Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 10, 2024, 01:39:34


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: RUNY - pismo runiczne  (Przeczytany 1066 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Enigma
Gość
« : Luty 06, 2010, 00:50:36 »

skarbie to bylo pieszczotliwie:) - chyba nie zrozumialas moich intencji:), z nikim nie walcze co najwyzej ukazaje prawde:) i wypelniam to co jest do wypelnienia -:) ktos musi isc pod prad (bo nie wiadomo jaki ostatecznie bedzie tego wszystkiego final..)- moje ego jest bardzo male bo nie zabiegam o nic dla siebie...a Ty jednak nie lubisz Chrystusa:)

To się pieść z kimś innym i najlepiej w swoim wieku, żeby dobrze rozumiał twoje wybryki.

Po za tym proponuje ci na poważnie abyś zajął się swoim problemem pt tropienie "kto nie lubi Chrystusa". Guzik cie powinno obchodzić moje zdanie na ten temat, bo jest to moja prywatna sprawa. Jeśli nie rozumiesz przysłowia "twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka' - to napisze wprost; paluchy przy sobie. Mnie nie obchodzi, czy biegasz co tydzień do kościoła i pod jaka figurą się modlisz. No chyba ze uważasz że powinno się ludziom wytykać ich podejście do ... Jezusa, Mahometa, czy Baracka Obamy. To po po prostu zwykła wścibskość, która u ciebie przyjęła ostry przebieg, wiec skonsultuj się z jakimś specem, który uwolni cię od tej przykrej przypadłości. Inaczej psychoza na starość - murowana.

Lucyfer - fajny malunek, dz.

W międzyczasie dotarło do mnie pytanie, jak wykonać sobie Runy?
Teoretycznie kojarzą się mi ze znakami wyrytymi w kamieniu. Ale dzisiaj dostępne już są bogato zdobione karty.



Jednak często są dość spore i zazwyczaj losuje się je przy specjalnych okazjach. Ja postanowiłam wykonać sobie mały komplecik krzemieni, które mogę zamknąć w dłoni i schować do kieszeni. Znaki są narysowane niezmywalnym mazakiem i kamyczki te długo ze mną wędrowały, tak że w każdej chwili mogłam sięgnąć po jakiś w chwili zadumy. Obecnie leżakują od paru lat na półeczce, gdzie zajmują honorowe miejsce.

Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

ads klasa1e fifa11 rakul-axis wkp