Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 15, 2024, 21:15:01


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kolejne działania Samuela dla osiągnięcia zamierzonego celu ????  (Przeczytany 78274 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Petras
Gość
« Odpowiedz #150 : Luty 22, 2009, 20:23:06 »

Ptak jeżeli można to powiem tak.
Kiedyś jeszcze możliwe było tzw ,,stanie w mniejscu" [nazwa na ta chwilę].
Teraz albo sie rozwijasz albo cofasz.
Rozwój nie kończy się nigdy.
Rozwój to też m/in. neutralizacja kodów tzw destruktywnych, rozbijających
Do nich zaliczany jest kod walki
,,kto mieczem wojuje od miecza ginie" albo zneutralizujesz albo ........
Jesteś kto jesteś więc wiesz że informacje przychodzą z zewnątrz i z wewnątrz
Każdy ma możliwości, predyspozycje, tylko, że nie każdy do nich próbuje sięgnąć.
Większość i to znaczna wiekszość woli walkę, wiarę itd
,,Mało ludzi zada pytanie - jeszcze mniej bedzie chciało usłyszeć odpowiedź..."

Cytuj
Ludziom generalnie brakuje energii.
Uśmiech

Tylko tym, którzy ,,wydają" ja niezgodnie z potrzebą.
Ptak życzę Ci nadmiaru energii
pozdrawiam




« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2009, 20:23:35 wysłane przez Petras » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #151 : Luty 22, 2009, 20:43:30 »

Super, dziękuję za "podpowiedź". Od dzisiaj każdego kto będzie przeciwny temu co napiszę oskarżę o wampiryzm energetyczny. Ba, zacznę kreować siebie na najwspanialszego forumowicza i niech no ktoś spróbuje to podważać - zostanie znowu posądzony o wampiryzm. Niewygodne pytania także bedę raził tą bronią.

Nieco poważniej: czy zgodzicie się ze mną, że pisanie długich/częstych postów nt. swojej wiedzy, przesłania także kosztuje sporo czasu, wysiłku, energii? Uważam, że na proste i rzeczowe pytanie można równie zwięźle odpowiedzieć - czyli zgodnie z Waszymi teoriami: oszczędzać energię. Czy w takim razie świadome unikanie odpowiedzi/rzeczowej dyskusji, a w zamian rozpisywanie się, odbieganie od tematu i tym samym rozmywanie tematu nie jest świadomym i celowym marnowaniem tejże energii? Czy wobec tego oskarżanie dyskutanta o wampiryzm nie jest bezczelnością? A może to marnowanie energii na uniki jest jednak optymalizacją obiegu energii, bo np. jest to obrona wykreowanej przez siebie pozycji "wspaniałej, rozwiniętej osoby". Może "piastowanie" tego stołka daje osobie w ostatecznym rozrachunku sporo więcej energii niż straconej podczas uników? Jak sądzicie? 

Czy nie jest uczciwym aby wchodząc w dany temat/sprawę mieć świadomość, że związane to będzie z pewnym wydatkiem energii, ale pomimo tego doprowadzenie sprawy do końca?
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #152 : Luty 22, 2009, 21:53:21 »

Cytat: Petras
Ptak życzę Ci nadmiaru energii

Coś same życzenia dziś na mnie spływają, jak błogosłaiwństwa. Chichot  Dziękuję, Petras. Uśmiech
Jednak z tym nadmiarem energii, jak z każdym nadmiarem trzeba uważać. Znam wspomniany stan nadmiaru, gdy zajmowałam się reiki i wierz mi, że nie jest to zbyt przyjemne. Nieraz po przyjściu do pracy, gdy po drodze jeszcze uskuteczniałam tzw. czynną medytację wołałam od progu, że mam na zbyciu energię, bo dosłownie „rozsadzało” mnie.  I zawsze znajdował się ktoś z niedoborem i chętnie przejmował nadwyżkę. Tak, więc najlepsza jest równowaga pod każdym względem, czego i Tobie życzę.
Co do kodu walki, to chyba jest już zneutralizowany, choć jeszcze stosunkowo niedawno potrafiłam pokazać pazurki. Kiara może potwierdzić.  Duży uśmiech A inne kody? Wciąż je tropię, jak wytrawny myśliwy. Ha, znów nawiązanie do walki. Polowanie na kody … dobre sobie …  Duży uśmiech
Pozdrawiam


« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2009, 21:54:09 wysłane przez ptak » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #153 : Luty 22, 2009, 23:08:24 »

Laguna walka to też kod. Walcząc wytraca sie masy energii.
Tak samo jak na dyskusje z jednostkami destruktywnymi, które napedza walka.
Szkoda na to energii.
Energia ma wiele ciekawszych zastosowań.
Można ją spożytkować lepiej i wynieść z tego korzyść.
Oczywiście to moje zdanie na ten temat Uśmiech
pozdrawiam



Witaj Petras

Nie wdałam się w walkę- nawet w emocje o jakie zapewwne mnie w tym momencie podejrzewasz , to były proste czyste , spokojne odpowiedzi do Mory , ale aby to odczuć trzeba przeczytać całą dyskusje jaka toczyła się miedzy mną a Morą.(bądz czuć energie jaka płynie wraz z pisanymi zdaniami , bo to jest możliwe.
pozdrawiam Laguna
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #154 : Luty 23, 2009, 17:23:59 »


7 + 1 + 8 = 16 i dalej trzeba zejść do jednej liczby bo na tym polega NUMEROLOGIA i teraz 1 + 6 jest 7 - SIEDEM!!!

Miałam cicha nadzieje ze wytłumaczysz mi pochodzenie liczby 7(1 6) w swoim tajnym nicku 718 no ale bardzo sie przeliczyłam  Z politowaniem Przeciez chyba kazde dziecko wie ze Wielkich Arkan jest 22, wiec skracając sobie do liczby jednocyfrowej nie otrzymasz adekwatnego wyniku. Co najwyzej mozesz sobie te 22 dodac do liczby jednocyfrowej - to tez jest metoda. No ale pewnie nie przyjmiesz tej rady, bo z pewnością wiesz LEEPIEJ

« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2009, 12:06:19 wysłane przez Enigma » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #155 : Luty 23, 2009, 18:16:57 »

ale w liczbie 718 nie chodzi o żadne SIEDEM!!! ale o 718, to KABAŁA a nie NUMEROLOGIA...

tyle...

718'
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #156 : Luty 23, 2009, 21:19:32 »

718

BHAGWAN.- Rajneesh; 68 without final nun בהאגואן

ChITzIM.- Arrows חיצים

LISAMARIEDELAROSA.- de la rosa ליסאמארידלארעסא

VIBN. Wise. --- Intelliget ista?

ZAIN. -The letter Z and also the Tarot Trump the Lovers


pozdrawiam


takie sa definicje , ale to jest oczywiście zbyt mało , aby mówić o wyjaśnieniu  znaczenia 718 - Kapłan sam wie najlepiej jakie ono jest .
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2009, 21:20:53 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #157 : Luty 23, 2009, 21:35:54 »

Dlaczego twój "Wotter" pisze się przez dwa 't' Czy on Ci tak kazał pisać?

Czy może Ty sobie to dopowiedziałaś?

To jest pierwszy przypadek z jakim się spotkałem aby duch przedstawiał się jako Wotter i podkreślał że w jego imieniu są dwa 't'.

Pozdro
Mora

EDIT:

Wiadomość na PW od Laguny:

Cytuj
A sory zapomniałam robiłam raz przekaz z moją Koleżanką Kiarą , ale to nie jest przekaz do wiadomości publicznej , zresztą ja nawet nie mam tego przekazu tylko Kiara. Ale ten przekaz był kierowany do jej osoby zatem zapewne Kiaruś uzna go zapewne za prywatny .

pozdrawiam Laguna

Czyli kłamałaś bo wcześniej mi napisałaś że ostatni raz miałaś rok temu "kontakt".

Oooo czyli znasz Kiarę z reala tak?

Robi się coraz ciekawiej. Kiara może podzielisz się tym ogryzkiem z nami?

Chętnie posłucham kolejne opowieści od myślicieli a może tym razem coś nowego się dowiemy.

Pozdro  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2009, 21:38:52 wysłane przez Mora » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #158 : Luty 23, 2009, 21:42:40 »

Dlaczego twój "Wotter" pisze się przez dwa 't' Czy on Ci tak kazał pisać?

Czy może Ty sobie to dopowiedziałaś?

