Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 11, 2024, 10:59:12


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Dusza i wszystko o niej ...  (Przeczytany 1180 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
nagumulululi
Gość
« : Maj 04, 2012, 18:23:20 »

Witam,
Ego, czyli jakas czesc duszy zwykle zaopatruje sie we wlasny jezyk symboli, ktory obejmuje takie slowa jak "ludzie zachodu czy tez wschodu" ,
rozne Buddy czy Jezusy i tym podobne. Wyrazenia te posiadaja swoja wage i koloryt ale pelna czytelnosc  pozostaje zawsze domena tej jednej osoby.To powoduje niezrozumienie innej osoby.Ze wzrostem niezrozumienia u rozmowcy zwykle rosnie ich waga u wlasciciela. Czyli w koncu
rozmawiamy sami ze soba.je
Jest oczywiste, ze Ego ma byc zarzniete. Ale to tylko przenosnia. Tego w 100% nie da sie zrobic, mozna je za to transformowac. Ono zawsze
bedzie istnialo (choc Astre w to nie wierzy) w roznych proporcjach do pozostalej czesci tak jak ying i yang u chinczykow.
Ludzie zachodu - synowie Atuma króla zachodu, twórcy, człowieka całkowitego. On tworzy cywilizacje i zarazem niszczy. Prawdopobnie ogólne określenie Atlasa, Atlantyku, zachodu lub również Atlantydy, o której Edgar Caycy twierdził że to cywilizacja mocno zdegenerowana, synowie Beliala, umierają zwykle w otmetach oceanu. Nasza cywilizacja przypomina tą sprzed tysięcy lat, tą mityczną atlantydę. Gdyby ta cywilizacja nie była tak zachłanna i nie niszczyła życia na tej planecie nie miałbym nic przeciwko niej, niech sobie istnieje. Jednak ta cywilizacja działa jak pasożyt, istnieje tylko kosztem kogoś innego, ale to już nie raz mówiłem. No ale przecież kiedy Bóg sie budzi i widzi własne dzieło, to chce je zniszczyć, dlatego że tak bardzo przypomina to jego samego. A mówił, nie jedz owoców z mojego drzewa!

Widzę że nadal u ciebie świadome ego czyli Ja jest nadal tożsame z duszą, hmmm ...
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2012, 18:40:39 wysłane przez nagumulululi » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

thepunisher gangds mwbrochow specjalist akademia