Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 03, 2024, 12:33:18


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 22 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ŚWIĘTA GEOMETRIA  (Przeczytany 422012 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #100 : Styczeń 21, 2009, 23:52:35 »

Lesiu, mam prośbę (jeśli mogę mieć taką malutką :-) ): pisz krótsze posty...
Zapisane
astro
Gość
« Odpowiedz #101 : Styczeń 22, 2009, 00:19:41 »

Astro, ja dla odmiany staram się unikać tych międzygwiezdnych wątków "politycznych", choć wiem, że to jest pasjonujące dla wielu ludzi (choćby popularność serialu Stargate czy kiedyś filmu Star Wars). To jest jak dla mnie "kanał", który odciąga nas swego rozwoju. Pisałem już, że ten kto koncentruje uwagę ludz na tym "kto jest kto", a nie na czystych zasadach otwiera sobie droge do manipulacji ludźmi.


Moja odpowiedź jest taka: zauważam, że pewni ludzie, traktują wprost swoje życiowe doświadczenia w taki sposób, jakby chcieli powiedzieć: moje zasady są słuszne i nie interesuje mnie jakakolwiek inna zasada, bo to co robią inni, to prowadzi bocznymi torami do celu.
Więc powiem tak, posłuchaj też innych co mają do powiedzenia, bo to w życiu pomaga.
Twoja słowa nie są jednak  budujące, a raczej próba przeforosowania czegoś, na co wielu wielu nie jest przygotowanch z racji różnych uwarunkowań.
Dlatego już wcześniej Cię zapytałem: co tu robisz i dlaczego bawisz się w tą grę, skoro poznałeś te wszystkie zależności?
Osobiście staram się jak mogę nie krytykować postaw innych, wiedząc i rozumiejąc co oznacza asertywność.
Więc momentami chcę o czymś powiedzieć pozostawiając innym odpowiedzialność co z tym zrobią i od tego należałoby zacząć gdy wchodzi się na międzynarodwoe fora, dyskutując z innymi.

Więc powiedz innym co masz do powiedzenia i na tym zakończ...
Nie chodzi mi tu o ,,świętą geometrię,, ( bo ją całym sercem wspieram ) ale inne rzeczy między innymi o pewien psychologiczny model, który tu  sam sobą reprezentujesz.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2009, 00:26:02 wysłane przez astro » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #102 : Styczeń 22, 2009, 00:33:50 »

Cytat: Astro
Więc powiedz innym co masz do powiedzenia i na tym zakończ...
Nie chodzi mi tu o ,,świętą geometrią,, ( bo ją całym sercem wspieram ) ale inne rzeczy między innymi o pewien psychologiczny model, który tu  sam sobą reprezentujesz.

Astro, chyba jednak trochę przesadziłeś, nie uważasz?
Dlaczego chcesz kogoś ograniczać?
Zapisane
astro
Gość
« Odpowiedz #103 : Styczeń 22, 2009, 00:43:39 »

Cytat: Astro
Więc powiedz innym co masz do powiedzenia i na tym zakończ...
Nie chodzi mi tu o ,,świętą geometrią,, ( bo ją całym sercem wspieram ) ale inne rzeczy między innymi o pewien psychologiczny model, który tu  sam sobą reprezentujesz.

Astro, chyba jednak trochę przesadziłeś, nie uważasz?
Dlaczego chcesz kogoś ograniczać?

Pisz za siebie i nie baw się w adwokatów, bo cytowny wątek nie był skierowany do Ciebie.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #104 : Styczeń 22, 2009, 00:51:04 »

Mam prawo wyrażać swoją opinię, nie ma to nic wspólnego z adwokaturą.
Teraz mnie próbujesz ograniczyć, dlaczego? 
Zapisane
astro
Gość
« Odpowiedz #105 : Styczeń 22, 2009, 01:00:45 »

Mam prawo wyrażać swoją opinię, nie ma to nic wspólnego z adwokaturą.
Teraz mnie próbujesz ograniczyć, dlaczego? 

Ojjj Ptaku... bardzo Cię lubię, nawet nie wiesz jak, bo z wielu powodów jesteś mi bardzo bliska, więc może wyrównajmy te emocje-energie, które traktuję, jako kolejne doświadczenie....
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #106 : Styczeń 22, 2009, 01:10:19 »

Cytat: Astro
  Ojjj Ptaku... bardzo Cię lubię, nawet nie wiesz jak, bo z wielu powodów jesteś mi bardzo bliska, więc może wyrównajmy te emocje-energie, które traktuję, jako kolejne doświadczenie....

