Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 10, 2024, 17:49:39


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kolejne działania Samuela dla osiągnięcia zamierzonego celu ????  (Przeczytany 78193 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mora
Gość
« Odpowiedz #175 : Luty 24, 2009, 16:25:53 »

Cytuj
Po to był zamieszczony mój channeling , aby więcej ludzi mogło weryfikować to co w nim jest zawarte (ale w kagegoriach przyszłościowych podobnie będzie to miało miejsce z przekazami od Samuela - wsio okaże się na koniec), a dlaczego niby nie CośCoś Bo co  Tobie sie to nie podoba ?? Trudno Mora, to Twój problem nie mój .

Teraz próbujesz usytuować mnie w dość głupiej sytuacji że tak powiem. To mój problem tak ale ja będę się dzielił z forumowiczami moimi wątpliwościami bo nie mogę patrzeć na to jak się wzajemnie nakręcacie.

Cytuj
Mora ja nawet wiem jakie będziesz zadawał kolejne pytania i niekończace się opowieści wątpliwości , może czasem jest dobrze poczekać na finał CośCośCośCośCośCoś?

Tak mam wątpliwości. Skoro wiesz jakie będę zadawał pytania to możesz już na nie odpowiedzieć. Uśmiech

PS: Finał jest bliski. Duży uśmiech

Ja czekam Laguna ciągle czekam. Mrugnięcie
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #176 : Luty 24, 2009, 16:27:16 »

Ocenia i wartosciuje sie zawsze pod katem co jest dobre dla mnie,i nie czyni nikomu rzeczy niegodnych , ktorych samemu by sie nie chcialo otrzymac.
A cudze dobro? To juz jego sprawa , bo wiadomo ze w rachunku globalnym i zle doswiadczenia okazuja sie najcenniejszymi lekcjami, niezbednymi w zyciu czyims lub naszym.
Dlatego nie trzeba nam oceniac  osoby ich doswiadczajacej , bo nie wiemy czemu tak naprawde one  sluza.Trzeba nam nie wchodzic w nie jezeli my  czujemy sie w nich zle. To wystarczy.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2009, 17:07:51 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #177 : Luty 24, 2009, 16:30:16 »

WOTTER - litera T to KLUCZ

T - zacznijmy od Starożytnego Egiptu, T symbolizuje OKO - widać to na przyklad w staro-egipskim słowie udjaT, Hieroglif Oka oznacza też - WIDZIEĆ
a współcześnie T to hebrajskie Teth oznaczające WĄŻ - znaczenie jest już oczywiste

podwójne T oznacza poprostu symbolicznie ''WĄZ KTÓRY OTWIERA OCZY" - pozwala widzieć - chodzi o Węża z Ogrodu Eden (tylko ŚLEPI myślą, że to symbol zła i grzechu!)

pozdrawiam Laguna i mam nadzieję, że pomogłem Uśmiech

KAPŁAN 718'
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #178 : Luty 24, 2009, 16:31:40 »

Cytuj
Dlatego nie trzeba nam oceniac , bo nie wiemy czemu tak naprawde te zdarzenia sluza.
Cytuj
Trzeba nam nie wchodzic
w nie jezeli czujemy sie w nich zle. To wystarczy.

Dziękuję Kiaro za tą linijkę.

Ja wiem i oceniam.

Wiesz czemu oceniam bo szukam prawdy.

I użyłaś tutaj świetnego zwrotu manipulacyjnego. "Bo nie wiemy", "Nie trzeba nam", "Trzeba nam nie wchodzić"

Od kiedy mówisz w imieniu całej ludzkości? Od kiedy wiesz czego potrzebują ludzie?!

