Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 17, 2024, 22:10:45


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: LUCYNA NIE KŁAMIE !!  (Przeczytany 1030 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« : Marzec 14, 2009, 23:14:18 »

   Już przed ponad 16 laty mi dało do myślenia kiedy dotarła do mej świadomości wiedza co było przyczyną "skundlenia" oryginałów stworzonych przez naszego Stwórcę. Kiedy i Ty się tego dowiesz, przestaniesz być takim pyszałkowatym ignorantem.
   Też myślałem, że to niemożliwe, ale niestety jest możliwe, a nawet więcej jest to niepodważalna już przez żadne "habilitowane brednie" wszystkich, "najmądrzejszych autorytetów" świata razem wziętych, PRAWDA, o czym niestety będziesz musiał się przekonać "namacalnie", po to wybrałeś ten, a nie inny czas życia na Ziemi w materii. - Żadne tam argumenty, przekomarzanie się i przepychanki na racje - tylko "zimny prysznic" jest w stanie Ci to pomóc zrozumieć, chociaż również i co do tej formy nauki mam poważne wątpliwości, czy otworzysz wreszcie umysł i pojmiesz tak proste, oczywiste sprawy. Niemniej jednak Życzę Ci Jak Najlepiej. 
Czy to cytat z Main Kampf? Brakuje tylko niemieckich u umlaut,a agresji katolickiej jednak wiele. Masz nieźle namieszane w głowie.

Rasa psychopatów których nazywasz stwórcami może istnieć tylko dzięki tym których nazywasz kundlami. Oni dobrze wiedzą że bez tego nie mogą żyć, ich pokarmem są masowe mordy i egzekucje, tzw. "żniwa" w apokalipsie  - to jedyna forma napedzająca przetrwanie tego gatunku. Mam nadzieje że tym razem wam się nie uda.

Trochę przegiąłeś to jest obraza forumowicza !!! czy Stanley cię czymś obraził Coś Dostajesz ode mnie ostrzeżenie
Pozdrawiam chanell
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rycerze-erathii maro glassed pisanepioremanila maho