To jest pierwszy przypadek z jakim się spotkałem aby duch przedstawiał się jako Wotter i podkreślał że w jego imieniu są dwa 't'.

Pozdro
Mora

Prawdę mówiąc Mora mnie to również dziwiło ,
a kiedyś zastanawiałąm się czy to raczej nie jest WATER
Takie rzeczy podczas przekazów mogą sie wydarzyć , jeśli coś zniekształci przekaz ...

pozdrawiam Laguna


Nie Mora nie kłamałam tylko zwyczajnie zapomniałam uleciało mi to z głowy ..
Nie znam Kiary z reala , ale jeśli piszę do Ciebie na PW , to wydaje mi się ,że tak powinno to zostać ...Mora niepotrzebnie stosujesz manipulację. po co na co to
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2009, 21:47:43 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #159 : Luty 23, 2009, 21:45:45 »

Trza było radio wyłączyć  Duży uśmiech

Water co może mi zaraz powiesz że woda?
 Chichot

Plączesz się w zeznaniach to zdecyduj się czy Wotter czy Water czy może Jurek?

Wybierz bramkę. Duży uśmiech
Bramka numer 1
Bramka numer 2
Bramka numer 3

Idź na całość, idź na całość, Idź na całość, idź na całość! Duży uśmiech

 Chichot

Pozdrawiam
Mora Uśmiech

EDIT: Jakoś dziwnie wszystko Ci się nagle zmienia, pierw to teraz to coś jeszcze masz ciekawego do powiedzenia?
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2009, 21:46:41 wysłane przez Mora » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #160 : Luty 23, 2009, 21:48:44 »

Trza było radio wyłączyć  Duży uśmiech

Water co może mi zaraz powiesz że woda?
 Chichot

Plączesz się w zeznaniach to zdecyduj się czy Wotter czy Water czy może Jurek?

Wybierz bramkę. Duży uśmiech
Bramka numer 1
Bramka numer 2
Bramka numer 3

Idź na całość, idź na całość, Idź na całość, idź na całość! Duży uśmiech

 Chichot

Pozdrawiam
Mora Uśmiech

EDIT: Jakoś dziwnie wszystko Ci się nagle zmienia, pierw to teraz to coś jeszcze masz ciekawego do powiedzenia?

ZAKAŃCZAM DYSKUSJĘ - pozdrawiam Mora
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #161 : Luty 23, 2009, 21:52:41 »

Mora nie utrzymujemy prywatnych kontaktow przez pw. Informacja z Twoim zaproszeniem do tematu , czy odpowiedz na jakies pytanie , to zbyt malo zeby powiedziec iz sa to prywatne kontakty.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2009, 21:53:19 wysłane przez Kiara » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #162 : Luty 23, 2009, 22:07:10 »

Wiesz co Ci powiem Laguna.
W jednym jesteś dobra.

Uciekaniu. Nie potrafisz podjąć dyskusji.

Ty tak samo Kiaro.

Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #163 : Luty 23, 2009, 22:20:38 »

Mora jak wyparuje z Ciebie agresywne nastawienie  i zlosliwosc, "dojrzejesz" do normalnej, spokojnej  dyskusji podyskutujemy, czemu nie?  Teraz jest to niemozliwe.

kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2009, 22:21:46 wysłane przez Kiara » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #164 : Luty 23, 2009, 22:23:12 »

Co rozumiesz przez agresję i złośliwość?

Wyjaśnij mi to.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #165 : Luty 23, 2009, 22:24:37 »

Co rozumiesz przez agresję i złośliwość?

Wyjaśnij mi to.

Wystarczy jak przeczytasz swoje posty pisane do mnie.

Kiara
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #166 : Luty 23, 2009, 22:30:50 »

Kiara - Mora przynajmniej odpowiada na zarzuty. Ostro - fakt. Czasami mało sensownie (czasami) - fakt. Ale tą dyskusję PODEJMUJE. W przeciwieństwie do Ciebie, niestety, która po każdej wątpliwości co do Twojej wiedzy uciekasz od odpowiedzi.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #167 : Luty 23, 2009, 22:31:27 »

Używam w nich humoru czy to źle?

Wybacz Kiaro ale z wami nie da się dyskutować. Skoro nie da się z wami normalnie rozmawiać to może ze szczyptą ironii coś powiecie.

