Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 03, 2024, 19:14:45


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 791362 razy)
0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #500 : Marzec 08, 2010, 16:17:38 »

Szmerze, ile for - tyle regulaminów, ile regulaminów - tyle zasad.
Z naszym widocznie się nie zapoznałeś, a szkoda, bo znałbyś jego zapis i zamiast cytować mnie, zacytowałbyś odpowiednią część regulaminu oświadczając, że się z nim nie zgadzasz. Ale przecież się zgadzasz, bo jesteś zarejestrowanym użytkownikiem Uśmiech

"Forum Projekt Cheops jest własnością prywatną i w związku z tym najwyższym prawem na forum jest głos Administratora i jego decyzje. Demokracja nie ma zastosowania."
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #501 : Marzec 08, 2010, 16:20:47 »

Podzielam Twoje zdanie. Zyczylabym sobie i naszemu forum aby takie ulkady nareszcie zaistnialy.

Rafaela
Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #502 : Marzec 08, 2010, 18:15:02 »

Nie odnosiłem się stricte do regulaminu TEGO forum, pisałem o zasadach jakie powinny obowiązywać na jakimkolwiek forum.
Zapisu "admin ma zawsze rację" w regulaminie nie ma więc mam w tym przypadku prawo do polemiki Mrugnięcie

Co do demokracji... nie negowałem zapisu regulaminowego tylko zasugerowałem że demokracja jest jak najbardziej możliwa na forum... i tym i tych znacznie większych, co za tym idzie - znacznie trudniejszych do okiełznania Mrugnięcie

Naturalnie nie jest moim celem dyskusja na temat regulaminu tego forum, mimo iż może z pewnymi punktami się nie zgadzam to regulamin, jak napisałaś, jak najbardziej akceptuję. Nie podważam również niczyjej decyzji. Po prostu jestem wyczulony na tego typu zapisy. Na tym forum problemu nie ma bo jest tutaj wszystko ładnie poukładana, jest porządek i miło się tutaj wszystko czyta Mrugnięcie
Natomiast z doświadczenia wiem że często tego typu zapisy w regulaminie prowadzą do niemiłych sytuacji, braku zrozumienia użytkownika lub nadużyć ze strony administratora.

Pozdrawiam Mrugnięcie
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #503 : Marzec 08, 2010, 19:21:09 »

Czym się różni mózg mężczyzny od mózgu kobiety
http://www.youtube.com/watch?v=UgWHIguqnGg&feature=fvw
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #504 : Marzec 08, 2010, 20:36:10 »

Nie odnosiłem się stricte do regulaminu TEGO forum, pisałem o zasadach jakie powinny obowiązywać na jakimkolwiek forum.
Zapisu "admin ma zawsze rację" w regulaminie nie ma więc mam w tym przypadku prawo do polemiki Mrugnięcie

Masz rację Szmerze - i prawo do polemiki. Choć stricte takiego zapisu w regulaminie nie ma, to jednak zdanie:
"najwyższym prawem na forum jest głos Administratora i jego decyzje"
oznacza, że decyzja administratora jest ostateczna i niepodważalna. W moim przekonaniu jest to równoznaczne z tym, że administrator ma zawsze rację i po prostu nie ma co tupać nóżkami, nawet jak się coś nie podoba.
Ale to tylko moja pokorna postawa, masz prawo do własnej.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #505 : Marzec 08, 2010, 20:48:21 »

"Co do Lucyny już kiedyś pisałem że w moim przeświadczeniu jest to głęboko chora umysłowo kobieta która jest święcie przekonana i gorąco wierzy w swoje omamy..."

Darek, jak to przedstawia powyższy akapit jest to moja subiektywna ocena bez podtekstu oszczerczego do której mam pełne prawo w aspecie wypowiadanych przez Kiarę "prawd ostatecznych". I nie bierz mnie pod włos sugestią przedstawienia dowodów na to, gdyż jedynym obiektywnym dowodem w tej sytuacji byłoby orzeczenie lekarskie które jest poufne. Jego publikacja bez zgody pacjenta kwalifikowała by tą sytuację jako sprawę karną. A do wypowiadania własnych opinii bez obrażania osoby o której piszę mam pełne prawo. Chyba że jest to dla kogoś niewygodne, a to temat na zupełnie inną już dyskusję.