Przykro mi ale ja inaczej myślę więc skończ manipulować ludźmi na forum.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2009, 16:33:45 wysłane przez Mora » Zapisane
ambroży
Gość
« Odpowiedz #179 : Luty 24, 2009, 16:42:43 »

Mora! Można mówić i pisać zupełnie bez emocji (nie myl emocji z uczuciami); a nawet i bez uczuć. Tylko neutralnie. Tak jest wtedy, gdy przerobiłeś emocje i potrafisz wyjść poza nie. To fajny stan, zapewniam. Znam przedsmak. Inaczej nie miałabym odwagi o tym pisać. To taki stan, i już nic nie jest ani dobre, ani złe. Tylko jest! Może coś być na dany moment jeszcze potrzebne, nawet jeśli się dla kogoś z boku wyda być "złem", to dla danej osoby będzie ""dobre" i zbawienne. To kwestia spojrzenia, czyli zawsze jednak wiedzy polegającej na rozróżnieniu i potrzebie, a nie chceniu, czy wolnej woli, bo to jedno i to samo.

Przepraszam, że wyrywam z kontekstu, ale zaznaczyłam, że odniosę się tylko do tej kwestii, i nic poza tym. To mnie akurat zatrzymało.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2009, 18:53:34 wysłane przez ambroży » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #180 : Luty 24, 2009, 16:59:40 »

Wszystkie rzeczy znajdują się we Wszechświecie, a Wszechświat we wszystkich rzeczach, my w nim, a on w nas. I tak wszystko zbiega się w doskonałej jedności. Oto dlaczego nie powinniśmy upadać na duchu, oto dlaczego nie ma rzeczy, którą byśmy mogli się trwożyć, ta jedność bowiem jest jedyna i stała, i trwa wiecznie; owo jedno jest wieczne”.
Giordano Bruno




   Gdy masz wiedzę – uświadomisz sobie, że drugi człowiek jest Ci niezbędny.
                            Jest cząstką Ciebie.
 
  To, co przejawiasz Ty i On połącz w Całość, dodawaj, to, co Ty wiesz, do tego, co On wie.
Stopcie się w jedno w codziennych czynnościach, uzupełniajcie się, wspierajcie.
  Patrz na to, co Was łączy, a nie na to, co dzieli.
 
  Zgodna współpraca z drugim człowiekiem, daje ogromną radość, gdy obydwoje składacie swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności, bez oglądania się na to, jakie uzyskacie korzyści.
  Zgodna współpraca jest krokiem do doświadczenia jedności z drugim człowiekiem.
Nie ma tu miejsca na: moje, twoje – jest wspólne.
  A to, co razem tworzycie służy innym.
   Taki jest sens rozwoju człowieka.
Bardzo przepraszam, ale tak dla złagodzenia ,,dyskusji" pozwolę sobie zamieścić słowa pod, którymi ja się podpisze całym sobą


pozdrawiam


Witaj Petras


Wiedza jest jak" DOM " , W KTÓRYM JEST DUŻO POKOI
i kilka kondygnacji .
Dlaczego zazwyczaj brakuje nam jednego wcielenia , aby odwiedzić wszyskie pokoje i zobaczyć co w nich jest (doświadczyć ) , stąd wśród Nas są różne doświadczenia , im więcej nasz DUCH w ciągu inkarnacji odwiedził pokoi tym jego postrzeganie jest zróżnicowane , ma to również związek z kondyknacjami im  wyższa tym wieksze doświadczenie i wiedza - dlatego niektórzy nie osiągają tzw, konsensusu w swoich postrzeganiach (wiedzy).
WALKA- występuje wtedy , kiedy osoba z np.  drugiej kondygnacji nie rozumie osoby np. z 3 , ale to nie wynik walki tylko różnica wynikająca z luki wiedzy jakiej nie posiada osoba z 2 kondygnacji .

Z moich obserwacji wynika , że im ktos z wyższej kondygnacji wchodzi w kontakt z osobą z niższej tym większa jest walka tej osoby z kondygnacji 2 , jest to nawet logiczne .

