Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 06, 2024, 20:23:57


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesje: 91, 92 i 93  (Przeczytany 127466 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
redmuluc
Gość
« Odpowiedz #175 : Styczeń 16, 2009, 15:53:04 »

To się już zaczyna robić nie tyle durne, co aż śmieszne.

Albo niebezpieczne...
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #176 : Styczeń 16, 2009, 16:21:39 »

Poza tym, jest to, jak Kahuna powiedział, wspaniały wybieg, by, w razie nie dostania pozwolenia na dalsze kopanie (albo znowu jedynie na "prace porządkowe") łatwo i szybko "zwinąć interes". "Samcio" mówi, że znalazł już kogoś, kto ma i kasę, i moc, żeby kontynuować jego "dzieło". W takim razie, jeśli tylko nie będzie pozwolenia dla PCh, strzelam, że będzie jeden, ostatni channeling takiej oto treści:

"Moi drodzy, wasz czas w projekcie ratowania Ziemi się skończył (PCh). Zrobiliście już wiele w tym kierunku (i tu lista zasług PCh, które zasługami są chyba jedynie w oczach samego PCh), teraz czas na innych. Skontaktowałem się już, jak mówiłem wcześniej, z człowiekiem, który będzie kontynuował wasze dzieło. Na razie go nie znacie, ale już niebawem się ujawni. Dziękuję wam, ze tak pełni serca pomagaliście waszej planecie, by zyskać dla niej ratunek. Ale, jak mówiłem - wasz udział się skończył. Teraz możecie jedynie czekać"

I w czasie, kiedy fanatycy samcia będą z ufnością wypatrywali nowego "ratownika", PCh będzie miało czas, żeby dyskretnie i bez rozgłosu zwinąć manatki.

To taka moja predykcja, zobaczymy, czy się sprawdzi ;] Z Blossom swego czasu sprawdziło się co do joty, tu się niedługo okaże Chichot
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #177 : Styczeń 16, 2009, 20:54:43 »

nie przekonuje mnie to - ludzie z czołówki pch uważają się za zbyt wyjątkowych aby przeszło im to przez gardła. Podejrzewam, że kontunuowaliby swoje "dzieło" po cichu lub przymuszeni stwierdziliby, że aby zwiększyć szanse będą działały 2 ekipy [coś jak w armagedonie ;]

ale zaraz, zaraz, czy już raz cały ten pch vel mf nie rozwidlił się?
Zapisane
Stanley
Gość
« Odpowiedz #178 : Styczeń 17, 2009, 11:14:07 »

"...
ale zaraz, zaraz, czy już raz cały ten pch vel mf nie rozwidlił się?"

No jasne, przez co zatacza coraz większe kręgi, czego dowodem jest m.in to właśnie "Idea Radyjko" i jego prezentacja efektów wykopalisk w Egipcie:

http://www.idearadio.pl/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=99999999&catid=96
http://www.idearadio.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=645&Itemid=145
http://www.idearadio.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=93&Itemid=145

Pozdrawiam LDW i OS

« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2009, 11:26:30 wysłane przez Stanley » Zapisane
Stanley
Gość
« Odpowiedz #179 : Styczeń 17, 2009, 11:31:20 »

To się już zaczyna robić nie tyle durne, co aż śmieszne.

Albo niebezpieczne...

Spróbujcie więc wytłumaczyć to Najwyższej Radzie Starożytności, by cofnęła zgodę na penetrację piachów w Hawarze. Pozdrawiam
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #180 : Styczeń 17, 2009, 12:50:24 »

Stanley, trzymajmy się faktów: jeżeli już to na PRACE PORZĄDKOWE - to raz
dwa - nie musi cofać, bo aktualnie pozwolenie wygasło...
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #181 : Styczeń 17, 2009, 14:29:57 »

ałezastanawiw sumie też to widziałem świeci znacznie mocniej od innych m się co to może być ale jak widać nie ja jedyny ją zauważyłem i raczej nei pomyliłem jej z gwiazdą poalrną dla sceptyków ;P


Czy jeszcze ten “konkurs” trwa,czy juz zostal doprowadzzony do konca.
A jesli nie,to mam kilka typow: moze to byc gwiazda……..Andrzej np:
lub super-nowa gwiazda hollywoodzka….lub tez gwiazda betlejemska,
ktora ktos zapomnial wylaczyc z kontaktu po swietach,albo……juz mam!
..juz wiem!!!To jest swietlisty statek- “taksowka”-z Floty Marduka;ten sam,
ktory bral udzial w “manifestacjach nad Chicago”,za sterami ktorego siedzi
syn Samcia – Marduk i ktory zostal wyslany przez boginie Barbare Choroszy
z Chicago!Marduku – jeszcze chwilka – tatus zbiera manatki i szykuje sie do
odlotu.Jasne!!??Tak jest, Niebianska Dyrekcjo!!
Bon voyage, Samcio!I nie proboj wracac,bo zrobimy ci jeszcze lepsze powitanko niz teraz!!!!!


Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #182 : Styczeń 17, 2009, 15:52:28 »

Podnoszenie świadomości, to bolesny proces dla nas wszystkich, zwłaszcza, że trzeba jeszcze zarabiać na utrzymanie.

Tylko,ze,  niektorzy wymyslaja Samcia,sciemy,zeby w latly sposob
dorobic sie majatkow.Pytanie,czy Twoja etyka pozwoli Ci na to?
Wymysl cos bardziej oryginalnego niz program PCH i ...moze..bedziesz
podnosic swoja swiadomosc bez martwienia sie o placenie rachunkow.
Czego zycze serdecznie.
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #183 : Styczeń 17, 2009, 20:02:34 »

W tym temacie zrobił się jeden wieeeeeeelki offtop !!!!  Wypowiedzi nie na temat zostały usuniete.
Pozdrawiam chanell
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
kkk2116
Gość
« Odpowiedz #184 : Styczeń 17, 2009, 22:57:07 »

Wytłumaczcie mi coś

arteq - podziwiam i szanuje za to co robisz, ale warto pomyśleć, czy faktycznie jest sens... kiedy czytałam Twoje posty od razu naszło mnie pytanie, dlaczego Ty to robisz? skąd masz na to siłę?



Ludzie, skoro tyle jest kontrowersji, wątpliwości, nieścisłości w przekazach
jest to na bieżąco ujawniane na forum,
nie wiadomo kim tak na prawde ten Samcio jest, oraz czy Lucynka wszystkiego nie wymyśliła, uroiła itp

Po co wciąż czytacie te sesje? Dla kogo to wszystko jeszcze w jakikolwiek sposób jest wiarygodne???

Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #185 : Styczeń 17, 2009, 23:08:31 »

kkk2116, zadałaś/eś pytanie i zaraz sam/a na nie odpowiedziałaś/eś.
Smutne jest dla mnie to, że wiele osób daje się nabrać na "jedyną prawdę i ratunek" w wykonaniu pch. Chciałbym im pokazać, że nie jest tak różowo i pch dopuszcza się kłamstw, a samcio jest mocno omylny i zaprzecza sam sobie... Jeżeli chociaż kilka osób po moich postach zastanowi się i przemyśli sprawę to myślę, że jest sens. Czytam sesje bo jest w nich coraz więcej nieścisłości, zaprzeczania i kłamstw. Widzę, że pch zaczał się walić i to tylko kwestia czasu jak runie - zresztą jak każda manipulacja.
Aha, tak dla całkowitej jasności - nie uważam, że mam jakąś misję - np. w "walce" z pch.
Zastanawiałem się dlaczego tutaj trafiłem, jaki może być tego powód? Myśle, że aby potwierdzić swoje przypuszczenia, i podzielić się spostrzeżeniami.

Na wielu sprawach się nie znam ale kłamstwo i manipulację jakoś szczególnie wyczuwam. 
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #186 : Styczeń 18, 2009, 04:47:30 »

Ludzie, skoro tyle jest kontrowersji, wątpliwości, nieścisłości w przekazach
jest to na bieżąco ujawniane na forum,
nie wiadomo kim tak na prawde ten Samcio jest, oraz czy Lucynka wszystkiego nie wymyśliła, uroiła itp


Moze sie myle,ale mozemy otworzyc watek:Samcia nigdy nie bylo....
p.Lucynka ma niewidoczny aparacik nad.-odb.w uchu, a druga osoba
(Samcio)taki sam.Stad te opoznienia z odpowiedziami,wolny tok rozmow,
przejezyczenia i belkot w ogole.Poza tym,p.Lucynka nalezy do super-
inteligentnych stworzen i tylko jej wiek przemawia na jej korzysc.
Ta druga osoba,troche bardziej rozwinieta od chomika,kieruje przekazami
zarowno w sesjach publicznych jak i prywatnych.Ile sie placi za suplement Ki,ile za prywatne sesje....kazdy wie.Business is business....
Tylko ten business jakos pachnie prokuratorem!!
Pozdrawiam wszystkich.Pa.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #187 : Styczeń 18, 2009, 11:53:29 »

Bądźmy obiektywni: nikt nie zmusza do zakupu tego suplementu, nie jest też oficjalnie przedstawiany jako lek - dlatego nie podlega kontroli farmakologicznej - chociaż można bez większych problemów narobić im w tym temacie "koło pióra". Uczestnictwo w sesjach prywatnych nazywanych masażami też nie jest obowiązkowe.
Problem nie polega na tym aby móc ludziom tego zabronić lecz aby sami sobie uzmysłowili że są manipulowani.