Ależ Astro, ja też Cię bardzo lubię i chętnie podzielę się z Tobą energią dla wyrównania tych poziomów.Duży uśmiech
Bierz ile chcesz, najlepiej wg zasad ŚG.  Uśmiech

Pozdrawiam i dobranoc. Miłych snów.  Uśmiech

Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #107 : Styczeń 22, 2009, 13:37:44 »


Gwiazda Matka jest całością... gwiazda matka - kto cie tego nauczyl..?? a moze to Bóg Ojciec, Duch Św i Syn Boży?
nie jest zadna zamknieta caloscia..jest nieskonczonoscia.. nie znasz poprostu swietej geometrii, eozteryki  i nie wiesz o co w tym chodzi, to co zasugerowalem jest wykresem milosci Chrystusowej - jezeli znasz sw geometrie to wiesz ze to prawda - bo geometria to tylko wykres tak jak matematyka cos sugerujacym reszty trzeba sie domyslec samemu..
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #108 : Styczeń 22, 2009, 14:07:26 »

proponuje zmienić forum, tu nie ma miejsca do nawracania, zarówno projekt cheops jak i forum ma mało wspólnego z chrześcijaństwem i typowym pojęciem trójcy świętej, skoro mówi o tym, że "Kościół upadnie bo dość już kłamstw"

Kapłan 718'
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2009, 14:10:09 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #109 : Styczeń 22, 2009, 14:15:21 »

nie chodzi mi o nawracanie tylko o prawde..., chodzi o to zebyscie byli gotowi na to co ma nadejsc, ale rozumiem, ze kazdy musi zaczac widziec sam...dla mnie kosciol jako instytucja tez ma niewiele wspolnego z prawdziwym chrzescijanstwem, ale nie zmienia to faktu ze ewangelia jest prawda, caly ten swiat tworza ludzie, ktorzy nie chca zblizac sie do prawdy a jezeli juz sie zbliza to ulegaja roznym pokusom - niestety jest jak jest bez Boga jestesmy nikim a jak wszystko wyglada kazdy widzi - wszystko zaczyna sie walic i to co nie jest z Boga zawali sie od nas jeszcze zalezy w jaki sposob...
Zapisane
Lucyfer
Gość
« Odpowiedz #110 : Styczeń 22, 2009, 14:32:02 »

Cytat: quetzalcoatl44
Gwiazda Matka jest całością... gwiazda matka - kto cie tego nauczyl..?? a moze to Bóg Ojciec, Duch Św i Syn Boży?
Gwiazda Matka - Star Mother
http://www.sacred-geometry.com/The_Star_Mother.htm   Mrugnięcie
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #111 : Styczeń 22, 2009, 14:46:25 »

nie chodzi mi o nawracanie tylko o prawde..., chodzi o to zebyscie byli gotowi na to co ma nadejsc, ale rozumiem, ze kazdy musi zaczac widziec sam...dla mnie kosciol jako instytucja tez ma niewiele wspolnego z prawdziwym chrzescijanstwem, ale nie zmienia to faktu ze ewangelia jest prawda, caly ten swiat tworza ludzie, ktorzy nie chca zblizac sie do prawdy a jezeli juz sie zbliza to ulegaja roznym pokusom - niestety jest jak jest bez Boga jestesmy nikim a jak wszystko wyglada kazdy widzi - wszystko zaczyna sie walic i to co nie jest z Boga zawali sie od nas jeszcze zalezy w jaki sposob...

Ewangelia, a właściwie ewangelie nie są od Boga. Masz na to jakiś dowód?
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #112 : Styczeń 22, 2009, 15:14:21 »

oczywiście, że nie od Boga - to spisywane historie a pod nimi kryje się kod za pomocą którego wtajemniczeni przekazywali sobie wiedzą nie zgodną z naukami Kościoła w pierwszych wiekach chrześcijaństwa a więc tą właściwą wiedzę przekazywano pod karą śmierci za herezje - tym są ewangelie właśnie...

