Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 11, 2024, 10:18:55


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Dziennik snów - pisz tutaj !  (Przeczytany 979 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« : Czerwiec 20, 2010, 16:48:14 »

Mało mam snów , które dobrze pamietam. Dzisiejszy nie był miły.W domu, w którym spię i dookoła niego jest mnóstwo żmij!! Staram sie na nie nie nadepnąć. Łażą po suficie głównie. Mama próbuje brać je na miotłę i wyrzucac a ja wpadam na pomysł (!), żeby pójśc do kogoś kto ma...orła!!!. (chyba chodziało o orła.) Wpuścić go (orła tego) do domu a on powyłapuje te żmije:)
W senniku znalazłam info,że widzieć żmije to mieć złych wierzycieli . Nie mam wierzycieli, na szczęście. Nie wiem, czy ten sen ma jakieś głębsze znaczenie.
Czy macie 'zwierzęce sny' ? i czy odkrywacie w nich symboliczne znaczenie?


Tak ma glebszy sens. Weze maja symbol wiedzy ,konfrontacja z nimi to pokonywanie leku przed wiedza ( do tej pory zakryta przed Toba) , Twoj pokoj to zazwyczaj komnata wiedzy , matka , to Energia niewcielona - ta czesc , ktora sie nie wciela.
Orzel , bialy ptak to mozliwosci duszy , ktora "pochlania" napelnia sie wiedza na planach duchowych.
Chodzisz po suficie , czyli i tak siegaszwyzyn,by zestrachu nie konfrontowac sie z coraz wiekszymi pokladami wiedzy , ktore sa pod stopami - czyli zaczynaja byc juz dostepne dla Ciebie.
Pokonaj strach.

Powodzenia.

Kiara Uśmiech Uśmiech


[/quote]
Mój dzisiejszy sen jest chyba pozytywny dla mnie i przebiegał tak:
W sklepie przymierzałam bluzkę zapinaną na guziki pod nieobecność sprzedającego.
Dwa z nich były żle umocowane/były wkładane/ odpadły i zostały mi w dłoni.
Bluzkę mogłam odłożyć nic nie mówiąc sprzedawcy.Ja jednak poczekałam i gdy wrócił, powiedziałam,
że dwa guziki odpadły i są w bluzce.
Na moją uwagę sprzedawca odpowiedział mi,że od dawna mnie obserwuje i jest pod wrażeniem
mojej prawdomówności.



Niewatpliwie jest to konfrontacja z odwaga posiadania wlasnego zdania , z mowieniem tego co czujesz i co myslisz.
Jest to budzaca sie odwaga do bycia soba ponad standartami ludzkich zachowan.

Mysle ze zdalas jakis egzamin przed swoja Dusza ( sprzedawca) i w ten sposob ( zawsze dzieje sie to przez sen) zostalas Zosiu o tym poinformowana.

Gratujacje , to bardzo dobry sen.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Post usunięty po uprzednim scaleniu
Darek
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2010, 17:24:51 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

gangds akademia yourname pln thepunisher