Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 02, 2024, 18:11:41


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Wyraź siebie!  (Przeczytany 1164 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
nagumulululi
Gość
« : Listopad 11, 2012, 21:41:01 »

Cytat: Kiara
ptak na swoją "prawdomówność" niech przedstawi ( jak to ona nazywa ) twarde dowody.

Tak, ptak ma swoją prawdomówność i dlatego zapytam Cię, czy nadal podtrzymujesz, że nie rozwodziłaś się
ze swoim mężem? Bez względu na to, czy zakończyło się to prawomocnym wyrokiem (bo tego akurat
wspomniana osoba nie jest pewna). Za to inna twierdzi, że sąd przyznał dom i opiekę nad młodszym synem
twojemu mężowi, Ty zaś mieszkasz ze starszym. Zaprzeczysz temu? Śmiało, pokaż swoją twarz.

Niestety, dowodu w postaci papierka przedstawić Ci nie mogę. I o tym doskonale wiesz.



 mam pytanie do administracji , a co się dzieje jak ktoś notorycznie i z lubością lamie regulamin kilka razy dziennie?


@Janusz
Szanowni Forumowicze.
Od dzisiaj tzw. ''procesy interpersonalne'' czyli informacje dotyczące tego co kto o innych myśli i wie, możliwe będą do realizowania tylko na prywatnych wiadomościach.
Każdy taki post umieszczany, gdzie indziej niż na priv, będzie przez adminów i moderatorów usuwany do śmietnika.

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=4944.msg107782#msg107782


Kiara Uśmiech Uśmiech
Jak administracja może działać skoro poprosiłas ptaka o dowody ? Zgoda na publikacje ma wyższy priorytet.
Nie jest ważne dla mnie to co pisze ptak .... w sumie sama to sprowokowałas na podstawie luźnej mojej uwagi czy pomysłu zupełnie nieistotnego ... gdyby jednak to bylo prawda to kto jest ojcem kłamstwa ... ten który przestał być sobą
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2012, 22:19:08 wysłane przez nagumulululi » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

opravsko ania2018 female-vs-male xbustyx mexicanas