Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 15, 2024, 12:52:32


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Filmy  (Przeczytany 1160 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Enigma
Gość
« : Luty 04, 2010, 21:28:14 »

No aż się prawie poryczałam ze wzruszenia... jacy to ludzie potrafią być naiwni.
A to znacie?
Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane


"Pod koniec tego okresu pokojowo przejmujemy stolice, Londyn i mam nadzieje innych krajów na całym świecie..."

Już to widzę...

"Wejdziemy do Parlamentu, do Białego Domu, do Pałacu Buckingham, a żołnierze wysłani wysłani aby nas cofnąć, nie otworzą do nas ognia. Zobaczą co robimy i będą po naszej, ludzi stronie."

...naiwność do kwadratu. Policja nie musi strzelać, wystarczy że rozpędzą hołotę polewaczkami i odpowiednim zadymieniem - a przywódców puczystów do paki.
Ja też jestem człowiekiem a jeśli ktoś niezaproszony spróbuje przekroczyć próg mojego domu, to dostanie z buta w najwrażliwszą część swojego ciała.

"Użyjemy sprzętu na miejscu, aby polepszyć egzystencje wielu ludzi ..."

Którego sprzętu, tego samego który używany jest obecnie?

"..i wprowadzimy nową ludzką konstytucję, której celem będzie oświecenie i wolna wola wszystkich mężczyzn i kobiet, a nie tylko wielkich biznesów i karier polityków."

naiwność do sześcianu, tym bardziej ze dalej słyszę:

"...ponieważ nie wiem jak napisać konstytucję ani jak rządzić krajem"

To niech się nauczy z rewolucji francuskiej - jak szybko pożarła ona jej własnych twórców. Choć też byli pełni pięknych ideałów i kompletnie bez doświadczenia w tej materii.


Leszku, ty nadal się nie wyleczyłeś z zarazy: "zaprowadzamy pokojowo ład na świecie, tylko nie odbierajcie nam pistoletów?
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

world-of-cats agentki stormlife wyscigi-smierci xsurvival