Góry Sowie

(1/6) > >>

east:
@janusz
Cytuj

Poszukiwania Himlera sprowadziły go pod Ślężę, którą nazwał swoją ukochaną górą. Ezoterycy niemieccy twierdzili, że pod nią znajduje się potężna komnata ukrywająca cudowny kamień oraz jedno z wejść do krainy bogów, Szambali. Twórca zakonu SS aby dostać się do tajemnej komnaty postanowił rozebrać całą górę. Mieli uczynić to ''zatrudnieni'' do niewolniczej pracy więźniowie z okolicznych obozów. Przegrana wojna uchroniła Ślężę przed szaleńczymi pomysłami władców ciemnej mocy.

Może i Ślężę uchroniło, ale Góry Sowie w sąsiedztwie są całe poryte kompleksem Riese. Drążenie korytarzy we Włodarzu, Osówce ,Rzeczce, Jugowicach ,wszędzie pozostawiło niezatarte ślady aktywności chorych hitlerowskich umysłów. Byłem tam tego lata, widziałem, dotknąłem historii. Oni na prawdę mogliby rozebrać Ślężę.

Cytuj

Ezoterycy niemieccy twierdzili, że pod nią znajduje się potężna komnata ukrywająca cudowny kamień oraz jedno z wejść do krainy bogów, Szambali

Co nie jest bezpodstawne całkiem biorąc pod uwagę tajemnicze podziemia kościółka na Ślęży.
A poza tym  ... faktycznie Ślęża ma jakąś moc. Przyciąga Harmonię Kosmosu, a także ludzi harmonicznych, którzy po prostu czują dobrą energię Góry przechadzając się jej szlakami. Jakaż wtedy energia się dobra wyzwala i zostaje na długie miesiące. Wiem coś o tym :)

Dariusz:
Cytat: east

Może i Ślężę uchroniło, ale Góry Sowie w sąsiedztwie są całe poryte kompleksem Riese. Drążenie korytarzy we Włodarzu, Osówce ,Rzeczce, Jugowicach ,wszędzie pozostawiło niezatarte ślady aktywności chorych hitlerowskich umysłów. Byłem tam tego lata, widziałem, dotknąłem historii. Oni na prawdę mogliby rozebrać Ślężę.

Miałem możliwość zwiedzania korytarzy, sztolni uczynionych przez nazistów w Kolcach. Niezapomniane wrażenia. Dziś już wszystko podobno zamknięte na "trzy spusty".
Dziś stukam się w czoło, że odważyłem zagłębić się w te "czeluście" i nie zabłądziłem. ;D

east:
A swoją drogą, pomijając ideologię nazistowską, to Niemcy mieli po prostu jaja i żelazną konsekwencję. Teraz  mało kto jest w stanie przeskoczyć urzędnicze bariery, a nawet jak juz się uda i coś tam się rozbabrze w ziemi , to zaraz się okazuje brak kasy, chęci, jakieś knowania i naciski w efekcie czego robota stoi i zamiast realnych efektów w postaci datowań ( gdzie są wyniki próbek spoiwa tajemniczych fundmentów odkrytych pod kościółkiem na Ślęży panie profesorze ?) mamy wielką kupę... gruzu.

Przypomina mi się w tym momencie historia z  wymazanym z kart historii Polski królem, który wspierał powstanie Słowian przeciw Chrześcijanom. Czy to nie działo się również w okolicy Ślęży właśnie ?
http://interia360.pl/artykul/zapomniany-krol-polski,45188

Nie może dziwić zatem , że do dziś poprawność i usłużność wobec dawnego/obecnego najeźdźcy rzuca odważnych odkrywców historii na kolana. Wypierają się oni swoich odkryć, aby nie wymazano ich z kart historii (z uczelni, z zusu itd )

Dlatego do dzisiaj nie rozwiązana pozostaje zagadka Ślęży, a w tym tajemniczych, słowniańskich murów pod Kościołem - a swoją drogą, jakaż to symbolika.

Nasza uwaga kieruje się ku odległemu Egiptowi, ku tajemnicom światowego spisku Illuminatów czy innych Chazarów, podczas, gdy na własnej, słowniańskiej ziemi mamy spisek wszechczasów - wymazane karty historii, ukryte dziedzictwo, krwawą okupację, która dziś białe szaty nosi i buduje betonowe posągi (w Świebodzinie) przybranemu władcy - Kościołowi, bo nie wierzę, aby Chrystus pragnął takiego uwielbienia.

Dariusz:
Ruszyła eksploracja w kompleksie Riese
pon., 2011-09-12 19:56

http://www.youtube.com/v/yKNZU-GvaHI?version=3&hl=pl_PL

W kompleksie Riese znajdującym się w Górach Sowich rozpoczęto nową eksplorację. Przeryte przez Niemców góry nadal skrywają wiele tajemnic. Do dzisiaj nie wiadomo, co tam się produkowało albo raczej, po co kuło się w litej skale.

Po upadku III Rzeszy Niemcy wysadzili kompleks. Do dzisiaj można tam znaleźć baraki wysadzone jakby wczoraj, dosłownie dachy leżą na ziemi z kupą gruzu. Część kompleksu jest zalana, są zresztą trasy udostępnione do zwiedzania i po części pływa się łódkami... czytaj resztę artykułu na innemedium.pl

http://zmianynaziemi.pl/wideo/ruszyla-eksploracja-w-kompleksie-riese

songo1970:
...a więc może mamy na terenie Polski jakąś broń jądrową, i nawet o tym nie wiemy? ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

doggieslife jaguarlife mojeprzysmaki rezerwat-mustangow blanciormt2forum