Zresztą te wasze milczenie też jest odpowiedzią która brzmi tak "Przykro mi ale to może zburzyć mój system wartości uciekamy!"

Zrozum to w końcu że nie uciekniecie od pytań.

Ja zawsze staram się odpowiadać na każde pytanie. Kultura tego wymaga podczas dyskusji.
 Uśmiech

Ten kto unika odpowiedzi musi coś ukrywać więc nie dziwcie się że wam kompletnie nie wierzę.

PS: Kiaro nie wciągniesz mnie w swoją grę.  Mrugnięcie

Pozdro
Mora
Zapisane
Petras
Gość
« Odpowiedz #168 : Luty 24, 2009, 08:52:35 »

Wszystkie rzeczy znajdują się we Wszechświecie, a Wszechświat we wszystkich rzeczach, my w nim, a on w nas. I tak wszystko zbiega się w doskonałej jedności. Oto dlaczego nie powinniśmy upadać na duchu, oto dlaczego nie ma rzeczy, którą byśmy mogli się trwożyć, ta jedność bowiem jest jedyna i stała, i trwa wiecznie; owo jedno jest wieczne”.
Giordano Bruno




   Gdy masz wiedzę – uświadomisz sobie, że drugi człowiek jest Ci niezbędny.
                            Jest cząstką Ciebie.
 
  To, co przejawiasz Ty i On połącz w Całość, dodawaj, to, co Ty wiesz, do tego, co On wie.
Stopcie się w jedno w codziennych czynnościach, uzupełniajcie się, wspierajcie.
  Patrz na to, co Was łączy, a nie na to, co dzieli.
 
  Zgodna współpraca z drugim człowiekiem, daje ogromną radość, gdy obydwoje składacie swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności, bez oglądania się na to, jakie uzyskacie korzyści.
  Zgodna współpraca jest krokiem do doświadczenia jedności z drugim człowiekiem.
Nie ma tu miejsca na: moje, twoje – jest wspólne.
  A to, co razem tworzycie służy innym.
   Taki jest sens rozwoju człowieka.
Bardzo przepraszam, ale tak dla złagodzenia ,,dyskusji" pozwolę sobie zamieścić słowa pod, którymi ja się podpisze całym sobą
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2009, 08:54:21 wysłane przez Petras » Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #169 : Luty 24, 2009, 12:15:15 »

Widze ze Petras usiłuje nas rozdzielić  Duży uśmiech te docinki w róznych tematach. Moze troche za bardzo do siebie skaczemy, ale uważam ze kazdy ma prawo zadawania choćby najprostszych pytań.

Zedytowałam swojego posta (bo moderacja w tym dziale nie istnieje) choć uwazam ze mam takie samo prawo odpowiedziec w podobnym stylu, jaki post został do mnie skierowany. Kapłanie, zapytałam o banalną sprawe, a w zamiam dowiedziałam sie jaka jestem 'ograniczona' - ubliżac komus każdy potrafi - wytłumaczyć już nie każdy, a naprawde niewiele trzeba by rozwiać watpliwości. Mam nadzieje ze zrozumiecie teraz iż obnoszenie sie z 'tajną widzą' by spoglądac z góry na pozostałych, przynosi wiecej szkody niż porzytku.

Laguno dziekuje za objaśnienia.
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #170 : Luty 24, 2009, 15:34:29 »

Używam w nich humoru czy to źle?

Wybacz Kiaro ale z wami nie da się dyskutować. Skoro nie da się z wami normalnie rozmawiać to może ze szczyptą ironii coś powiecie.

Zresztą te wasze milczenie też jest odpowiedzią która brzmi tak "Przykro mi ale to może zburzyć mój system wartości uciekamy!"

Zrozum to w końcu że nie uciekniecie od pytań.

Ja zawsze staram się odpowiadać na każde pytanie. Kultura tego wymaga podczas dyskusji.
 Uśmiech

Ten kto unika odpowiedzi musi coś ukrywać więc nie dziwcie się że wam kompletnie nie wierzę.

