Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 03, 2024, 19:03:11


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Antychryst już panuje na Ziemi  (Przeczytany 20242 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #25 : Grudzień 29, 2009, 20:41:55 »

a jest tylko jedna rzecz ktora calkowiecie moze zniszczyc Ziemie..

Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem, ale Ziemi nikt nigdy nie zniszczy. Nie po to utworzyli ją na szkołę, by teraz ją niszczyć. Prędzej pozbędą się nas i umieszczą tu innych, którzy dalej będą się szkolić.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #26 : Grudzień 29, 2009, 20:46:18 »

no niestety moze sie zdarzyc ze ja zniszcza..nie ja to wymyslilem zeby ja zniszczyc i nie ja to przepowiedzialem ...to sa cytaty z pisma sw, moge je zacytowac, dlatego caly czas nie rozumiem dlaczego kazdy tak slepo zgadza sie na ten eksperyment..
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #27 : Grudzień 29, 2009, 21:05:18 »

no niestety moze sie zdarzyc ze ja zniszcza..nie ja to wymyslilem zeby ja zniszczyc i nie ja to przepowiedzialem ...to sa cytaty z pisma sw, moge je zacytowac,

Zacytuj więc, proszę. Może ja coś przeoczyłem, lub wyleciało mi już z pamięci.

Cytuj
dlatego caly czas nie rozumiem dlaczego kazdy tak slepo zgadza sie na ten eksperyment..

Coś
Jaki eksperyment?
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #28 : Grudzień 29, 2009, 21:32:05 »

Z mojej znajomości Bibli i księgi Objawienia wynika, że 144 tys. to ci, którzy mieli być wybrani spośród ziemian i zabrani z tej planety, natomiast na Ziemi po Armagedonie miała pozostać "wielka rzesza" z każdego narodu, języka i kultury.
Czy mógłbyś wskazać które z zapisów Biblii o tym mówią? Im konkretniej tym lepiej.
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #29 : Grudzień 29, 2009, 22:01:48 »

ok to ja 1 napisze

"Byli zaś wszyscy ludzie tego samego języka i mowy tej samej. Gdy zaś ruszyli ze wschodu, znaleźli kotlinę w ziemi Sinear i tam osiedli. I rzekli jeden do drugiego: "Nuże, weźmy się lepić cegły i wypalać na palenisku". A była im cegła tyle co głaz, a smoła tyle samo co wapno. I rzekli: "Nuże, zbudujmy miasto i wieżę, której szczyt sięgnąłby niebios samych, a rozsławimy imię swe, byśmy snadź nie rozproszyli się po ziemi tam i sam. Zstąpił zaś Bóg, by przyjrzeć się miastu i wieży, które ludzie zbudowali. I rzekł Bóg: "Oto jednym ludem są i język ten sam mają. A toć dopiero początek ich dzieła: odtąd zaś, cokolwiek zamyślą, nic nie będzie dla nich niemożliwe. Nuże, zstąpmy i zbełtajmy im języki, by nie rozumieli jeden mowy drugiego". I rozproszył ich Bóg po całym świecie i przestali budować miasto. Przeto nadano mu imię Babel, bo tu zbełtał Bóg języki wszem ludziom i rozproszył ich tam i sam po świecie. (I Mojż. XI 1-9)

A sąd polega na tym, że światło przyszło na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność aniżeli światło: bo złe były ich uczynki.” / J 3,19


I poprowadze slepych droga, ktorej nie znaja sciezkami im nieznanymi ich powiade, ciemnosc przed nimi obroce w jasnosc a miejsca nierowne w rownine. Oto rzeczy, ktorych dokonam i nie zaniedbam ich!" Izajasz.


" Bacz więc, by światło, które jest w tobie nie było ciemnością. Jeśli więc całe ciało twoje jest jasne i nie ma w nim cząstki ciemnej, będzie całe jasne, jak gdyby świeca oświeciła cię swym blaskiem " Luk 11.35



I "rozgniewały się narody" i przyszedł gniew twój i czas sądu umarłych i oddania zapłaty sługom twoim prorokom i świętym i bojącym się imienia twego, małym i wielkim i zagłady tych, co zepsuli ziemię."


"I Spojrzałem, a oto Baranek stał na górze Syjon i z nim sto czterdzieści i cztery tysiące,. mających imię jego i imię Ojca jego napisane na czołach swoich.(JHVH -ICHTHYS)"

"I widziałem nowe niebo i nową ziemię". Albowiem pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły, a morza już niema."


chodzi o czarna dziure i CERN tylko cos takiego jezeli wyjdzie moze calkowicie zniszczyc Ziemie

(o swietle te watki dodalem, bo z czesci z nich jednoznacznie wynika ze kiedys tez juz miano wiedza, albo przeslania na temat rzeczywistosci-budowy materii)



a to logo cern:)
http://img.photobucket.com/albums/v90/baby4rodi/CERN_logo_400x400.png


« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2009, 22:19:38 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rpg-ug westcraft naszewatahy pomorska cesarstwoniemieckie