Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 06, 2024, 16:22:35


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesje: 91, 92 i 93  (Przeczytany 127464 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Blad
Gość
« Odpowiedz #125 : Styczeń 13, 2009, 17:50:38 »

oczywiście że jest niewidoczna na niebie, i ta poświata to tylko nasze wyobrażenie, a księżyc na niebie to ktoś narysował i pomalował na biało dlatego jest widoczny bo odcina się z czarnego koloru nieba
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #126 : Styczeń 13, 2009, 17:53:00 »

Chanell- wysyłam Tobie ciepłe myśli- odpoczywaj, nie bierz syntetyków i bądż zdrowa. Kobiety są silne. Pozdrawiam szczególnie serdecznie.
Dziękuję Sarah Uśmiech nie biorę żadnych ,od lat stosuje metodę BSM a do tego tylko witaminy i syrop z cebuli.Muszę już was zostawić bo będę się kurować.
Pozdrawiam cieplutko Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
muszin
Gość
« Odpowiedz #127 : Styczeń 13, 2009, 17:53:24 »

Aha w sumie głupim że nie porównał dziękuje Mrugnięcie
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #128 : Styczeń 13, 2009, 18:06:59 »

Ale w jaki sposob stacja meteorologiczna moze uzyskac wieksza swietlistosc od  gwiazdy?

Wenus; http://pl.wikipedia.org/wiki/Wenus
Cos mi swita oprucz tego , ale poczekam na wiecej informacji, przyjda.

Kiara Uśmiech Uśmiech

chanel , wracaj do zdrowia, co to znaczy zeby w takiej dobie tak sobie chorowac.. Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #129 : Styczeń 13, 2009, 18:10:04 »

Kiara, może, stacja była widoczna przez krótki okres. Promienie zachodzącego słońca odbijały się od niej i w pewnym momencie była widoczna na niebie, jeszcze przed Wenus. Obserwowałem tą stację.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #130 : Styczeń 13, 2009, 18:21:21 »

Moze masz racje nie wiem, ja nie widzialam tego co Ty. Ale ta na niebie teraz widze codziennie. Jest bardzo jasna, widze ja w nocy miedzy 12 a 2 , wowczas jest super widoczna.

kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #131 : Styczeń 13, 2009, 19:42:51 »

@Tene a skąd my mamy wiedzieć, czy NIBIRU to nie WENUS właśnie? możemy mówić, że nie ale w takim razie czemu niby to jest nie możliwe Coś
yyyy... a może - dla wielbicieli pch i samcia - że twierdzą oni jakoby nibiru leciała w stronę Ziemii i aktualnie była jeszcza za... Jowiszem, o ile dobrze pamiętam to Wenus jest "nieco" przed Jowiszem, no i rozmiary.
Zapisane
memphis
Gość
« Odpowiedz #132 : Styczeń 13, 2009, 19:47:35 »

Nie takie "nieco" patrzac od slonca
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #133 : Styczeń 14, 2009, 00:28:17 »

Proszę, wytłumaczcie mi tak prosto - to znana nam Wenus ma być tym Nibiru? Przecież jej obieg wokół Słońca ma wynosić 3600 lat...
Zapisane
kabaretka28
Gość
« Odpowiedz #134 : Styczeń 14, 2009, 10:38:39 »

O specyficznym układzie gwiazd i planet pod koniec roku 2012 pisał Patrick Geryl. Wskazał dokładnie datę 21.12.2012. W swoich obliczeniach opierał się na kalendarzu Majów. Pisał o gwiazdozbiorze Oriona (że będzie widoczny na dwóch półkulach, położenie trzech gwiazd na linii trzech piramid w Gizie), hiperaktywności słońca, a także właśnie o ciekawym położeniu planety Wenus - że w roku 2012  znajdzie się w takiej samej pozycji szyfrowej jak w roku 9792 p.n.e. - roku poprzedniego kataklizmu.
Myślę więc, że wszystkie gwiazdy i planety odgrywają tu swoją rolę w tej wizji zdarzeń. Położenie Wenus może być znaczące ale nie mylmy jej z Nibiru.  Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2009, 10:38:58 wysłane przez kabaretka28 » Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #135 : Styczeń 14, 2009, 11:10:41 »

Co do specyficznego układu gwiazd, najciekawszy jest 06.06.2012. Wenus przechodzi przez tarczę słońca (w konstelacji Byka) i ustawia się w lini prostej z merkurym i jowiszem, księżyc spotka się z Plutonem, Uran w konstelacji ryb a neptun w wodniku, to dopiero może być ciekawy dzień i do tego data 6 6 6 (x2) 012 a co do 21.12.2012 to nie tylko orion będzie widoczny na 2 półkulach ale również i lew i panna. Orion oczywiście będzie wraz ze swoim wiernym psem Syriuszem (konstelacja Wielki Pies)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2009, 11:34:55 wysłane przez Blad » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #136 : Styczeń 14, 2009, 11:45:42 »

Proszę, wytłumaczcie mi tak prosto - to znana nam Wenus ma być tym Nibiru? Przecież jej obieg wokół Słońca ma wynosić 3600 lat...
Widzę, że zaczynasz dostrzegać "pomyłki", kłamstwa, niedpowiedzenia i manipulacje samcia/pch...
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #137 : Styczeń 14, 2009, 11:54:06 »

Ludzie jak tak was czytam to śmiać mi się chce. Samcio już nie wie sam co gada pierw mylił się z wielkością Nibiru a teraz "zaginione sesje Enkiego" ja tu padnę ze śmiechu zaraz hahaha...