PS: Kiaro nie wciągniesz mnie w swoją grę.  Mrugnięcie

Pozdro
Mora

Witaj Mora

1.Odpowiadałam niejednokrotnie na Twoje pytania , nie przyjmowałeś moich odpowiedzi bo według Ciebie nie są odpowiedziami(oki), masz prawo tak myśleć . nie będe wchodziła w Twoją przestrzeń myślową bo i po co - masz swoję zdanie i zapewne nic tego nie zmieni .
2. Ja nie analizuje tak tych przekazów jak Ty byś sobie tego życzył , zwyczajnie moje postrzeganie jest inne , weszłam w doświadczenie jakim jest channeling , pierwszy przekaz jaki napisałam po latach bo, przez całe życie tak naprawde miewałam takie kontakty (do momentu przykrego incydentu jaki uświadomił mi ,jak bardzo takie kontakty z zaświatami mogą być niebezpieczne - wtedy, a było to jakieś 20 lat temu obecnie mam 38 lat podjęłam decyzję ,że nie chce mieć doczynienia z żadnymi "duchami"astralem - był spokój do momentu kiedy Wotter sam się ze mną nie skontaktował , bardzo się nad tym kontaktem zastanawiałam co zrobić , ale ponieważ moje odczucia "tej" energii były ciepłe podjęłam owy kontakt i weszłam w ten kanał energii .)Starałam się nie rozpowszechniać tych przekazów od Wottera  , ponieważ były dosć osobiste - tylko kilku przyjaciół ezoterycznych otrzymało te przekazy z czasem więcej osób, moje odczucia były zawsze takie same czego zresztą nie możesz Mora zozumiec nigdy nie czułam tych przekazów jako moich tylko  tak jak już niejednokrotnie pisałam -służyłam jako kanał do odbioru informacji .
3. Wotter nie namawiał mnie do pisania częstych przekazów , bo cyt: NIE MA TAKIEJ POTRZEBY W sumie z moich obserwacji wynika i mojego postrzegania , ze oryginalne przekazy od samego Wottera były tylko trzy (skąd takie myśli i postrzeganie ,?? bo od dziecka czuje energie , przyszłam tu na ziemie z tym "darem" jak to niektórzy nazywają) i właśnie od dziecka mam doświadczenia w odczuwaniu energii, wiem i zdaje sobie sprawę z faktu ,że nie wszyscy czują energie , dlatego być może czasem trudno pojąć takim ludziom pewne kwestie, których nie przekłada się na rozum , a tylko na odczuwanie , czucie.
4. Następny przekaz jaki miałam odebrać przypadał na zaplanowana date przesilenia zimowo-wiosennego 21 marca u.r , wtedy zaczęły się przeszkody byłam bardzo atakowana energetycznie (pytanie przez kogo ? nie wiem . ) , ale jakimś energią zależało , aby obniżyć moje wibracje , a to z kolei wiąże się z tym ,że nie mogłabym osiągnąć kontaktu z wyższymi energiami ( od wysokości naszych wibracji zależy do jakiego poziomu energetycznego mamy dostęp - czyli można to porównać do zasięgu telefonu ) czyli byłam w takim miejscu , gdzie niestety nie mogłam zadzwonić właśnie "tam ".i nie mogłam nic odebrac z braku zasięgu.
5. Doszło jednak po wielu przeszkodach do owego kontaktu i w tym momencie moim skromnym odczuwaniem zostałam przekierunkowana zupełnie na inny kanał - poziomu Samuela .Od tego momentu właśnie miałam informacje na temat tego co robi Samuel -Enki , być może Samuelowi zależało ,abym wykonywałą prace enrgetyczną właśnie dla Niego - stąd można zauważyć w tym przekazie jak jest napisane  ,że moja rola jest inna niż P.CH. , bo to miał być dalszy plan Samuela , a dziwne jest również to , że właśnie od tego momentu pojawił się inny byt w przekazie mianowicie JAHWE, który zreszta jak się okazało kłamał , tylko dlatego , aby mieć pełną kontrole nade mną , a głownie chodziło o to , abym nie podwyższyła swoich wibracji . W zasadzie ja jestem typowym obserwatorem nie wierze w każde słowo usłyszane czy przekazane , musze sama weryfikować to co ktoś chce mi przekazać i odnosi się to do wszystkiego nie tylko odbiorów jakie miewam.
6. Nie mam zamiaru obrzucać błotem żadnych bytów i nie będe krytykowała jakichkolwiek przekazów , bo za nie odpowiada ta energia jaka je przekazuje  mnie , ale faktem jest również to, że je weryfikowałam z innymi osobami , i nie chodzi tu bardziej o te słowa jakie są w nich zawarte Mora , a raczej o jakość wibracji(energii) .
A to czy cokolwiek się sprawdzi zarówno z tych przekazów jak i przekazów Samuela (P.CH) czas pokaże(dlatego przy każdym napisanym poście tu na forum stawiam znak zapytania i mimoże jesteś bystry nie zwróciłeś na to uwagi - pamiętaj Mora czujność w obserwacji to bardzo ważna cecha , która pozwala nam wychwytywać coś więcej niż niepoprawnie użyte słowo  , my mamy to obserwować , a nie oceniać .JA nie wierze przekazom ja je obserwuje, chociaz mam jeden przekaz , właśnie od Wottera jaki jest mi szczególnie bliski , myśle nawet ,że zamieszcze jego częśc tu na forum, aby inni mogli to zweryfikować z swoją wewnetrzną wiedzą.
TO NA TYLE ..
pozdrawiam serdcznie Laguna__