718'
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #113 : Styczeń 22, 2009, 19:13:59 »

proponuje zmienić forum, tu nie ma miejsca do nawracania, zarówno projekt cheops jak i forum ma mało wspólnego z chrześcijaństwem i typowym pojęciem trójcy świętej, skoro mówi o tym, że "Kościół upadnie bo dość już kłamstw"
Hmmm, a samcio jakiś czas temu mianował się jedną z osób trójcy...

Jedyne akceptowane nawrócenie to nawrócenie na pch  Duży uśmiech
Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #114 : Styczeń 23, 2009, 14:28:36 »

1) Leszek , ja jestem prosta kobieta, ktora nie zna sie na niczym , a juz napewno nie, na sw. g., wiec po co mnie oskarzasz o jakies manipulacje czymkolwiek w jakichs miejscach?
(...)
2) Jezeli gdzies jestem , to jade tam , bo prowadzi mnie serce , nie mapa, bo tak czuje.
(...)
3) Ja staje koncentruje sie na sercu i wysylam temu miejscu milosc, nic wiecej, plynie energia milosci. Co ona robi? To co moze zrobic milosc. (...) Czy nastepuje jakas zmiana? A o to zapytaj moze Wintera, on zpewnoscia swoimi urzadzeniami to moze sprawdzic, ja nie.(...)

4) Wiec nie mow mi o polityce, bo polityka to perfekcyjna rozgrywka umyslow w nia zaangazowanych, planujacych posuniecia dzieki  wiedzy ktora posiadaja ( moze nie wszyscy). Ja natomiast jak juz kilkakrotnie zauwazyles jestem ( mowiac delikatnie nie kumata w geometii, i naiwna i ufna jak dziecko)i dobrze, bo prowadza mnie uczucia oraz intuicja, ktora jak do tej pory nigdy mnie nie zawiodla.
Tak pobieżnie, tylko dla informacji, bo nie można nie reagować, gdy ktoś po prostu kłamie i ustawia siebie w roli "niewinnej, prostej niekumatej kobiety"...

ad.1
Argumentu "jestem prostą kobietą" używasz zawsze jeśli ktoś zada CI konkretne pytanie odnośnie tego, co Ty robisz. Robisz to już trzeci raz i za każdym razem starasz się wówczas ustawić w roli niewinnej i atakowanej pofiary.
WNIOSEK: POLITYKA...
ad.2
Prowadzi Cię serce?
Przypomnę więc twoje słowa wypływające z serca, a nie mapy: Wyjazd do Egiptu jest przesunięty, bo pole elektromagnetyczne Ziemi nie jest jeszcze takie, jak ma być. Musimy zrobić to w piramidzie 9 lub 10 października.
W Knossos musimy uwolnić energię w okolicach południa, etc
Kto decydował? Nie twoje serce. To twoim Myśliciele określali miejsca i daty.
MIjasz się leciutko z prawdą...

ad.3
W Piramidzie i w muzeum w Kairze użyłaś dźwięków
W Chartres "na nowo łączyłam pierwiastki"
We Władywostoku coś z szyszynką, nie pamiętam co.
Na Wawelu odwracałaś kierunek wiru..
Więc robisz coś i nie wiesz nawet jakie są tego skutki? Gdzie odpowiedzialność?

ad.4
Jeśli jesteś tak ufna i niewinna, to czemu tak kręcisz?
Gdy to było raz, dwa, ale Ty ciągle prowadzisz swoją "politykę energetyczną" albo prowadzą ją CI, którzy Tobą sterują i to sterują tak, że nie pamiętasz co mówiłaś dzień wcześniej.
Nie chce się wierzyć w taki brak pamięci.
Jeśli nie manipulujesz, to skąd te zaniki pamięci? Ktoś CIę tak zaprogramował, na wzór tego, jak to podaje choćby David Icke, gdy mówi o działalności Instytutu Tavistock?
Oryginalny post: http://prawda2.info/viewtopic.php?t=4396
Link do obejrzenia na YouTube. http://www.youtube.com/view_play_list?p=F6AD5F76087B4F53

Na koniec zacytuję co nieco, zakładając, że może kiedyś przejrzysz na oczy. Twój wybór. Ja już milczę, bo to nie ma sensu:
Widzisz  ja nie placze, i nie mowie ze Ludzie sa zli, Ludzie sa wspaniali i dobrzy.