Często mówi się również o odbiciu lustrzanym , jednak często ludzie tak naprawde nie rozumieją jak ono funkcjonuje , według tego co ja myśle i wiem o odbiciu lustrzanym możemy mówić tylko wtedy jeśli osoby jakie maja miedzy sobą  wymianę są na tej samej kondygnacji . jeśli są one różne to zazwyczaj nie można mówić o odbiciu lustrzanym dlaczego ? Bo zazwyczaj osoba z kondygnacji wyżej rozumie ta z niższej , a dlaczego ?? Bo te doświadczenia juz przechodziła dlatego jest pełna zrozumienia i akceptacji dla osoby z niższej kondygnacji.
Potocznie mówi się ,że nie można się wywyższać , ale jednak poziomy istnieją i nawet jeśli będzie przy tym poruszana kwetia rzekomej pychy osoby z kondygnacji wyżej nie ma ona nic z pycha wspołnego dopuki dana osba zamiast zrozumieć zacznie krytykować tą osobe  z mniejszymi doświadczeniami .

pozdrawiam Laguna
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #181 : Luty 24, 2009, 18:35:17 »

WIEDZA to ZAMEK GRAALA, ma wiele komnat i poziomów, ślepi widząc na początku ZŁOTY KIELICH na GŁÓWNYM OŁTARZU biorą go za prawdę ostateczną! lecz mądrzy schodzą do ciemnych podziemii tego Zamku i tam w tajemnej komnacie odnajdują DIAMENT KTÓRY NATYCHMIAST SWYM BLASKIEM OŚWIETLA CAŁĄ PRZESTRZEŃ...

w życiu nie napisałem bardziej ukrytego przesłania, więc czytajcie te słowa uważnie bardzo!

Kapłan 718'
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #182 : Luty 24, 2009, 18:53:22 »

Mora zamieściłam już przekaz , który Tobie obiecałam powyżej - HYDEPARK -PRZEKAZ OD WOTTERA - Z DEDYKACJA DLA MORY OD LAGUNY
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #183 : Luty 24, 2009, 18:56:10 »

WIEDZA to ZAMEK GRAALA, ma wiele komnat i poziomów, ślepi widząc na początku ZŁOTY KIELICH na GŁÓWNYM OŁTARZU biorą go za prawdę ostateczną! lecz mądrzy schodzą do ciemnych podziemii tego Zamku i tam w tajemnej komnacie odnajdują DIAMENT KTÓRY NATYCHMIAST SWYM BLASKIEM OŚWIETLA CAŁĄ PRZESTRZEŃ...

w życiu nie napisałem bardziej ukrytego przesłania, więc czytajcie te słowa uważnie bardzo!

Kapłan 718'

Bardzo dobrze ująłeś to Kapłanie  o czym ja zapomniałam napisac dziękuje za uzupełnienie odnoszące się do mojej wypowiedzi wyżej ..

pozdrawiam Laguna
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #184 : Luty 24, 2009, 18:56:42 »

WOTTER - litera T to KLUCZ

T - zacznijmy od Starożytnego Egiptu, T symbolizuje OKO - widać to na przyklad w staro-egipskim słowie udjaT, Hieroglif Oka oznacza też - WIDZIEĆ
a współcześnie T to hebrajskie Teth oznaczające WĄŻ - znaczenie jest już oczywiste

podwójne T oznacza poprostu symbolicznie ''WĄZ KTÓRY OTWIERA OCZY" - pozwala widzieć - chodzi o Węża z Ogrodu Eden (tylko ŚLEPI myślą, że to symbol zła i grzechu!)

Nie ma się co śmiać z tego "Water". + *
Widzę że słychać jak się powie gdziekolwiek - tylko odbicia są różne Mrugnięcie


TT też oznacza zapis PHI (nie potrafię tu znaleźć tych symboli w edycji teraz).
Woda: H2O 
Nie mogę teraz tak tu w forumowej formule więcej napisać, bo zamieniłbym się w cyklopa, a lubię swoją obecną formę.

Przepraszam za niedostępnośc mojego portalu (przenosiny do innej DOMEnki)
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2009, 20:54:59 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Kristobal
Gość
« Odpowiedz #185 : Luty 24, 2009, 19:15:36 »

Rok temu jak analizowaliśmy przekaz od Wottera miałem pomysł z anagramem.

Wotter = Towret.

Towret a w polskim zapisie Tawaret:

Tawaret (egip. Taweret - "wielka"), znana również jako Tauret, Thoueris (gr.), Thoeris lub Toeris; starożytne egipskie bóstwo opiekuńcze. Tawaret chroniła kobiety w czasie ciąży i porodu, była piastunką małych dzieci, opiekunką domu i snu.