Dlatego każde słowo krytyki , że nie odpowiadamy na zadane pytania uważam niniejszym za wyjaśnione . Nie mam wpływu na myślenie innych i nie chce mieć .
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2009, 15:45:21 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #171 : Luty 24, 2009, 15:52:22 »

Skoro nie chcesz mieć wpływu na myślenie innych to nie zamieszczaj tych channelingów.

Cytuj
6. Nie mam zamiaru obrzucać błotem żadnych bytów i nie będe krytykowała jakichkolwiek przekazów , bo za nie odpowiada ta energia jaka je przekazuje  mnie , ale faktem jest również to, że je weryfikowałam z innymi osobami , i nie chodzi tu bardziej o te słowa jakie są w nich zawarte Mora , a raczej o jakość wibracji(energii) .
A to czy cokolwiek się sprawdzi zarówno z tych przekazów jak i przekazów Samuela (P.CH) czas pokaże , my mamy to obserwować , a nie oceniać .JA nie wierze przekazom ja je obserwuje, chociaz mam jeden przekaz , właśnie od Wottera jaki jest mi szczególnie bliski , myśle nawet ,że zamieszcze jego częśc tu na forum, aby inni mogli to zweryfikować z swoją wewnetrzną wiedzą.
TO NA TYLE ..
pozdrawiam serdcznie Laguna__

Właśnie że chodzi o to co mówią. Wybacz ale widocznie jestem zbyt niedorozwinięty duchowo i nie mam "Daru" czucia energii. Więc mi nie mów że nie chodzi o słowa jakie są tam zawarte bo Cie wyśmieje.

Oooo tak obserwować a nie oceniać. WŁAŚNIE że mamy oceniać.
Widocznie te twoje byty Cię już tak spaczyły że wierzysz im słowom.
Pierw piszesz ja nie wierze przekazom a po chwili piszesz że jeden z przekazów jest Ci bliski co za tym idzie wierzysz w niego.

Cytuj
Dlatego każde słowo krytyki , że nie odpowiadamy na zadane pytania uważam niniejszym za wyjaśnione .

PS: Nie dla mnie to nie jest wyjaśnienie. Po za tym ten post który zacytowałaś kierowałem teraz głównie do Kiary.

Zapisane
ambroży
Gość
« Odpowiedz #172 : Luty 24, 2009, 16:12:16 »

"WŁAŚNIE że mamy oceniać." - odniosę się tylko do tego zdania. Ocenianie jest zgubne dla nas samych, tudzież innych; podobnie życie wartościami, a więc wszelkie wartościowanie. Gdyż znaczy to samo, co ocenianie, a mianowicie: to jest dobre, a to jest złe, czyli mówiąc dość oględnie, jest to zwyczajne "energetyczne upupianie". Najwyższa już pora, aby wyjść poza to wszystko. Jeśli obserwujesz pilnie i uważnie, to rozróżniasz, a więc WIESZ jak postąpić, lub nie postąpić. A co kto zrobi ze swoim problemem, kłamstwem, życiem, czy dobrocią, to jego osobista sprawa. Jeśli poprosi Cię wyraźnie o pomoc, to mu pomożesz, bo wiedział będziesz jak. I jeśli oczywiście, Twoja wiedza to potwierdzi. Natomiast wszelka ocena zaciemnia obraz i zawsze ociera się o mniejsze lub większe emocje. Te nigdy nie niosą dobrych rozwiązań.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2009, 16:15:41 wysłane przez ambroży » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #173 : Luty 24, 2009, 16:19:37 »

Wyrwałeś to z kontekstu.

