Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 03, 2024, 12:51:38


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Białe Bractwo i Saint Germain  (Przeczytany 84046 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« : Październik 09, 2012, 13:11:25 »

Z określeniem Białego Brata z Astralu wobec St. Germain spotykam się po raz pierwszy, możecie przybliżyć jaka opcja to głosi?  Odczuwam jakieś negatywne konotacje w tym, skąd one pochodzą?
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
ptak
Gość
« Odpowiedz #1 : Październik 09, 2012, 14:22:43 »

Z określeniem Białego Brata z Astralu wobec St. Germain spotykam się po raz pierwszy, możecie przybliżyć jaka opcja to głosi?  Odczuwam jakieś negatywne konotacje w tym, skąd one pochodzą?

Niestety, ja nie mogę, bo zwyczajnie nie pamiętam gdzie o tym czytałam, bądź słuchałam. Za dużo tych różnych informacji.
Coś mi chodzi po głowie, że na naszym starym forum też chyba toczyła się o tym dyskusja, ale nie chce mi się szukać.

Poza tym, żadne przekazy ani konotacje cię nie zbawią. To możesz zrobić sam osobiście, pod warunkiem,
że cokolwiek wymaga zbawienia.  Chichot

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Październik 09, 2012, 14:53:55 »

Oczywiście nie o zbawienie chodzi, tylko o informację, która stoi za wiedzą. Przekazy takie czy inne zbawić nikogo nie mogą, ale mogą być inspiracją dla dalszych dociekań.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #3 : Październik 09, 2012, 15:47:27 »

Dariusz
Cytuj
Skąd takie wnioski? Mało co jest mnie w stanie rozdrażnić,
To luks bo mnie rozdrażnia np nieświeże piwko Duży uśmiech
Dobrze jak się do informacji podchodzi neutralnie szacowny, a czy nam się to udaje to sami najlepiej wiemy prawda Duży uśmiech
Szacowny blu troszkę jesteś na forum (chyba dłużej niż ja) więc powinie nieś już poznać wielce szacowna ptak Duży uśmiech
Ta nazwa Biały Brat z astralu to mała kpina z jego znaczy tego Saint Germaina uczciwości Duży uśmiech
Dodam, że podpisze się pod tym co napisała wielce szacowna o uczciwości większości tych z astralu Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Październik 09, 2012, 16:26:59 »

Cytat: Przebiśnieg
Ta nazwa Biały Brat z astralu to mała kpina z jego znaczy tego Saint Germaina uczciwości

Saint German i Białe Bractwo to zapewne ta sama klika. Ich uczciwość jest wprost proporcjonalna do ich względem nas zamiarów, a te, przynajmniej wg mnie, nie są pozytywne.
O Białym Bractwie zaczął wspominać En-Ki z przekazów Pani Lucyny.
Wg tych informacji byli to bardzo nam przyjaźni Orionidzi. Oczywiście tylko wg nich.
Moim zdaniem owi Orionidzi to ogromne spłaszczenie tematu, bo tam (w Orionie) znajduje się bardzo dużo róznych kultur.
Tak więc Biali Bracia, jak niektórzy ich nazywają, to Anunnaki, a jeszcze precyzyjniej, to frakcja zbuntowanych Anunnaki, czyli ci, którzy namącili i wciąż mącą na Ziemi, choć już mniej niż Zeta i Drako.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Październik 09, 2012, 19:44:23 »

Chciałbym rozjaśnić sobie tego St Germain'a w kontekście Białego Bractwa. Stare forum już nie chodzi, a archiwum, które zrobił tom1ek i umieścił na dino też jest nieaktualne. Ma może ktoś ten plik ściągnięty na kompa?
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2012, 10:27:04 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Październik 10, 2012, 00:08:10 »

Mistrz, mistrzem, tylko co robi ten znak planety Nibiru nad głową Szok

  Sumeryjski symbol planety przejścia Nibiru.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Październik 10, 2012, 10:32:00 »

Na starym forum, akurat tych informacji najprawdopodobniej nie znajdziesz, tak daleko jeszcze wówczas nie sięgaliśmy.  Mrugnięcie
Informacje, jakie zamieściłem w innym wątku:

Cytat: Dariusz
Saint German i Białe Bractwo to zapewne ta sama klika. Ich uczciwość jest wprost proporcjonalna do ich względem nas zamiarów, a te, przynajmniej wg mnie, nie są pozytywne.
O Białym Bractwie zaczął wspominać En-Ki z przekazów Pani Lucyny.
Wg tych informacji byli to bardzo nam przyjaźni Orionidzi. Oczywiście tylko wg nich.
Moim zdaniem owi Orionidzi to ogromne spłaszczenie tematu, bo tam (w Orionie) znajduje się bardzo dużo róznych kultur.
Tak więc Biali Bracia, jak niektórzy ich nazywają, to Anunnaki, a jeszcze precyzyjniej, to frakcja zbuntowanych Anunnaki, czyli ci, którzy namącili i wciąż mącą na Ziemi, choć już mniej niż Zeta i Drako.

są tylko moimi przemyśleniami, choć wysnutymi z wielu różnych lektur.
O samym S.G ciekawie pisz chyba L Klimek w swoich książkach o bogach.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #8 : Październik 10, 2012, 10:45:23 »

Przejaw życia zewnętrznego jest tylko stale zmieniającym się obrazem, jaki stworzył zewnętrzny umysł, chełpiący się tym, że jest prawdziwym aktorem. Tak więc uwaga stale skierowana na wygląd zewnętrzny, który zawiera jedynie niedoskonałości, jest tym co spowodowało, że dzieci Boga zapomniały o swej własnej Boskości do której powinny znów powrócić.
 