Tawaret przedstawiano najczęściej jako postać o ciele hipopotama, głowie i grzbiecie krokodyla, łapach lwa oraz brzuchu i piersiach ciężarnej kobiety, z ręką wspartą na amulecie sa, magicznym symbolu ochronny.

Kult bogini Tawaret sięga Okresu Predynastycznego. Była córką boga Re, czasem uważana za matkę Izydy i Ozyrysa. Według Plutarcha, Tawaret była konkubiną Seta, jednak zostawiła go, by stanąć u boku Horusa podczas walki o tron egipski. Często uznawana za małżonkę innego znanego bóstwa Besa. Na jej cześć nie wznoszono świątyń, lecz w wielu domach starożytni Egipcjanie stawiali małe kapliczki. Obok każdego egipskiego noworodka, niezależnie od statusu społecznego, tuż po narodzinach kładziono statuetkę Tawaret, modląc się, żeby dbała o jego zdrowie i zapewniła mu pomyślność. Powszechnie również noszono jej amulety celem ochrony przed złymi urokami.

W egipskiej astronomii Tawaret kojarzono z nieboskłonem północnym i powszechnie określano jako Panią Horyzontu.

Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #186 : Luty 24, 2009, 19:38:57 »

Fajne jest to zdjecie z posagiem  Bogini w basenie.
Kiedys takie skojarzenie przyszlo mi apropo Sfinksa i sladow wody na jego podstawie. Poniewaz Egipcjanie otaczali wazne monumety woda , on rowniez przez bardzo dlugie lata mogl stac posrodku takiego basenu. Wowczas slady wody daja sie w prosty sposob wytlumaczyc.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #187 : Luty 24, 2009, 20:02:34 »

może i zagmatwany pomysł ale świat ducha zniekształca przekazy na ziemię, Laguna i Kris - proponuję też taką możliwość

WOTTER zniekształcony anagram - OTWIERAĆ

resztę pozostawiam już WAM

718'
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #188 : Luty 24, 2009, 20:18:09 »

może i zagmatwany pomysł ale świat ducha zniekształca przekazy na ziemię, Laguna i Kris - proponuję też taką możliwość

WOTTER zniekształcony anagram - OTWIERAĆ

resztę pozostawiam już WAM

718'

Kapłan możesz mieć racje hm..

Założmy czysto hipotetycznie że :

1.Jest jak mówi WOTTER , że jest moim opiekunem energią ważności
2. Według przekazów ja jestem wibracja nr. 4 ( ten przekaz zamieszczony jest w oddzielnym wątku -PRZEKAZ WOTTERA- Z DEDYKACJA DLA MORY OD LAGUNY ,
zatem słowo OTWIERAC ma tu jakiś sens.

Jednak nie możemy niczego być pewni .. zatem to tylko hipotetyczne stwierdzenia .czas pokaże wiele , ale myślę na poziomie energetycznym raczej i w świecie niewidzialnym tylko odczuwalnym .
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2009, 20:19:29 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #189 : Luty 24, 2009, 20:32:45 »

cóz, mój przewodnik wybrał sobie liczbę a nie imię - mając więc TYSIĄCE IMION - dosłownie nieskończone możliwości i jest rajem dla kabalistów...

słusznie odczytałaś - 718 to między innymi VIBN (N to Nun końcowe = 700), angielskie słowo WISE to MĄDRY oraz ZNAĆ SIĘ NA CZYMŚ...

ale ta liczba ma także 718 tysięcy innych znaczeń Uśmiech

718 jest po prostu MĄDROŚCIĄ SAMĄ W SOBIE, nie słowem "mądrość" ale SAMĄ MĄDROŚCIĄ - jest egipskim Thothem oraz greckim Hermesem (Trismegistosem) - uczy mądrości - 718 to UKRYTY NAUCZYCIEL... uczy on nie tylko mnie ale WSZYSTKICH...

KAPŁAN 718'
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #190 : Luty 24, 2009, 20:43:07 »

Wzajemnie się nakręcacie...
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #191 : Luty 24, 2009, 20:57:03 »

Wzajemnie się nakręcacie...

