Pręgierz -> komentarze i pytania

(1/209) > >>

tom1ek:
Tutaj można zamieszczać swoje komentarze, pytania, kontrowersje, wyjaśnienia itp.
odnośnie spraw z "Pręgierza" (http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=790.0).

joxer:
Jak nie wywalisz pseudonimow z pregierza to ja to zalatwie. Biedne te forum. Dziwne, ze PCH nie ma odrobinke kasy na domene forum a nie jakies free. Przepraszam za to co zrobilem. Wiecej sie nie powtorzy. Czy mozesz zdjac ta blokadke ? Bo jak chcesz to moge zmienic nick i sie nie ujawniac i miec to gdzies. Oftopowac nie bede.

Pozdrawiam
t0m3k12

tom1ek:
Cytat: joxer  Grudzień 13, 2008, 12:33:30

Jak nie wywalisz pseudonimow z pregierza to ja to zalatwie. Biedne te forum. Dziwne, ze PCH nie ma odrobinke kasy na domene forum a nie jakies free. Przepraszam za to co zrobilem. Wiecej sie nie powtorzy. Czy mozesz zdjac ta blokadke ? Bo jak chcesz to moge zmienic nick i sie nie ujawniac i miec to gdzies. Oftopowac nie bede.

Pozdrawiam
t0m3k12


ban będzie zdjęty, tak... jak sam wygaśnie!
to głupie 2 tygodnie, przecież możesz tyle poczekać.

Kapłan 718:
Tylko jedno tom1ek - skoro sprawa bywa już wyjaśniona z zarządem PCH i Stolo (Sławek) to nie musiałeś mnie banować ale trudno stało się - przeżyłem...

Kapłan 718!

Thotal:
Kapłanie 718,
Czy przez te dwa tygodnie zastanowiłeś się nad emocjami jakie wzbudzasz swoją postawą, i jaki jest faktyczny powód wzniecania tych awantur?

Pozdrawiam - Thotal :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

ads dlawtajemniczonych wkp animezywioly gangds