Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 06, 2024, 17:11:30


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: 11.11.11 - Oblicza Duchowości u progu 2012  (Przeczytany 1185 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Laguna__
Gość
« : Październik 22, 2011, 10:14:03 »

..tzw. 'przemytów' i kultywacji dezorientujacych pojęć, oraz implantów nieswiadomosci.
Implantów, które mają poslużyć do przyszłej manipulacji na rzecz okreslonych 'zespołów energii pasożytniczej'

Jeśli ktos z was czuje się mocny
w zakresie wyjaśnienia co by mi pojaśniało Mrugnięcie
pojęcia którego uzyła Laguna
wyboldowanego na niebiesko 'implanty nieświadomości'
to chętnie poczytam

Oni wlasnie sa najmadrzejsi posiadaja duze i silne poklady energii i wszyscy inni sa nieswiadomi , zgadzam sie z Toba maja wiedze , ale ja wole byc nadal czlowiekiem takim jakim jestem wraz ze swoim powolnym rozwojem , ale zgodnie z moja wolna wola i swoimi odczuciami... a szczeze piszac to dzialaja na zasadzie INGERENCJI silnie rozwinietej narzucaja swoje wzorce . a jak nie zgadzasz sie z tym jestes nieswiadomym glupcem , fakt maja swiadomosc zbiorowa, ale jaki wszechswiat duzy tyle jest mozliwosci i dopuki mam wybor bede go samodzielnie dokonywac choc sa i tacy  co sadza , ze tego procesu nie da sie zatrzymac oczywscie ci z antrovis w sumie maja racje , ale oby prawo przyczyny i skutku nie odwrocilo sie przeciwko temu co tworza.
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

obozyjenieckie drugarepublikasuderlandu imprezyizloty yourlifetoday ultrawinterfell