Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 10, 2024, 11:18:21


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Pytania do Kapłana 718 cdn.  (Przeczytany 1007 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« : Marzec 15, 2009, 17:01:52 »

NIE WOLNO WZIĄĆ APOKALIPSY DOSŁOWNIE - to mowa obrazów i symboli i z tym się chyba każdy zgodzi - a czy będzie kontynuacja odczytu? tak, z pewnością, gdy KTOŚ napisze tekst to ja się pod nim podpiszę - spytaj Blada (Błędu) bo on wie LEPIEJ jak widać  Z politowaniem

a tak na serio - to przez 2 tygodnie, które mi byly potrzebne do dalszego odczytania jeszcze więcej odszyfrowałem ale póki co skupiam się tylko na tym wersie bo tam jest przekaz dla CAEJ LUDZKOŚCI - wiem, że "złamanie" 7 pieczęci ujawni pewne ważne informacje i będzie mieć to zmiany w systemie energetycznym człowieka - jestem pewien, że nie nastąpi to przed rokiem 2012 - aha - nie pisalem chyba, że pozostałem 6 pieczęci też musi być złamane, więc teraz piszę - MUSI!!!

a co do zamknięcia kanału po przyjściu Jezusa to przyznam się, że tego NIE ROZUMIEM - rok temu myślałem, że to logiczne ale teraz wiem, że ważny jest Chrystus a nie Jezus (przed przemianą) i skoro przyszedł NAUCZYCIEL DUCHOWY LUDZKOŚCI to nie mam pojęcia czemu kanal został zamknięty, to nie ma sensu!!! należy zapytać Samuela o to, a jego tlumaczenia w sesjach też dają pewną odpowiedź ale nie wiem jak to rozumieć...

KAPŁAN 718'
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.54 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

jaguarlife ar-pl blanciormt2forum gom mojeprzysmaki