Czekamy na kolejne newsy(tzn. zaginione sesje z 2006 roku)
Zapisane
kabaretka28
Gość
« Odpowiedz #138 : Styczeń 14, 2009, 12:12:57 »

A jakie to ma znaczenie, nawet jesli kłamie??!! Skoro z jakiegoś powodu czytalismy sesje, rozmawiamy na ten temat - traktujmy to jako doświadczenie życiowe, które zawsze jest cenne - zawsze coś wnosi, pobudza do myslenia. A nawet jeśli kłamie to co?                                                                       
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #139 : Styczeń 14, 2009, 13:01:22 »

Jestem przerazony twoją opinią - "A jakie to ma znaczenie, nawet jesli kłamie??!! ". Dla mnie kolosalne. To oznacza, że manipuluje ogromem osób, to oznaczałoby również, że również okradł rzeszę ludzi. To oznacza, że zmarnował wielu ludziom kupę czasu i energii, to rówinez może oznaczać, że też sprowadził na przysłowiowe manowce wiele osób.
To nadal nic? Czyżbyś lubiła byc oszukiwana?
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #140 : Styczeń 14, 2009, 13:04:54 »

A jakie to ma znaczenie, nawet jesli kłamie??!! Skoro z jakiegoś powodu czytalismy sesje, rozmawiamy na ten temat - traktujmy to jako doświadczenie życiowe, które zawsze jest cenne - zawsze coś wnosi, pobudza do myslenia. A nawet jeśli kłamie to co?                                                                      

Wiesz, daje mi się (choć nie chcę się za nikogo wypowiadać oczywiście), że Arteq i Mora mają na myśli ludzi, którzy dalej nabożnie wierzą w te przekazy, pomimo ewidentnych przekłamań i naciągnięć, które, nota bene, z dnia na dzień stają się coraz bardziej mętne, i raczej przypominają unikowe wycofywanie się i usprawiedliwianie, mącenie, kręcenie etc.

A poznawać nowe poglądy, analizować je itp zawsze jest warto Uśmiech
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #141 : Styczeń 14, 2009, 13:05:20 »

A jakie to ma znaczenie, nawet jesli kłamie??!! Skoro z jakiegoś powodu czytalismy sesje, rozmawiamy na ten temat - traktujmy to jako doświadczenie życiowe, które zawsze jest cenne - zawsze coś wnosi, pobudza do myslenia. A nawet jeśli kłamie to co?                                                                      
Jeśli kłamie to nic?? tu na tym forum jest wielu ludzi którzy święcie wierzą w to co "mówi En-Ki" są tak święcie przekonani że to wszystko prawda, jak wielu Katolików w to co mówią księża i nie potrafią znaleźć rozbierzności. To jest po prostu manipulacja
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #142 : Styczeń 14, 2009, 13:09:55 »

Jezeli nawet Ci ludzie się dowiedzą, że kłamał to co to zmieni? Cofnie czas? A moze tym ludziom to konkretne doświadcenie było potrzebne? A co jeżeli mówi prawdę, której nie jesteśmy w stanie zrozumieć i odebrać we właściwy sposób? Co to ma zaznaczenie? Dla mnie nie ma znaczenia.

Arteq,Blad, Tenebrael  tobie tez zabrał kupę czasu i energii, nawet jeżeli tego nie widzisz tak właśnie jest Uśmiech Wystarczy spojżeć na licznik ile czasu siedzisz na forum tym i tym starym.....

Pozdrawiam Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2009, 13:11:09 wysłane przez wiki » Zapisane
redmuluc
Gość
« Odpowiedz #143 : Styczeń 14, 2009, 13:15:50 »

Ludzie jak tak was czytam to śmiać mi się chce. Samcio już nie wie sam co gada pierw mylił się z wielkością Nibiru a teraz "zaginione sesje Enkiego" ja tu padnę ze śmiechu zaraz hahaha...
Czekamy na kolejne newsy(tzn. zaginione sesje z 2006 roku)

Jesteś niesprawiedliwy  Duży uśmiech. Jest po prostu roztargniony. Już mu się to wcześniej zdarzało, wszak istnieje książka
"Zaginiona księga Enki" Zacharii Sitchina.  Duży uśmiech
Jednym słowem z tego Opiekuna Ziemi zwykła oferma, która nie wie gdzie co kładzie...
Zapisane
Septerra
Gość