Chodzi mi o TE BYTY.

Cytuj
Oooo tak obserwować a nie oceniać. WŁAŚNIE że mamy oceniać.


Wiem nie powinno się oceniać niczego ale trudno jeżeli to robię to z pełną świadomością że zapłacę za to. Jeżeli uznamy oczywiście OCENIANIE za ZŁE.

Cytuj
Natomiast wszelka ocena zaciemnia obraz i zawsze ociera się o mniejsze lub większe emocje.

Jakie emocje? Dobre, Złe? Subiektywne?

Wszystko co ktoś mówi, pisze itd. zawiera w sobie emocje.

Inaczej mówiąc wszystko co robi człowiek to robi to z emocją(Jaką?)
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #174 : Luty 24, 2009, 16:19:59 »

Skoro nie chcesz mieć wpływu na myślenie innych to nie zamieszczaj tych channelingów.

Cytuj
6. Nie mam zamiaru obrzucać błotem żadnych bytów i nie będe krytykowała jakichkolwiek przekazów , bo za nie odpowiada ta energia jaka je przekazuje  mnie , ale faktem jest również to, że je weryfikowałam z innymi osobami , i nie chodzi tu bardziej o te słowa jakie są w nich zawarte Mora , a raczej o jakość wibracji(energii) .
A to czy cokolwiek się sprawdzi zarówno z tych przekazów jak i przekazów Samuela (P.CH) czas pokaże , my mamy to obserwować , a nie oceniać .JA nie wierze przekazom ja je obserwuje, chociaz mam jeden przekaz , właśnie od Wottera jaki jest mi szczególnie bliski , myśle nawet ,że zamieszcze jego częśc tu na forum, aby inni mogli to zweryfikować z swoją wewnetrzną wiedzą.
TO NA TYLE ..
pozdrawiam serdcznie Laguna__

Właśnie że chodzi o to co mówią. Wybacz ale widocznie jestem zbyt niedorozwinięty duchowo i nie mam "Daru" czucia energii. Więc mi nie mów że nie chodzi o słowa jakie są tam zawarte bo Cie wyśmieje.

Oooo tak obserwować a nie oceniać. WŁAŚNIE że mamy oceniać.
Widocznie te twoje byty Cię już tak spaczyły że wierzysz im słowom.
Pierw piszesz ja nie wierze przekazom a po chwili piszesz że jeden z przekazów jest Ci bliski co za tym idzie wierzysz w niego.

Cytuj
Dlatego każde słowo krytyki , że nie odpowiadamy na zadane pytania uważam niniejszym za wyjaśnione .

PS: Nie dla mnie to nie jest wyjaśnienie. Po za tym ten post który zacytowałaś kierowałem teraz głównie do Kiary.



Po to był zamieszczony mój channeling , aby więcej ludzi mogło weryfikować to co w nim jest zawarte (ale w kagegoriach przyszłościowych podobnie będzie to miało miejsce z przekazami od Samuela - wsio okaże się na koniec), a dlaczego niby nie CośCoś Bo co  Tobie sie to nie podoba ?? Trudno Mora, to Twój problem nie mój .

A odnośnie przekazu jaki jest mi bliski jest taki , bo ma związek z wiedzą jaka jest dostępna i znana wielu ludziom , poza tym płynęła w tym przekazie bardzo pozytywna energia i wiedza na poziomie jakim ludziom jest przystępna i znana -w Twoim być może rozumowaniu znana.

pozdrawiam Laguna

Mora ja nawet wiem jakie będziesz zadawał kolejne pytania i niekończace się opowieści wątpliwości , może czasem jest dobrze poczekać na finał CośCośCośCośCośCoś?


Jeśli chodzi o wyśmiewanie się ze mnie ?? Proszę bardzo , jeśli chcesz rób to .
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2009, 16:26:41 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.158 sekund z 16 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

darmowefora sod wyscigi-smierci febristh xsurvival