Moruś z Ciebie jest taka pociecha , jak mało kto - w zasadzie to jesteś takim samonapedzajaćym i pobudzającym Nas do pracy motorem - dzięki wnosisz wiele w te forum ...( to nie naśmiewanie się , a prawda) moja oczywiście .
 Chichot Chichot Chichot Duży uśmiech
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #192 : Luty 24, 2009, 20:59:24 »

cóz, mój przewodnik wybrał sobie liczbę a nie imię - mając więc TYSIĄCE IMION - dosłownie nieskończone możliwości i jest rajem dla kabalistów...

słusznie odczytałaś - 718 to między innymi VIBN (N to Nun końcowe = 700), angielskie słowo WISE to MĄDRY oraz ZNAĆ SIĘ NA CZYMŚ...

ale ta liczba ma także 718 tysięcy innych znaczeń Uśmiech

718 jest po prostu MĄDROŚCIĄ SAMĄ W SOBIE, nie słowem "mądrość" ale SAMĄ MĄDROŚCIĄ - jest egipskim Thothem oraz greckim Hermesem (Trismegistosem) - uczy mądrości - 718 to UKRYTY NAUCZYCIEL... uczy on nie tylko mnie ale WSZYSTKICH...

KAPŁAN 718'


Kapłanie dzięki za to wyjaśnienie

pozdrawiam LAGUNA
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #193 : Luty 24, 2009, 21:11:01 »

Cytat: Kapłan 718
N to Nun
to raczej jeszcze inny aspekt Nun, od tego co pisałem: i-nun

Cytat: Laguna__
BHAGWAN.- Rajneesh; 68 without final nun בהאגואן
[/color]
A mozesz więcej o tym? nie rozumiem hebrajskiego. Ani BhaŁagana  Mrugnięcie
Nie znam się też na gematri i znać nie będe.
Ale Ciekawi mnie ten zapis...
Cały wers,
a zwłaszcza "without final nun"
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2009, 20:53:31 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #194 : Luty 24, 2009, 21:41:10 »

oznacza to, że zapis ten normalnie się sumuje do 68 (bez finalnego nun!) a gdy się zastosuje twarde reguły zydowskich uczonych (dzisiaj raczej nie stosowane juz!) to wychodzi wtedy TAK WŁAŚNIE, bo finalne - końcowe NUN to 700 a zwykłe 50 i tyle - proste Uśmiech

718'
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #195 : Luty 25, 2009, 01:57:32 »

NUN to 700 a zwykłe 50

Czyli nie jest jednoznacznie jedna wartość liczbowa przypisana
do dokładnie tego(nUn) zestawu liter:
bo albo 50 albo 700 tak?

Ale to i tak nawet ma całkiem sens.

Cytuj
oznacza to, że zapis ten normalnie się sumuje do 68 (bez finalnego nun!)
to skad ono się tu wzięło wogóle w tej interpretacji? hę?

Mam właśnie za sobą pierwszy kontakt z Twoim opracowaniem "księga cheopsa".
Szkoda że tych pozostałych nie można zciągnąć.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #196 : Luty 25, 2009, 02:36:38 »

to skomplikowane zasady gramatyki henrajskiej i raczej nie wyjaśnię tego prościej - pejsy golę a obrezezany broń boże nie jestem, rozumiesz? Uśmiech

tylko uczony zydowski to wyjaśni prawidłowo, ja znam zasadę i się nią posługuję i tyle...

reszta tekstów za jakiś czas się pojawi znowu...

