Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 08, 2024, 11:17:21


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Planeta X  (Przeczytany 1461 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
JACK
Gość
« : Marzec 26, 2011, 06:57:46 »

cd.
             teza nr 2

                   Kompleks Planety X   znajduje się już w okolicach linii  Słońce-Ziemia




To  koncepcja lansowana na zetatalk i związane są z nią  nawet konkretne poszlaki w postaci anomali Ziemskich (pogoda+trzęsienia) i zdjęć:





To przykładowe  zrobione jest przez amatora, przy pomocy balonu metorologicznego.
Nibiru jest tu nieco z boku tarczy i pozostaje całkowicie niewidoczna z Ziemi.

A to przykładowe info z netu o Nibiru blisko Słońca:

http://zenobiusz.wordpress.com/2010/12/05/nibiru-jest-pomiedzy-orbita-merkurego-i-wenus/


Omówię teraz sprawy "optyczne"  związane z widocznością  Nibiru.


Czy to możliwe, aby  ta planeta będąc tak blisko , pozostawała przez cały czas niewidoczna?


W mojej ocenie ,
 pomijając na razie  sprawę fizyki, czyli to w jaki sposób Nibiru jest w ogóle w stanie utrzymać tam swoją pozycję,  to że JEJ nie widać jest najzupełniej normalnym zjawiskiem.

Utwierdza mnie w tym fakt, że parę lat temu , w środku gorącego, letniego dnia  dokładnie obserwowałem przejście planety Wenus przez tarczę Słońca.

Wziąłem wtedy okulary spawalnicze z warsztatu  i o podanej w mediach godzinie zacząłem patrzeć.

Najpierw nie było widać nic.

Potem na tle tarczy Słońca pojawiła się malutka  czarna kulka planety Wenus, po pewnym czasie zeszła z tej tarczy słonecznej
i jak tylko się to dokonało to natychmiast znikła z pola widzenia!

A Wenus jest całkiem sporą planetą.


A zatem wątpliwości optycznych co do realności tezy nr. 2 nie posiadam.

Poza tym  byłaby to "idealna"  pozycja dla  Planety X  , aby wywoływać  te drobne trzęsienia i  kataklizmy, które mamy już teraz.

Ta pozycja  charakteryzuje się również ową " stacjonarnością"   porównywalną wręcz  z tym potencjanym gazowym olbrzymem  Z Cornell University, wywołującym zmiany orbity Księżyca.


A prawda jest taka, że niemal dokładnie takie same zmiany orbity  jak odległy gazowy mega olbrzym , może wywoływać mała planeta (Nibiru)   jeżeli będzie się znajdować bliżej.


Jednak, co zrozumiałe  Ci naukowcy z automatu odrzucili taką koncepcję, bo taka Nibiru  nie mogła by się tu utrzymywać, bo prawa fizyki temu przeczą.



Do spraw fizyki  dojdę w swoim czasie,

 ale wcześniej omówię  sprawę wlotu  kompleksu Planety X  do wnętrza Układu Słonecznego  datowanego na maj 2003.

cdn.
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2011, 11:56:12 wysłane przez JACK » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 2.895 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

patrzdz dragonworld stadniniakonna watahaczarnegoksiezyca sonsofhodor