A tak zaupełnie na marginesie Darek, jeśli już starasz się "utrzymać porządek" na tym forum to bądź obiektywny do końca i równo traktuj uczestników forum bo to źle świadczy o tobie:

Odpowiedz #486 : Marzec 03, 2010, 12:26:01 »
"A może to też początek zaburzeń psychicznych jak w przypadku Lucyny

Kiara "


Dziękuję, rozumiem.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Leszek
Gość
« Odpowiedz #506 : Marzec 08, 2010, 21:22:07 »

Taka ogólna refleksja... 

<a href="http://www.youtube.com/v/6A2a0y6BcME&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/6A2a0y6BcME&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;320&quot; height=&quot;265&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/6A2a0y6BcME&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/6A2a0y6BcME&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;320&quot; height=&quot;265&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;</a>
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2010, 21:28:19 wysłane przez Leszek » Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #507 : Marzec 08, 2010, 21:38:33 »


"Forum Projekt Cheops jest własnością prywatną i w związku z tym najwyższym prawem na forum jest głos Administratora i jego decyzje. Demokracja nie ma zastosowania."

Skoro jest własnością prywatną, to można wiedzieć pod czyim szyldem się tutaj zarejestrowałem ?
Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #508 : Marzec 08, 2010, 23:12:45 »

Nie odnosiłem się stricte do regulaminu TEGO forum, pisałem o zasadach jakie powinny obowiązywać na jakimkolwiek forum.
Zapisu "admin ma zawsze rację" w regulaminie nie ma więc mam w tym przypadku prawo do polemiki Mrugnięcie

Masz rację Szmerze - i prawo do polemiki. Choć stricte takiego zapisu w regulaminie nie ma, to jednak zdanie:
"najwyższym prawem na forum jest głos Administratora i jego decyzje"
oznacza, że decyzja administratora jest ostateczna i niepodważalna. W moim przekonaniu jest to równoznaczne z tym, że administrator ma zawsze rację i po prostu nie ma co tupać nóżkami, nawet jak się coś nie podoba.
Ale to tylko moja pokorna postawa, masz prawo do własnej.

Hehe, ale ja nie tupie nóżkami Chichot
Nie mniej jednak będę się kłócił - "najwyższym prawem na forum jest głos Administratora i jego decyzje" nie oznacza "Admin ma zawsze rację".
Bo admin może podjąć decyzję, którą oczywiście wszyscy uszanujemy ale nie koniecznie musi mieć rację Mrugnięcie
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #509 : Marzec 12, 2010, 20:05:54 »

Nie wiem gdzie umieścić ten apel, więc zrobię to tutaj.

Kiaro, nie życzę sobie i uważam to za bardzo niestosowne i nieeleganckie abyś na innych forach cytowała mnie gdy nie wypowiedziałem na nich ani słowa, skąd tam moje cytaty? Nie życzę sobie abyś gdzieś odpowiadała mi na pytanie których TAM nie zadałem, do tego nie informując mnie o takim procederze. Nie życzę sobie abyś na forach na których których nie jestem ani zarejestrowany, bądź NIE NAPISAŁEM nawet jednej wiadomości zwracała się moim nickiem - bo komu odpowiadasz i do kogo mówisz? Wielokrotnie się przekonałem że masz niepojęte zapędy aby opowiadać i "nauczać", nie ważne gdzie, byle była szansa, że ktoś przeczyta - ale takie zachowanie jest już po prostu chore, najzwyczajniej nosi ślady zaburzeń.
Oczekuję odpowiedniej i szybkiej modyfikacji postów.
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2010, 22:52:46 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #510 : Marzec 16, 2010, 23:30:28 »

Nie bardzo rozumiem o co chodzi , poprosze o precyzyjne okreslenie , tego postulatu.
Czego to dotyczy , jakiego forum i ktorych postow z cytatami?