KSIĘGA CHEOPSA to coś więcej niż channeling to wyjaśnione na kilku poziomach PEWNE KONRETNE SŁOWA KLUCZE z przekazów Samuela - to jest interpretacja przekazów przekazem - może załapiesz co mama na myśli, nie wiem... to najmniej skomplikowany tekst jaki napisałem - "ZŁAMANIE SIÓDMEJ PIECZĘCI" to tekst tak skomplikowany jak to co analizuje czyli Apokalipsa Świętego Jana - poświęciłem analizie wersu z liczbą 666 aż 11 stron drobnego tekstu i aż 30 DNI SWOJEGO CZASU NON STOP Z PRZERWĄ NA SPANIE TYLKO - niech to da pojęcie JAK SKOMPLIKOWANA jest Księga Apokalipsa... opracuje załącznik do niej - pewnie kolejne 11 stron bo skupiłem się TYLKO NA CELU PROJEKTU CHEOPS zamykając oczy na resztę a to błąd bo pominąłem resztę znaczeń całkiem Smutny - błąd naprawie niebawem i aż strach sie bać co z tego wyjdzie!!! a wiem, że paradoskalnie wyjaśni to bardziej tajemnicze zdanie Samuela "FARAON MA UJRZEĆ SŁOŃCE", nie zaprzeczy to niczego a wręcz odwrotnie - bardziej rozjaśni bo trzeba wyjść po za znaczenia dla Projektu Cheops jednak...

KAPŁAN 718'
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2009, 02:37:41 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Petras
Gość
« Odpowiedz #197 : Luty 28, 2009, 12:54:24 »

Cytuj
Wiedza jest jak" DOM " , W KTÓRYM JEST DUŻO POKOI
i kilka kondygnacji .
Dlaczego zazwyczaj brakuje nam jednego wcielenia , aby odwiedzić wszyskie pokoje i zobaczyć co w nich jest (doświadczyć ) , stąd wśród Nas są różne doświadczenia , im więcej nasz DUCH w ciągu inkarnacji odwiedził pokoi

Wiedza?

Człowiek w Ciszy jest w stanie otrzymać odpowiedź na każde pytnie.

Człowiek w Ciszy jest w stanie dotrzeć do każdej wiedzy.

Człowiek w Ciszy nie ocenia.

Człowiek w Ciszy nie myli wiedzy z nauką

Człowiek w Ciszy nie kieruje się intelektem czyli dostrzega wartość informacji.

Człowiek w Ciszy nie daje się wpuszczać w maliny jakimś bytom które żerując na jego energii robią z siebie ,,świadomości wyższe"

Człowiek w Ciszy nie buduje swojej  ,,wyjątkowości"

Człowiek w Ciszy traktuje przekazy neutralnie, ogląda je jak film nie utorzsamia sie z nimi nie podłącza się pod nie

Człowiek w Ciszy, nie walczy

Człowiek w Ciszy podaje informacje nie naucza, bo wnioski z informacji każdy sam wyciąga

pozdrawiam
 
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #198 : Luty 28, 2009, 13:36:48 »

cytat-niecytat. A w ten sposób?..  tuning..

Wiedza?

Człowiek w Ciszy OTRZYMUJE odpowiedź na każde pytnie.

Człowiek w Ciszy DOCIERA do każdej wiedzy.

Człowiek w Ciszy jest WOLNY od ocen.

Człowiek w Ciszy ODRÓŻNIA wiedzę od  nauki

Człowiek w Ciszy czyli DOSTRZEGA WARTOŚĆ informacji, narzedzie, jakim jest intelekt, uzywa z zgodnie z przeznaczeniem.

Człowiek w Ciszy ZNA swoją ,,wyjątkowość". (w sensie rozumienia swojej specyfiki)
(tu chyba jedyna diametralna różnica od tego co Ty, petras)

Człowiek w Ciszy WOLNY jest od kompleksu skali wzrostu świadomości.
(wolny od modelu: wyższe-niższe)

Człowiek w Ciszy traktuje przekazy neutralnie, ogląda je jak film,
jest WOLNY od utożsamiania sie z nimi, przepływają przez niego.

Człowiek w Ciszy, jest świadom, że IEST.(wolny od potrzeby udowadniania sobie czy komukolwiek tego).

Człowiek w Ciszy podaje informacje nie naucza, bo wnioski z informacji każdy sam wyciąga

po-Zdrawiam
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2011, 13:56:40 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #199 : Luty 28, 2009, 14:02:29 »

Głosu nie słychać, a informacja płynie...


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.089 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

blanciormt2forum jaguarlife gom republikanowegokucelgradu doggieslife