Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 17, 2024, 11:44:18


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: LUCYNA NIE KŁAMIE !!  (Przeczytany 1031 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« : Marzec 22, 2009, 01:33:20 »

1. Słónce, możesz pisać co chcesz i kiedy chcesz, wypada tylko nie uciekać gdy ktoś chce dowiedzieć się czegoś więcej, typu: dlaczeo to piszesz, skąd wiesz to co piszesz czy wreszcie co masz na poparcie tego co piszesz. Sama napisałas: każdy ma swoją prawdę która jest dobra tylk odla niego, więc dlaczego dążysz i wmawiasz że Twoja "prawda" jest najlepsza? Od kiedy to zadawanie konkretnych pytań, bez poniżających epitetów jest chamskie? Od kiedy przedstawianie własnych poglądów [bez epitetów i wulgaryzmów] jest chamskie?
2. Wydaje mi się, że jednak przeszkadza Ci to co czasami piszę w odniesieniu do Twoich wywodów - szczególnie gdy poddaję w wątpliwość cechy z którymi chcesz się kojarzyć.
3. Pani "urażona" - "wy/tłumaczyć jak chłop krowie na miedzy" to nie jest żaden epitet majacy oznaczać, że uważam się za chłopa, a Ciebie za krowę. To jest powiedzenie/przysłowie dosyć popularne w języku polskim i oznaczającym próbę jak najprostszego ["łopatologicznego] wytłumaczenia danego tematu/zjawiska. Więc zamiast instnuować mi epitetowanie może warto rozpoznać wcześniej temat, hę? Albo wprost zapytać i sprawa się wyjaśni - byłem przekonay, że wiesz o tym powiedzeniu, widocznie nie - dopiero po powyższym poście załapałem, ze może jednak nie.
4. Nie mam problemów które by mnie gnębiły.
5. Do psychoterapeuty też nie musze się wybierać - psychotesty które musiałem zaliczyć aby mieć możliwość miedzy innymi obcowania z bronią, czy też dowodzenia grupą osób w nią wyposażonych - przeszedłem pozytywnie - cóż mam więcej dodać?
Więc kolejny raz się mylisz.
6. Forumowicza Kota nie zniżam do zwierzęcia - ton niektórych jego wypowiedzi kojarzy mi się ze smętnym pomiaukiwaniem i tyle.

edit:
"x) próbuje za wszelką cenę usunąć mnie z tego forum (dwa razy już się to mu udało!)"
to może wytłumacz forumowiczom w jaki sposób Cię usunąłem? Nigdy nie byłem moderatorem ani adminem, nigdy nie miałem możliwości aby blokować czyjeś posty, wreszcie nigdy nie miałem możliwości decydowania o tym kto ma zostać zbanowany. Więć pytam się jak to możliwe co mi zarzucasz?

Kiara, jaka zarozumialstwo, jaka wyniosłość? Czy to ja twierdzę, że mam niesamowitą wiedzę której większość i tak nie zrozumie? Czy to ja się kreuję na osobę najbardziej zaawansowaną w rozwoju? Czy to ja wmawiam ludziom, że odkryłem tajne kody i to co jest napisane w wielu ksiązkach trzeba czytać inaczej, lecz jednocześnie uciekam od wyjasnienia wątpliwości i zastzreżeń w tym temacie?
Rozumiem, że tylko raczysz doradzać innym co robić aby przestać być takimi ułomnościami, np. "idź na psychoterapię", jakbyś czasami zastosowała się do własnych rad może coś ciekawego dowiedziałabyś się, np. co oznacza w psychologii termin "projekcja"...

Kot, masz moje słowo - stosuję się do wybranego przez Ciebie wariantu.

Dziękuję, to tyle.
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2009, 01:46:29 wysłane przez arteq » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 16 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

maho maro naszapsiasfora redmount planszowanie