Wiesz iz nie prowadze z Toba zadnych dyskusji , prosze nie prowokuj , bo nie wejde i tak i tak w nia.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2010, 23:31:58 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #511 : Marzec 17, 2010, 09:09:22 »

Cytaty moich wypowiedzi na peszerze [nie napisałem tam ani jednego postu] i udzielanie odpowiedzi na pytania których TAM nie umieściłem.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #512 : Marzec 17, 2010, 11:08:10 »

Cytaty moich wypowiedzi na peszerze [nie napisałem tam ani jednego postu] i udzielanie odpowiedzi na pytania których TAM nie umieściłem.

Prosze o te cytaty , bo nie pamietam gdzie sa , o ile sa?

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2010, 11:08:39 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #513 : Marzec 17, 2010, 12:16:40 »

east na innym forum.

Czy Mojzesz ukradl Arke Przymierza z Egiptu?

Tak Thotal.  Rozpatrując ten kompleks w Egipcie całościowo można dopiero ujrzeć jak skomplikowana to była technologia, która już z jakiegoś powodu nie działa.
WP leży dokładnie w środku masy Ziemi, a i stanowi  również jedno z centrów zasilania w energię linii geomantycznych z tego centrum się rozchodzących po całej Ziemi ( wiemy że wzdłuż tych linii kwitły starożytne cywilizacje ). Z jakichś powodów ten silnik ( bo wierzę, że to był generator energii ) przestał działać, lub też utracił znaczną część swojej mocy. Czyżby maczał tu paluszki swoje Mojżesz kradnąc Arkę Przymierza z Egiptu ( polecam dywagacje Nassima Harameina na ten temat  http://www.youtube.com/watch?v=vAFxRs5HNYI ) ?
 W każdym razie była to technologia, o której dzisiaj jedynie możemy pomarzyć.
Być może to se wrati pewnego dnia  ...


Jeszcze cos dotyczace piramid east.

Ha, droga Chanell, nie tylko takich obliczeń dokonał. Skorzystał z żydowskiej kabały w której Żydzi zapisywali Tetragrammaton w formie Piramidy . Użył kabalistycznych zapisów i przekształcił je  w 3D  by wywieść z tego równowagę wektorową, która pasuje do "kwiatu życia" zapisanego w świątyniach Egiptu ( Abydos ). Ale oczywiście rozważa o Arce Przymierza jak o źródle zasilania ( inaczej nie byłby sobą heh  Mrugnięcie  )
O tym jest cała IV ta część  Crossing The Event Horizon od 4 do 7ej części ( link podałem) .
A i tak uważam, iż rzeczywistość przerasta wszystko, co można by na ten temat wykombinować Mrugnięcie

pozdrawiam

ps. Arteq napisał  " East, czy mógłbyś sprecyzować co Twoim zdaniem oznacza "środek masy Ziemi] - bo według mnie jest on głęboko pod ziemią a nie na jej powierzchni..."
Przepraszam, nie wyraziłem się precyzyjnie . W filmie , który poleciłem http://www.youtube.com/watch?v=j7PP_GArE9c  użyto dosłownie sformuowania  " w geodezyjnym centrum świata "  odnoszącym się do położenia na siatce geograficznej.

 Czy o to chodzi?Skopiowalem to ze strony peszer.pl
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2010, 12:17:47 wysłane przez Kahuna » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #514 : Marzec 17, 2010, 20:39:14 »

to przynajmniej się rymuje i ma jakiąś logikę rozumowania... jakiego? to już zupełnie inna sprawa. thotal, już kiedyś ci napisałem że jesteś dla mnie thotalną porażką jako człowiek

Totalną porażką człowieka jesteś ty Marku ,naprawdę zal mi ciebie.Jak bardzo ci musi być ze sobą źle ,to tylko ty wiesz ,a ja widze to po twoich wypowiedziach. Jesteś idealnym przykładem trolla.
W tym wątku pisze się wiersze !!! .Wywołałes offtop ,obraziłes ludzi i za to przyznaję ci minusa
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1