Jak już wielokrotnie pisałem - nie uważam, żeby głównym motywem była chęć zysku w kontekście okradania ludzi, myślę, że niestety pch jest przekonany co do swojej wyjątkowości i nieomylności - to chyba niestety nawet gorszy wariant...
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #188 : Styczeń 19, 2009, 18:43:41 »

Bądźmy obiektywni: nikt nie zmusza do zakupu tego suplementu, nie jest też oficjalnie przedstawiany jako lek - dlatego nie podlega kontroli farmakologicznej - chociaż można bez większych problemów narobić im w tym temacie "koło pióra". Uczestnictwo w sesjach prywatnych nazywanych masażami też nie jest obowiązkowe.
Problem nie polega na tym aby móc ludziom tego zabronić lecz aby sami sobie uzmysłowili że są manipulowani.

Jak już wielokrotnie pisałem - nie uważam, żeby głównym motywem była chęć zysku w kontekście okradania ludzi, myślę, że niestety pch jest przekonany co do swojej wyjątkowości i nieomylności - to chyba niestety nawet gorszy wariant...


Tak,Arteq.Moze nie mam racji,gdyz nie mieszkajac tam nie wiem
jak sprawy technicznie wygladaja.Ja buduje swoje opinie w oparciu
o przekazy i wasze posty.Sam wspomniales w Swoim poprzednim
poscie,ze samcio okradl ludzi i z czasu i pieniedzy.W sesjach mamy
reklame “cudownych”wlasciwosci suplementow Ki i zlotej wody Au-100.
A kto klamie i oszukuje w celach uzyskania korzysci materialnych,to
juz nie jest problem etyczno-moralny,tylko paragrafy.Sesje prywatne
i publiczne tez nie sa za darmo,i w dodatku klamstwa n/t rzekomych
zagrozen…..wiec..??
Pozdrawiam.

Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #189 : Styczeń 19, 2009, 22:24:01 »

Nie wycofuję się za swoich słów, ale patrzmy możliwie obiektywnie.
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #190 : Styczeń 20, 2009, 04:42:26 »

Nie wycofuję się za swoich słów, ale patrzmy możliwie obiektywnie.


Ja rowniez podtrzymuje swoje zdanie.I im bardziej mysle o tym
obiektywnie,tym bardziej jestem przekonany,ze prokurator ma szanse.
Sciemy tego typu sa nielegalne lub na granicy legalnosci,ale zycze tym
z PCH aby im sie udalo.Byc moze,ze cos tam w koncu odkryja ciekawszego
oprocz dziur w pustyni i dolow w piachu.I to bedzie przemawiac na ich
korzysc.Oto moja opinia w tej materii.
Pozdrawiam wszystkich.
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #191 : Styczeń 20, 2009, 09:33:22 »

Nie popieram projektu, ale nie widzę tu możliwości działania dla prokuratury. Gdzie tu jest przestępstwo? Czy choćby wykroczenie? Jest wolność wypowiedzi, pluralizm, i jeśli nie ma poszkodowanych, którzy by zaskarżyli sprawców, to nie ma szansy na proces. Kto nie popiera projektu, nie musi się nim ogóle interesować, może go wyśmiewać np. w parodiach, skeczach, felietonach itp. (i jeszcze by na tym zarobił!)
Zapisane
Stanley
Gość
« Odpowiedz #192 : Styczeń 20, 2009, 10:00:58 »

"... Kto nie popiera projektu, nie musi się nim ogóle interesować, może go wyśmiewać np. w parodiach, skeczach, felietonach itp. (i jeszcze by na tym zarobił!)" - I wszystko na ten temat.
   Proponuję materialistom skorzystać z rady o wzięciu maksymalnego kredytu skądkolwiek i na cokolwiek zawatej w poniższym skeczu:
Kabaret Pod Wyrwigroszem - Koniec Świata
http://patrz.pl/filmy/id/241164

- Zrobili go świetnie - jest właśnie o PCh. Pozdrawiam

Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #193 : Styczeń 21, 2009, 11:44:22 »