Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 10, 2024, 15:06:05


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: ZAHI HAWASS :)  (Przeczytany 1012 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« : Grudzień 05, 2009, 22:20:27 »

przełożyłem sobie tego pana na cyferki i o to co mi wyszło, są dwa bieguny, pozytywny i negatywny w sensie ogólnym, ZAHI HAWASS

ZHI HWS = 93

liczba 93 to najważniejsza z liczb w Thelemie Aleistera Crowleya, która to NOTA BENE powstała w pewnym sensie w Egipcie w 1904 roku w Kairze, gdzie miał miejsce przekaz Księgi Prawa, w tym samym przekazie również przekazano na ziemię liczbę 718! Jednak liczba 93 jest kluczowa z powodu jej gematrycznej zależności, otóż dwa szczególne słowa sumują się w grece do 93 - THELEMA (Wola) oraz AGAPE (Miłość) i stąd MIŁOŚĆ PODŁUG WOLI

ale zapis ZAHI HAWASS sumuje się do 156, jest to liczba BABALON - Wielkiej Nierządnicy, Partnerki Bestii 666, która ją ujeżdżą jak zapisano w Apokalipsie...

ciekawostka w każdym bądź razie, pytanie brzmi - KTÓRY aspekt u pana Hawassa będzie silniejszy....

KAPŁAN 718'


Nadal nic ciekawego w sprawie Hawasa poza wykasowaniem moich wypowiedzi. Kapłan jak zwykle mądruje się jak szczeniak a system jego wiedzy oraz jej pozyskiwania opiera się na zżynaniu z cydzych wypowiedzi oraz durnych ksiażek.

Jeszcze pere miesięcy temu kłocił się ze mną w sprawie Choronzona jako jedynie oświecony a teraz na innych forach przytacza moje opinie jako swoje, hahahaha. Ot wielki MAG, ale od MAGI tej do zupy.

Quote from: Kapłan 718Mitem najcześciem powiązanym z Saturnem czyli Kronosem jest mit o tym że Kronos pożera własne dzieci,
dzieci składane są mu w ofierze.
A to ciekawa analogia obrazka z widokiem mapki masywu ślęży.
Tu nie może być jakiejkolwiek pomyłki czy przypadku.
Gdy Sleże obserwuje się od południowego wschodu widzi się przed nią 3 małe górki, czyli 3 synów Kronosa Saturna.
Saturn czyli Saturnday czyli sobota.

Smiąć mi się chce i to bardzo. NewAgowcy, hahaha. Ciekawe czy system pozyskiwania wiedzy Kiary jest podobny. Tak sobie z nudów pisze, hahaha.


i sam jesteś szczeniakiem...

718'
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.018 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

catzland ar-pl blanciormt2forum jaguarlife gom