Bóg jest Dawcą, Odbiorcą, Panem i jedynym zarządcą wszelkiej Inteligencji, Substancji, Energii i Obfitości jaka istnieje we Wszechświecie. Jeżeli dzieci Boga nauczyłyby się dawać jedynie z powodu radości dawania, czy to miłości, pieniędzy, usług czy czegoś innego, w życiu zewnętrznym nie brakowałoby niczego.
 
Nieszczęściem dla ludzkości, które powoduje tyle bezpodstawnego egoizmu i wzajemnego potępiania między jedną a drugą osobą, jest chęć posiadania wspaniałego błogosławieństwa Boga tylko dla siebie.

SAINT GERMAIN
ZŁOTA KSIĘGA

Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Październik 10, 2012, 11:58:45 »

Januszu, jest pewne, że mistrz tego  portretu nie namalował, trudno mi też powiedzieć z jakiego okresu to malowidło pochodzi. Jeśli przyjąć za prawdę, to, co głoszą ci zza zasłony, to bardzo barwna i aktywna postać, może najbardziej aktywna ze wszystkich mistrzów. Używa nazwiska z czasów gdy był hrabią przed rewolucją Francuską i spokojnie można powiedzieć, że był związany z władcami i elitami europejskimi. Ten wizerunek bardziej mi pasuje do amerykańskich masonów, takie skojarzenie.
Rzekomymi biografiami wcieleń, czy "objawień" St Germain'a moglibyśmy zapełnić całe forum.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #10 : Październik 10, 2012, 13:27:01 »

Zacznijcie analizować słowa informacji i ich znaczenia dawne , a nie współczesne, bowiem " w niebo wstąpiony mistrz..." to nie znaczy iż żywcem zabrali go gdzieś w przestrzeń nieba duchowego jako człowieka....  To znaczy iż ten człowiek stał się mistrzem zakonnym , i poznał wiedzę najwyższą dostępną człowiekowi w danym wtajemniczeniu. Określenie "niebo" jest we wtajemniczeniach najwyższym poziomem wtajemniczenia w  wiedzę tajemną, inaczej nie rozpowszechnianą poza organizacją.

Ale są ludzie , którzy specjalnie utrzymują te mityczne informacje o nadzwyczajnościach żeby się dowartościować i czerpać korzyści z nich dla siebie. Zatem tworzą mity z mitów , bajki z bajek.....
Znak który was tak zastanawia jest symbolem otworzenia w sobie dostępu do depozytu wiedzy w szyszynce , czyli inaczej osobistej Akaszy lub Szambali.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Lucyfer
Gość
« Odpowiedz #11 : Październik 10, 2012, 15:29:20 »

Cytat: Kiara
Znak który was tak zastanawia jest symbolem otworzenia w sobie dostępu do depozytu wiedzy w szyszynce , czyli inaczej osobistej Akaszy lub Szambali.

Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #12 : Październik 10, 2012, 15:29:58 »

@Kiara
Cytuj
Znak który was tak zastanawia jest symbolem otworzenia w sobie dostępu do depozytu wiedzy w szyszynce , czyli inaczej osobistej Akaszy lub Szambali

I znów jakieś "znaki dostępu" i kombinacje wyższości najwyższej nad najwyższymi, w kierunku wyższych gęstości gdzieś tam stąd za siedmioma wibracjami i dziewięcioma Szamba(la)mi.

Daj już spokój Kiaro tym kreacjom wyimaginowanych światów i zaświatów. To wszystko, co JEST  cała wiedza, w całej Naturze jest dostępna i niczym nieograniczona. Jest TU i TERAZ.

Jedyne ograniczenia do tej wszechdostępnej wiedzy to TY (czyli wyobrażenia na swój temat tego kim jesteś) oraz  forma która niejako "tuneluje" Świadomosć poprzez jej  biologiczne się wyrażanie w ten lub inny sposób.

Na stan tej formy w 99% wpływ ma Świadomość - w procesie zachodzących przemian -  a w tym jednym procencie to lepiej ażeby też nikt nie mieszał , bo wyjść może "potworek" Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2012, 15:31:17 wysłane przez east » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #13 : Październik 10, 2012, 15:35:27 »

Cytat: Kiara
Znak który was tak zastanawia jest symbolem otworzenia w sobie dostępu do depozytu wiedzy w szyszynce , czyli inaczej osobistej Akaszy lub Szambali.




Tak masz rację  jest to wiedza pentagramu zdeponowana w materii. To ona nią zawiaduje i ona powoduje jej zmiany. Oczywiście wszystko jest symboliczne dla ułatwienia zrozumienia Człowiekowi myślącemu.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2012, 15:36:29 wysłane przez Kiara » Zapisane
Lucyfer
Gość
« Odpowiedz #14 : Październik 10, 2012, 16:25:28 »

Różokrzyż
http://pl.wikipedia.org/wiki/R%C3%B3%C5%BCokrzy%C5%BC

Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #15 : Październik 10, 2012, 17:18:57 »

Tak sie sklada, ze interesuje sie symbolami w celu uzdrawiania. Po wielomiesiecznych studiach nad tym zagadnieniem (lacznie z wyrzuceniem pieniedzy w bloto, czyli zakup "rzekomych" uzdrawiajacych kart) stwierdzam wszem i wobec, ze kazdy znak, czy tez symbol bedzie oddzialywal tak jak go operator zaprogramuje.
A jesli juz chodzi o odganienia zlych mocy, to nalezy zwrocic uwage na ruch!! Rachunek wektorowy. Samo polozenie "znaku" niczego nie zdziala:)
Tu chodzi o wlozenie (transmisja) swoich szczerych intencji w czynnosc.
A przede wszystkim wazna jest praca ciala.

Zapisane
janusz