Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 03, 2024, 20:45:19


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Leki z Bozej Apteki  (Przeczytany 200608 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #25 : Luty 09, 2009, 18:09:19 »

Ja słyszałem, że na upały dobre jest również piwo Mrugnięcie, i na nerki również.
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #26 : Luty 09, 2009, 18:29:25 »

Herbata czarna bardzo zakwasza organizm, wysusza i wypłukuje minerały. 

to ta normalna herbata którą pijemy zazwyczaj do śniadania (w sensie lipton, saga, tetley) czy jakaś bardziej wykwintna?
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #27 : Luty 09, 2009, 19:27:49 »

Thotal ma racje.
Duzo niespodzianek kryje sie w naszym wyzywieniu, mase lat matki meczyly swoje pociechy aby jadly  SPINAK-bo posiada duzo zelaza, okazalo sie ze to bzdura na kiju, ma calkiem normalne skladniki  mineralne jak i inne jarzyny. Nigdy nie myslalam ze fasola posiada wiecej bialka jak mleko.Na temat margaryny i masla co troche to pekaja jakies bomby.W 50-tych latach slyszalam jak dzieciaki krzyczaly na podworkach ze margaryna mleczna przeciw ciazy jest skuteczna, potem okazalo sie ze zatyka totalnie zyly choresterolem. Niedawno chcialam sie dowiedziec jak to jest z ta margaryna, dowiedzialam sie ze dzieci moga jesc margaryne od 3-ciego roku zycia i to tylko 100% roslinna. Wszystkie utwardzane margaryny sa zabojstwem wogole dla czlowieka. Do smazenia nie nalezy uzywac zadnej margaryny, tylko olej. Najwieksza nowosc to olej zepakowy, super zdrowy, bez choresterolu. Super zdrowy, ja go nawet za tysiace nie chce miec w domu.Lata kryzysu w Polsce, bylo mozliwe kupienie tylko oleju zepakowego albo sojowego.Zepakowy podczas pieczenia smierdzial i zmienial smak potrawy, przed rokiem maz przypadkowo kupil olej zepakowy i podczas smazenia
ta sama historia. Natychmiast wyladowal tam gdzie raki zimuja. Ciekawe jak dlugo bedziemy czekac az nas poinformuja ze tak naprawde to wcale nie jest on taki zdrowa, i jednak najlepiej nadaje sie do samochodu. Wracajac do margaryny, nie wolno dzieciom podawac zadnych margaryn ktore sa dla osob doroslych z problemem choresterolu we krwi. Zapytalam kiedys kolege wlocha, ktory obecnie ma 63 lata, co jadal na sniadanie kiedy byl maly, bo oni w tym czasie nie posiadali masla, jedynie sery. Odpowiedzial, to mi zadalas pytanie, po chwili namyslu odpowiedzial, jedlismy bialy chleb z oliwa z oliwek, kawalek sera, oliwki, jak bylo jajko to dostalismy gotowane jajko pomidory. Na Sycylji robila matka salatke z pomaranczy z cebulka
i pieprzem i oliwa z oliwek /smakuje bardzo dobrze/ tez do bialego miesa. Wcale nie wiele inaczej odrzywiali sie turcy i iine kraje. W calym oriencie byl uzywany miod. Jedli i jedza bardzo duzo jarzyn straczkowych i wogole jarzyn, to wszystko jest bardzo dobrze przyprawione, a przyprawy to
jedne z najwazniejszych srodkow medycznych. Szykujac jedzenie dobrze bylo by zastanowic sie czego jeszcze dosypac do przygotowanego pokarmu aby nie tylko odzywilo ale i leczylo.Lepiej jest malymi kroczkami do celu, jak ogromnymi krokami kiedy organizm potrzebuje naprawde
radykalnej pomocy.
Zapisane
Baltazar
Gość
« Odpowiedz #28 : Luty 09, 2009, 20:53:04 »

Ja słyszałem, że na upały dobre jest również piwo Mrugnięcie, i na nerki również.

W Niemczech jest całkowity zakaz sprzedaży ciepłego piwa. Piwo musi być zimne !
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #29 : Luty 09, 2009, 21:02:19 »

Ja słyszałem, że na upały dobre jest również piwo Mrugnięcie, i na nerki również.