No popatrz! Skoro nie Ty na poprzedniej stronie napisałaś, cytuję:

Malo jest ludzi , ktorzy juz to potrafia, po prostu KOCHAC CZLOWIEKA.
Na razie wiekszosc , potrafi go tylko oceniac, krytykowac i ponizac  Płacz
Kiara

To chyba ktoś ukradkiem siada przed Twoim komputerem, loguje się jako Kiara i pisze te farmazony, których później prawdziwa Bogu ducha winna Kiara się wypiera! Powinnaś zrobić coś z tym winowajcą, inaczej jeszcze wiele razy będziesz musiała samej sobie zaprzeczać. No chyba, że przyznasz się wreszcie do tego, że jesteś jak chorągiewka, obracasz się wraz z kierunkiem wiatru, przyjmujesz wygodne poglądy na daną chwilę, byle tylko ten wiatr nie wiał Ci w oczy.
A jeśli już oczach mowa. Może warto je otworzyć mimo wszelkich przeszkód? Inaczej jest się ślepym, który formuuje obraz świata na własne wyobrażenie (tak jak Ty to właśnie robisz). Ten Twój hermetycznie zamknięty świat, którego jesteś niewolnikiem, zamyka Cię na innych ludzi, sama budujesz wokół siebie barierę, nic się przez nią nie przedostaje. Nie potrafisz ani przekazać tego, co masz do powiedzenia ani przyjąć tego, co ktoś próbuje Tobie przekazać. Ogromnie się cieszę, że udało Ci się to nareszcie dostrzec:

Gdy nie ma plaszczyzny porozumienia dyskusja jest zbedna.

L:
No właśnie. Nic dodać, nic ująć.
NAPRAWDĘ życzę przejrzenia na oczy.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2009, 21:30:29 wysłane przez Leszek » Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #115 : Styczeń 23, 2009, 14:44:26 »

Witaj Leszku,
Cytuj
Tak więc Winter pokazuje, że kładąc Złotą Spiralę na torusie, można wygenerować hebrajskie litery, a potem poszukać ich prawdziwej fonetyki. Jak? Wymawiać dźwięki poszczególnych liter i patrzeć czy ich obraz na spektrogramie dźwiękowym pokrywa się z PISANYM obrazem wymawianej litery.
W ten sposób można uzyskać FRAGMENT CZYSTEGO JĘZYKA ŚWIATŁA (22 litery).

Uważaj więc co mówisz po hebrajsku jeśli znasz jego prawdziwą fonetykę. Mrugnięcie Możesz użyć języka światła, który wygeneruje coś, czego nie chcesz... Syndrom ucznia czarnoksiężnika..

niestety tak to nie dziala i ci co maja pojecie o temacie moga spokojnie spac jeszcze pare tysiecy lat
a co najmniej do 2012 roku  Duży uśmiech

A JAK DZIAŁA?

Trzeba wiedziec, ze artykuowanie lacznie ze spiewem i nawet z uzyciem alfabetu hebrajskiego
ograniczone jest do naszego materialnej rzeczywistosci i naszego poziomu rozwoju.

Generowanie czegokolwiek odbywa sie w troche innej sferze zupelnie niedostepnej tym, ktorzy bawia sie
w proste odwzorowania przy pomocy techniki. Tu bowiem dziala takie samo zabezpieczenie
a zwie sie np. "czyste serce"
Jeszcze raz - nie mylic odwzorowan z przyczyna.
pozdrawiam
Acentaur, możesz napisać jaśniej?

Do czego masz zastrzeżenia?
ja widzę tu trzy kwestie.
1) odwzorowanie liter przy pomocy torusa i spirali
2) odnalezienie na spektrogramie właściwej fonetyki
3) użycie dźwięku w celu wywołania określonych efektów na różnych płaszczyznach.

Kto myli odwzorowanie z przyczyną?
Nikt w ogóle tego tematu nie poruszył, więc o co chodzi?

Proponował bym mówić precyzyjnie i konkretnie.
Po drugie zamiast rzucać hasła, opisz mechanizm "po swojemu", aby można byłoby się odnieść do czegoś konkretnego.
Inaczej ja mogę odpisać. "właśnie, że działa, tak, jak działa", ale to nic nie wnosi.

Oddzielmy wiedzę o BUDOWIE i MECHANIZMACH funkcjonowania czegoś, od WYOBRAŻEŃ o tym, kto, jak i po co jak wykorzystuje tą wiedzę w praktyce.
Tak będzie jaśniej i przejrzyściej.
Pozdrawiam


Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #116 : Styczeń 23, 2009, 14:45:37 »