Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 09, 2024, 22:18:13


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: DAN WINTER: THE EggX-FILES (pełna wersja - cz. 1 i 2)  (Przeczytany 1049 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« : Czerwiec 21, 2009, 11:27:38 »

Nic nie przeinaczam , to KK glosi iz ukrzyzowanie Jezusa odbylo sie z woli i decyzji Boga , by mogl on odkopic swoim cierpieniem grzechy ludzkosci.To jedno.
A drugie to , to iz Bog na Ziemi nie dokonuje niczego sam osobiscie. Jego zamysly zawsze realizuja ludzie. Bog objawia swoj plan przez ludzkie czyny.
Jezus na krzyzu wedlog KK wyglosil slowa niech sie stanie wedlog woli mego ojca w niebie. To kim ten ojciec w niebie Twoim zdaniem jest?
To, że była to dobrowolna decyzja Jezusa i miał możliwość wyboru świadczą jego słowa "niech Twoja wola, a nie moja się stanie". Tymi słowami zgodził się odkupić ludzi i ich grzechy [złe uczynki]. Sama przecież wciąż mówisz o konsekwencjach swoich czynów. Ciągle tutaj słyszę, że co zasiejesz to zbierzesz czy tez o karmie - dlaczego więc nie dopuszczacie takiej możliwości, że ludzi tyle nabroili, że nie byliby już w stanie sami tego unieść? Jezus przyszedł wnieść nową jakość w życie ludzi i jako Bóg miał świadomość co go za to spotka z rąk tych samych ludzi. Dlaczego Bóg zgodził sie na śmierć własnego syna? Z prostych przyczyn - właśnie z miłości do ludzi, On nie tylko ględził o miłości - jak niektórzy na tym forum - dał dowód na to, że to prawda, oddał to co miał najcenniejszego - Syna. Świadczy to również o tym, że Bóg gra bardzo fair - trzyma się zasad przez siebie ustalonych, nie stosuje ich wybiórczo.

Kiaro, czy jeżeli przedstawię Ci badania przedstawione przez naukowców o przemianach to przestaniesz w końcu psioczyć na KK i przyznasz, że Biblia mówi prawdę?

Jezeli istnieja naukowe dowody na zmiane hostji i wina w cialo i krew Jezusa to przedstaw je.

Ja tez wierze we wzorzec doskonalosci , ktory nam pozostawil Jezus i wiem nie tylko wierze iz jest on Energia o najwyrzszej wibracji po Bogu. Co do tego nie mam zadnych watpliwosci.

Kiara Uśmiech Uśmiech
[/quote]
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.133 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

fifa11 klasa1e patologiczni ads dlawtajemniczonych