W Niemczech jest całkowity zakaz sprzedaży ciepłego piwa. Piwo musi być zimne !

też mi nowina  Uśmiech każdy piwosz to wie  Duży uśmiech
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #30 : Luty 09, 2009, 21:04:28 »

A co myślicie o homeopatii?
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #31 : Luty 09, 2009, 21:12:07 »

Nie mysle ze beda zwollenicy homeopatii, a jezeli juz to moze nalezy otwozyc nowy temat. Jest to temat bardzo ciekawy, duzo nowosci......
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #32 : Luty 09, 2009, 21:14:27 »

Dlaczego nowy temat? Moim zdaniem tu pasuje jak znalazł.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #33 : Luty 09, 2009, 21:18:45 »

Każdy piwosz wie że trzeba pić zimne piwo, ale żaden z nich (tych co pije je notorycznie) nie zdaje sobie sprawy jaką krzywdę sobie wyżądza. Zimne pokarmy i napoje w tragiczny wręcz sposób uszkadzają układ trawienny (chodzi o tzw. potrójny podgrzewacz). "Mięsień piwny", "bęben" to efekt niestrawionych skamieniałych w procesie trawienia resztek pokarmowych z powodu wyziębienia wnętrzności. Jeśli ktoś chce mieć całkowicie rozregulowany system trawienny niech dalej pije zimne piwo do obiadu, ale niech nie liczy na wyrozumiałość kostuchy Zły


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #34 : Marzec 14, 2009, 13:55:40 »

Woda utleniona traktowana z regóły jako środek odkażający. Czy tylko tak ja postrzegać?
Jak się okazuje jest to również bardzo skuteczny środek leczniczy.

"Przez wiele lat woda utleniona była znana jedynie jako doskonały środek antyseptyczny, stosowany do dezynfekcji ran. Informacje o stosowaniu wewnętrznym wody utlenionej nie przechodziły na ogół do opinii publicznej. Sama myśl, że wodę utlenioną możnaby (oczywiście w stanie rozcieńczonym) spożywać doustnie sprawiłaby, że co bardziej wykształceni z pewnością popukali by się w głowę, myśląc w tym czasie oczywiście o osobie, która rzuciłaby taki pomysł.

To jednak nie fikcja literacka, ale metoda, nad którą pracowało na przestrzeni naszego wieku wiele światłych osób potrafiących samodzielnie myśleć. I wykorzystywanie wody utlenionej to, jak pokazują relacje wielu ludzi, metoda skuteczna, co w bardzo przekonujący sposób wyjaśnia Iwan Nieumywakin. Lecz czy jest to wiarygodna osoba?"



http://www.igya.pl/oczyszczanie/leczenie_woda_utleniona.html
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2009, 14:15:37 wysłane przez Dariusz » Zapisane
zuza
Gość
« Odpowiedz #35 : Marzec 14, 2009, 14:08:29 »

Rafaelo, a co z tymi ziołami szwedzkimi o których wspomniałaś?
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #36 : Marzec 14, 2009, 14:19:50 »

Cześć Zuza, wybaczysz mi chyba, że odpowiadam za Rafaele, mam nadzieję, ze i Rafaela nie będzie miała mi tego za złe.

ZIOŁA SZWEDZKIE
Receptura oryginalna składa się z 11 ziół. odnaleziono ją wśród spuścizny piśmiennictwa słynnego szwedzkiego lekarza dr Samsta. Dr samst umarł w 104 roku życia, a to wskutek upadku z konia podczas przejażdżki. Jego rodzice i dziadkowie osiągnęli również patrialchalny wiek. Z tajnych zapisów czynionych przez tego lekarza dowiadujemy się, o zadziwiającej skuteczności ziół szwedzkich. Można by nawet stwierdzić, że nie ma takidch dolegliwości, przy których nie osiągnęloby się wyleczenia lub przynajmniej polepszenia stanu chorego. Jego zestaw ziołowy może ponadto być bazą wyjściową lub fundamentalną podczas każdego leczenia, co potwierdziły badania laboratoryjne poczynione w tym kierunku.

http://www.geocities.com/Eureka/Vault/7768/l3.html

http://www.herbapis.nazwa.pl/catalog/articles_page.php/article_id/15
Zapisane
zuza
Gość
« Odpowiedz #37 : Marzec 14, 2009, 15:23:06 »

Witaj Darku Uśmiech i dzięki za odpowiedź...
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #38 : Marzec 14, 2009, 19:11:33 »

Dziekuje Ci Darku, naprawde zapomnialam.Dariusz podal bardzo dobrze ta informacje o Ziolach Szwedzkich. Ja tylko moge potwierdzic ze sa naprawde
bardzo dobre. Ja robie sobie sama.Mieszanke kupuje w aptece, a reszte robi sie wg.przepisu.Najlepiej latem, wystawiajac mieszanke na slonce.
Do tego potrzebna jest Brendi 0,75l. Ta mieszanka znana jest napewno w calej europie. Pozdrawiam serdecznie Rafaela
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #39 : Marzec 14, 2009, 23:56:41 »

Jaki jest skład ziół szwedzkich? Jak się je miesza i z jakim alkoholem?


