009, 22:53:45 wysłane przez Silver » Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #549 : Październik 24, 2009, 19:21:35 »

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=1357.msg46126#msg46126

To są słowa Mory.
Człowieku jeszcze nie tak dawno wszystkich tutaj przepraszałeś,odchodziłeś,żegnałeś się,następnie znowu przychodziłeś,by po chwili z płaczem po raz kolejny odejść.
I ty masz czelność tak wyrażać się o forumowiczach którzy mają jakieś zasady w przeciwieństwie do Ciebie...?
Wiesz co to jest honor?

Rafaelo dlaczego nie zareagowałaś na post Mory?
Piszesz o szacunku do drugiego człowieka,,czy znalazłaś w wypowiedzi Mory szacunek do drugiego człowieka?
Piszesz o miłości,czy znalazłaś w wypowiedzi Mory przejawy  miłości  do drugiego człowieka>?
Piszesz,ze  jesteś neutralna,tak wygląda twoja neutralność?
Nie jesteś prawdziwa,cały czas udajesz...

771
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2009, 19:24:00 wysłane przez kamil771 » Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

strzecha curse-of-tiger js2001 proskills pets-forever