Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 02, 2024, 15:08:16


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Antrovis itp. ...  (Przeczytany 1106 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Laguna__
Gość
« : Październik 27, 2011, 22:36:59 »






Laguno
, rozumiem Twój śmiech i lepiej, że on teraz, aniżeli te żale na byty, czy niebyty. Niech każdy ze swoich przewin rozlicza się sam. Nie baw się w jednego z bogów, czy sędziów. Chyba, że to kulminacja Armaghedonu, a Ty władną jesteś tych na lewicę, a tych na prawicę?. Powiem Ci, że osobiście aż takiej odwagi bym nie miał. A bo to wiesz, co to w sercu każdym siedzi naprawdę?

Pochwalasz Prawa Uniwersalne. Jeśli tylko za tym już pójdziesz, skończy się Twoja udręka wszelka i nikt i nic Ci podskoczy. Mnie też się one podobają, choć to Ptak około półtora roku bodaj nakłaniał mnie, bym je wydrukował. A jak ktoś lubi inaczej, to już jego osobista decyzja. Jeden lubi lody, drugi cukierki, a inny jeszcze....Misia Uszatka Mrugnięcie
<a href="http://Przyznam Tobie racje -sadzic nie nalezy , ale nie ma nic zlego w opisaniu , swoich doswiadczen- jest rowniez&nbsp; i druga strona medalu *Nie ma milosci bez nienawisci -nie ma dobra bez zla . Wiedza zawiera wszystko -tylko wtedy jet kompletna.<br /><br />&nbsp;Gratuluje Twoja obecnosc w tym watku bardzo rozladowala negatywne emocje. Ja w kazdym razie lekcje zrozumialam, tylko widzisz nie bede udawac , ze akceptuje zmanipulowane ingerowanie bo, to jest nieprawda. Mam prawo opisywac swoje doswiadczenia , a co inni zrobia w zetknieciu sie z ta energia to rzeczywiscie ich decyzja i tu na nic zdalo by sie moje paplanie ." target="_blank">http://Przyznam Tobie racje -sadzic nie nalezy , ale nie ma nic zlego w opisaniu , swoich doswiadczen- jest rowniez&nbsp; i druga strona medalu *Nie ma milosci bez nienawisci -nie ma dobra bez zla . Wiedza zawiera wszystko -tylko wtedy jet kompletna.<br /><br />&nbsp;Gratuluje Twoja obecnosc w tym watku bardzo rozladowala negatywne emocje. Ja w kazdym razie lekcje zrozumialam, tylko widzisz nie bede udawac , ze akceptuje zmanipulowane ingerowanie bo, to jest nieprawda. Mam prawo opisywac swoje doswiadczenia , a co inni zrobia w zetknieciu sie z ta energia to rzeczywiscie ich decyzja i tu na nic zdalo by sie moje paplanie .</a>
Pozdrawiam cieplo

plo
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.024 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

opravsko telenovelas bornfost xbustyx hkcz