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #40 : Marzec 15, 2009, 18:58:32 »

Wszystkim zainteresowanym tematem , tę stronkę:

http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie.html

I jeszcze o Wodzie Utlenionej:

http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_lecznicze_wlasciwosci_wody_utlenionej.html

http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_woda_utleniona_cz2.html
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2009, 19:09:17 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #41 : Marzec 25, 2009, 13:39:28 »

Przełom: Inspirujący Film o Diecie Witariańskiej

Film w przekładzie RobertaJGD

Czy możliwe jest otrzymanie wszystkich składników odżywczych z naturalnych, ekologicznych, wegańskich produktów żywnościowych i spożywanie ich w stanie takim, jak wyrastają z ziemi? Wielu uczonych, lekarzy, naukowców, żywieniowców twierdzi, że to niemożliwe i że musimy jeść suplementy oraz mięso, nabiał, żywność przetworzoną i wzbogaconą.
Niniejszy film pokazuje życie rodziny odżywiającej się wyłącznie surowymi produktami i żyjącej zgodnie z naturą.
Udowadnia, że można wychowywać dzieci bez żadnej niezdrowej, przetworzonej żywności, która była traktowana chemikaliami zabijającymi insekty i chwasty. Można wychowywać dzieci na wsi, blisko natury, ze świeżym powietrzem i wodą, w miłości, świetle, otaczając je kreatywnością, bez stresu nowoczesnego społeczeństwa...
Widzimy rodzinę, w której rodzice własnym przykładem pokazują dzieciom jak używać energii, aby tworzyć i podążać za głosem własnego serca, zamiast robić w życiu to, co każą inni...

http://www.youtube.com/watch?v=1roi45o07BI

__________________________________________________
Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #42 : Marzec 27, 2009, 19:30:09 »

Zakupiłem właśnie ksiazkę woda utleniona NA STRAŻY ZDROWIA, AUTORSTWA Iwan Nieumywakin. Zapowiada się ciekawie, lecz cokolwiek więcej będę w stanie powiedzieć gdy juz moja połowica ją przerobi. Na tę chwilę mam możliwość zamieścić bardzo ciekawy wiersz, trafnie opisujacy to, dlaczego koncerny farmaceutyczne nie pozwalają na rozpowszechnianie informacji o skuteczności naturalnych i tanich leków.

       Światło i zwierciadła

                    O jakże wielki intelekt jest człowieka:
                        Co skrzyżowanie, to nowa apteka.
                                                  N. Zabołocki

W świecie Mocne światło świeci,
Co ziarna mądrości zasiało,
By ludzi zbawić od sieci,
Mgłę głupoty rozwiało

Rosję wiedzą rozsiało
A świadomość dobrymi płody,
I pokazało, i nauczyło
Brać zdrowie od Przyrody.
Lecz zwierciadła się wzburzyły,
I miast odbicie tworzyć,
W dzwony gromko zabiły
- Zniekształceń Administratorzy.

Jak grzybów w lesie urodzaj niewąski,
Tak kraj zaścielon aptekami.
Śmieć wiozą nam zamorski
Biznesu ludzie cwani.

Dogmatów wymierających gardło,
Grzech jatrogenny* stał się normą.
W Rosji włada krzywe zwierciadło
Ze zwyrodniałą formą.
                               I. Biedinski


*  Jatrogenny-z greckiego "jatros" - lekarz i "genao" - rodzę. Stan chorobowy albo wręcz choroba, wynikajace jako reakcja na niewłaściwe zinterpretowanie przez chorego słów, zachowania lekarza lub przeczytanej literatury medycznej itd. Nie na darmo mówi się: "Słowo leczy i kaleczy". Na przykład w onkologii: jedni lekarze sa zdania, że choremu należy mówić prawdę, inni - że nie należy tego robić. Ma to miejsce, poniewaz według większości lekarzy kazda choroba onkologiczna, zapalenie wątroby typu C i tym podobne dolegliwości to choroby nieuleczalne. Ich zdaniem pacjent, usłyszawszy taką diagnozę, wpadnie w szok i uzależnienie od lekarstw. W rzeczywistości te choroby to stan, z którego-przy mobilizacji własnych sił oraz ukierunkowaniu świadomości- można wyjść, o czym dowiecie się w dalszej częsci niniejszej książki (przypis autora).
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2009, 19:34:07 wysłane przez Dariusz » Zapisane
waldii88
Gość
« Odpowiedz #43 : Marzec 27, 2009, 23:44:57 »

Witam

Skoro czytasz Dariuszu tą książkę to mógłbyś się podzielić z innymi sposobem dawkowania oraz innymi informacjami, które są potrzebne przed zastosowaniem wody utlenionej.

Pozdrawiam

EDIT:
Oczywiście jak już dojdziesz do tego tematu Chichot

Nie pisać dwóch postów pod sobą, masz opcje modyfikuj